Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 25. 10:13
Előzmény: #38655  wgl
#38660
A te buborékodból ez vagdalkozásnak látszik. Egy Hornra, Medgyessyre vagy Gyurcsányra nem mentség az, hogy a bolsevik lelkületű fidesz a keblére ölel olyanokat is, akiknek pártállami priuszuk van.
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 10:12
Előzmény: #38656  Dehogynincs
#38659
szerintem a 2006-os puccskísérlet összemérhető a nyugdíjpénztárakkal.
és nekem lett igazam, hogy pl 2006 miatt sem szavaztam rájuk.
wgl 2021. 04. 25. 10:11
Előzmény: #38654  badsector1
#38658
A médiát is a szocik baszták el, 
Egy friss:"mit is mondott Majtényi nemrég?az ellenzék megint ostoba volt, ahhelyett, hogy ahol nyertek az önkormányzatin, ott a médiát megerősítettek volna, de hagyták veszni!   2020-ban!!!akkor ki a segghülye, ha a médián és kommunikâción múlik a választás sikere??kijelenthetjük, az ellenzék kretén balfasz, nem figyel a leglényegesebbre!!!"
a fidesz egy kommunikációs párt/maffia/ szekta.  
  Mindent kommunikációval intéznek.nem véletlen, hogy bukásuk után 2002 után gőzerővel építették fel majd 2008 után ha lehetett az ellenzéki médiát is lenyomták ahol tudták, 2010-től pedig fénysebességre kapcsolták a kommunikációs média hatalom kiépítését és az ellenzéki ballib ellehetetetlenítését..Valójában média hatalommá vált a fidesz szekta, vasárnapi ima helyett péntek reggeli, a pápa a felcsuti székháztolvaj lett, a püspökök a NER lovagok a nép meg le van szarva.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 25. 10:11
Előzmény: #38651  Dehogynincs
#38657
hát köszönöm a jogot, élek vele
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 25. 10:10
Előzmény: #38649  badsector1
#38656
A nyugdíjpénztárak kifosztásáig másmilyennek láttam a fideszt és talán másmilyen is volt. 2010-ben szavaztam legutóbb (utoljára) a fideszre, de többnyire az szokott kiderülni a választássk után, hogy nem a hatalomra kerülőket találom el.
Vannak olyanok, akik tagok is voltak a fideszben: Fodor Gábor, Hadházy Ákos, Márki-Zay Péter.
Vagy a siralmas választékból szavazok valakire vagy szándékosan érvénytelen szavazatot adok le.
wgl 2021. 04. 25. 10:08
Előzmény: #38648  Dehogynincs
#38655
Ja és eddig egyetlen olyan kormány volt am elynek minden tagja komcsipárti volt, a 2010-es fidesz kormány. Benne mszmp PG-s taggal.
Gondolkozz már mielőtt vagdalkozol!!
A fideszben vannak a volt komcsik mszmp tagok!
Még most is vannak iylenek a kormányban, fidesz NER lovagok közt!
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 10:08
Előzmény: #38653  wgl
#38654
nem egyszerű úgy kommunikálni, hogy a média nagy része az ellenség kezében van.
wgl 2021. 04. 25. 10:06
Előzmény: #38650  rockmaster
#38653
1 komment máshonnan:
 "Ha a világ legrosszabb járványkezelését sem tudja  kommunikációs fegyverként használni az ellenzék és leváltani a fideszmaffiózókat, akkor ezt az ellenzéket nem lehet ellenzéknek nevezni, csak egy szarhalomnak."
wgl 2021. 04. 25. 10:05
Előzmény: #38648  Dehogynincs
#38652
Te terelsz, nem felhívni akarod a figyelmet, mert az szdsz székházat maga a fidesz nem engedte eladni és vagy 15 év különbség volt, Ocsmány Vigyor családi bányái meg a székházból születtek, szdsz székházból kinek lettek bányái, nyomdái, stb???
Szdsz székház herce-hurca után guglizz egy kicsit ha már!!
Ha 94-ben elkapják Ocsmány Vigyort az akkor 860 milla, - ma kb 30 mrd,- lopásért soha nem lehetett volna miniszterÁlnok!
Kuncze belügyérként elengedte Simicskával.
2002-ben is inkább Kellert nyírta ki a szocibagázs mint a 167 rendőrség által megalapozott bűntettett adták volna ügyészségre.
A szociknak köszönhető a fidesz ámokfutása.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 25. 10:02
Előzmény: #38647  PusztaPutyin
#38651

Nagycsaládosként tüntettem a Bokros-csomag családellenes intézkedései ellen, sőt részt vettem már Orbán-ellenes tüntetésen is. Meg a diktatúrában párszor tüntettem a világ proletárjaiért néhány május elsején, de többnyire ki tudtam húzni magam alóla, mert inkább futóversenyeken vettem részt. A futóverseny nevében persze szerepelt május 1. A felszabadulási versenyeket viszont lehetőleg elkerültem.
Nem mondom magam függetlennek, inkább kiábrándultnak, de jogod van annak látni, aminek akarsz.
rockmaster 2021. 04. 25. 10:01
#38650
Lassan a törpeállamokat tekintve is Világelső lesz Magyarország, élén a töketlen Ocsmány V. és bandájával a COVID halálozásban!
Vajon mikor fog megszólalni Ocsmány V. erről?
Mit üzen az értelmetlenül meghalt 26 000 ezer magyar hozzátartozójának???
Még mindig emberéletekben mérjük a védekezés sikerét?
Akkor a Yacht párt járványkezelése megbukott???
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 09:59
Előzmény: #38647  PusztaPutyin
#38649
"Én is voltam fidesz nagygyűléseken a Kossuth-téren, a TF-nél, a Széna-téren, az Erzsébet-hídnál és talán máshol is."
  
egyszer lehet tévedni (1990-ben én is a fideszre szavaztam, azóta sem), de ennyiszer? :))
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 25. 09:54
Előzmény: #38640  wgl
#38648
Persze, hogy arról volt szó. A te véleménybuborékodból nem látszik, hogy az szdsz-nek is volt székháza, amit jól eladtak. Akkor sem akarod látni, amikor külön fölhívom rá a figyelmedet.
1994-ben is hasonló volt a helyzet, mint most. Az akkori ellenzék vissza akart kerülni a hatalomba és a székházüggyel kilőtte az mdf-t és a fideszt. A választók meg nem törődtek azzal, hogy visszajönnek a diktatúrából azok az alakok, akiktől meg kellett volna szabadulni és választott a maradékból.
Most is az mszmp utódpártjai akarnak visszajönni meg azok, akik nem szégyellnek összeállni velük.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 25. 09:53
Előzmény: #38644  Dehogynincs
#38647
"Én is voltam fidesz nagygyűléseken a Kossuth-téren, a TF-nél, a Széna-téren, az Erzsébet-hídnál és talán máshol is."
 
valahogy ezt végig éreztem a látszólag független hozzászólásaidon. És hány demokrata gyűlésen jártál?
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 09:50
Előzmény: #38644  Dehogynincs
#38646
"Én is voltam fidesz nagygyűléseken a Kossuth-téren, a TF-nél, a Széna-téren, az Erzsébet-hídnál és talán máshol is. Bármelyik helyszínen rendezhetett volna utcai harcászatot a rendőrség."
  
ott nem verték szét a közterületet a fideszes provokátorok.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 25. 09:49
Előzmény: #38626  Dehogynincs
#38645
Az Astoria a város megbénításának mérnökileg tökéletes helyszíne. Elég rendkívüli. Még ha te nem is látod.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 25. 09:45
Előzmény: #38633  wgl
#38644
Azzal egyetértek, ha balhé van, abból baj lehet, de ez annyira egyértelmű, hogy még én is tudom.
Épp azt mondom, hogy ez nemcsak az Astoriára, hanem minden helyszínre igaz. Én is voltam fidesz nagygyűléseken a Kossuth-téren, a TF-nél, a Széna-téren, az Erzsébet-hídnál és talán máshol is. Bármelyik helyszínen rendezhetett volna utcai harcászatot a rendőrség. Arra keresem a magyarázatot, hogy ezt miért csak egyszer tette meg a rendőrség. Sem előtte, sem azóta.
Arra gondolok, hogy Gyurcsány nem játszotta le gondolatkísérletet és nem tudta, mit csinál. Először még arról posztolt, hogy lenyűgözte a rendőrség szakszerűsége, a rendőröket meg ki is tüntették utána. A posztot később törölték.
Arra emlékszem, hogy az utcai harcászat után talán a Népszabi közölt egy közvéleménykutatást valami olyasféle kérdéssel, hogy elképzelhető-e, hogy megtörtént az, ami megtörtént. A válaszadók bagy hányada szerint elképzelhető volt. Aztán másnap helyesbítettek, hogy fölcseréltek a közvéleménymanipulálásban két számot és egy alacsonyabb szám a helyes. Lehet, hogy rosszul emlékszem, rákerestem, de nem találtam meg.
Ez olyasféle kérdés, mint ha a koronavírus után kérdeznék meg, hogy elképzelhető-e egy olyan világjárvány, amire száz éve nem volt példa, de most mégis kitört.
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 09:43
Előzmény: #38642  wgl
#38643
ha nem engedélyezik a nagygyűlést az astoriánál, akkor szerinted mi történt volna?
szerintem ugyanúgy megrendezték volna és plusz még lehetett volna a fideszhíveket hergelni gyurcsány ellen
wgl 2021. 04. 25. 09:37
Előzmény: #38641  badsector1
#38642
A naggyűlésről tudtak szóltak: nem szabad engedéylezni az Astoriánál.
Engedélyezték.
W. Mertens mondott egy fideszt éltető és az akkori kormányt gyalázó beszédet, majd jött Ocsmány Vigyor gyalázkodása, hazudozása, ezután azonnal gyorsan beült a páncél BMW-be és elhúzott.
badsector1
badsector1 2021. 04. 25. 09:32
Előzmény: #38639  signal2
#38641
te úgy gondolod, hogy a rendőrség napokkal előre tudott a fidesz nagygyűlésről és a fidesz által szervezett provokációról, mert így valóban fel lehetett volna jól készülni a szétválasztásra.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek