Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 07. 08. 02:06
Előzmény: #498  Törölt felhasználó
#500
Az internet annyiban különbözik a normális társalgástól, hogy visszajelzés nincs, sem metakommunikációs, sem passzív (egyébként érkező reakció elmaradása).

De attól, hogy nem látszik a lesajnáló mosoly, hogy nem hallatszik a 'te szerencsétlen ...' hogy nem jön a pofon, hogy nem látszik ahogy hátat fordítanak, hogy a kezüket visszahúzzák, attól hogy hangosan sokszor tagadni próbálja valaki, az emberi minőség és annak megítélése nem változik.

Ezért kap egy topikot néhány hozzászólással pénznyelő,

otter, szivacs és a brigád többi tagja meg nem. (mostanában már érdemi társalgást sem partnerek híján)

A portfolio sok szempontból jól mutatta a múltban az ország állapotát bizonyos szempontból, ahogy most is igen jellemző hogy kiket, és mit lehet a leggyakrabban itt olvasni.

Otter te is csak egy kis jellegtelen pártkatona vagy, aki után nem fog senki egy homlokráncolást sem ejteni, nemhogy egy topikban tiszteletét adni miattad...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 07. 07. 22:03
Előzmény: #498  Törölt felhasználó
#499
köszönjük a provokatív hsz-t :)
Törölt felhasználó 2012. 07. 05. 15:11
Előzmény: #493  David78
#498
:-)))

Ki kell, hogy javítsalak!
Pénznyelő nem a vita hevében fáradt el, és hagyta el a "süllyedő hajót" hanem kizárták, mert érvei elfogytak és érvek helyett helyett indulattal támadt, mely a közönségességbe torkollt!

Ugyanakkor maradkétalanul egyetértek veled, hogy pénznyelő -idézlek!- "remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni"!

S bár igazad van abban, hogy pénznyelő kiválóan tudott kötözködni és elterelni a szót, de a végére érvei elfogytak, így -szvsz- kapóra is jöhetett neki a kizárás, s ezért nem is tért vissza (nyíltan) új névvel!

;-)
exmnbs1 2012. 07. 04. 17:38
Előzmény: #492  marslako2
#497
nem
egész más
köze nincs a humethez
Törölt felhasználó 2012. 07. 04. 16:52
Előzmény: #493  David78
#496
egyetértek.
szivacs
szivacs 2012. 07. 03. 16:25
Előzmény: #489  Törölt felhasználó
#495
Ismertem rég, de nem tartom helytállónak.

Ugyanis, ha mindenáron ellenséget akarsz keresni a "tudásnak", méghozzá a legnagyobbat, akkor ha bölcs is vagy, nem csak "tudásos", rá fogsz érezni, hogy az nem más, mint a Szeretet!
Törölt felhasználó 2012. 07. 03. 09:32
Törölt hozzászólás
#494
David78 2012. 07. 03. 09:16
Előzmény: #492  marslako2
#493
Keveltem Pénznyelőt, értelmes fórumozó volt. Szerintem ennyi lenne a lényeg. Hogy mégis ennyi "rajongója" van, annak talán az lehet az oka, hogy egyre kevesebb "értelmes fórumozó" van, akinek a szava elveszik a kormányszóvivőket megszégyenítő bérfórumozók között.
Itt van mindjárt példának Szivacs, aki minden fórumba megjelenik ahol kettőnél több hozzászólás van és ossza a bölcsességet, ami szemmel láthatóna Jokeren és Otteren kívül senkinek nem hiányzik. Remekül tud kötözködni, Spam-elni, félrevinni az értelmes témát is végnélküli vitákba azzal a különleges képességgel, hogy látszólag a legrészletesebb, ténnyekkel alátámasztatott érvelést sem képes megérteni. Pénznyelő javára legyen írva: ő többször megpróbálta és sokáig nem adta fel.
Szóval a Pénznyelő fórum talán inkább szól a "Pénznyelő jelenségről" mint magáró Pénznyelőről. Nem jó látni, hogy sorra kopnak ki az értelmes arcok mert megunják az üresfejű, fáradhatatlan trollok rohamát.
Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a fórumon a hozzászólások zömében már csak a Szivacs és Otter félék nyomják a kormánymarketinget egymás szavába vágva, akkor az annak a jele lesz, hogy az értelmesebbje már az országot is rég maga mögött hagyta.
marslako2
marslako2 2012. 07. 02. 23:29
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#492
Lehet pénznylő HÜBER ISTVÁN?

bét hír.
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 19:40
Előzmény: #490  Törölt felhasználó
#491
akinek nem inge...

de nálad ezek szerint célba ért az idézet :-)
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 11:56
Előzmény: #488  Törölt felhasználó
#490
Látom penznyelo alternativ nicknevei nem tudnak nyugodni a bőrükben. Továbbra is provokálják a fórumozókat...
Törölt felhasználó 2012. 07. 02. 11:32
#489
A tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója.

Stephen Hawking
Törölt felhasználó 2012. 06. 29. 23:35
Előzmény: #485  Törölt felhasználó
#488
primitívséged határtalan... sajnállak nyomorodban.
johai 2012. 06. 29. 19:09
Előzmény: #486  Törölt felhasználó
#487
Igy igaz,és érthető,tömör világlátása volt.
Általában tisztán látta a dolgokat,illetve átlátott a ködösitésen.
Most viszont kénytelenek vagyunk átrágni a tömény hülyeségen magunkat,ami ugye sok munka,és idő.:)
Törölt felhasználó 2012. 06. 29. 18:08
Előzmény: #485  Törölt felhasználó
#486
kár h lelépet

jokat irt,
most megirhatna az összes fospapirrol a véleményét....
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 23:56
Előzmény: #469  Törölt felhasználó
#485
kocc van delon...kikapcs
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 06. 18. 21:58
Előzmény: #482  exmnbs1
#484
beugró teszt :)

amíg a wikivel bajlódnak, addig is elvannak :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 06. 18. 21:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#483
természetesen tudja, hisz a műtétem előtt megbeszéltük :)

átmenetileg ugyanis kivetettem a homloklebenyemet, hogy meglássuk, így megért-e engem a magadfajta :)

de attól tartok, hogy sokkal több mindent ki kell ahhoz venni, hogy érthető legyek :)

btw. az az igazság, hogy én korábban is így voltam aktív: pár órára csak, aztán eltűntem rövidebb vagy hosszabb időre... nem tűnt fel korábban, sörluk hólmsz? :)
exmnbs1 2012. 06. 18. 21:29
Előzmény: #480  upgrayeddAKS
#482
szerinted ezt a címet megértik?
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 21:19
Törölt hozzászólás
#481

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek