Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sztanil 2021. 09. 25. 21:18
Előzmény: #47798  euler
#47800
Amúgy a vasúti projekt tulajdonképpen a nászajándék volt viktor részéről.
Peterbond 2021. 09. 25. 20:58
#47799
Hát jelenleg semmi gond nem volt az online szavazással. A legutolsó kommentem óta lezavartam az egész procedúrát. Adatok beírása a honlapon, várakozás ( nem regisztráltam előre időpontr ) mivel 170-en voltak elöttem, de 93 vizsgálóbiztos volt online. 8 percet mondtak várakozási időt de már 4.-nél sorra kerültem  ( úgy kellett vissza szaladnom a teafőzésből :) ), azonosítás kamerával ( a túloldalon lévő személy végig türelmes segítőkész és kedves volt ) majd szavazás. Mindez meg volt 15 perc alatt. Szóval buzdítok mindenkit hogy akár online is szavazzon.
euler 2021. 09. 25. 20:25
Előzmény: #47794  ________
#47798
Mi az az egymillió dollár egy minikoncertért?
Egy ezreléke sincs annak amivel túlárazták az előbb említett projektet.
Az évszázad túlárazása így találkozik az évszázad esküvőjével.
emerald 2021. 09. 25. 20:16
Előzmény: #47786  janosvitez
#47797
Ez mindenképp szomorú, leginkább a gyerekek miatt. 
.
Ha Orbán gyerekeit, meg a feleségét megnézem, a boldogság halvány jelét sem látom egyiken sem, Ráhelt kivéve. Ő olyan apja lánya, nem gátlásos!
sztanil 2021. 09. 25. 20:08
Előzmény: #47794  ________
#47796

Gondolom énekelte lölőnek, hogy:
"I am sailing, I am sailing..."
sztanil 2021. 09. 25. 19:57
Előzmény: #47791  WLM
#47795
Én ma online, időpontfoglalás nélkül szavaztam. Kb. 15 percet kellett várnom, mire sorra kerültem, jó volt látni, hogy 700-an vannak előttem, ami aztán másodpercenként 1-2-vel fogyott. Valszeg ma is jó sokan szavaztak. Nekem nem volt semmilyen technikai problémám.
________
________ 2021. 09. 25. 19:33
Előzmény: #47793  euler
#47794
https://index.hu/fomo/2021/09/25/rod-stewart-felesege-budapest-titkos-fellepes/
No akkor csak volt világsztár a bazi nagy stróman lagzin
euler 2021. 09. 25. 18:25
Előzmény: #47792  Törölt felhasználó
#47793
Cáfolt valamit  1droid úr? Nem látom.
Kimásolta a beruházás impozánsnak tűnő részleteit, gondolom a cikkből. Ahol gyakorlatilag bizonyítják az egy nagyságrenddel azaz 10x-es mértékben való túlárazást. Minimum!
Az a szerencse, hogy nem lesz rá pénz. Ha ezzel uniós támogatást kérnek remélem körberöhögik őket.
Törölt felhasználó 2021. 09. 25. 18:10
Előzmény: #47788  Törölt felhasználó
#47792
Ember, ez annyi, mint a 4-es metró, csak nem a föld alatt van, ami legkevesebb 3x-ozza a költségeket. 
Itt megvan minden alap.
WLM 2021. 09. 25. 17:14
Előzmény: #47789  euler
#47791
Tiszteletem Euler úr! Erről beszéltem, lehet ezt így is. Úgy néz ki szabadtéren fogok én is szavazni, mert online nem jött össze, amikor az időpontfoglalással végeztem és rá kell kattintani a linkre, azt az üzenetet kapom, hogy: hibás URL sikertelen regisztráció. Laptopot használok Windows 10 - zel, lehet még megpróbálom telefonról, de ha minden szál szakad megyek személyesen. Az eredeti álláspontom szerint a közvéleménykutatási adatokat figyelembe véve szavazok Márki Zayra vagy Jakabra (az esélyesebbre) . Na ez annyiban módosult, hogy leszarom a felméréseket és Márky Zayra szavazok. 
WLM 2021. 09. 25. 16:56
Előzmény: #47785  PusztaPutyin
#47790
Igazad van, nem kell középen állni, sőt szerintem bátrabb, őszintébb dolog egyértelműen állást foglalni, de nem így. A gusztustalan betegesen fanatikus stílus inkább taszító, mint vonzó, ezért kontraproduktív. Abban is igazad van, hogy legitim, de attól még nem követendő. Remélhetőleg a tanítványait nem mérgezi a rögeszméivel, mert az egyetem pont egy olyan porond ahol illene középen állni és a tantárgyra összpontosítatni. Amúgy pedig abból kiindulva ahogy minket kényeztet, nem tartom valószínűnek, hogy (még, vagy egyáltalán) tanít, szerintem csak vetített, ha nem akkor jajj az ellenzéknek. 
euler 2021. 09. 25. 16:54
Előzmény: #47787  euler
#47789
"2022-ben fel kell számolni a fidesiszta bűnszervezetet!"
Jelenleg annyit tehet egy egyszerű polgár, hogy a még zajló előválasztáson segít kiválasztani a felszámolásra legalkalmasabbakat. Jó az idő, kellemes időtöltés egy szabadtéri sátornál sorban állni, esetleg beszélgetni hasonlóan gondolkodókkal.
"Ragadják meg az esélyt, legyenek egy erősödő, egyre magabiztosabb nemzet büszke polgárai ... A vidéki levegő hazafivá tesz." (Orbán Viktor ma, a Sárospataki Egyetem tanévnyitóján) 
Törölt felhasználó 2021. 09. 25. 16:50
Előzmény: #47787  euler
#47788
A kivitelezés keretében Kelenföld és Ferencváros állomások között harmadik (illetve egyes helyeken negyedik) vágányt építenek, a meglévő vágányokat pedig felújítják. A Közvágóhídnál és Újbudán Nádorkert néven új megállóhelyek épülnek, zajvédő-falakat húznak fel. Csaknem 13 kilométer új vágányt és 16 új vasúti kitérőt kiviteleznek, 6 új vasúti hídrendszert építenek ki: a Gubacsi út, a Soroksári út, a Budafoki út, a Szerémi út, a Fehérvári út és a Bartók Béla út felett. Mészárosék készítik el a kiviteli terveket és az ő dolguk lesz az engedélyeztetési eljárások kezelése is.
euler 2021. 09. 25. 16:38
#47787
Semmi sem lehetetlen a ner lopási kreativitásának, de ezt már nehéz lesz felülmúlni:  Bécsben főpályaudvar is kijött annyiból, mint amennyiért Budapesten Mészáros Lőrinc pár kilométer vasutat fejleszt  "Közlekedési szakemberek sem akartak hinni a fülüknek, miért kerül annyiba a Déli Körvasút egyik szakasza, mint amennyit az állam a teljes magyar vasúti rendszerre költ egy évben."
Talán az akár tízszeres (!) túlárazás, és Vincent első törvénye miatt.
https://orulunkvincent.blog.hu/2012/10/28/vincent_torvenyei
janosvitez 2021. 09. 25. 14:33
Előzmény: #47777  emerald
#47786
Előtte Grazba volt egy kis "rábeszélés"   ,csak nem tudom hogy ide nevető vagy síró jelet tegyek...
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 25. 14:13
Előzmény: #47784  WLM
#47785

Helló!
 
Szerintem nem kell mindenkinek középen állnia, ez nem a (feladatát nálunk nem teljesítő) közmédia. Van neki egy álláspontja, ő szembehelyezkedik a jelenlegi pártállami struktúra cselekedeteivel, ez legitim vélemény. A másik kolléga azért (volt) súlyosabb, mert szerinte mindenki aki nem ő szimplán hülye.
 
Engem meg elkapott a munka, nem nagyon jutok ide, de ez nem nagy veszteség :)
WLM 2021. 09. 25. 11:47
Előzmény: #47781  PusztaPutyin
#47784
Sziasztok, szia Vezér! Ezer éve, mostanában ritkábban nyomod. Én sem viszem túlzásba, nehogy megártson :). Minden tiszteletem mellett viszont meg kell jegyeznem, hogy ez a hsz. - ed elég részrehajlóra sikeredett. Lehet, hogy szegény user beteges szajkózása neked tetszik, de ezzel nem sokan lehetnek így. Szerintem ő végzi el azt a "munkát" itt a fórumon ami a normálisaknak már égő. Természetesen ellenzéki munkáról beszélünk, azon belül pedig DK, tehát mitől is lenne jobb az ő általa sűrűn emlegetett fideszistáktól. Ilyen fanatikus fideszista nincs a fórumon. Peter S egymilliószor különb nála. Ha őt zakkantnak tartod akkor user mi? Ami viszont tény a fórumozás jobban megártott Péternek, hiszen ő egy érző lény, nem pedig egy önprogramozott robot. A végleges kitiltása nagyon erős túlzás, user jobban rászolgált, de hála Istennek magabiztosan, kibillenthetetlenül halad afelé, remélhetőleg mielőbb célba is ér. Egyenlőre élvezzük ki a hiányát. 
gazmber 2021. 09. 25. 11:39
Előzmény: #47782  gazmber
#47783
gazmber 2021. 09. 25. 11:34
Előzmény: #47778  emerald
#47782
már ~94ben is felfeslett, o1g nem más mint egy - akkor még 'piti 'adócsaló tolvaj' g@@i(?).. a lali vezényletével létrehozott számos 'fülkés cég' fő üzleti modelje az áfa és adócsalás volt.(?) aztán ha kezdett forrósodni a talaj, akkor elpasszolták a cégeket pl. josif toth+kaya ibrahim volt nagyobb story aminek volt pár hullámverése (és mennyi más lehetett?), de már akkor is poltpeti falazott neki, aki akkor se látta azt ami mindenki másnak - a napnál világosabb volt... (?) szvsz
aztán 'megnyerték' az első választás, és rögtön elkezdte már akkor is a 'cirkuszt',  hogy őt megfigyelték...közben a laliból apeh elnök lett, aki az első hivatali hétvégéjén magára zárta az irodát, és beindult a 'hosszú byte-ok éjszakája'... kipucolhatták a rendszerből a fülkés cégekre vonatkozó terhelő adatokat, és persze begyűjthették a konkurenciára vonatkozókat(?)...stb.stb szvsz
érdekes storykat lehet ez a könyv is 'rejteget'?
http://www.kende.hu/images/stories/dokumentumok/konyvek/kp_az_igazi_orban_reszletek.pdf
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 25. 10:50
Előzmény: #47773  Törölt felhasználó
#47781

Helló. User valóban szereti ezt a kreatív szót használni a maffiaállam híveire és támogatóira, hogy fideszista. Olyan ez mint a fidesznyik, csak germán birodalmi csengése van, nem szovjetikus. De a totalitárius és diktatórikus jellegre sikeresen utal, így találó. Kap jelzőket minden oldal, na és aztán, ezen nem kell fennakadni. A távozott peter_s szerint viszont mindenki köcsög hülye volt aki nem olyan helikopter mint ő. Elég az utolsó 20 gyantába kövült hozzászólását ha visszalapozod, elmekórtani eset. Ne emeljük már valami erkölcsi magaslatra user fölé. Tisztára meg volt zakkanva. A moderáció amúgy ettől függetlenül tényleg röhejes, a fórummotor egy kazal szar, és nem igyekeznek egyiken se változtatni. De mi se panaszkodhatunk, mert mi meg hülye mazochisták vagyunk hogy még mindig itt vagyunk, úgyhogy mindenkivel van baj itt rendesen :))

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek