Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2020. 12. 21. 12:14
Előzmény: #25089  PusztaPutyin
#25100
Avagy elfogyott a CAP-es segédanyag.
Seldon legalább egyedi megfogalmazásban nyomatja, szerény saját kútfőből, de mégis élvezhetőbben. Minél több nála a magyarkodás, alig érthető magyarsággal, annál szórakoztatóbb. Csak értelmet ne keressen benne az ember!
Törölt felhasználó 2020. 12. 21. 12:13
Előzmény: #25091  SeldonKuper
#25099
"igazolni" akarod a "magyarságodat"!
Nem akarok én igazolni neked semmit.
Azt már nagyszüleim megtették egy aljas rendszerben, ha ez neked mond valamit,de nem hiszem hogy mond, mert fogalmad sincs a történelmünkről !
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 21. 12:13
Előzmény: #25091  SeldonKuper
#25098
Amiről nincsenek ismereteid ahhoz kicsit óvatosabban kellene hozzászólnod. A hidakat az a harmadik birodalom robbantotta fel, amelyik egyébként miközben menekült elgurította az összes vasúti kocsinkat is, amely birodalomnak a háború végéig csatlósai maradtunk. Történelmi sérelmeink jellemzően ilyen módon keletkeztek az évszázadok során, nekünk magyaroknak óriási tehetségünk van a rossz szövetségekhez, és a rossz politikai döntésekhez.
Shortelek 2020. 12. 21. 12:13
Előzmény: #25092  SeldonKuper
#25097

"Senkinem hülye és senki nem nagyon gonosz!"
De az o1g.
ts3 2020. 12. 21. 12:12
#25096
"Az összes választó között 41 százalékon áll az ellenzék, ha Karácsony lenne a jelölt, 40 százalékon, ha Dobrev, és 39 százalékon, ha Márki-Zay. A Fidesz-KDNP listájára mindhárom esetben kevesebben szavaznának a Závecz-felmérés szerint: Karácsony ellenében 35 százaléknyian, Dobrevvel szemben 36 százaléknyian, Márki-Zay esetében pedig 34 százalékon áll a kormánypárt.A biztos szavazók között ugyanez a sorrend, a felmérés szerint a Karácsony vezette ellenzék 53-46 arányban nyerne a választáson, ha azt most hétvégén rendeznék.Amikor csak azt kérdezték, hogy a kormánypártok, vagy az ellenzék listája közül melyiket választanák, akkor 52-48 arány jött ki az ellenzék javára.A felmérést nagyban torzíthatja, hogy még hivatalosan senki nem jelentette be, hogy indul-e miniszterelnök-jelöltként, de kétségtelen, hogy a fenti nevek a lehetséges jelöltek között vannak.Azonban míg például a főpolgármester ismertsége nagyobb, például jelenleg az iparűzési adó elvonása miatt szerepel rendszeresen a hírekben, addig az EP-képviselő Dobrev Klára, vagy a hódmezővásáshelyi polgármester viszonylag ritkábban szerepel az országos médiában – bár ők is elég ismertek –, így a kampány még sok mindenen változtathat, ha valóban megmérettetik magukat."
  
Viktor a lejtőn, végre ez is eljött.
SeldonKuper 2020. 12. 21. 12:11
Előzmény: #25089  PusztaPutyin
#25095
Remélem elmúlt már a feljelentések ideje! vagy marad a diktatúra, azt mondhatunk amit megengedtek?
Placa
Placa 2020. 12. 21. 12:09
Előzmény: #25086  krida
#25094
a "LOL" kimaradt ebből a hsz-ből kicsihuszár!
jó oké, a sok smiley azért jelezte, hogy most valami vicceset mondtál ... ja nem
köszi hogy benéztél
Törölt felhasználó 2020. 12. 21. 12:08
Előzmény: #25090  drukker
#25093
Ezen ők nem gondolkodnak.
A lényeg, hogy ők oszthassanak ki + pénzt a  nekik tetsző önkormányzatoknak és a "mások" adóbevételének a csökkentéséből népszerűbbek legyenek. 
SeldonKuper 2020. 12. 21. 12:08
Előzmény: #25090  drukker
#25092
Na jó ezen elgondolkodhatsz még!
Senkinem hülye és senki nem nagyon gonosz!
Értelmes szavak!
SeldonKuper 2020. 12. 21. 12:04
Előzmény: #25087  Törölt felhasználó
#25091
Kik azok a tengelyhatalmak? Kik kötik mások helyett a "békediktátumokat"?
Megmondták neked, hogyan kell értelmezni a tengelyhatalmak békekötéseit?Nem írtál a dunahihadak felrobbantásáról!
Neked természetes volt, hogy porig bombázták, rommá tették a Kárpátmedencét?
A te identitásod messze eshetett a dédapádétól a felmenőidtől! Ez a véleményem a történelmedről!
Ugyanez megtörtént több millió magyarral, (köztük az én családommal is) mint amivel most "igazolni" akarod a "magyarságodat"!
Nem mondtam meg ki vagy! 
Azt mondom nem vagyok kíváncsi a történelemhamisítókra, nem tetszik az identitást határtalaul képviselő filozófia!
Ha érintve vagy azt csak a szegregált tanulmányaidnak köszönheted!
drukker 2020. 12. 21. 12:01
#25090

Egy kicsit segítsetek nekem Fideszül gondolkodni.
Aki a válság alatt tönkrement becsukot, lehúzta a rolót, annak nincs árbevétele, az-az nem fizet semmilyen iparűzési adót. Most neki a semminek elengedték a felé?
Aki meg a víruson meggazdagodott maszkkal seftel vagy egyéb egészségügyi bizniszben megszedi magát, annak is elengedik a fele adóját.
Itt mist valaki nagyon hülye, vagy nagyon gonosz!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 21. 11:55
Előzmény: #25086  krida
#25089
Eljött a nickcsere ideje, pajtás? Engedd meg, hogy a többiek nevében is megköszönjem a sok hasznos hozzászólást és tanítást amivel hozzájárultál a fejlesztésünkhöz. Majd azért új néven is folytasd kérlek időnként.
SeldonKuper 2020. 12. 21. 11:51
Előzmény: #25081  Törölt felhasználó
#25088
Miért tanulnak magyarul? Kényszerből vagy  szeretetből?
Sajnálom, hogy még nem találkozhattam velük!
Talán az is kiderülne ki itt a primitív!
Értelmes szavak!
Törölt felhasználó 2020. 12. 21. 11:49
Előzmény: #25077  SeldonKuper
#25087
"Kívűlállóként, azért azt monhatsz amit akarsz a magyarokról. de a történelmünket nem ajánlom meghamisítani, mások előtt!"
Fogalmad nincs Neked a magyar történelemről, soha nem gondolkodtál el azon, hogy vajon miért buktuk el az 1848-49-es szabadságharcot. Vagy miért kerültünk a központi hatalmak és a tengelyhatalmak oldalára a két világháborúban.  Neked megmondják, hogy mit kell ezekről vélekedni és azt gondolod amit mondanak.
Nekem a történelem azt is jelenti, hogy nagyapám hogyan szökött meg orosz hadifogságból, vagy nagymamámat hogyan vették elő 1956-ban amikor Debrecenben leverték a vörös csillagot a Máv Igazgatóság épületéről és "B" listára tették - holott köze sem volt hozzá.
Vagy hogyan bombázták le Debrecent annak idején. Vagy dédnagyapám, hogyan tűnt el az 1. világháborúban ! Nekem ezt jelenti a történelem.
"Tudod, aki géppel száll feléje annak térkép e táj"
Nekem mondod, hogy "kívülállóként". Ez is az identitásomhoz tartozik, de ki vagy te, hogy megmondd nekem, hogy ki vagyok én ? 
krida
krida 2020. 12. 21. 11:48
#25086

kedveseim, örömötökre hadd összegezzem ebben a topikban a tapasztalataimat - szigorúan hozzászólásaitokra alapozva (persze egy ilyen gyűlölködő topikban nem is számíthatt másra az ember :) :
A liberálisaink:
- teljességgel intoleránsak (persze csak mindazokkal szemben, akik nem kívánnak részévé válni gyűlölködéseiknek)
- nem bírják elviselni a másként gondolkodást, azonnal összeesküvés-elméleteket gyártanak
- bizonyos témákról lehetetlen velük beszélgetni
- fenyegetőznek, legszívesebben elhallgattatnák az embert (azért ez elenyésző volt itt, de persze felbukkant)
- náciznak, fasisztáznak, (ezzel azért felhagytak az utóbbi rövid időszakban, nemtom nem-e a rendreutasításomnak köszönhetően :)
Pozitívumként megemlítem, hogy meglepetésemre volt azért egy-két jó hozzászólás is, de ahogy a gyémántról is el lehet mondani hogy a sárban bemocskolódik, úgy süllyedtek el ezek a gondolatok is mint valami pöcegödörben... :)
További jó diskurzust! :)
SeldonKuper 2020. 12. 21. 11:47
Előzmény: #25080  Törölt felhasználó
#25085
Hallottál valamit az erőszakos határ áthelyezésekről?
Nem szeretnél határokat?
Azt szeretnéd, hogy minden "határtalan" legyen?
Határtalan az identitás, határtalan az politika?
Határtalan a tudomány?
Határtalan a kultúra, a történelem?
Határtalanul írhatnál Kossuthról, Széchenyiről?
Határtalanul az UNIOról? Na megérkeztünk?
Törölt felhasználó 2020. 12. 21. 11:35
#25084
Sikerül belépni végre 10 felhasználónévvel, hogy igazold magad ?
Szánalmas vagy ! :)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 21. 11:30
Előzmény: #25082  PusztaPutyin
#25083
Helyesen azzal maga David Attenborough se nagyon tudna mit kezdeni. Hangfelismerés alapú bevitel ugye…
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 21. 11:29
Előzmény: #25071  Shortelek
#25082
Ami amúgy egy annyira érthetetlen jelenség, hogy azzal magad David Attenborough se nagyon tudnak mit kezdeni. 
Törölt felhasználó 2020. 12. 21. 11:23
Előzmény: #25074  SeldonKuper
#25081
Ismerek magyarul nem beszélő, de magyart tanuló embereket. Ők értik mi a lényeg neked képtelenség elmagyarázni, mert primitív vagy!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek