Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 04. 10. 12:20
Előzmény: #37015  Deimos
#37020
"Többen szavaznak a Fideszre"
2018 as választási listás eredmény: (itthoni szavazók) FIDESZ KDNP: 2.607.990
Ellenzék: JOBBIK 1.090.751MSZP PÁRBESZÉD: 681.454LMP: 402.347DK: 307.492MOMENTUM: 174.225EGYÜTT: 37.251
ÖSSZES ELLENZÉKI SZAVAZAT: 2.693.520 
Többen szavaztak az ellenzékre, mint a Fideszre, következésképpen nem írsz igazat, ebből lett a FIDESZ kétharmada !
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 10. 12:18
Előzmény: #37015  Deimos
#37019
Orbánék nem nyernek mindig. Az önkormányzatin elvesztették a fővárost és a megyeszékhelyek felét. Csak te ezt eddig nem vetted észre.
bigyula 2021. 04. 10. 12:14
Előzmény: #37015  Deimos
#37018
"...a külföldi ügynököket meg visszaküldjék oda, ahonnan jöttek..."
.
Ugye tisztában vagy vele, hogy pont Orbán hívta ide az orosz kémbankot (még a magyar jogszabályok sem vonatkoznak rá), és a kínai kémegyetemet? A letelepedési ktövény meg maga volt a meghívó a külföldi ügynököknek/kémeknek, akiknek még EU útlevelet is adott...
trendelek 2021. 04. 10. 12:13
Előzmény: #36999  Deimos
#37017

Semjén Zsolt: "Aki azt szeretné, hogy a tizenéves fia első szexuális tapasztalatait egy szakállas bácsitól szerezze, szavazzon nyugodtan az"... Eresz pártra(?) v. mire?.. szvsz
csendben 2021. 04. 10. 12:13
Előzmény: #37015  Deimos
#37016
"Többen szavaznak a Fideszre" ,csak nem a többség! Még a határon túli szavaztokkal együtt sem! 
Deimos
Deimos 2021. 04. 10. 12:01
Előzmény: #37012  Törölt felhasználó
#37015

Többen szavaznak a Fideszre, mert amit képvisel, azt az emberek nagyobb része vállalhatóbbnak tartja, mint amit az ellenzék képvisel. Tök mind1, mit ír az ötödik hadoszlop 444, telex, stb.. az volt a kedvencem, amikor 2018ban a választás másnapján hirtelen ellepték a baloldali médiumok hasábjait a "vidéki, mucsai büdös magyarokról" szóló cikkek, akik ugye döntőrészt a kormánypártokra szavaztak és megnyerték a Fidesznek a választást... a baloldali politikusok patkányoknak tartják azokat, akik nem rájuk szavaznak.. és akkor csodálkoznak itt egyesek, hogy miért nyernek mindig Ov-ék.... xD egészen hihetetlen, hogy mennyire nem veszik észre magukat az ellenzékiek. Nem kéne szidni a szavazókat, elkéne kezdeni dolgozni, nem élből elutasítani mindent, mert "óóóbán találta ki". Lehet akkor több ember pártolná az összefogást is... persze ahhoz fontos lenne, hogy a bukott hazaárulókat végre elzavarják /gyurcsány/, a külföldi ügynököket meg visszaküldjék oda, ahonnan jöttek..fegyőr, donát, cseh,gulyás marci, dániel berg stb stb.. Az egyetlen értelmes ellenzéki párt jelenleg a Mi Hazánk. Schiffernek kéne egy pártot alapítania és akkor már kettő értékelhető ellenzéki párt lenne.
gazmber 2021. 04. 10. 11:59
Előzmény: #37010  sanka
#37014

..ettől még kisebb felelősségre vonásra se nagyon lesz módjuk - (ahhoz forradalom kellene és ami azzal jár - ami meg képtelenségnek tűnik...)
felhalmoztak a g@@ik egy csomó pénzt és már megüzenték, hogy a szerintük ~3milla agymosott, fizetett és főbb pozíciókba bebetonozott támogató itt fog 'törni-zúzni'(?), ha bárkihez, bármihez hozzá mer nyúlni egy új kormány...(?)
egy folyamatos köpködéssel, anarchiával bélelt országot fog a háttérből o1g vezényelni(?)(ahogy azt az 'elmúlt nyócévben' is tette, még jóval kisebb hatásfokkal?), amíg elegük nem lesz ebből a népeknek és visszaemelik a hatalomba újra(?), miután lesz 'nemulass' a még megmaradt NER-en kívülieknek...
ez lehet a 'szomorú' jövő(?)- de nincs más választás, a NER-nek buknia kellene, az sem lehet a jövő(?)...  
...de eddig vszeg el sem jutunk, mert simán elcsalják a választást, mint lukasenka - 'oszt jónapot'..szvsz
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 10. 11:36
Előzmény: #36997  Dehogynincs
#37013
tényleg nem jött át, már megijedtem hogy úgy gondolod, köszi a pontosítást :)
Törölt felhasználó 2021. 04. 10. 11:33
Előzmény: #37001  Deimos
#37012
Az a többség kb. 2millió ember, akiknek egy része nem is ebben az országban él.
euler 2021. 04. 10. 11:32
Előzmény: #37006  Dehogynincs
#37011
Az első részre csendben válaszolt Csendben, kb. ugyanazt mondanám.
A magánnyugdíjakkal kapcsolatban is csak ismétlem magam, akkor abban a helyzetben az államiba való visszalépés volt az egyetlen racionális döntés. Pár százalék kivételével mindenki így is döntött, nagy hiba őket utólag alattvalózni és még a polgárságukat is kétségbe vonni.
Érezd magad hősnek, de legyél tekintettel a racionálisan döntő túlnyomó többségre!
sanka 2021. 04. 10. 11:24
Előzmény: #37007  Törölt felhasználó
#37010
Aztem tökös kormány kellene, orbán rendszerét elsöpörni, azonnal leváltani mindenkit a posztokról, aki megérdemli azonnal börtönbe csukni, nem kevés van, nem kell itt szórakozni másodszügyészséggel, polt azonnal börtönbe csukható, főrendőr is és így tovább.
Törölt felhasználó 2021. 04. 10. 11:21
#37009
csendben 2021. 04. 10. 11:18
Előzmény: #37006  Dehogynincs
#37008
"Ebben az új erőben egy csomó régi arcot,  beidegződést és lelkületet látok." Fehér ruhás szüzeket ne is keress a politikus szakmában.Vágyhatsz rá,de reménytelen. Tetszik vagy sem,a politikus egy szakma. Ezekből a "szakmunkásokból" lehet (és kell!) válogatni,mert Viktor megmondta:"Aki nem szuavaz,az ránk szavaz!" Mivel Ő alakította a választási rendszert,nyilván tudta mit beszél (és ráadásul,kivételesen(!) igazat is mondott!).
Törölt felhasználó 2021. 04. 10. 11:09
Előzmény: #37003  Törölt felhasználó
#37007
Nem hiszem, h kreatív jogászkodás kellene, elég "csak" felállítani egy korrupcióellenes ügyészséget "tökös" és tiszta múltú ügyészekkel, és az összes közbeszerzést kivizsgálni, ami felveti a bűncselekmény (kartellezés,hűtlen kezelés, csalás, sikkasztás, korrupció stb) gyanúját,még nem évült el. Mindenkit, aki bizonyíthatóan törvénytelenséget követett LETÖLTENDŐ börtönre, fegyházra ítélni a kiszabható tétel felső határával megkínálva. Vádalku keretében persze lehetne csökkenteni, ha nagyobb súlyú bűncselekményt segít feltárni. Kb. 2 perc alatt reppenne szét a NER, úgy vallanának egymásra, hogy öröm lenne nézni. Mire leírtam, felébredtem, h ez Mo. és bilibe ér a kezem:)
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 10. 11:03
Előzmény: #37005  euler
#37006

Ebben az új erőben egy csomó régi arcot,  beidegződést és lelkületet látok.
Nekem nem tetszett az utcai harcászat a forradalom 50. évfordulóján és semmi kedvem összefogni azokkal, akik ezt elfogadják vagy helyeslik. Még akkor sem, ha nekik égető szükségük lenne az én szavazatomra is.
Azokra se szavazok, akik a megvédési ígéretük ellenére kifosztották a nyugdíjpénztárakat.
Azokat viszont kissé megértem, akiktől kizsarolták és kifenyegették a pénztári megtakarításaikat, de nem értem, hogy miért akarnak polgárt játszani, ha ők is alattvalónak tartják magukat.
euler 2021. 04. 10. 10:54
Előzmény: #37002  Dehogynincs
#37005
Persze, hogy jogod van mindenhez.
Nem ezt vitatom, csak én úgy látom, hogy most kezd összeállni egy sokféleségében új erő, egy közös célért, hogy eltakarítsák a ner-t.
Három erővel érdemes számolni, a három közel egyforma erős ellenzéki párttal (írtam mostanában), bár én még szívesen látnék egy pártonkívüli civil csoportot is, de ha ők kompromisszumra tudnak jutni, akkor ez a legnagyobb garancia.
Tévedés lekommunistázni, lipsizni stb. őket, ez a fidesz taktikája. Át kellene látni ezen és egyszer megpróbálni már a vezér nélküli koalíciós kormányzást.
csendben 2021. 04. 10. 10:53
Előzmény: #37001  Deimos
#37004
 "A többség megvan elégedve a kormány munkájával, ezért szavazzák meg újra és újra őket az emberek." Az a többség soha sem létezett:mindíg is kissebbség volt. Csak a választási rendszer "átszabása" miatt tűnik annak....
Törölt felhasználó 2021. 04. 10. 10:51
Előzmény: #36995  euler
#37003
Ha a leendő miniszterelnök bevállalja, hogy szakikkal tölti fel a szakminisztériumokat és nem az eddigi gyakorlatnak megfelelően a politikai ejtőernyősökkel, akkor jó az irány. Ha elindul az osztozkodás a pártok "súlyának" arányában ( tárca, bizottsági helyek, államtitkárság, gittegyletek létrehozása, politikai térfoglalás ) és ez válik központi kérdéssé,  akkor pedig csöbörből vödörbe. 
Én abban vagyok igazán bizonytalan, hogy lehet-e  majd kreatívan jogászkodni az ellenséges alkotmánybíróság mellett.
Ha valahogy lehet, akkor el kell szigetelni a rendszert, el kell zárni a pénzcsapokat és a törvény erejénél fogva levadászni a szabálytalanságok felelőseit.
Na én elmentem bicajozni.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 10. 10:44
Előzmény: #36998  euler
#37002
A momentumban tényleg láttam valamiféle új erőt, amíg össze nem állt a számomra elfogadhatatlan dk-val és mszp-vel.
A diktatúrában azt hittem, hogy egész életemet abban fogom leélni. Voltaképpen nem is tévedtem sokat. Van rutinom, egy-két ciklust még kibírok ebben az elbaltázott rendszerváltásban is.
A választók már csak ilyenek. Aszerint szavaznak, amit mások alapvető tévedésnek tartanak. A választók fele simán behúzza az ikszet a fidesz mellé. Amit én is tévedésnek tartok.
Nem vagyok felkenve arra, hogy végítéletet mondjak. Mindenkinek joga van a saját rögeszméjéhez.
Deimos
Deimos 2021. 04. 10. 10:37
Előzmény: #37000  Placa
#37001
Nektek üldözési mániátok van ? Te, pusztaputyin stb..
Hihetetlenül nevetséges, egyben röhejes, ahogy minden kommentelőnél, aki nem azt fújja mint az itteni keménymag, az egyből le van trollozva/propagandistázva/fideszesezve/másod-harmad-negyed nickezve, mint ha olyan fontos lenne ez a proli által létrehozott topik. xD Az a jelenség, amit tapasztalsz, az a valóság... néha besüt a nap a burkodba, safe placedbe, ilyenkor rájössz, hogy csak egy kisebbség vagy. A többség megvan elégedve a kormány munkájával, ezért szavazzák meg újra és újra őket az emberek. Na, ezt a többséget nácizzátok, trollozzátok, propagandistázzátok, fideszesezitek itt, akárhányszor megjelenik valaki és nem azt a polkorrekt förmedvényt tolja, amit itt egymásközött megszoktatok. :)))

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek