Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 11:42
Előzmény: #232  szivacs
#240
igen szivacs, ezek teljesen érthető reakciók azokra a "hozzászólásokra", amelyekre például te is "képes" vagy (joker, puritan, La fleur, rutyutyu és a hozzátok hasonlóakat is lehetne említeni).

Elvakultságotokkal nem csak az itteni fórumot ölitek meg, de vezéretekel sajnos az országot is...

rohadtul nem pénznyelő (volt) a gyűlöletkeltő, hanem TI!
csendben 2012. 05. 31. 11:35
Előzmény: #236  szivacs
#239
Nem változtál! :-)
csendben 2012. 05. 31. 11:35
Előzmény: #236  szivacs
#238
Nem változtál! :-)
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 11:30
Előzmény: #231  exmnbs1
#237
Már-már azon gondolkodtam, hogy lett az 1-ből 4??? :D
szivacs
szivacs 2012. 05. 31. 11:28
Előzmény: #233  csendben
#236
MUTE OFF
"2 esetet tudok elképzelni, amiben azt mondom, hogy jogosan mószerolsz valakit moderátornál:
1, ha a hsz-ben anyáznak, a b*zd +, b*zi, stb szavakat használják" - vagyis csendeske "tetüzésért" való kitiltásával minden jóérzésű ember egyetértett.
Jobb hát ha maradsz szépen csendben.
MUTE ON
exmnbs1 2012. 05. 31. 11:24
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#235
megszemélyesítés büntetendő
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 11:12
Előzmény: #231  exmnbs1
#234
Mondjuk te is a jelentőket erősíted.
csendben 2012. 05. 31. 11:08
Előzmény: #232  szivacs
#233
"Együttgondolkodásnak, építő szándékú vitának, együttműködés megalapozásának az ilyen magatartás nem lehet alapja csak a megosztásnak, megalázásnak és gyűlöletkeltésnek, ami időnként már a gyilkosságra való buzdításig is eljutott itt a fórumon. :-( "

Most,hogy mondod:

"Jajjjj ecsém facsiga!
Mondd, hogy nem vagy ennyire setét, csak tetteted magad!"

Rémlik valami?

Modik?
szivacs
szivacs 2012. 05. 31. 11:05
Előzmény: #212  Törölt felhasználó
#232
Ilyesmikre gondolsz például?

"Tehát hülyeség, amit írtál (szokás szerint)." penznyelo
"Hazugsághoz is kevés vagy." penznyelo
"Te fogyatékos vagy, vagy csak tetteted?" penznyelo
"Te is gyáva ember vagy." penznyelo
"minek játszod a mégnagyobb hülyét?" penznyelo
"Szerintem ez nagyon jellemtelen, unintelligens, gyáva tett, ahogy a sértegetés, személyeskedés maga is.
Te is ez utóbbiak közé tartozol." penznyelo

Bízom benne, hogy te sem úgy gondolod, hogy egyenrangú partnerek, egymást tiszteletben tartó és nem kirekesztő vagy gyűlölködő emberek között az efféle személyeskedő minősítések megengedhetőek volnának pláne tömegesen!
Együttgondolkodásnak, építő szándékú vitának, együttműködés megalapozásának az ilyen magatartás nem lehet alapja csak a megosztásnak, megalázásnak és gyűlöletkeltésnek, ami időnként már a gyilkosságra való buzdításig is eljutott itt a fórumon. :-(
exmnbs1 2012. 05. 31. 10:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#231
és megint kifognak nickmásoló
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 10:51
Törölt hozzászólás
#230
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 10:23
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#229
Kedves nem-kolléga, Jóker1,

komolyan kérlek, ne szólíts kollégának, mert ez kicsit kínos számomra, már-már sértő. Ellenkező esetben kénytelen leszek szólni a moderátornak, hogy sértegetsz. :P

Ami a gyengeségeidet illeti, nem kívánok rámutatni, teljesen feleslegesnek tartom, hisz, mint említettem már úgy tűnik más matematikát tanultunk.

Továbbá, nem kritikát fogalmaztam meg, csupán egy fórumtársammal közöltem a véleményem egy másik fórumozóról (történetesen rólad), valamint azt is megmondtam neki (a linkelt topik), hogy mi alapján gondolom ezt. Nem kívánok senkit meggyőzni véleményem, jellemzésem helyességéről (pláne téged nem), azt mindenki döntse el maga.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:56
Előzmény: #227  Törölt felhasználó
#228
Terelgetünk, terelgetünk?:)

Érvek híján naná h befejezted.

Fel akartál jelenteni egy hszt. Mikor megkérdeztem, miért, azt mondod, azért, mert "közösséget sért." Közösség az nem volt a hsz-ben egy deka se. (Max ha a "hülyék"et annak számítod...)

Innentől kezdve miről is beszélsz?

Elhiheted, h engem aztán halál hidegen hagy az is, hogy te kit jelentgetsz fel a modiknál, meg az is, h társalogsz e velem, vagy sem.
De ha már állítottál valamit, akkor biza pofásabban nézett volna ki a dolog, ha az állításodnak van valami alapja is.

További kellemes napot.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:46
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#227
Kedves Kolléga, én nem fórumozásból élek, a többség bízom benne megértette, amit ki akartam fejteni, ha nem lekük rajta.

Ha fejtegetni kell, hogy érvekkel kell vitatkozni, nem durvasággal, az már régen rossz.

Magam részéről befejeztem a társalgást veled.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:39
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#226
Ja, meg ha már ilyen szépen kifejtetted, lenne még egy kérdésem.

Te ezt a hsz-t akartad tiltatni.

"Sajnos igazolódott a régi mondás, hogy ne vitatkozz a hülyékkel, mert lehúznak a maguk szintjére, és legyőznek a rutinjukkal.
Csodálom, hogy eddig bírta idegekkel a sok kontraszelektált lobotómiást, akik elárasztották a portfolio fórumait. "

KÉRDÉS: Melyik közösséget alázták meg ebben a hsz-ben????
Csak úgy érdeklődésképp.

A hsz írója 2 közösséget említett, a "hülyéket" és a "kontraszelektált lobotómiásokat." Nevesíteni pont senkit nem nevesített.

Sértő esetleg a hülyéknek, hogy lehülyézik őket? :DDDD
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:37
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#225
keresd meg az értelmező szótárban
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:36
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#224
keresd meg az értelmező szótárban
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:34
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#223
valamit félre értettél pénznyelőt nem "becsülöm" hanem becsülöm

intelligens, jótollú, releváns szaktudással rendelkező, realista, segítőkész

exmnbs1 2012. 05. 31. 08:34
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#222
valamit félre értettél pénznyelőt nem "becsülöm" hanem becsülöm

intelligens, jótollú, releváns szaktudással rendelkező, realista, segítőkész

exmnbs1 2012. 05. 31. 08:34
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#221
valamit félre értettél pénznyelőt nem "becsülöm" hanem becsülöm

intelligens, jótollú, releváns szaktudással rendelkező, realista, segítőkész

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek