Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2021. 09. 07. 14:50
Előzmény: #46597  PusztaPutyin
#46600
Igen, ahogy a TI kérte a számítások bemutatását az autópályáknál is. (Mellesleg az uniós irányelvekkel is szembemegy).
A választ azonban megtagadták, mert 10 évre titkosították a dokumentumokat.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 14:47
Előzmény: #46597  PusztaPutyin
#46599
Ha a nemzetstratégiai státuszukat meg lehet majd vonni, akkor lehet, hogy kikezdhető a szerződés is.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 14:46
Előzmény: #46596  euler
#46598
Kormányváltás esetén extra adókat kell a kaszinókra kivetni. Meg hetente NAV ellenőrzéseket rájuk küldeni.
Éljenek békében!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 07. 14:43
Előzmény: #46596  euler
#46597

ilyen amikor jogászok fosztogatnak
 
Az államosítások kormánya azért ezzel kapcsolatban még tartozik szerintem egy kifejtéssel:
 
"mert csak így garantálható a felelős működés, és a több játékadó-bevétel"
euler 2021. 09. 07. 14:12
Előzmény: #46593  euler
#46596
"A Szerencsejáték Felügyelet szerint azért kellett 2056-ig Garancsi István cégének adni a budapesti kaszinókat, mert csak így garantálható a felelős működés, és a több játékadó-bevétel.
Egy esetleges kormányváltás után hatalmas összegű kártérítést kell majd fizetnie az államnak, ha azonnali hatállyal fel akarja mondani a kaszinók üzemeltetésére kötött koncessziós szerződéseket - ebben látja az egyetlen értelmét a szerencsejáték-piacot jól ismerő forrásunk annak, hogy a telex.hu cikke szerint a legértékesebb hazai kaszinókat üzemeltető cég, az LVC Diamond Játékkaszinó Kft. 2056-ig kapott koncessziós jogot. Ekkor Orbán Viktor kormányfő már 93 éves lesz."
Milliárdos kártérítést kaphat Garancsi István cége, ha egy új kormány elvenné tőle a kaszinókat
Peterbond 2021. 09. 07. 11:32
Előzmény: #46589  PusztaPutyin
#46595
Szerintem is elfogadhatatlan. Az a 35 ev pik pakk letelik es akkor mi lesz az unokakkal...
gazmber 2021. 09. 07. 11:09
Előzmény: #46591  PusztaPutyin
#46594
ahogy a galambok, ezt ők is 'lesz@rják', a lényeg az 'ingyen ebéd'..☺ szvsz
euler 2021. 09. 07. 10:58
Előzmény: #46589  PusztaPutyin
#46593
Azért 2056 mert Orbán még 25 évre tervez, az 2046.
És még rátettek 10 évet az elévülés miatt.
euler 2021. 09. 07. 10:51
Előzmény: #46591  PusztaPutyin
#46592
A hűbéres (vazallus, aki hűségéért és meghatározott szolgálatokért pl. birtokot kapott, de a birtok tulajdonjoga az adományozóé maradt), új neve pedig stróman.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 07. 10:40
Előzmény: #46590  gazmber
#46591
Na jó, de akkor ezek az emberek olyanok mint az étterem terasza körül sertepertélő, lepotyogó morzsákra gyúró galambok. Akkor ők besorolták magukat egy alacsonyabbrendű kasztba. Kivéve azt a néhányat amelyiknek megengedték hogy felüljön az asztalhoz amíg nyakon nem vágják aztán ő is onnan potyogtathat, amíg nem jön egy új vendéglős aztán elkergeti a p.csába. Van ennek neve, úgy hívják hogy feudalizmus.
gazmber 2021. 09. 07. 10:32
Előzmény: #46589  PusztaPutyin
#46590

mert sokukat eltartják, megrendelést, jó állást, munkát kapnak, remélnek stb.
ill. féltik a seggüket, hiszen részt vettek/vesznek a korrupcióban, lopásban...(?)
egyébként meg "dögöljön meg a szomszéd tehene..." főleg...szvsz
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 07. 10:26
Előzmény: #46588  euler
#46589

2056-ig? az igen, szééép
 
a fidesz választóknak ez miért elfogadható, úgy meg szeretném érteni
euler 2021. 09. 07. 09:19
Előzmény: #46587  gazmber
#46588
Közben stikában az utolsó köveket is hazaviszik, ill. átmentik Orbánnak a strómanok. Mi meg az ellenzéki összefogást bírálgatjuk ebben a skizofrén országban.
.
"Ahogy az autópálya-üzemeltetésben vagy a hulladékgazdálkodásban, úgy a szerencsejátékban is a 35 lett a szerencseszám. A Szerencsejáték Felügyelet oldalán ugyanis az látható, hogy a legértékesebb hazai kaszinókat, a Las Vegas családot üzemeltető cég 2056-ig kapott koncessziós jogot."
.
Nagy titokban 35 éves fővárosi kaszinókoncessziót kapott Garancsi István és Szalay-Bobrovniczky Kristóf   Nem kellett ezt pályáztatni, a már meglévő koncessziókat adták ki újra nagy csendben, miután erre egy törvénymódosítással lehetőséget adott magának a kormánytöbbség. 
gazmber 2021. 09. 07. 08:46
Előzmény: #46586  exley
#46587

végre , akkor ebből a levezetésből megtudhattuk, hogy qrbán mögött is elqró áll, hiszen amit o1g tesz azért is feltó a felelős...
mehetnek ki a plakátok az utcára " aki qrbánra szavaz, az fletóra szavaz!"☺
exley 2021. 09. 07. 08:04
Előzmény: #46584  rockmaster
#46586
Ügyes és körmönfont csávó ez a köpcös:) Most teli rakja csokkal babavárókkal meg minden féle pántlikázott agymenésekkel a fiatalokat majd jön a gazdasági kásosz összeomlás.Úszik minden még a hajléktalanság réme is feldereng 4 gyerekkel és ekkor jön a hatalmas pofon, édes fiam lányom most az anyádat és az apádat is te fogod eltartani ami otthonainkban, te retkes m@gyr zember:) A p@fádat meg befogodo, büdös köcsög, különben rád eresztem az eszköz kezelőt:) Különben erre a csínyre nem is figyel a mai közép korú réteg, most minden tuti és szép: ) Vissza tért az cári rendszer muzsik rendszer, a legkíméletlenebb az emberiség történelmében köszönjük köpcös:) Igaz ennek az alapjait fletó rakta le még 2010 elött:) Választása nincsen a magyr zembernek, váltás során itt van készenlétben egy orosz burzsuj "anasztázia nagy hercegnő" fletó oldalán:) mamagyaroknak annyi:)
euler 2021. 09. 07. 07:48
Előzmény: #46581  WLM
#46585
Minden fontos, csak azt nem tudjuk csak találgatjuk, hogy milyen felállás hozná a legtöbb ellenzéki szavazatot.
A fidesz agymosása szinte mindenkire hat, a politikai kultúránk, demokrácia-tudatunk meg olyan amilyen. Ezért keresünk vezért és főleg ezért mumus Gyurcsány. 
A pártok túl mohóak, a civilek, (mzp) túl érzékenyek és nem alaklmazkodnak a helyzethez. Ne előkelősködjön és sértődgessen mzp, tudta, hogy a választási rendszer pártokra van szabva, ha most lenne egy pártja egészen más lenne a helyzete és az ellenzék esélye. Elvárnám azért a pártoktól az előválasztás után, hogy megkínálják egy miniszteri hellyel, pl. belügy. Reménytelen tudom. De hát ez van, ezekkel az adottságokkal kell(ene) eltakarítani Orbánt és a rendszerét, mert tragédia lesz az országnak ha maradnak (megkockáztatom még akkor is ha ütőképes ellenzékként maradnak). Akkor itt hamarosan csúnya világ lesz. Ez a választás tétje, de majd csak utólag fogjuk belátni, szokás szerint.
rockmaster 2021. 09. 07. 07:43
Előzmény: #46583  Törölt felhasználó
#46584

Ezekből látszik mennyire drága etetni az Ocsmány V.-rezsimet, Yacht-os bürokratákat. Lapátolják ki a pénzt a közösből.
Kíváncsi vagyok máshol Európában van-e ilyen vagy egyáltalán felvetődött-e?
Ha ezt tényleg így tervezik, akkor cserében szépen építhetik le a járulékokat!
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 07:07
#46583
Érik a nyugdíjkatasztrófa is! Orbánék történelmi bűnt követtek el a MNYP. beszántásával.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210907/damoklesz-elfeledett-kardja-a-gyermek-nyakaba-szakadhat-a-szulo-eltartasa-499360
sasa44 2021. 09. 07. 06:36
Előzmény: #46578  Peterbond
#46582
Engem nem lepett meg. Ha mindenki hajlandó volna kinyitni a szemét, láthatná, hogy ő a leghitelesebb személy aki választható. Én az ő "pártján" állok mindenképpen.
WLM 2021. 09. 06. 23:16
Előzmény: #46579  euler
#46581
Szép estét  Euler úr ! Látom te is fenn vagy :) .Nem értek teljesen egyet , szerintem fontos, hogy ki indul Orbán ellen, szerintem sokan vannak úgy (főleg a bizonytalanok közül),hogy kurvára érdekli őket ki lesz Orbán utódja és nem tartoznak a mindegy csak ne ő táborba. Nekem sem mindegy. Jó ideje beláttam, hogy a változás időszerű, de ha már leváltjuk ne essünk csöbörből vödörbe. A Mi Hazánk pedig jóval közelebb áll a Fideszhez, mint a kétfarkúak az ellenzékhez (nekik sem mindegy) , de nem célom,hogy kedved szegjem és nem is kötekedni akarok veled, csak én így látom. Ha nem lesz méltó,friss utódjelölt az alááshatja az egész hóbelebancot. Szerény véleményem szerint,pedig (főleg a kormánymédiának köszönhetően (is) ) konzervatív jelöltre lenne nagyobb igény.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek