Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 19:27
#21340
"A gránitszilárdságú Alaptörvény 9. módosítása amellett, hogy kimondaná „az anya nő, az apa férfi”, leszűkítené a közpénz fogalmát. Magyar György szerint egyrészt a jogalkotó csak az ügyeletes gonoszokat akarja megleckéztetni, ami óriási szégyen, az viszont egyenesen felháborító, hogy kivonnák az emberek pénzét – amit adófizetőként befizetnek a költségvetésnek – az elszámoltatás lehetősége alól.Ez már a bűncselekmény kategóriája.Az államháztartási törvény és az Állami Számvevőszék nem tudja majd kontrollálni ezeknek a pénzeknek a sorsát, az embereknek fogalmuk nem lesz arról, hova, mire fizetik a pénzt."
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 18:43
Előzmény: #21338  peter_s
#21339
Nem beszélj már hülyeséget, ha 22-ben bukik a fidesz, az nem ugyanaz a helyzet mintha nem bukna.
peter_s 2020. 11. 12. 18:36
Előzmény: #21337  badsector1
#21338
Szektás szemmel lehet, hogy így néz ki a dolog, de kívülről ugyanolyan szar mindkettő. Mellesleg azt még nem vettétek észre, hogy a titkosítások szigorítását meg mindenféle mutyik elkenését együtt szavazta meg a szoci és a fidesz tábor? Helyi szinten is jól együtt tundak működni ha valami mutyiról van szó. Ja, meg amikor a saját fizujukat kell emelgetni. Az egész politikai garnitúra egy mocsok szar. Amikor 2018-ban nyert a Fidesz akkor ment a szöveg, hogy csaltak a választásokon, pár héttel később együtt vették át a mandátumot a fideszesekkel, ott vigyorogtak egymás pofájába. Az átjárás is megvan a két tábor között: Szilikati, Kókajani, Megyópeti nagy fideszesek lettek hirtelen, azokról meg ne is beszéljünk, akik most szociként politizálnak és rendszeresen megjelennek a fideszes kifizetőhelyeken. Azt a nagy kalap szar rendszert, ami most van Mo-n, nyugodtan meg lehet köszönni a szociknak és a fideszeseknek is.
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 18:18
Előzmény: #21332  Peterbond
#21337
"2010-ben amikor a Fideszre szavaztam PONT így gondolkodtam. Hogy ezek nem lesznek olyan rosszak mint a Szocik."
  
Azt már 2002 után lehetett tudni, hogy orbán rosszabb mint a szocik.
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 18:17
Előzmény: #21332  Peterbond
#21336
Jelenleg nem tudsz
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 18:12
Előzmény: #21334  Peterbond
#21335
Az első 2/3 a gyurcsány ellen felépített gyűlölet kampány miatt jött össze, amit a hasznos hülyék megkajáltak.
Peterbond 2020. 11. 12. 16:44
Előzmény: #21328  badsector1
#21334
Az első 2/3 anélkül jött össze. Most már nagyban benne van a 10 év propaganda és a hívek megdolgozása aláírom. De akkor is az elsődleges szempont akkor is a kiábrándultak bevonása és a fidesz szavazók felébresztése volna a fontos.
Peterbond 2020. 11. 12. 16:42
Előzmény: #21326  signal2
#21333
"Ha a tavalyi önkori választásokon elért eredmény alapján arányosítják a listát, az nekem kb megfelelő."
.
Na de pont ez az. el fog telni 3 év azóta. Oké gondolom lesz előválasztás csak az meg mint mondtam a "fanatikus" táboroknak kedvez nem a "csendes többségnek". A lényeg hogy lesz egy lista és se én se más nem tudja befolyásolni az azon belüli rányokat már csak azt hogy arányosan mennyivel kevesebb fieszes kerüljön a parlamentbe.
.
Ha lesz előválasztás akkor az majdnem fontosabb lesz mint számomra mint az igazi mert ott dől el hogy a rendes választáson majd mire is megy az 1 szavazatom.
Peterbond 2020. 11. 12. 16:39
Előzmény: #21327  badsector1
#21332
"Becsapod magad ilyen rossz hasonlatokkal.
Ha az ellenzék kerül hatalomra akkor nem kell attól tartanod, hogy telerakják az ügyészséget ellenzéki ügyészekkel, felvásárolják a hazai média 90 százalékát, nem létező ellenségeket találnak."
.
2010-ben amikor a Fideszre szavaztam PONT így gondolkodtam. Hogy ezek nem lesznek olyan rosszak mint a Szocik. Van akikből kinézem hogy nem lesznek ilyenek. És van akikből azt nézem ki hogy az látják "ha a Fidesz meg tudta csinálni büntetlenül akkor nekünk is meglehet". Utóbbiakkal sajna most össze akarják terelni előbbieket.
.
Én is sokkal normálisabb országot szeretnék és szeretnék arra szavazni aki szerintem azzá teszi, nem pedig akikre "KELL" szavaznom. Leírtam ha nem lesz jobb én a nagy listára is le fogok szavazni mert a Fidesz 2/3 még rosszabb de ez nem lehet egy hosszú távú koncepció. Pont mint a mostani elnökválasztás. Oké nem Trump lesz de Biden sem éppen a jó megoldás.
Törölt felhasználó 2020. 11. 12. 16:33
Előzmény: #21330  Törölt felhasználó
#21331
Törölt felhasználó 2020. 11. 12. 16:29
Előzmény: #21329  signal2
#21330

Szerintem is atombombák élesednek a következő kormányzati ciklusban.
 Orbán is érezheti ezt, hogy nagyon elrontotta ezt a 3-ciklust, látszik rajta, hogy valami nincs rendben körülötte, egyre zavarosabb a tekintete és a kaján vigyor is lefagyott a képéről.
Az ellenzék helyében nem erőltetném a 22-es választást, nem szabad ott nyerniük, nagyon nehéz időszak lesz ez a következő kormányzati ciklus.
Választás ide vagy oda, de 2021-vége körül, hatalmas szociális válság is készülődik kirobbanni.
signal2
signal2 2020. 11. 12. 16:07
Előzmény: #21327  badsector1
#21329
A fidesznek azért lesz jó, ha az ellenzék kerül hatalomra 2022-ben, mert érik egy méretes megszorító csomag, amit a fidesz inkább mással vezettet be és hajtat végre.
Az idei és jövő évi, járvány miatt giga költségvetési hiányok mellett telerakták a költségvetést aknákkal (babaváró hitel, 13. havi nyugdíj, MÁP+ emelkedő kamata, stb.). Ha kihúzzák megszorítás nélkül 2022-ig, akkor el kell gondolkodni azon az ellenzéknek, ha egyáltalán akar-e nyerni.
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 16:06
Előzmény: #21325  Peterbond
#21328
A fidesz azért olyan erős 2010 óta, mert az állam erőforrásait a párt szolgálatába állította, ha egyszer jönne egy ellenzéki 4 év, akkor már nem lenne többé 50% körüli támogatottsága.
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 16:01
Előzmény: #21324  Peterbond
#21327
Becsapod magad ilyen rossz hasonlatokkal.
Ha az ellenzék kerül hatalomra akkor nem kell attól tartanod, hogy telerakják az ügyészséget ellenzéki ügyészekkel, felvásárolják a hazai média 90 százalékát, nem létező ellenségeket találnak  ki, hogy a hasznos hülyéket megvédjék tőlük, még az államtitkárokból milliárdosok lesznek, egészségügy és az oktatás kárára építenek stadionokat, stb.
Tehát sokkal normálisabb lenne az ország mint most.
signal2
signal2 2020. 11. 12. 15:43
Előzmény: #21314  Peterbond
#21326
Ebben igazad van, nem lehet igazságosan eldönteni, hogy ki hány helyet kapjon. Eleve biztos, hogy az lmp és a pm több helyet fog kapni, mint egyedül kapna, hiszen egyedül be sem jutnának, így listáról egész pontosan 0 képviselőjük lenne. Viszont ez lehetőség is arra, hogy színesebb legyen a magyar parlament. A közös lista nélkül gyakorlatilag nem lenne a zöldeknek képviselete a parlamentben.
És valóban, lehet, hogy az mszp is felülreprezentál lesz, amit én is sajnálok. Ha a tavalyi önkori választásokon elért eredmény alapján arányosítják a listát, az nekem kb megfelelő.
És nem bánnám azt sem, ha 2 lista lenne: dk-mszp vs a többi.
Peterbond 2020. 11. 12. 15:43
Előzmény: #21320  badsector1
#21325
Amúgy szerintem te nem érted. Azt a több mint 2 millió Fidesz szavazót kéne meggyőzni egy helyes irányról és arról hogy amit a fidesz csinál nem jó út. Trükközhetsz azzal hogy akkor gyűjtsünk mindenkit egybe ezzel a 2 millióval szembe ( szélsőjobbost a vérkommunistával ) de pont azért nincsenek ők egy párt alatt mert mások a meglátásaik a világról és más-mást várnak el a pártjaiktól mit tegyen bizonyos témákban. Nem vagyok hve egy Fidesz 2.0 összekovácsolásának. mert jelenleg a Fidesz egy összetákolt párt amiben összekényszerítettek mindenkit akármilyen nézete van és "egy a jelszó egy a tábor" alatt vezényelnek és képeske szöges ellentétet is támogatni heteken belül ha azt a Párt mondja. EZ szerintem a legkárosabb az egészben. És persze "fight fire whit fire" mondanád de az nem máris a vereség beismerése ha "Fidesz"-é válik a másik tábor is? Még ha ezt a Fidesz is kényszeríti rá? Mert szó se róla nem CSAK a korrupció ami miatt le kéne váltani a Fideszt.
Peterbond 2020. 11. 12. 15:38
Előzmény: #21320  badsector1
#21324
"Na ,akkor érted, hogy miért kell együtt indulnia az ellenzéki pártoknak, és hogy miért nem lehet finnyáskodni azon, hogy én nem szeretem gyurcsányt."
.
Ha z egyetlen cél hogy NE ORBÁN bármi áron akkor igen. Csak éppen nem tudom hogy miért kéne ebbe beletörődenem hogy jöjjenek az oroszok mert csak így lehet kizavarni a németeket. És legfőképp miért kéne leszoknom arról hogy ettől többre vágyjak?
Kolyok
Kolyok 2020. 11. 12. 15:29
Előzmény: #21321  badsector1
#21323

Értelmes ember tudja hogy mi zajlik a közpénzen finanszírozott köztrutyiban... Nyilván a Sheldonok kételkednek, ők még a saját érzékszervüknek se hisznek, vagy csak az agyuk nem tudja értelmezni,feldolgozni az ingereket...
Szóval nekem azzal van bajom, hogy ha nem fizetek adót azt mondják adócsaló vagyok, de én meg azt mondom, hogy ezeket a kiadásokat én nem szeretném finanszírozni, meg még sok egyebet sem... Mivel TV-t sem nézek a szolgáltatásukra sem vagyok kíváncsi... Szeretnék adó visszatérítést kérni! :-)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 11. 12. 15:22
Előzmény: #21321  badsector1
#21322
"Aki nem fogja fel, hogy hol dolgozik, és mi az elvárás, az vagy buta, vagy hazudik. Egyikre sincs szükségünk” - hazudta Bende. Akik hazudnak arra szükségük van.
 
Ez is nyilván következmény nélkül marad.
badsector1
badsector1 2020. 11. 12. 14:52
#21321
"BENDE BALÁZSA közmédia egyik szerkesztőségi értekezletéről kiszivárgó hanganyagok kerültek a Szabad Európa birtokába, amelyeken Bende Balázs, a közmédia külügyi kabinetjének vezetője, és Németh Zsolt csatornaigazgató vélhetően a beosztottjaihoz beszél.Többek között olyan mondatok hangoznak el, hogy „A következő a szituáció: mindenki tisztában van vele, hogy május végén európai parlamenti választások vannak, és biztos vagyok benne, hogy senkit nem ér váratlanul, ha azt mondom, hogy ebben az intézményben…nem az ellenzéki összefogást támogatják. Ha ez a kijelentés valakit váratlanul ér, az most menjen haza. Akit ez nem ér váratlanul, azoknak az a kijelentés sem lehet váratlan, hogy az intézmény, ha támogatja, az azt jelenti, hogy ennek megfelelően dolgozunk mindannyian. Nincs kérdés. A jövőben olyan kérdés sincsen, hogy milyen anyagot szeretnék kérni. Olyan kérdés sincsen, hogy hogyan kell megírni azt az anyagot. Aki nem tudja, az is elmehet haza, és nem is kell többet jöjjön.” (A felvétel itt meghallgatható.)
A Szabad Európa szerint a felvételeken szereplő mondatok tavaly márciusban, az Európai Parlamenti választások előtti kampány időszakában hangoztak el a külpolitikai rovat értekezletén. Bende arról is beszélt, hogy nem lehet arra számítani, hogy ki fognak maradni a “politikai jellegű” anyagokból:“Elsősorban migráció, elsősorban Brüsszel, és egyebek. Itt akárki akármit szeretne hallani, el fogom keseríteni, nem lesz kivétel. Aki be van osztva, rá kerülhet a sor, hogy a megfelelő narratíva, a megfelelő módszer és irányvonal mentén anyagot kell írjon róla. Továbbra is az a felállás, hogy akinek ez nem tetszik, annak be kell menni a főnökhöz, be kell adni a felmondását, és el kell menni. Nem kötelező senkinek itt dolgozni.” (A felvétel itt meghallgatható.)
Bende közölte azt is, hogy mindenkinek meg kell mondania, hogy ezekkel a feltételekkel is hajlandó-e a közmédiánál dolgozni. “Most kell eldönteni, és én most szeretnék mindenkitől egyértelmű választ kapni, hogy ezen körülmények között fog-e, hajlandó-e itt dolgozni. Amennyiben nem, akkor viszont meg kell beszéljük, hogyan tovább. Mert nekem sincs energiám, időm óvodásat meg óvóbácsisat játszani senkivel. Senkit nem tartok annyira értelmetlen és buta embernek, hogy ne fogja fel, hol dolgozik, és mi az elvárás. Aki nem fogja fel, hogy hol dolgozik, és mi az elvárás, az vagy buta, vagy hazudik. Egyikre sincs szükségünk” - mondta Bende. (A felvétel itt meghallgatható.)"

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek