Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2021. 10. 02. 20:53
Előzmény: #48279  offshort
#48280
A mostani produkcióikat elnéze: Gyurcsány... :)
offshort
offshort 2021. 10. 02. 20:42
#48279
én már kisz titkár koromban demokrata voltam!
ki mondta ezt ?
kövér, dajcs vagy orbán ? :))
Placa
Placa 2021. 10. 02. 20:30
Előzmény: #48273  Shareholder
#48278
lassan 8 éve reggeltem a pf-en, egészen ez év júniusáig nem bannoltak, most ez elmúlt 4 hónapban 3-szor, ma járt le a harmadik.
a központi modi jelzésre vizsgálódik, mondjuk nekem fogalmam sincs ki nyomott fel ... ;)
amúgy ha Téged ennyire zavar ez az egész, akkor mifasznak olvasod?
 
más: látom "új" sajtófelelőse van a részlegnek, tök jók a floodjai ... ja, nem
emerald 2021. 10. 02. 19:55
Előzmény: #48275  Dehogynincs
#48277
Igen, igen! Jól ellopták a nyugdíj megtakarításainkat  aztán most nyomjak a nyugdíj előtakarékosságot. A jelen befizetéseinkből finanszírozzák a ma nyugdíjasait.
Ha felnőttek a gyerekeid, és nyugdíjas sem vagy, akkor nem kapsz semmit az államtól csak elvesz! 45-65-ig, dögölj meg korosztályban vagy!
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 10. 02. 19:43
Előzmény: #48272  euler
#48276
Ha valaki odáig süllyed, hogy összeáll a dk-val és az mszp-vel, akkor nem szavazok rá. Még akkor sem, ha ezután magából az összefogásból lép vissza.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 10. 02. 19:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#48275
A fidesz is az ellenkezőjét tette annak, amit megígért. 2010-ben azt ígérte, hogy megvédi a nyugdíjpénztárakat. Ehelyett jól kifosztotta őket. Aprócska 3000 milliárdos(!) tétel. Hárommillió pénztártagtól fejenként átlagosan egymillió forint.
badsector1
badsector1 2021. 10. 02. 17:56
Előzmény: #48272  euler
#48274
Dobrev se sértődjön meg ha összefognak ellene, o1g is  elfogadta az összefogást ellene.
Shareholder 2021. 10. 02. 17:38
Előzmény: #48269  sztanil
#48273
Látom a szokásos személyeskedés ma sem marad el a topikban. A portfolio adminisztrátora természetesen ezt is következmények nélkül hagyja mert jól láthatóan politikai alapon diszkriminálja a hozzászólókat ezzel pedig újra, és újra visszaéltek a fórumon. Nem unjátok még a más ideológiát képviselő hozzászólók véget nem érő ekézését?
euler 2021. 10. 02. 17:26
#48272
Loptam egy kérdést az egyik oldalról. Kipróbálhatnánk itt is:
.
"Szavazna Ön Karácsonyra vagy Márki-Zayra, ha azért visszalépnek, hogy ne Dobrev nyerjen?"
.
igen  (fel nyíl)          nem (le nyíl)
SeldonKuper 2021. 10. 02. 17:10
Előzmény: #48269  sztanil
#48271
Nevezzük át, mert ennek a mostaninak már semmi értelme!
A gyurcsány is csak 3 évig bírta a takarodást! A zorbán meg úgyis  leszórja!
SeldonKuper 2021. 10. 02. 17:06
Előzmény: #48261  Dehogynincs
#48270
Eddig a szegényeknek kellett eleget tenni a kívánságaitoknak, mostantól menjenek inkább a gazdagok?
Ki a fene érti ezt sok ostoba következtetést, ami egyesek fejében megfordul?
Avagy szegények helyett jöjjenek a szegények, a gazdagok helyett meg a gazdagok!
Majd a fidesznek meg legyen az a feladata, hogy oldja meg a sok kívánságot!
sztanil 2021. 10. 02. 16:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#48269

Át kéne nevezni a topikot Bradanek takarodj!-ra
Kénytelen vagyok őt is felvenni az Adblock-erben, hogy ne jelenjenek meg a hülyeségei, mert telespammeli a fórumot.
Bradanek 2021. 10. 02. 16:47
Törölt hozzászólás
#48268
drukker 2021. 10. 02. 16:35
#48267

Azért Jakab ettől több tiszteletet érdemelne, amit ha kormányváltás lesz a történelem fogja értékelni. A megegyezés a közös indulással Gyurcsánnyal nem egy szerelemházasság mindenki tudja de nélkülük még húsz év múlva is a közmédia Gyurcsánnyal elégítené ki a híveit orálisan és análisan is, amit nálunk itt vidéken csak szopatásnak hívnak. Egyszer ennek vége kell hogy legyen, és mint a kaukázusi krétakörben Jakab (remélhetően erre az előválasztásra) elengedte az édes-gyereke az-az a Jobbik kezét.
Még valami. Egy dél-amerikai politikustól idézett valaki egyszer, nevezetesen " úgy lehet leváltani a kormányt, hogy először leváltjuk az ellenzéket".
Gyurcsány átalakította a baloldalt a Jakab rendbe szedte a Jobbikot. Most ráfordulhatunk a célegyenesre.
euler 2021. 10. 02. 16:18
Előzmény: #48262  sztanil
#48266
Talán kezdem érteni a logikádat: addig kell folytatni a szavazást (fordulókban, vagy taktikázva), ameddig ki nem jön az 50%+ valamelyik jelöltre, mert akkor tekinthető legitimnek.
Ez lehet elvárás, de nem így szólnak a szabályok.
Mellesleg azt csak akkor mondhatom, hogy hibádzik az egész, mert a 2.+3. több szavazatot kapott mint az első, ha a 2. és 3. azonos párt külön jelöltje. Akkor esetleg lehet operálni az összes szavazatukkal, de jelenleg azt kell mondanom (a Te logikád alapján), hogy ha Dobrev nem felel meg az ellenzéki szavazók 65 %-ának, akkor Karácsony nem felel meg 73 %-ának, MZP pedig 80 %-ának. (35, 27, 20 %-okat kaptak).
(Persze ez csak okoskodás, a többi szöveges részeddel egyetértek.)
drukker 2021. 10. 02. 16:03
Előzmény: #48260  WLM
#48265

Szerintem Jakab és Fekete Győr - politikushoz méltóan - nem akar feszültséget kelteni.
Rábízza a választóikra, akik döntően nem Klárára fognak szavazni, vagy egy része sértődésből nem fog elmenni. A fele szavazatuk is elég, hogy elhúzzanak Dobrev mellett.
És még a választói viselkedésből is megtörténhet, hogy a saját hívei elhajlítják az egyeduralmát. A magyar választók elég bölcsek, és már megtörtént egyszer, hogy egyéniben az MSZP-re voksoltak és listán az SZDSZ-re.
Aki nyerni akar és értelmes is, csak kockás papír kel hozzá, könnyen lemodellezi az esélyeket, az-az kire is tegye a voksát.
euler 2021. 10. 02. 15:52
Előzmény: #48259  Dehogynincs
#48264
Ezt már én is próbáltam árnyalni korábban, mert nem mindegy, hogy milyen körzetekben sikerült legtöbb szavazatot szerezni, úgymint: masszív fideszes, billegő vagy ellenzéki.
Utóbbi kettőre szól az elemzés, és amit ott írtam azt is tartom: #48207
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 10. 02. 15:47
Előzmény: #48262  sztanil
#48263
"Csak azért lett jelölt, mert ő Gyurcsány felesége."
Ezt fordítva látom. Gyurcsány azért lehetett kormányfő, mert benősült az Apró-klánba.
sztanil 2021. 10. 02. 15:41
Előzmény: #48258  euler
#48262

Nem tudom, mit nem értesz azon, amit írtam.
A matematikám nem sajátos, az eredményekből látszik, hogy Karácsony és MZP több szavazatot kapott, mint Dobrev.
Nincsen személyes ellenérzésem Dobrevvel kapcsolatban, de nem látom, hogy eddig bármit letett volna az asztalra. Csak azért lett jelölt, mert ő Gyurcsány felesége.
A fidesz meg már így is mindenkit megpróbál "összegyurcsányozni", a feleségénél erre meg még csak szükség sincs. Ha mégis ő (mármint Dobrev) nyer, én összeszorított fogakkal ugyan rá fogok szavazni jövőre, de félő, hogy sokan nem lesznek ennyire kompromisszumkészek.
Amúgy mielőtt azt gondolnád, elárulom, hogy Gyurcsánnyal szemben sincs benne zsigeri gyűlölet, de ő egyszer már leszerepelt (és nem az őszödi beszédre gondolok, mert az legalább őszinte volt), ezért jobb lenne az országnak, ha távol tartaná magát a politikától, mert így csak folyamatos muníciót biztosít a fidesznek és megosztja az ellenzéket is.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 10. 02. 15:41
Előzmény: #48256  Escorbia
#48261
Ezt fejtsd ki részletesebben Ráhel királykisasszony példájával!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek