Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 09:52
Előzmény: #656  _Bekre_Pal_
#660
Jól van no! De most te vágod a fát. Megvédi a nick majd magát meglátod!
Konzumos
Konzumos 2017. 11. 24. 09:51
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#659
Aki  szerencsétlenezi, hazugnak nevezi több alkalommal a fórumtársát, az pny, ebben a stílusban mások nem utaznak, csak ő.  Teljesen jogos a pihenője ,képtelen visszavenni a modorából.
sanka 2017. 11. 24. 09:50
Előzmény: #656  _Bekre_Pal_
#658
Igen, nagy igazság, sok itt amúgy a troll!:))
madxa 2017. 11. 24. 09:48
Előzmény: #653  _Bekre_Pal_
#657
"ha én vitatkozni akartam volna, akkor megkérdeztem volna tőled, hogy biztosan állíthatjuk-e hogy a cigány munkanélküliség választott életmód, csak hogy nevezzük nevén a gyereket."
-
-
-
Látod ez a felvetés megér egy beszélgetést.
Biztosan semmit sem állíthatunk, de hírekben olvashatunk szerencsére olyan fiatalokról akik a putri legmélyéről a legmagasabb szintig jutottak!
Minden elismerésem az övék!
És ez az ami bizonytalan helyzetet teremt.
Amennyiben ők minden családi háttér hiányában képesek voltak ezt elérni akkor a mérhető többség miért nem képes egy min. szintet hozni?
Hiszen az előző példa mutatja, hogy az oktatás működik még a legkisebb településeken is.
Akkor a roma fiatalok jelentős része miért nem rendelkezik piacképes szakképesítéssel?
A példámnál maradva miért hagyja abba a pék iskolát 6 hónap vagy első év után?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:38
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#656
nem mindegy, hogy valaki állandóan hülyeségeket locsog vagy hogy ahol fát vágnak ott repül a forgács
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 09:24
Előzmény: #654  _Bekre_Pal_
#655
Láttam! Én viszont nem gondolom, hogy a moderátorok egyetlen szó miatt foglalkoztak -pny nickkel! A"mindenkit" lesajnáló reagálásai nálad erénynek számítanak! Téged valami oknál fogva nem "sajnálhat le", mert a véleményed nála dicséret!
Mondtam: kár volt beleszállnod ebbe a problémába!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:15
Előzmény: #652  Vazsmegyei
#654
na lásd a tiéd felett
fél órája megírtam, csak telefonjaim voltak és most küldtem el, mire jutottam
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 09:14
Előzmény: #651  madxa
#653
ezt látom:
csütörtök, 08:37 idézed ferge zsuzsát a szegénységről és hozzáfűzöd, hogy egyszerű munkaerőből hiány van, feltételezhetően azért, mert el kéne a szegényeknek menni dolgozni. valahogy a gyerekvállalás is belekeveredett. felismerem a sablonokat, ez a segílyes cigányokról szól, nem új vélemény, ismerjük rég, sokan hangoztatják.
csütörtök, 08:51 ts3 válasza talán mellément, nem tudom, hogy a cigányozást nem tudta dekódolni, vagy értette, csak ő másban látja a kilábalást? passz, ez kifejtetlen maradt.
csütörtök, 09:52 Oszo továbbmegy a ts3 vonalon, feltételezve, hogy ts3 úgy gondolta, inkább az oktatás segít a felemelésben mint a betanított munkahely. itt már érezhetően félrecsúszott a beszélgetés. kicsit ironizál azon, hogy ma magyarországon az erőfeszítések nem a megoldás irányába hatnak.
csütörtök, 10:11 rákérdezel ts3-nál, hogy egyről beszéltek-e, utána kezdődik egy kis vagdalkozás az urak részéről
kellemetlen, de tévedtem, én se olvastam el az alapvetést és a félrecsúszott értelmezés alapján ítéltem meg a helyzetet. olyannal baszogattak, amit nem állítottál és ami mellett nem érveltél. tehát tévesen állítottam, hogy igazsággal szembesített.
mindemellett ezért parkolóra tenni a nickjét elég erőltetett, lássuk be.
ha én vitatkozni akartam volna, akkor megkérdeztem volna tőled, hogy biztosan állíthatjuk-e hogy a cigány munkanélküliség választott életmód, csak hogy nevezzük nevén a gyereket.
aztán lehet, hogy az urak megvédik magukat, mert még lejjebb kellett volna olvasnom és az előzmények alapján meg nekik lesz igazuk, passz. tanulság: az ember tájékozódjon alaposabban és ítélkezzen óvatosabban
Vazsmegyei 2017. 11. 24. 08:47
Előzmény: #647  _Bekre_Pal_
#652
Pal!! Ebbe a problémába nem kellett volna beleszállnod! Te is csak rontod az objektív véleményedet azzal, ha kiállsz egy ilyen stílusú nick mellett, amivel a politikai performanszait és értetlenkedéseit véded!
madxa 2017. 11. 24. 08:22
Előzmény: #650  _Bekre_Pal_
#651
Ezt te írtad:
"Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott."
Akkor miért tőle kérdezzem?
Te sem vállalod a véleményedet?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 08:20
Előzmény: #648  madxa
#650
Nem. Ha visszajön, kérdezd meg tőle.
Hathor
Hathor 2017. 11. 24. 08:13
Előzmény: #645  Konzumos
#649
Olyan mint egy boxolo. Kiutik felall, kiutik felall. Ha all, akkor uti veri az ellenfeleket, de mar a bironak is sok, es lelepteti..
Boxolo nem tanul.. nem az eszessegukrol hiresek a boxolok, hanem agressziojukrol
madxa 2017. 11. 24. 08:11
Előzmény: #647  _Bekre_Pal_
#648
""nem fogalmazott sértően"-
Megsérteni csak az tud akinek adok a véleményére.
-
"Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott."
.
Mire gondolsz,összefoglalnád?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 24. 08:06
Előzmény: #644  Hathor
#647
Elolvastam az inkrimimált párbeszédet közte és madxa  között. Nevetségesen erőltetett ez a moderáció, teljesen igaza volt és nem fogalmazott sértően. Kellemetlenül szembesítő igazságot mondott.
sanka 2017. 11. 24. 07:04
Előzmény: #644  Hathor
#646
Pedig milyen igaza van!
Konzumos
Konzumos 2017. 11. 24. 06:58
Előzmény: #644  Hathor
#645

Az arrogáns személyisége már a modinál sem jön be.
Elköszön egy pár napra, de idén még nem utoljára.
Hathor
Hathor 2017. 11. 23. 23:11
#644
Moderációs esemény történt "-pny" felhasználóval szemben. 
Moderáció: 
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2017-11-26 11:00-ig
A moderátor indoklása: 
Biztos nagyon viccesek ezek az "ennyit tudsz", "ennyire vagy képes", "nem csoda, hogy ott vagy, ahol" típusú lesajnáló szövegek, de nekünk nem jön be. gyakorolgasd ezt inkább máshol.
-pny
-pny 2017. 11. 03. 02:23
Előzmény: #642  Hathor
#643
Hantakirály...
Hathor
Hathor 2017. 11. 03. 01:56
Előzmény: #641  -pny
#642
Butasag, ahogy a tobbi dolgod is. Nehogy mar jobban tudjad mim volt, mikor egy evvel veteleim utan kerultel elo. Nem semmi miket ki nem talalsz. Te vagy az az egyik ember, aki a legnagyobb hokuszpok, kitalalsz sajat torteneteket, es hatarozottan allitod. 5milla olyan rossz Nutexbol?! Miert?
-pny
-pny 2017. 11. 03. 01:32
Előzmény: #639  Hathor
#641
Neked kb. 65-ös átlaggal sikerült venni, amit 75-ös átlaggal eladtál. Cserébe egy éven keresztül 0-24-ben kampányoltál itt és görcsösen lested az árfolyamot. Hát óriás gratula.
.
Miközben a BUX duplázott, a Fidesz kispapírok pedig 10-szereztek. De ha simán csak OTP-ben ülsz, amit tőkeáttéttel is tartani lehet, akkor is 2-3-szorozol konzervatív hozzáállással is.

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek