Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
WLM 2021. 07. 31. 11:58
Előzmény: #45239  sasa44
#45240
Egyértelműen ő az első számú kedvencem,neki örülnék a legjobban.Ezt is kifejtettem már párszor.Vagy rá vagy ,ha már nagyon esélytelennek mutatják a közvéleménykutatások akkor Jakabra fogok szavazni. A Willám az jó volt.:)
sasa44 2021. 07. 31. 11:53
Előzmény: #45237  WLM
#45239
Figyelj Willám. Senkit nem érdekel, hogy kire fogsz szavazni. Az mindenkinek a magánügye. Nem kell bizonygatni semmit. Én csak annyit javaslok, ha független akarsz lenni, szavazz Márki-Zay Péterre...
WLM 2021. 07. 31. 11:49
Előzmény: #45235  euler
#45238
Euler Úr, hidd el semmi köze a törvénynek hozzá ,kurvára kiakadtam rá amiért kilökte Verstappent, ez tetézte az iránta érzett amúgy is lappangó unszimpátiám.A többit már leírtam.Igazad van,  elnézést kérek a hangnem miatt,sajnos mondok(írok) néha olyat amit később megbánok.  
WLM 2021. 07. 31. 11:41
Előzmény: #45234  sztanil
#45237
Furcsa következtetéseket vonsz le,én annyit mondtam,hogy az ellenzéki összefogás is megosztott az ügyben. Amúgy nemrég kijelentettem a fórumon,hogy mindenki biztos lehet benne ,hogy nem szavazok a Fideszre,úgyhogy mivel az adott szó számomra fontos és szent,  ezeket a fáradt "bizonygassátok",meg "törvényeteket" beszúrásokat már el lehetne hagyni ,mert arra utal ,hogy valami nem stimmel VELETEK.
euler 2021. 07. 31. 11:34
Előzmény: #45235  euler
#45236
Mentségedre írom még, hogy ezt a kirohanást nem ebben a topikban tetted. :)
#2400
euler 2021. 07. 31. 11:28
Előzmény: #45233  WLM
#45235
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy ezt a mélyről fakadó gyűlöletet Hamilton iránt, a homofóbtörvényre tett megjegyzése hozta ki belőled. (Amit még lám Jakab is megszavazott a pártjával, Ooóbaaánt fölösleges most idekeverni)
.
Ami engem leginkább zavar, hogy ilyen szinten nem szabad gyűlölni embert, vagy legalábbis nem szabad kimutatni:
"büdös predator fejű patkány korcs ... ez veszett majomként vonaglott és ünnepelt ... teljesen mindegy, hogy mit ugat ez a valami". Úgy nem bírálunk valakit, hogy állattá alacsonyítjuk. Legalábbis kultúrkörökben.
Aztán megfejeled az egészet, egy zavarosan megfordított gondolattal, ami valószínűleg azt jelenti, hogy Te nem az lmbtg-kért aggódsz, a törvénnyel meg nem sok bajod van:
"a blm a feketéket fogja kicsinálni az lmbtqi pedig a melegeket"
Ez volt az első reakciód, azóta úgy látom már próbálsz korrigálni, ami pozitív.
sztanil 2021. 07. 31. 10:59
Előzmény: #45233  WLM
#45234

Ja, hogy neked most hirtelen a Jakab lett az erkölcsi iránytű, azért mert ebben az ügyben lehet rá hivatkozni? Te is jól tudod, hogy az a törvény egy csapda volt, mert ha a Jobbik nem szavazza meg, akkor meg pont azzal érvelhetnétek, hogy az igazatokat bizonygassátok.
WLM 2021. 07. 31. 10:35
Előzmény: #45226  sztanil
#45233
Nem olvastad a hsz.-om vagy nem értetted.Akkor se lenne szimpi,ha fanatikusan egyetértene a pedofiltörvénnyel, tudod arról a törvényről van szó amit a miniszterelnökjelölti versenyen vezető Jakab Péter is megszavazott a pártjával együtt ,tehát az ellenzék tetemes része megszavazta.  A gyengébbek kedvéért: annak ,hogy brenkó vagyok Hamy -re annak semmi köze Óóóóbáááhóóó.
WLM 2021. 07. 31. 10:08
Előzmény: #45224  PusztaPutyin
#45232
Az apja minden pénzét, idejét és a kapcsolatait bevetette a fia karrierje érdekében,erre mondtam ,hogy neki köszönhet mindent(az életén kívül).Eleinte minden versenyen kint volt és a Paddock-ból és az istálóból segítette a fiát a jelenlétével.Sokszor kint volt a testvére is.Akkor még Hamilton egy szerény céltudatos alázatos ,de kemény pilóta volt. Aztán  egyszer csak eltűnt a család és többé hallani sem lehetett róluk.A mostani Hamilton nyomokban tartalmazza az akkorit.Ami a fejét illeti ezzel a hajkölteménnyel úgy néz ki ,mint egy predator junior. Az arcmérete ,pedig hatalmas , tehát nagyképü. Talán így tiszta ,de ha van még kérdésed örömmel várom.
exley 2021. 07. 31. 09:43
Előzmény: #45230  sanka
#45231
Amikor a kivonuló megszálló szovjet vörös hadsereget szapulta, lehett látni hogy ez a egy pojáca:) Németország területét 1992-ben hagyták el és egy német ember sem "szapulta" őket:)  Megállapítható, hogy a páva táncos egy utolsó senkiházi sz@r alak:) A magyarok is ilyenek, nem lehet csodlokozni azon, hogy ez az ember a kormány fő:) 1944-ben 1 milló főre vetítve  a magyarok küldték a legtöbb embert a világon a német koncentrációs táborokba, megsemmisítésre:) Ezzel a "buzi" gyülölet keltéssel ujra feltették a már jól ismert dallamot a lemezre:) Folyt köv: aki nem narancs ki kell közösíteni, meg kell jelölni, majd meg kell semmisíteni:) Mi ebben superek vagyunk:9
sanka 2021. 07. 31. 09:29
Előzmény: #45229  Dehogynincs
#45230
"Egy harmadikat akarok."
Na az nincs, egyébként pont a fidesztől nem lehetett semmi reformot bevezetni, mert ők mindent vissza adtak volna, meg el sem vették volna, meg meg se szorítottak volna. A jóságos keresztapa személyében tetszelegtek amit te is elhittél nekik és szavaztál rájuk. Aki egy kicsit is figyelte az első orbánckurmány tevékenységét, bizton lehetett tudni orbáncról, hogy nem szabad a hatalomba engedni. Sajnos Fodor is engedett annak idején a tetű orbánnak és visszalépett az elnökségi választáson, akkor kellett volna a kisgecit kizavarni a fideszből. Most aztán bőven adakozik a mocsok az eu- s pénzből, meveszi a magyarokat, az állami pénzen fizetett propagandával.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 07. 31. 06:59
Előzmény: #45228  hellforceone
#45229
EZEK? Megosztottság már a Rákosi-korszakban is volt. Lásd az 1956-os forradalmat! A kádári diktatúrában is mondogattuk, hogy ezek mindenre képesek, de akkor az "ezek" nem a fideszt jelentette, hiszen akkor a fidesz még pajkos gondolat sem volt.
Azt már több mint harminc éve, a félresiklott rendszerváltáskor is láttuk, hogy a kommunizmus olyan mértékű károkat, szakadást, megosztottságot okozott, amelyek csak évtizedek alatt hozhatók helyre. A "fafejű(?)" magyarok Hornt, Medgyessyt és hasonló alakokat bíztak meg a helyrehozásban.
Két Magyarország van. A linkben szereplő viharos tűzijátékra például azért nem mentem el, mert ott a másik Magyarország ünnepelte magát.
https://index.hu/belfold/vhr2479/
Most három Magyarországot látok. Mindkét Magyarországgal egyetértek abban, hogy nem akarom a másikat. Egy harmadikat akarok.
hellforceone 2021. 07. 31. 06:13
Előzmény: #45227  euler
#45228
Ebben teljesen igazad van, vagyis Putyinnak van igaza, ha ő írta ezt. Egyébként én is régóta így látom, hogy ezek a társadalomban okoztak olyan mértékű szakadást, megosztottságot, hogy az szerintem is csak évtizedek alatt lesz talán helyre hozható - ha egyáltalán. A magyar ugyanis elég furcsa fajta, azt kell mondjam, fafejű és ha holnap olyat is hoznál, aki a dolgokat viktátortól 100-szor jobban csinálja és hirtelen valódi demokráciában élnénk, nem lenne sógor, koma gazdaság, sokakat akkor is szinte lehetetlen lenne kibillenteni a gondolkodásából és visszasírná viktátort, mert hát nehéz belátni és bevallani, hogy mekkorát tévedett esetleg...
euler 2021. 07. 30. 23:19
Előzmény: #45226  sztanil
#45227
Átsiklottunk Putyin fontos megjegyzésén (#45207 )   Hogy fogunk ebből kimászni és mennyi idő kell hozzá, hogy legalább elkezdjünk normalizálódni?
Hiába tűnne el a ner  22-ben nyomtalanul, a társadalom lelkében okozott károk tovább velünk fognak élni mint a gazdaságiak. (Ne legyen igazam!)
sztanil 2021. 07. 30. 23:07
Előzmény: #45222  WLM
#45226
Ezzel sikerült bemutatni, hogy a kormány bárkiből képes közellenséget gyártani 5 perc alatt. Ettől még szánalmasabb lesz a Sorosozás. Remélem készülnek már a Stop Hamilton plakátok. Azon legalább stílszerű lenne a STOP tábla.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 30. 22:28
Előzmény: #45223  WLM
#45225
Hellóbelló, jó bulizást! Majd holnap térjünk vissza hamiltonra mert ez most nekem beakadt.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 30. 22:27
Előzmény: #45222  WLM
#45224
Helló! Vettel se vezet nagyon szarul. Jobban mint a rönóapu által finanszírozott kiskertész zsolti (baumgartner) aki nem emlékszem hogy egyáltalán mire ment a sportágban, valószínűleg nem volt emlékezetes. Nem értem a hamiltonra ráolvasottakat. Hogyhogy hol az apja? Mit csinált az apjával? És a tesójával? Mi tűnt el? Mi van a fejével? Meg az arcméretével? Mi van??
WLM 2021. 07. 30. 22:24
Előzmény: #45220  PusztaPutyin
#45223
Szia Vezér ! Lépek bandázni csak gyorsan válaszoltam a többieknek,meg gondoltam köszöntelek,mert láttam jelen vagy. Mindenkinek jó hétvégét !
WLM 2021. 07. 30. 22:18
Előzmény: #45194  badsector1
#45222
Drága Bad ! Nem azért rühellem Hamiltont, mert beszólt a törvény miatt,hanem azért amilyen. Hol van az apja akinek mindent köszönhet ? Hol van a (sajnálatos módon tolószékbe kényszerült) testvére ? Én úgy látom minden amitől szimpatikus lehetne eltűnt .Már csak ő maradt a predator feje ,az okádék módon megnőtt arca,meg a blm.Vezetni tud,  ezt soha sem vitattam. Vettel-lel soha nem volt bajom ő jobb fej ,csak sajnos szarabbul vezet.
euler 2021. 07. 30. 22:16
Előzmény: #45213  ________
#45221
Mindegy hogy teszik fel, ha arra Orbán nem bólint rá, vagy nem a kormány adja be, reménytelen. 2010 óta egy országos népszavazás volt, a 2016-os kvóta(migráns)-népszavazás. Érvénytelen lett, de azért alkotmánymódosítást indokoltak vele.
Arra jó, hogy a számok is mutassák hol élünk, évente százával utasítanak el mindent.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek