Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 09. 08. 15:45
#18960
Szembe megyünk az autópályán, kanyarban előzünk, a magyar gazdaság az EU motorja.
Hogy lehet ennyit hazudna éjjel-nappal mindörökké ámen ?
https://hvg.hu/kkv/20200908_Csak_ket_unios_orszag_gazdasaga_esett_nagyobbat_a_magyarnal_a_masodik_negyedevben
valoigaz 2020. 09. 08. 15:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#18959

Itt olvasgass Júda! 
"Mindez azt mutatja, hogy az elmúlt tíz esztendő kőkemény munkája nem volt hiábavaló, a magyar gazdaság Európa egyik legéleterősebb gazdaságává vált" - véli Szijjártó Péter.
Elképzelni nem tudom, hogy ezt a baromságot mire alapozza?
Az Eurostat adatai alapján Európában (nem az Unióban) - 43 európai államot alapul véve - a dollár alapon kiszámolt GDP szerint Magyarország az 27. helyen áll. (EUROSTAT).
Szintén az Eurostat adata szerint csak a Magyarország után belépett államok – Bulgária, Románia és Horvátország – állnak rosszabbul az Európai Unióban, mint Magyarország – derül ki a fogyasztást mérő adatokból. 
Még a kormány által oly erőszakosan favorizált korrupcióban sem mi vezetünk. Igaz ebben a versenyszámban csak egy ország, Bulgária volt képes megelőzni az Orbán-rezsimet."
valoigaz 2020. 09. 08. 15:25
Előzmény: #18952  SeldonKuper
#18958
MENTIK AZ EBÜL SZERZETT NER VAGYONT! Napokban felröppent a hír, miszerint az ország legvagyonosabb vállalkozója, Mészáros Lőrinc, aki vagyonát nem teljesen tisztességes úton szerezte, válik.
Ez a bejelentés azért is furcsa, mert a gázszerelőből lett milliárdos magánélete eleddig nem volt publikus, részleteit hétpecsétes titokként kezelték.
Sokakban felmerült, hogy a válás hátterében nem a házastársi viszony megromlása állhat, hanem egyszerű vagyonmentés!
A bontóper során az asszony nevére kerülő vagyonelemek nehezebben perelhetőek egy esetleges bukást követően!
globaltrend 2020. 09. 08. 15:24
Törölt hozzászólás
#18957
globaltrend 2020. 09. 08. 15:22
Törölt hozzászólás
#18956
valoigaz 2020. 09. 08. 14:21
Előzmény: #18954  Placa
#18955
én rádobtam 20-db Ady-t és hoztam a pirosat.
Placa
Placa 2020. 09. 08. 14:04
Előzmény: #18936  peter_s
#18954
Talán 2020-ra eljutunk oda hogy két lehetőség (lista) lesz, de neked egyik sem felel meg, ezért nem szavaztok, vagytok/lesztek még így egypáran
.
A megboldogult Merkur jut eszembe! 
A polgár szépen befizette a forintját és megjelöl(het)te, hogy az adott gépkocsi márkából (legyen Lada) milyen színt szeretne (legyen kék) 
Aztán pár év múlva jött az értesítés, hogy megjött a kocsi! :) 
A polgár elballagott a telepre ahol csak fehér Lada volt. 
Volt választása: elviszi a fehéret vagy hazamegy kocsi nélkül és vár hogy egyszer talán majd lesz kék.
A szerencsésebbek ki tudták várni, a kevésbé szerencsések egy idő után átváltottak Velorex-re, amit akkor - talán - még képesek voltak elvezetni ;)
valoigaz 2020. 09. 08. 14:01
Előzmény: #18952  SeldonKuper
#18953
Az  a baj, hogy ez nem bulváros történet, ez a valóság.
SeldonKuper 2020. 09. 08. 13:59
Előzmény: #18950  valoigaz
#18952
Igazi bulváros politikait nyomsz!
SeldonKuper 2020. 09. 08. 13:58
Előzmény: #18948  signal2
#18951
Már neked is elkalandozik a figyelmed!?
Most meg már uszítanál is? Milyen szavakkal is: brüsszel, ellenzék, civil ( ezek mióta testesítik meg az uszítás fogalmát?)
Vedd már észre , hogy te is  megint másra, másokra használtad azt a szót!
valoigaz 2020. 09. 08. 13:50
Előzmény: #18946  SeldonKuper
#18950

Erről eszembe jutott, hogy a varangy fia, (tudod az a szelepes gyerkőc, amelyiknél szalajt a kerék,) gondolt egyet kért a papától néhány milliárdot és elment Ugandába templomot építeni..
Voltak is a templomot látogatók talán ketten egy hónapban, így megunta a paposdit és beállt katonának, most katonásdit játszik a szelepes gyerkőc.
Hiába na, játék az egész élet!
(főleg ezeknek)
SeldonKuper 2020. 09. 08. 13:49
Előzmény: #18944  Törölt felhasználó
#18949
De nem tudnak szavazni, hát akkor csak azt szeretnék a kutatók, hogy most többen szavazzanak egy bizonytalan összefogásra!?
A csendes többség meg kivár, nem most akar szavazni!
signal2
signal2 2020. 09. 08. 13:49
Előzmény: #18946  SeldonKuper
#18948
"Kimondtam, hogy csak Ti beszéltek a gyűlöletről, megosztásról!"
Ember, mennyit nézed, olvasod, hallgatod a közpénzből finanszírozott médiumokat? Nemhogy napi, hanem kb. órás szinten megy a baloldal, Brüsszel, ellenzék, civil szervezetek, nem a propagandát fújó személyek mocskos és aljas lejáratása, alaptalan, rosszindulatú rágalmazása. Egyszóval az uszítás. 
Ezt a tényt hozzuk fel többen, többször. Ez a fidesz alappolitikája. Dughatod homokba a fejed, tettetheted magad hülyének, attól még ez történik. A fidesz a házinak tekintett médiáján keresztül folyamatosan uszít valaki ellen. 
SeldonKuper 2020. 09. 08. 13:43
Előzmény: #18945  valoigaz
#18947
Na látod a kabátod?
Ezt nem tudod már levetkőzni!
Már azt is elfelejtenéd, hogy nem tudod, a tyúk volt előbb vagy a tojás!
A főpolgármester meg azt kapja amit magának köszönhet! Meg a tanácsadóinak, meg a polgármestereinek, meg zászlóinak!
SeldonKuper 2020. 09. 08. 13:37
Előzmény: #18932  Peterbond
#18946
Nem célozgattam!
Kimondtam, hogy csak Ti beszéltek a gyűlöletről, megosztásról!
Aztán a következő mondatban már a fideszre lőcsölitek!
Nem kell nekem a fideszt védeni! Tökéletesen megteszitek helyettem!
Senki nem tudhatja ki a fidesz szavazó, de nektek kristálytisztán lejön kikre mondható, hogy  fidesz szavazó.
Nekem meg az a szerény véleményem, hogy nem a fidesz szavazókkal történt csoda, hanem veletek,  amit  az Orbánnak köszönhettek! Ez a csoda nem gyógyítható!
Nézzük vissza kik használták folyamatosan a gyűlölet szót (amit azonnal a fidesszel kapcsoltak össze)?
Ha nem gyűlölködnétek, nem lenne gyűlölködés!
A kereszténység pedig nem a középkori boszorkányüldözés, hiába szeretnétek beskatulyázni! Van akinek hagyomány és családi örökség, része az életüknek.
Mit rühellesz?
A kereszténység 2000 éves, miért akarják a 21. századi keresztényüldözést napjaink témájává  silányítani? Ha csak nem propaganda feladat, mivel nincsenek tisztában a keresztény hagyományokkal.
Megint mások nevében aggódnak a kereszténység és Orbán viszonyáról.
Te is jobban tudod az Orbánnál, hogy mi is a "keresztény"? Miért kell jobban tudni?
valoigaz 2020. 09. 08. 13:30
Előzmény: #18936  peter_s
#18945

Még valami.
Ameddig a köztelevíziókban nem megy a tisztességes megszólítás, hogy a főpolgármestert polgármester úrnak! vagy Karácsony Gergelynek szólítsák! addig ameddig ez nem megy, addig a varngykirály is megérdemli a varangy becenevet és valljuk be, hogy tökéletesen illik is hozzá.
Törölt felhasználó 2020. 09. 08. 13:28
#18944
Az ellenzéki összefogásra ma már többen szavaznának mint a fideszre! 
https://kozvelemenykutatok.hu/havipartpreferenciak/
Törölt felhasználó 2020. 09. 08. 13:10
Előzmény: #18937  rockmaster
#18943
Nagyon beteg.
Nagypofájú képmutató banda, láttuk az adriai nyaralásoknál is!
Legyen a belváros akkor a fideszeseké és felőlem be is vezethetik a lakásokba a kipuffogógázt.
Mi értelmes emberek meg majd lakunk a zölbben és biciklizünk.
Törölt felhasználó 2020. 09. 08. 12:48
Előzmény: #18937  rockmaster
#18942
Szerintem meg csak felmérték, hogy több az autós szavazó, így őket akarják megszerezni, ha mindenki biciklis lenne, akkor a fidesz lenne a bicikli-párt.
Törölt felhasználó 2020. 09. 08. 12:47
Előzmény: #18936  peter_s
#18941
Viszont abban van némi igazság, hogy ha nem mész el szavazni, akkor az utóbbi három választáson az inkább a fidesznek volt jó.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek