Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2021. 06. 26. 08:37
Előzmény: #43454  user01
#43460
Ezt az alaptörvényt a kukába kell dobni!
sanka 2021. 06. 26. 08:33
Előzmény: #43458  euler
#43459
Hogxan vesszük vissza? Kurva egyszerűen, minden lopottat vissza, ennyire egyszerű!!
euler 2021. 06. 26. 08:09
Előzmény: #43457  Commodore64
#43458
""Összefutottam egyszer egy romkocsma illatos mélyén egy közismert véleményvezérrel, egyikével a helikopterszindrómás kollégáknak, akik azt hiszik, hogy ha mindenkit lehülyéznek, akkor ők maradnak csak okosak. Elhangzott a szokásos világmegfejtés arról, hogy Orbán és Gyurcsány egylényegű."
A beszélgetés vége a cikkben. Ja és még valami: Gyurcsány alatt nem volt paywall se!!!  
Tóta W.: Milyen volt böszmesége? Gyurcsány a Fidesz utolsó reménysége. 
.
"Ma már csak olyan kormányváltásnak van értelme, amelyet kíméletlen elszámoltatás követ.
A fenyegetés előállt, részben az elhatalmasodó válsággal, részben pedig mert tíz év nyammogás, saját szemétdombok kapirgálása, izgága elemzők öncélú akadékoskodása után sikerült az ellenzéknek összeadni kettőt meg kettőt, és egyesíteni erőiket.
Már csak civilizált együttműködés és kompromisszumkészség, sikeres kampány, húszezer szavazatszámláló kiképzése és mozgósítása és a katasztrofális hibák elkerülése kell a győzelemhez. Ja, meg a kormányzóképesség látszata, beleértve azt, hogy ez a szövetség aztán az alapítványokba szétlopott árnyékállammal, valamint bebetonozott fidesznyikekkel néz szembe. És azt, hogy mit kezd velük.
Meg is indult a tamáskodás, az arcátlan zsákmányszerzés megtette hatását. 
A spektrum a rezignált belenyugvással kezdődik: ezzel úgyse lehet mit csinálni, még kétharmaddal se. És ott végződik, hogy fel kell függeszteni a jogállamot, lesz pár hónap vörösterror, aztán utána átöltözünk.
Mint általában, most is a történelem siet segítségünkre ... Szükség lesz néhány gyakorlatias lépésre ..."
Tóta W.: Hogyan vesszük vissza?
Commodore64
Commodore64 2021. 06. 26. 07:57
Előzmény: #43456  peter_s
#43457
A teljes politikai, gazdasági elit lefejezésére van szükség Magyarországon. Akár szó szerint is.
Amíg ez nem történik meg, addig minden változatlan marad és a következő 30 év is feleslegesen, változatlanul fog elrepülni ebben az országban. 
peter_s 2021. 06. 26. 07:31
Előzmény: #43455  user01
#43456
Látom, itt hisznek még a mesékben. A 30 év politikai garnitúrája fogja elszámoltatni a Fidesz-kormányt és beszántani a NER-t, élén Gyurcsánnyal, Karácsonnyal, Tóth Csabával, Vadai Ágnessel, Molnár Gyulával, Hiller Istvánnal, Varju Lászlóval, Kunhalmival, Molnár Zsolttal, Gy. Németh Erzsébettel meg a többi MSZMP-s kriptaszökevény bóhóccal. Persze. Amikor Karácsony nyert a fővárosban, akkor is azt mondtátok, hogy Tarlós el lesz számoltatva, a korrupciós ügyek fel lesznek tárva és indulnak a perek. Aztán mi történt? Tarlós megemelt végkielégítéssel távozott, Karácsony meg díszpolgárt csinált belőle, az elszámoltatásból nem lett semmi. Aki persze ezt számonkéri az egyből fideszes meg vegy fel a krumpliját, ezt tudják mondani a turbóellenzékiek azoknak, akik számon merik kérni az elszámoltatást a fővárosban. Mert az a fideszes, aki valódi elszámoltatást szeretne, a Tarlós- és fideszsimogató Karácsony meg a kemény szabadságharcos ellenzéki. Előre látom: 2022-ben a kormányváltás után azon fogtok hisztizni, hogy a kormánynak nincs mozgástere, Orbánék a csőd szélére sodorták az országot, szűk többséggel nehéz kormányozni és megy majd a visszamutogatás, bullshitelés mint ahogy a fideszes csürhe most is csinálja. Most mondom: ez a hulladék garnitúra nem fog elszámoltatni senkit.
user01
user01 2021. 06. 26. 06:53
Előzmény: #43454  user01
#43455
Orbánék már pontosan tudják, hogy 2022-ben bukni fognak, és nagyon cudar idő jön a fidesiszta bűnszervezetre.
Gondolom a EU-s jogalkotástól féltik a tákolmányt. Orbán is arról értekezett minap, attól fossa bokáig magát.
Peterbond 2021. 06. 25. 23:27
Előzmény: #43447  krida
#43453
Ehhez kepest fiatal ehte norvegokat olt meg Breivik. Nagy hazafi volt.
sztanil 2021. 06. 25. 23:26
Előzmény: #43450  signal2
#43452

Tényleg, milyen veszélyesek ezek a migránsok. Még vízbefúlni sem engedik az embert:
https://444.hu/2021/06/25/ket-fuldoklot-is-kimentett-a-folyobol-bilbao-hose-egy-illegalis-bevandorlo
signal2
signal2 2021. 06. 25. 23:00
Előzmény: #43447  krida
#43450
Mit akarsz, mit reagálja Breivik rögeszméjére?
Európában ha jól emlékszem, kb 4000 gyilkosság történi évente. Értem én, hogy 1-2 havonta találtok egyet, amit bevándorló követ el, na de az az összesnek hán százaléka? Sajnos nem fogod tudni igazolni, hogy a bevándorlók veszélyesebbek lennének, mint a helyben születettek szegényebb rétege.
Hangulatkeltésre, és a múzsád által harsogott propaganda áligazolására mindenesetre szemmel láthatóan megfelelő.
euler 2021. 06. 25. 22:41
Előzmény: #43446  emerald
#43449
Igen, az talán egy még rosszabb lehetőség.
Akkor azon múlik minden, hogy az új kormány milyen határozottan és gyorsan számolja fel a ner átmentett struktúráit, milyen hatékonyan végzi el az elszámoltatást, bevezeti-e az elkerülhetetlen megszorításokat.
Erre igazán egy magát is átmenetinek tartó (kamikaze) kormány lenne a legalkalmasabb, aki elvégzi a feladatot, kiírja az új választásokat és átadja a hatalmat.
Erre kicsi az esély, a koalíciós kormány pedig jó eséllyel eltöketlenkedi az egészet és gyorsan megbukik.
Sokat várok az előválasztás utáni ellenzéki programtól (és ne jöjjenek azzal, hogy nem fedhetik fel a lapjaikat, mert akkor a ner fel tud készülni - a ner már most úgy felkészült, hogy az ellenzék követni se tudja), abból már sejthető lesz, hogy mire számíthatunk. (Mennyire készüljünk komolyan a dobbantásra. :)
emerald 2021. 06. 25. 22:32
Előzmény: #43441  franc0
#43448
Minden éremnek két oldala van. Természetesen igazad van, biztos lenyomnak a torkunkon sok-sok számunkra kedvezőtlen megállapodást is. 
.
Nekem személy szerint az EU-hoz tartozás, maga a szabadság. Védelem, egy diktatórikus rendszer ellen. (mert a jelenlegi már majdnem az) A személy szabadsága. Lehetőségem van legálisan máshol élni.
krida
krida 2021. 06. 25. 22:29
Előzmény: #43445  signal2
#43447
? Az Ő fellépése is a migránsáradat eredménye:
"They (Norwegians) risk being a minority in their own capital in their own country in the future," he added."
- szerinted nem lennének nálunk is hozzá hasonló elmebetegek, ha elárasztanának bennünket is?
emerald 2021. 06. 25. 22:18
Előzmény: #43435  euler
#43446
Már akkor is gondban leszünk, ha nem nyerik meg a választásokat.
Tudod, jön a "bábkormányzás", hisz mindent kiszerveztek.
signal2
signal2 2021. 06. 25. 22:07
Előzmény: #43436  krida
#43445
vö. Breivik.
signal2
signal2 2021. 06. 25. 22:05
Előzmény: #43434  krida
#43444
Gondoltam, hogy a #43401-es megjegyzésemre, azaz a törvén két viattott bekezdésére tett kritikámra nem reagálsz. Helyette nyomod a kitalációidat.
Beszédes.
euler 2021. 06. 25. 21:59
Előzmény: #43435  euler
#43443
Itt egy nagyobb csoport aki "most kaphat a fejéhez", és pont abból a rétegből ahol nagyobb (volt) a fideszre szavazók aránya.
Nem mellesleg: "A Főpolgármesteri Hivatal ezért úgy döntött, hogy húszezer 60 évnél idősebb budapesti ellenanyag-szűrését vállalja ingyen - közölték csütörtökön."
Rossz hír a Sinopharmmal oltottaknak: tilos a 3. oltás Magyarországon
Andy01 2021. 06. 25. 21:34
Előzmény: #43422  krida
#43442
Krida, te melle beszelsz! Te jottel Parizsban satorozo "migransok" temaval. Bemellekeltem a cikket, a Figaro eredetijeben. Attol tartok, hogy nyelvi ismereteid sem megfeleloek ahhoz, hogy barmit is ertekelni tudjal.
 Senki nem az 56 -os magyarokrol beszel.
Esetleg olvasd el, mielott valaszolsz valamire.
Remenytelen veled barmilyen parbeszedet folytatni. Ugyanazt a szerencsetlen szoveget ismetelgeted, erdemi valaszt adni nem tudsz. 
franc0 2021. 06. 25. 21:23
Előzmény: #43431  emerald
#43441
Értem én hogy vallásról értelmetlen vitázni, de hidd el, sokaknak nem hoz egyértelmű előnyöket az EU az életébe. 
Én egész életemben magyar tulajdonú cégben dolgoztam, se nem exportáltunk, se nem importáltunk. De kerestem annyit mint a multis haverok, sőt. 
Az egyetlen dolog ami hatott rám, a külföldiek ingatlanvásárlása meg az ECB ZIRP. Negatívan. 
.
Az EU egy multilaterális megállapodás. Az ilyenekkel az a baj, hogy csomó szar alkut is lenyomnak a torkodon. 
Bilaterális alkuk esetében csak azt kötöd meg, ami neked is jó. 
Óriási különbség. 
A demokrácia is diktatúra, a maga módján. 
Nem mondom hogy lépjünk ki. De a hülyének nézés korszakának vége. 
Üzleteltem németekkel, butábbak voltak, de az arcuk alig fért be a tárgyalóba. Sajnos megtehetik, mert több a tőkéjük. Más oka nincs. Kurva bosszantó. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek