Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2020. 07. 24. 11:31
Előzmény: #16156  SeldonKuper
#16160
A szovjetek által kitalált és az Orbán-párt által továbbított üzeneteket fordítom rendszeresen ellenük!
Ez zavar téged?
A fidesz kitartottak azok, akiket ez a gennyes banda foggal-körömmel véd, pénzel! Ezek a nemzet ellen dolgoznak, így zavar!
SeldonKuper 2020. 07. 24. 11:26
Előzmény: #16157  sanka
#16159
A magyar nép kapja a pénzt!
Csak neked deformált a tudásod, ki lehet a magyar nép!
sanka 2020. 07. 24. 11:22
Előzmény: #16156  SeldonKuper
#16158
Viszont a te propagandádat már mindenki únja itt:))
sanka 2020. 07. 24. 11:20
Előzmény: #16155  rockmaster
#16157
A magyar népnek kellene adni a pénzt, nem orbánc bűnbandájának!
SeldonKuper 2020. 07. 24. 11:18
Előzmény: #16155  rockmaster
#16156
Te aztán tisztában vagy azzal, ami a propagandádban megunhatatlan.
A fidesz kitartottak is magyar emberek! Zavar ez téged?
rockmaster 2020. 07. 24. 11:03
Előzmény: #16154  SeldonKuper
#16155
"Ez a győzelem  Magyarországnak köszönhető, meg  annak az ellenzéknek a legyőzése, amely Magyarországnak kevesebb pénzt adott volna, csak azért mert a kormánya fideszes!"
Kevesebb pénzt a fidesz kitartottaknak, többet a magyar embereknek!!!
SeldonKuper 2020. 07. 24. 10:44
Előzmény: #16151  signal2
#16154
Te legalább értelmesen leírtad a véleményed!
Az 1-2 pontodat úgy is értelmezhetem, hogy az meg az ellenzék két fő iránya!
Azt már leírtam, hogy azt kaptuk ami járt is volna eredetileg az UNIOs szerződések járulékaként.
Amit meg a momentumos csajok, meg a Klárika néni vizionált, na abból nem lett semmi.
Hozzájuk képest mondhatjuk, hogy többet kaptunk.
A jogállamiság az egy teljesen külön téma, amit a tanácsban is elismertek, mert az csak egy gyanú, hogy Magyarországon csak azért nincs jogállamiság, mert a kormány fideszes! Semmilyen más indokból (pénzügyi) nem vezethető le! 
Minden ország ellenőrizhető jogállami szempontból! Ezt hangsúlyozzák! Benne maradt!
Vannak akik ezt csak Magyarországra akarják érteni.
Én is magyar állampolgár vagyok és megértettem a "győzelmi" jelentést is! 
Ez a győzelem  Magyarországnak köszönhető, meg  annak az ellenzéknek a legyőzése, amely Magyarországnak kevesebb pénzt adott volna, csak azért mert a kormánya fideszes!
Nehogy már az oligarcháknak jusson! Ostoba indok! Ostoba indok az uszításra is hivatkozni! 
Mondhatnám azt is , hogy az ellenzék meg az Orbán ellen uszít!
A tájékoztatásról meg annyit: Budapest jó példát adott arra, hogy a tájékoztatás az ellenzéknek sem a dicséretes tulajdonsága!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 24. 10:26
Előzmény: #16143  badsector1
#16153
Ez jó gyorsan történik.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 24. 10:18
Előzmény: #16150  bevandorlo
#16152
Igazi nehézfiú. Már a szó minden értelmében.
signal2
signal2 2020. 07. 24. 10:09
Előzmény: #16147  SeldonKuper
#16151
Az én kritikám arra vonatkozott, hogy a kormány felfoghatatlan mértékű közpénzt költ propagandára, az ott elhangzottak gyakorlatilag a teljes lakossághoz eljutnak. Tehát kijelenthetjük, hogy óriási felelőssége van a kormánynak abban, hogy milyen üzeneteket közvetít. Na most és 2 fő irányt látok: 1. mézes-mázas egymondatok, önfényezés valamint2.  mások nonstop lejáratása. A brüsszeli kirándulás az első csoportba tartozott, és még megfejelték egy kis hatalomvisszaéléses parlamenti határozattal is. Így mindenki tudhatta, miért megy ki Orbán Brüsszelbe. Ne legyenek az EU-s pénzkifizetések jogállamisági kritériumhoz kötve. A propagandának viszont egyáltalán nem volt része, hogy + 3 mrd euróért megy. Ehhez képest úgy jött haza, hogy a jogállamisági kötés bent maradt, amit másnap Von der Leyen meg is erősített, és jött a győzelmi jelentés, hogy + 3mrd eurót kiharcolt. Utóbbinál azt sem árulták el, hogy egyáltalán mihez képest. 
Szerintem nyilvánvaló az ellentmondás, amit illene alaposan megmagyarázni, de annyira már nem tartják a magyar polgárokat, hogy az önfényező + mások ellen uszító propagandán túl érdemi tájékoztatást adjanak bármiről.
bevandorlo 2020. 07. 24. 10:01
#16150
Azt látom a vezérünk " szőrös tökű "még mindig  sokkal potensebb mint az ellenzék, de a képességét csak részben állítja  a közjó szolgálatába . Elsősorban a közvetlen környezete és a holdudvara  , ( idézve Besenyő Pista bácsit )  " folyamatos tápellátásának  biztosítása " az első számú  preferenciája .
rockmaster 2020. 07. 24. 09:53
Előzmény: #16148  SeldonKuper
#16149
Kevesebb sikkasztás, korrupció, mendemonda, több törvényességet, tiszteletet az európai embereknek!!!
SeldonKuper 2020. 07. 24. 09:48
Előzmény: #16145  rockmaster
#16148
Akkor a parlamenti képviselők azon csoportjai, akik nem tudják elfogadni a kormányfők határozatait, örökösen kárhozatra lesznek ítélve, legalább addig, amíg az UNIO alkotmányát nem rendezik  ezen csoportok kedve szerinti értelmezésre.
Ezzel az UNIOs parlamentben a  diktatórikusan gondolkodók veszélyességére irányítja a figyelmet!
Nekik az ÍROTT szó már nem kötelez!
Ezt a jogállamiság fogalmának (tiszteletének??) a fellazításával, átértelmezésével akarják felülírni.
Tehát ha nem hajtja végre a a tanács a néhány UNIOs lépviselő kívánságát, akkor patthelyzet állhat elő! 
Vagy jöhet az "egyértelmű mechanizmus" fogalom bevezetése?
Ebben a formában ez az UNIO működésképtelenségét tartósan befolyásolja!
SeldonKuper 2020. 07. 24. 09:27
Előzmény: #16114  signal2
#16147
Nem értem miért kellene nekem cáfolni  agymenésben született megállapításokat, amelyek sem az UNIOs parlament szerepét , sem a kormányfők és miniszterek tanácsát nem tudja értelmezni?
Nekem az ilyen 5.0-ás irományok szavahihetőségét kellene nevetségesen helyeselni?Vannak néhányan akik ebben a meccsben akarják kiélni a politikai tudatlanságukat és az UNIOs kettősmércét helyeznék, okkultan, az egyetlen elfogadható paraméternek?
 Lehet, hogy vannak itt olyan potentátok, akiknek a demokrácia jogot adott arra, hogy kétségbe vonhatják más emberek, más  politikát képviselők szavahihetőségét?
Kijelenthetik, hogy hazudott a kormány és semmilyen felelősséget nem vállalnak a szavaik hitelességéért!?
-
Én meg azt mondom: idézem:"""fórumtárs leírta, akkor Orbán Viktor, Varga Judit, és pincsimédiájuk hazudott a magyar embereknek, a saját választóinak""" című irományt komolyan kellene vennem, akkor amikor"" Magyarország miniszterelnökéről és az ő szavahihetőségéről beszélünk!!"""!
-
Hát nem tudom komolyan venni az ilyen "fórumtársak" által gyártott propagandaszöveget! 
Bocsássa meg nekem a teremtő, hogy le mertem írni!
rockmaster 2020. 07. 24. 09:27
#16146
megyei lapok:
Gyurcsányék nem adják fel a küzdelmet a hatalomért
Remegnek fideszék, ez jó! :))))
rockmaster 2020. 07. 24. 09:24
Előzmény: #16144  Törölt felhasználó
#16145

Több tiszteletet a törvényeknek!!!!
Az EP jelenlegi formájában megvétózza a tagállamok alkuját, az egyik ok a jogállamiság
A dokumentum főbb megállapításai a következők:
  • Ugyan a rövid távú gazdasági helyreállítás szempontjából kedvező a megállapodás, de a hosszú távú költségvetés megvágása elfogadhatatlan.
  • Biztosítani kell a Helyreállítási Eszköz demokratikus ellenőrzését.
  • Elengedhetetlen, hogy az Unió kötelezettséget vállaljon új költségvetési bevételi források bevezetése mellett.
  • A költségvetési kifizetéseket a jogállamiság tiszteletéhez kötő, egyértelmű mechanizmusra van szükség.
  • A képviselők készek visszatartani a parlamenti jóváhagyást, ha nem sikerül javítani a megállapodáson
Törölt felhasználó 2020. 07. 24. 08:59
Előzmény: #16142  rockmaster
#16144
badsector1
badsector1 2020. 07. 24. 08:57
#16143
Kezd fideszesedni az index:
"Orbán: A magyar és a lengyel erők megállították a brüsszeli liberális erők támadását"
"A kormányfő szokásos pénteki rádiónyilatkozatában arról beszélt, Magyarország szerencsés, mert ő volt katona."
rockmaster 2020. 07. 24. 08:13
#16142
péntek reggeli Orbán áhitat:
"Orbán Viktor: Mi szeretjük, ha biztonság és rend van, és nincs terrorizmus"
Csak jelzem, hogy évek óta nincs terrorizmus máshol sem Európában... ha történt is ilyen, az nem több, mint ami a korábbi évtizedekben volt.
"Orbán Viktor: A magyar és a lengyel erők Brüsszelnél megállították a liberális brigádok támadását"
Újabb lódítás! A keresztény-konzervatívok is utálnak titeket, mert kisajátítjátok a jelképeket, de a polgári értékekkel teljesen szemben álltok!!!!
pitcairn2 2020. 07. 23. 20:41
Előzmény: #16130  Törölt felhasználó
#16141
a nagy multi fő profilban inkább adót fogyaszt mint adót fizet
elvégre rendkívül elegánsan élhet a nemzetközi adómenedzsment lehetőségeivel, masszív alkupozícióban van a nemzetállamokkal és az egyéb kormányzati szereplőkkel szemben, plusz kiemelt haszonélvező a monetáris politikához kapcsolódó burkolt újraelosztás tekintetében... 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek