Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Cassandro 2021. 09. 27. 19:17
Előzmény: #47875  PusztaPutyin
#47880
Osztán hogy lopott aZorbán? Hozta Juncker nagy táskában a pízt, osztán aszondta! Helló Dikti! A fele a tiéd, de csak otthon számold meg. A másik fele meg a nyugati multiké. Osztán hazament a Zorbán. Számolta a pízt ! Eccer! Kéccer! De csak nem jött ki a matek! A vén ríszeges nem leszedte a maga 20 %-át! 
Kérdezi legközelebb a Zorbán, osztán hogy-hogy? Hát tudod Dikti nem nekem nincs offcsór cégem, mint Simor Andrásnak vót, úgyhogy nekem ez a módi jutott. Én csak csórni tudok, offcsórni nem.
Cassandro 2021. 09. 27. 19:10
Előzmény: #47874  Peterbond
#47879
Kiszervezték a százmilliárdokat az állam alól...
Most akkor az állam rossz, vagy jó tulajdonos. Semminek nem tucc örülni.
Cassandro 2021. 09. 27. 19:08
Előzmény: #47874  Peterbond
#47878
Higgadj le kérlek! Én csak Karácsony főpolgármesterkedésének eddigi lényegét foglaltam össze. Ha pedig nem emlékeznél szólok, hogy a Karácsonyék ott vigyorogtak néhány meccsen abban a stadionban amit nem akart engedni befejezni.
sztanil 2021. 09. 27. 19:01
Előzmény: #47872  badsector1
#47877
Sebaj, legfeljebb vulkánt építünk és majd azt mondjuk, hogy amúgy is azt akartunk.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 27. 19:00
#47876
látom az ellenhazugban ma se tolerálják a másként gondolkodást
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 27. 18:57
Előzmény: #47874  Peterbond
#47875
ami meg a dugót illeti: én ezerszer inkább élek egy Karácsony által elcseszett országban mint egy csutgec által szétlopottban
Peterbond 2021. 09. 27. 18:45
Előzmény: #47856  Cassandro
#47874
"Láttam egy óriásplakátot. Karácsony vmi olyasmit ígér, hogy legyőzi Orbánt. Kérdésem: minek? Hogy az egész országban dugó legyen és kerékpársávok mindenhol?"
.
Amig ezen a dugo van vagy nincs es ki hibajan pattogsz te is addig kiszerveztek szazmilliardokat az allam alol es ma dobtottek tovabbi 1630 milliardrol ELORE 5 evre. De te megint megfogtad a fontos temat.
.
Vedd a gyerekeket is nehogy mecsen szivarvanyos karszalagot lasson. Az 18 plusz. A "b.zi mlsz ", "egyszeruen senkik vagytok hej", " ki nem ugral budos roman hej" , " aleale o fas...po ujpest " es a tobbi a forumon idezhetetlen szovegek azok korhatar nelkul mehetnek. De ez most a fontos tema ezen veszekedj. Valahogy kell meg 2 birtok hatvanpusztara jact az adriara meg vilagsztarok magankoncertekre es kiszervezett milliardok propagandara.
eredmeny 2021. 09. 27. 18:34
#47873
Európában Orbánt nem kedvelik, de tény az uniós pénzekkel való komolyabb lépés lehet észre térítene sokakat.
Az ellenzéki térfélen Márky Zay Péter az akiben -- egy hiteles európai politikusként bízhatunk.
Sajnos az Orbáni rendszer kárai sokféle látszódnak.Persze az oktatás az egészségügy átalakítása elkerülhetetlen.
Az igazságügyi rendszer sem jó!!!,  
Mindent összevetve a Fidesz sok lépése -- pl.:az egyetemi alapítványok-- nem az esélyegyenlőség irányába mennek, stb.
Nos nem a forrásokat sajnálom az egyetemekről, hanem nem vagyok biztos abban hogy Magyarországon az alapítványi forma hatékonyan fogja szolgálni a vagyonmegóvást és a megfelelő működtetést!
badsector1
badsector1 2021. 09. 27. 18:13
#47872
"Most az is kiderült, hogy Fichtinger Gyula éppen akkor távozott posztjáról, amikor az általa vezetett szervezetnek el kellett volna bírálnia azt a kérelmet, amely alapján zöld utat kap a két új paksi atomblokk megépítése. 
Még a gödörásás sem kezdődhet meg a létesítési engedély szeptember 30-ra várt elbírálása előtt.A Direkt36 alapján a Népszava arról ír, hogy a Süli János miniszter égisze alá tartozó Paks II. Zrt. az Oahnak már tavaly nyáron benyújtotta az engedélykérelmet, amely tartalmazza az új atomerőmű orosz terveit is. Ugyanakkor a hivatal rossz minőségűnek találta azokat,ÉS TÖBB JELENTŐS PROBLÉMÁRA IS FELHÍVTA A FIGYELMET A TERVEKKEL KAPCSOLATBAN. A Direkt36 szerint a Fichtinger Gyula által vezetett szervezet például azt is nehezményezte, hogy az egyik új blokk pont azon a területen épülne fel, amely alatt aktív törésvonal fut a földtani kutatások szerint.Ezzel kapcsolatban külön kiemelték, hogy mindez akár földrengést is okozhatna, amely a leendő atomerőművet is veszélyeztetné. Jogi érvelésükben azonban egy olyan kormányrendeletre hivatkoztak, amely határozottan kimondja:OLYAN HELYRE TILOS ATOMERŐMŰVET ÉPÍTENI, AHOL TEKTONIKAILAG AKTÍV TÖRÉSVONAL VAN."
geza77
geza77 2021. 09. 27. 18:06
Előzmény: #47862  Cassandro
#47871

Tarlós évekig húzta és nem történt semmi! Húzták mint a rétes székletet. Lelakta úgy az utakat, hogy alig lehet közlekedni rajtuk!! csak használták!!
Dél-Pesten élek Innen inkább Lágymányosi vagy Petőfi hidat választom M1 irányába, ránézek a webkamerára és már indulok is Pestnek.
Soroksár Dunaharaszti M0 ha nincs dugó 2 perc, egyszer belefutottam 35 percbe egyszer 52 be nem is mentem arra többet.
Élhetetlen lett a környék, ha tehetem éjjel indulok utamra, hogy az értékes időmet ne a dugóban állva töltsem.
Orvbán haverodék rontottak az országon, és növelték a lemaradásunkat nem is kevéssel!! Iszonyatos károkat okozva .
Cassandro 2021. 09. 27. 17:04
Előzmény: #47868  sztanil
#47870
Nem mondtam olyat, hogy Tarlós tervezte a Lánchidat. De abban biztos vagyok, hogy tudta miről beszél amikor a Lánchíd ügyében megszólalt. A mai fővárosi vezetésből senki nem tudja. Egyedül Tüttő elvtársnő tudta, de ő si csa amiatt, mert meghívták egy vacsorára, ha jól tudom a későbbi nyertes.
Cassandro 2021. 09. 27. 17:01
Előzmény: #47865  signal2
#47869
Mivel nem válaszoltál a felvetéseimre, nem ismétlem meg amit írtam. Érveid egyoldalúak. Nem illenek egy SJW-hoz. A facebook valóban egy platform, ahol azonban irányítják a véleményeket. 
sztanil 2021. 09. 27. 16:47
Előzmény: #47862  Cassandro
#47868
Jó hogy nem azt mondod, hogy az egész Lánchidat Tarlós tervezte. Még az eredetit is.
signal2
signal2 2021. 09. 27. 16:44
Előzmény: #47863  Cassandro
#47867
"facebook, CNN, Deutsche Welle és más nyugati propaganda ömöljön ránk"
Bocs, de ki néz itthon CNN-t és Deutsche Wellét? Most poénkodsz? A facebook-nak meg nincs önmagában semmiylen üzenete, az egy felület. Bárki posztolhat a felhasználási feltételek szerint.
.
Szóval a valóság az, hogy nincs mit kompenzálni. Ez álmaygarázat, azaz vélhetően a kognitív disszonancia fleoldása részedről.
Picit gondolj bele abba, hogy Budaesten kívül nem fogható olyan hazai rádió, ahol ne a propagandát nyomnák, mint "hírek". Külön poén, hogy a DAB+ szolgáltatást is lelőtték, azaz visszaléptünk egy évtizedet. A lényeg, hoyg kocsiban se hallgathass mást, mint a propagandát. 
Ébresztő!
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 09. 27. 16:44
Előzmény: #47854  geza77
#47866

Vajon hányszor hozza haza titokban egy kormánygép? :D
Ha nekik nem jó Magyarországon, akkor mit szóljon a pórnép?!
(Menjen utánuk az egész rokonság és a kegyeltek köre is!)
signal2
signal2 2021. 09. 27. 16:41
Előzmény: #47862  Cassandro
#47865
"Karácsonyék pedig meg nem magyarázható okokból vártak több mint egy évet a kiírással." - Tarlós 6 évet várt. Miközben ígérte 2015-re, 2017-re és 2019-re is. Pedig neki még egy világjárvánnyal sem kellett foglalkoznia.
"2./ Az M0 állandó probléma. De karácsonyék összességében rontottak ezen is a szakszerűtlen forgalomszervezési döntéseikkel." - nem állandó probléma. A hárosi Duna-híd felújítása volt probléma, vö.: mekk mesterek.
"3./ Eddig is Pesten keresztül mentek az emberek, de ld. a 2./ pontban írt hivatkozásomat. A rossz forgalomszervezésnél is lehet még rosszabb"  - nem éppen. Én pl Soroksárról sokat járok Győrbe, ami alapesetben az M0-n keresztül történik, az elmúlt 2 évben viszont konzekvensen a Petőfi-híd (!!!) felé gyorsabb időben.
Budapesten termelődik a GDP 40%-a. Az állami és EU-s támogatásoknak ennél jóval kisebb része megy budapestre. EU-s támogatás eleve csak egyedi engedéllyel adható itt, mivel a KMR régió nem preferált régió.
Cassandro 2021. 09. 27. 16:40
Előzmény: #47861  signal2
#47864
Milyen beruházásokról beszélsz? Magyarországon a nagyberuházások nagyobb részét nem magyarok nyerik el. Az ő profitjukat akarod elvenni? Egyetértek! Mondd meg kivel kezdenéd és én segítek. Vizsgáld árnyaltan! Aki Mészárost mond, mondjon Strabagot is!
Cassandro 2021. 09. 27. 16:36
Előzmény: #47861  signal2
#47863
A méregdrága kormányzati propaganda azért kell, hogy ne csak facebook, CNN, Deutsche Welle és más nyugati propaganda ömöljön ránk, mert ezeknek számolatlanul van pénzük. 
Cassandro 2021. 09. 27. 16:32
Előzmény: #47859  geza77
#47862
'1./ Tarlós tervezte a Lánchíd felújítását. Ez igaz. El is készült a pályázati kiírás. Tudod egy műszaki pályázati kiírás nem politikai pamflet, amit hozzá nem értő politikusoknak kellene megvitatniuk. Karácsonyék pedig meg nem magyarázható okokból vártak több mint egy évet a kiírással.
2./ Az M0 állandó probléma. De karácsonyék összességében rontottak ezen is a szakszerűtlen forgalomszervezési döntéseikkel. (ld. az 1./ pontban írottakat.)
3./ Eddig is Pesten keresztül mentek az emberek, de ld. a 2./ pontban írt hivatkozásomat. A rossz forgalomszervezésnél is lehet még rosszabb.
4./ Budapest fejlettebb ez igaz, mert minden pénzt elszívott a vidék elől. Tudod. Az a falusi öregasszony (ha bevitte a városba a kertjében megtermett zöldséget és helypénzt fizetett, na annak az adójából fizették (ma is) a BKV állami támogatását. Az öregasszony pedig soha nem Pestre, így hát nem vette igénybe a támogatott BKV szolgáltatásait.
+1 Nagyon igazad van! Az én gondolatmenetem, a belpesti önképzőkörben egyszerű. A valóságban viszont helytálló.
signal2
signal2 2021. 09. 27. 16:19
Előzmény: #47856  Cassandro
#47861
Azért hogy:
- megszűnjön ez a nyomasztó, méregdrága kormányzati propaganda
- rendben legyen téve a közoktatás, a jövő zálóga (módszertani, admonisztrációs változtatások, motivált tanárok)
- hogy jelentősen csökkenjen a korrupció, és ugyanabból a pénzből több beruházás valósulhasson meg
- a magyar vállalkozi szféra elinduljon a normalizálódás, azaz versenyképesség felé
- legyen társadalmi béke

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek