Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 14:47
Törölt hozzászólás
#420
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 14:45
Előzmény: #404  szivacs
#419
oszt mi ment mellé?
Sigorszky 2012. 06. 04. 14:34
Előzmény: #404  szivacs
#418
Nyugodt lehetsz, rólad sincs sokkal jobb véleményem. Olyan köpönyegforgató ájtatosmanó képem alakult ki rólad, aki mindenbe belelafatyol, tipikus KDNP választói mass. Jöttök itt a személyeskedés dumával, mert egy semmirekellő, arrogáns hetvenhetedik nímand esztelen ámokfutásáról meg mertem írni a véleményemet. Ejnye, Dr Spongya, nehogymá.....! :)
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:46
Előzmény: #404  szivacs
#417
Nem olvasom végig az egész topikot, de az én értelmezésemben figyelmeztették pénznyelőt, nem lett kitiltva vagy törölve. Amúgy jó egészséget neki, szerintem jól jár ha egy kicsit elszakad a fórumtól... :)

Káros az egészségre az itteni primitívség (mind érvek, mind stílus terén)

Nem kell komolyan venni a sok félőrültet aki itt kiélhet magát, mert nem kap valós visszajelzést.

Inkább tereljétek a gondolataitokat más síkra, itt meg hadd tobzódjon több nickkel a primitívség - addig sem máshol zavarják az életet...
bigyula 2012. 06. 04. 13:38
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#416
"Hol él ez az ember? Még, hogy 9,5 millió adófizető..."

Mindenki, aki az országban bármit vásárol, vagy bármilyen szolgáltatást vesz igénybe, az adófizető! Nem csak az, aki SZJA-t fizet! Bármilyen hihetetlen, a nyugdíjasok is fizetnek adót, és a csecsemők is (a szülők nem maguknak vásárolnak pl. pelenkát)... Sőt, az a külföldi, aki ebben az országban költi a pénzét, az is a magyar államnak adót fizet.
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:33
Törölt hozzászólás
#415
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:25
Előzmény: #407  Törölt felhasználó
#414
Ezt nem tudom véleményezni, mert ennyire azért nem vagyok képben a munkásságát illetőleg :)

Csűrni-csavarni a szót viszont azzal szemben lehet, aki hagyja. Végtelenül egyszerűen ki lehet védeni, én, ha megkérdezek valamit, és az illető nem hajlandó válaszolni rá, addig ismételgetem a kérdést, míg vagy világgá megy, vagy válaszol.
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:23
Előzmény: #406  Törölt felhasználó
#413
Ezt egy másik topikba írtam, vagy fél éve:)))
Netán az életrajzom írod?:DD
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:21
Előzmény: #385  Törölt felhasználó
#412
A 9,5 millió adófizetőig bírtam olvasni...
Hol él ez az ember? Még, hogy 9,5 millió adófizető...
Orbán 5 millióról álmodik, miközben máris van 9,5 millió (pontosabban 10 millió, csak ebből 0,5 millió, azaz a felső tízezer (ötszázezer) a haszonélvező az iromány létrehozója szerint...

Jó-jó, tudom, Magyarország az az ország, ahol senki nem szeret adót fizetni (lásd minimálbér adómentessége), de mindenki követeli a közpénzt magának (tk. az 500 ezer rokkantnyugdíjas, 6 általánost elvégezni nem akarók tömegei...).
exmnbs1 2012. 06. 04. 13:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#411
csoport minősítése: moderátor téma
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:14
#410
csak nehogy aztán az a féreg/elnézést a férgektől/
D.P. leöntse
Ügyelek személyiségi jogok...D.P.
szivacs
szivacs 2012. 06. 04. 13:11
Előzmény: #394  Törölt felhasználó
#409
Ismét egy példát adtál arra, amit az imént írtam.

Egyébként nem vagyok eleme a 2,7 milliós halmaznak, úgyhogy ez a lövésed is mellé ment.
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:08
Törölt hozzászólás
#408
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 13:07
Előzmény: #359  Törölt felhasználó
#407
Sajnos penznyelo esetében a visszatámadás jó kifejezés, ugyanis ő tipikusan érvelt úgy, hogy volt egy bizonyítatlan állítás(a), s addig csűrte-csavarta a szót, hogy a végén ő követelte a bizonyítást, attól, aki kétségbe vonta a bizonyítatlan állítás(á)t!
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 12:53
Előzmény: #335  kassziopeia
#406
"...32 vagyok, közgázt végeztem, a rendszerváltáskor szűk 11 voltam..."
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 12:50
Előzmény: #403  Törölt felhasználó
#405
Nos, ezt én sem értem.
Mondjuk engem az se nagyon izgatna, ha valaki sérteget - hol fáj az nekem, ha gipszjakab52 nick Mucsajröcsögéről elküld anyámba?

küldjön, pont lesz@rom :)
szivacs
szivacs 2012. 06. 04. 12:46
Előzmény: #393  Törölt felhasználó
#404
Ez biza' mellé ment!

Ezt a színvonalas hozzászólást nem nekem írták és nem is én írtam.

Mindössze egy példa ez a sok közül arra, ami demonstrálja, hogy a fórum személyeskedési színvonala hol tart jelenleg és azt ki-ki mennyiben tartja elfogadhatónak.
Mint tapasztaljuk, a moderátor ezt eltűri és sokan szintén elfogadhatónak tartják. Kérdés persze, hogy csak a nekik nem szimpatikusokra nézvést vagy saját magukra nézvést is???

Eddig inkább úgy tűnt, hogy többen a toleranciának és a diszkrimináció-mentességnek a másoktól ugyanők által elvárt szintjét még nem érték el. Maguknak megengedik - amit magukra nézve másnak nem, hogy felszínes ismereteik alapján ítélkezzenek más emberekről és ítéletüket fennhéjázó, sértő szándékú szavakkal rájuk is süssék.
Ám inkább keserűen szánnivaló, ha az emberi intelligenciát a közösség javát szolgáló építés és mindannyiunk lelkének emelése helyett efféle rombolásra használják :-(
Hosszú az út, amely a közjó közös megvalósítása felé vezet és nem mindenki tart ugyanott rajta...
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 12:41
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#403
én kimondottam jól szórakozom.

sosem értettem, hogy miért értékelik ilyen mocskos komolyan ezt a fórumozást.
marcus 2012. 06. 04. 12:21
#402
...reggel a péknél a téma: pénznyelő...
a bankos kisasszonyok könnyes szemmel rebesgetik:...pénznyelő...
a parlament padsoraiban a képviselők szájáról leolvasható:..pénznyelő...
az óriásplakátok már várják a szabad reklámhelyeket :...pénznyelő élt, él és élni fog...
a weboldal már kész:...penznyelo.hu...
alapítvány már bejegyezve: ...Pénznyelő...
a játéktermekben a maradék pénznyerő automata feliratát mától mindenhol átírtják ...:pénznyelő...
és a korona legszebb gyémántja: vasárnap nagymisén az Esperes Úr könnyes szemmel ajánlotta a szentmisét pénznyelő lelki üdvéért...
a portfólió fórumaira alaposan odatette amije volt :...egy ÉLETMŰvet hagyott a fórumozókra...
Javaslat: megválasztani a Nemzet Fórumozójának ! Juttatásként járjon neki élete végéig , ami a Nemzet Színészének vagy a Nemzet Sportolójának ! - egy parányi különbséggel, ne a költségvetésből, hanem a fórumozók önkéntes felajánlásaiból -
Törölt felhasználó 2012. 06. 04. 12:19
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#401
miért nem mentek el inkább sörözni egyet, ahelyett, h itt ölitek egymást??:)

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók