Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 22:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#11259
Akkor ki lopott meg jobban? Akitől több, vagy akitől kevesebb fizetést kaptál?
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 22:04
Előzmény: #11254  Törölt felhasználó
#11258

Amikor komcsi korról beszélünk, akkor óhatatlanul az orbán korról is beszélünk.
A világgazdaság felfutását meg nem illik orbán dicsőségének beállítani, mint ahogy azt sem, hogy több százezer magyar ment a hanyatló nyugatra dolgozni. Ezért is volt munkaerőhiány az orbáni világgazdaság motorjaként emlegetett Magyarországon.
Borsodi_Bivaly 2020. 05. 15. 22:04
Törölt hozzászólás
#11257
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 22:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#11256

"Amíg a vállalkozó lop meg a legjobban, addig én nem a Fideszre fogok mutogatni"
.
Akkor kezdhetsz a Fideszre mutogatni, mert a versenyszférában magasabbak az átlagbérek mint az államiban.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 22:01
#11255

Csernobil idején még kölyök voltam, de tudom milyen és mekkora ködösítés volt akkor és azt követően.
Hát mit ne mondjak, a 10 éves orbanisztán nem győzött meg az őszinteségéről, a hazafiasságáról, a demokratizmusáról, a becsületességéről.

Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 22:01
Előzmény: #11248  Ford Fairlane
#11254

Nem képzelek magamról semmit, de ne menjünk el személyeskedő irányba, mert akkor majd én is gondolok rólad ezt azt...
Szidhatod Orbánt, - mert van miért :)- de azt el kell ismerni, hogy az utóbbi 2-3 évben csak az nem talált munkát, aki nem akart dolgozni.(ja, ne gyere nekem a borsodi zsákfalvakkal, mert nem egy építkezésen onnan, meg pl. Békésből ingázó melósokkal találkoztam).És a munkabérek is intenzíven emelkedtek az elmúlt években. Szóval annyira nem volt mostanában rossz melósnak lenni, mert volt munka és lassan kezdték megfizetni. Ezt azért nem mondhatjuk el a komcsi korról.
 
euler 2020. 05. 15. 22:00
Előzmény: #11249  Törölt felhasználó
#11253
Kb. nem, mert ilyen, a közpénzeket magánzsebbe transzferáló rendszert egyik sem működtetett.
Alapvető eltérés a szervezettség és a nagyságrend, és a mindent uralás.
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:58
Előzmény: #11247  Törölt felhasználó
#11252

"Igazságos adórendszer nyilván nincs,"
.
Így igaz. A szerinted mekkora szerepe volt az egykulcsos adórendszernek abban, hogy a fizikai munkások elég jelentős része elment külföldre dolgozni? Miért kellet bevezetni a nettó bérmegőrzési támogatást?
Ha szétnézel a világban egyre több igen magas keresetű kéri, hogy az ő adójuk legyen magasabb.
Ők már rájöttek, hogy az átlag, vagy átlag alatti keresetűek munkájára is szükség van.
Ha egy  adórendszer miatt ők elmennek az országból, akkor az adórendszer károkat okozott, akkor is ha így "igazságosabb".
Borsodi_Bivaly 2020. 05. 15. 21:55
Törölt hozzászólás
#11251
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 21:55
Előzmény: #11247  Törölt felhasználó
#11250

Milyen komcsik barátom?
nézd meg a fideszt! Tele van komcsival. És ez még nem is a legnagyobb probléma. A legnagyobb probléma, hogy a fidesz párttagok úgy is viselkednek, mint az ős komcsik. Ez itt a probléma barátom!
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:52
Előzmény: #11246  Ford Fairlane
#11249
ez ok. csak ezt kb elmondhatod - majdnem -mindegyikről, és ez a baj.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 21:52
Előzmény: #11239  Törölt felhasználó
#11248

30 éve volt a rendszerváltás. 10 éve van ez a korrupt kormány hatalmon. Ki akadályozza meg, hogy a munkáltató full bejelentve alkalmazza a munkavállalóit?
30 év kevés volt ehhez? 14 év fidesz kevés volt ehhez, hogy a munkáltatóktól kikényszerítsék a full bejelentést? Mit képzelsz te magadról?
Nehogy már a munkavállalót okold a szürke és fekete gazdaság miatt!
Aki okoskodik, az csak a magyar becstelen vállalkozó! A munkavállaló vagy belemegy vagy megy máshová. Ha tud!
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:51
Előzmény: #11244  Törölt felhasználó
#11247

Ne viccelj már. A komcsik úgy találták ki a progresszív szja-t, hogy kb. a megélhetési ktg-n felüli részt már szarrá adóztatták. Az ok. hogy gordonka látva a bajt, csinált egy normális 2 sávos rendszert 2010-ben, de előtte? Elmennek ezek a 3,14csába. A szoci progresszivitásnál még a tényleg igazságtalan orbáni egykulcs is jobb. A több kulcsos csak akkor igazságos, ha észszerűen húzzák a határokat, na észszerűséget én anno ebben nem láttam.
Azt meg gondolom szintén vicces kedvedben írtad, h az áfával átlagbéla letudta az adózást:) akkor miért nem elég neki csak a benzin után jövedéki adót fizetni:) ugyan már...Igazságos adórendszer nyilván nincs, de ha A, a komcsi proresszív vs. B, orbanisztáni 1 kulcs közt kell választani, akkor - mondom kivéve 2010- legyen inkább Bé, Bé, Bé.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 21:46
Előzmény: #11242  Törölt felhasználó
#11246
Nem, barátom! A helyzet az, hogy a rendszer váltás után 30 évvel már ideje lenne olyanoknak kormányozni, akik nem a zsebüket tömik. Nem a haver, a rokon, a koma a fontos, hanem ez a kib.szott ország, ennek a kib.szott országnak a lakossága a fontos. orbán egy sz.r, egy f.s, egy hazaáruló kis tolvaj g.ci!
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:44
Előzmény: #11244  Törölt felhasználó
#11245
bocsi elnéztem , azt hittem nekem írtad.
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:43
Előzmény: #11242  Törölt felhasználó
#11244

Nem a szocikat sorom vissza, csak megjegyeztem hogy butaságot írtál, azzal hogy a többkulcsos adó jól "megszívatta" az alacsony keresetűeket.
Pont őket "szívatta" meg az egykulcsos adó.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 21:43
#11243

Miért küldték haza a kórházakból a betegeket? Hát azért, mert a kórházak voltak a koronavírus gócpontok. Ehhez képest ez a dilettáns kormány elhallgatta, eltitkolta, az igazságot annak érdekében, hogy másra kenjék a saját hibájukat. orbán egy kib.szott nagy kommunista. A tettei egyértelmű bizonyíték erre.
Törölt felhasználó 2020. 05. 15. 21:40
Előzmény: #11238  badsector1
#11242
Eddig a beírásaid alapján értelmesebbnek gondoltalak annál, hogy visszasírod az elb..ott szocikat. Az ok. hogy "orbán egy geci"( hogy nagy klasszikusunkat idézzem) de nehogy már a x@r után a f@st kívánjuk vissza:)
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 05. 15. 21:40
#11241

orbán egy kis taknyos g.ci. A kórházakból terjedt szét a koronavírus. Az idős otthonokba is terjedt. Majd a felcsúti g.ci arra utasította az operett törzset, hogy maszatoljon, elhallgassa az információt a magyar nép, a magyar nemzet elől, tereljen, hazudjon, hogy rákenhesse Kari Gerire az egészet.
orbán, mint egy igazi hithű kommunista, úgy cselekedett. Ezt már az isten se mossa le róla!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek