Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tagore
Tagore 2020. 05. 23. 11:06
#11880
...és feltételezem, hogy a nagytudású, kiváló szakértônknek fogggalmi sincs az orbán-mészáros kapcsolat-rendszerről......
Tagore
Tagore 2020. 05. 23. 11:01
Előzmény: #11878  Tagore
#11879
Megvan: Stumpf István ...aki szintén vastagon benne van a buliban......
Tagore
Tagore 2020. 05. 23. 10:55
Előzmény: #11875  Tagore
#11878
Különbözô okokból feltételezem, hogy nem találod.......Segítek: Simicska Lajos, Polt Péter,Vida Ildikó, Fodor Gábor, Áder János, Kövér László --meg az alkotmánybíró (nem ugrik be a neve)......és sokan mások, akik megpróbálják a saját világukat a közösségre eröltetni.....Csak banánköztársaságoknál fordult elô, hogy az "egy húron pendülünk" társulat uralja a teljes vertikumot..... Majd egyszer az is kiderül, milyen megállapodást kötöttek az alvilággal.............
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 10:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#11877
Ebben 100% igazad van. Az ellenzék hatékonyságának egyik fokmérője,h adott esetben hány embert tudna "utcára" vinni,hisz ez a "gyakorlat"-i oldala, h valóban komolyan
 gondolják, amit mondanak.
rockmaster 2020. 05. 23. 10:28
Előzmény: #11874  Törölt felhasználó
#11876
Még a lengyel vendégmunkásokkal meglehet :))))
A legszürreálisabb az volt, amikor az üres utcán szólt a hangszórókból a gyűlöletbeszéde :))))
Tagore
Tagore 2020. 05. 23. 10:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#11875
Nézzél már rá légyszives, a Bibó Kollégium tablóira .... 1986-tól.....
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 10:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#11874
100e embert senki sem tud kivinni az utcára! A fidesz sem! Mióta nincs békamenet? A régieken sem voltak kb 10ezernél többen! De összel lesz teltházas Kossuth tèr ha a vezér nem változtat irányt! 
rockmaster 2020. 05. 23. 10:19
Előzmény: #11872  larams
#11873
Ki tett tönkre?
larams 2020. 05. 23. 10:08
#11872
https://mfor.hu/cikkek/makro/soros-nem-mond-le-az-orokke-fizetendo-hitel-terverol.html?utm_source=rss&utm_medium=referral
Gyuri bácsi segít ha kell….milyen rendes. A pénzt amit nyert mások tönkretételével odadná kis kamatra...
rockmaster 2020. 05. 23. 09:40
Előzmény: #11870  Törölt felhasználó
#11871
És kell hozzá egy gyenge, kezdetleges demokrácia, mint Magyarország, ahol a civil együttműködés baromi gyenge lábakon áll... még a civil is szitokszó! A CÖF meg egyenesen nevetséges, túlbuzgó fideszesek gyülekezete!
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 09:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#11870
Meggyőző érvnek hangzik. De vajon ezek az ítéletek a kormánnyal szemben mennyiben hátráltatják Orbán politikáját? Mennyiben akadályozzák, hogy keresztülvigye az akaratát?
Milyen ítéletekre gondolsz egyébként?
A maffiaállam kifejezés  nem arra vonatkozik csak ,hogy mennyiben képesek uralni az országot teljes egészben, hanem arra is,ahogy törekszenek arra. 
Puzsér az érvényesülés, a befolyás mértékét ebben az Orbán rendszerben az határozza meg, hogy ki a fideszebb a fideszesek közül a hierarchiában. Vagyis az orbáni kéz ami elér mindnehova úgy jutalmaz, hogy minél közelebb vagy hozzá annál fideszebb vagy ,annál nagyobb hatalma és pénzt kapsz.
Mészáros eL a legfideszebb sztem ebben a hierarchiában, esetleg Tiborcz. és utána jönnek a többiek bezárólag mondjuk az önkormányzatokkal és az ottani fideszes képviselőkkel.
Abban egyetértek,hogy Hál istennek Orbán keze még nem kaparintott meg mindent, de az ország egy nagy részét Ő uralja és itt nem áll meg, amíg nem fog mindent uralni.
Ilyen a személyisége.
Sztem Orbánt nem államférfiként,politikusként kell nézni,hanem egy ravasz parasztgyereknek, aki érti és érzi a dörgést. A társait is. Ravaszak, számítóak semmiképp nem politikusok a klasszikus értelemben ,hanem egyfajta brancs, egy érdekcsoport, egy haveri társaság,akik most az országot irányítják. Nagyon távol állnak attól a képtől, amit az emberek egy országot vezető felelős elitről, értelmiségről képzelnek az emberek. Ők nem ilyenek, hanem tkp szerencselovagok,akik jó helyen voltak, jó helyen.
Természetesen ehhez kell a társadalom romlottsága is, amire építenek.
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#11869
Szivacs?
Te annak örülsz, hogy bár megszívja a nemzet, de Orbán a vezér.
Érdekes önfeláldozás.
sanka 2020. 05. 23. 08:36
Előzmény: #11867  sanka
#11868
megélhetésiek, inkább
sanka 2020. 05. 23. 08:35
Előzmény: #11866  ________
#11867
Szerintem egy tisztességes ember nem tudna a fideszben maradni, azok megélhetiségiek.
________
________ 2020. 05. 23. 08:14
Előzmény: #11865  janosvitez
#11866
Szerintem is fejétől bűzlik s fidesz.
Próba sem volt arra (és nem is lesz), hogy más vezetője legyen a pártnak.
Már ezen érdemes lenne elgondolkodni...
Pedig vannak ott is normális, tisztességes emberek, akik szóhoz se jutnak, elnyomva ülnek a padsorokban, és nyomják a szavazatokat akkor mikor kell.
Ha a főnök egyszer lelépne, és ezek az emberek jutnának szóhoz, akár még normális párt is lehetne belölük, amit a mai eelfogafhateisllenzékdhatnának.
De O1G-vel ez teljesen kizárt. Az elmúlt 10 év után meg pláne.
janosvitez 2020. 05. 23. 05:24
Előzmény: #11858  Törölt felhasználó
#11865
"Szerintem mint ahogy mostanában írtam, nem Orbánnal van a baj. Hanem részben a néppel, részben a főnökök körével, és hát a NAV-val és a bírósággal, ügyészséggel."
Sajnos roszul látod, az egész rendszer központi eleme a maffiaállam működtetője a pókháló közepe Orbán...
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 03:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#11864
Nézd, én nem vagyok demokrata. De Te se, és senki se. Aláírt bárki is olyan papírt, hogy demokrata ? Nyilván nem. Ez egy üres kifejezés. Egy szimpla kényszerítés, hogy fogadd el mások döntését, "hisz demokrata vagy." De ez csak egy fikció. Barna hajú vagyok, igen. De nem demokrata. A legnagyobb őrültség lenne azt mondania bárkinek is, hogy "demokrata vagyok, tehát elfogadom a többség akaratát". És ha a többség azt akarja, hogy végezz magaddal, akkor végzel, "hisz demokrata vagy" ? Hogy mondta Churchill ? "A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Ez az ország sajnos Európa egyik legostobább nemzetévé süllyedt le az elmúlt 30 évben. Ennél jobb volt a Kádár kor, leszámítva 1956-ot. 
Borsodi_Bivaly 2020. 05. 23. 02:45
Törölt hozzászólás
#11863
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 02:43
Előzmény: #11861  Törölt felhasználó
#11862
És hát engem nem érdekel, hogy a bíróság szemében mi a bűncselekmény. Amit írtam az a bíróság szemében nem az, az enyémben az. 
Törölt felhasználó 2020. 05. 23. 02:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#11861
Attól még mert Orbán és a kormány népszerű, az nem azt jelenti, hogy jó. Ez egy rossz kormány, akkor is, ha megnyerik a választásokat. 
Kivisznek 1 millió embert a Békemenetre ? Na és ? 
Talán kicsit úgy gondolod, hogy úgy van, ahogy a kormány mondja. Pl. TAO. Tisztességes ? Nem. Ez egy szimpla adócsalás. Végtörlesztés ? Bűncselekmény volt az is (pénzmosás, stb.). 
Nem az a bűn, hogy drágán adják a kenyeret, hanem az, hogy a TAO-val adót csalnak, a végtörlesztéssel meg másoktól vették el pénzt, azért, hogy a megdrágult frankot ki tudják fizetni a hitelesek.
Ezek bűncselekmények. Nem értem, hogy bűncselekmények árnyékában hogy lehet arról beszélni, hogy népszerű a kormány. Aki él a TAO lehetőgésével, az bűnöző. Aki élt a végtörlesztés lehetőségével, az is. Ez ilyen egyszerű.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek