Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:30
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#220
Ja értem. Egy politikai topikban ne sérts meg fideszest, mert az egy közösség, és jön a moderátor.

Érdekes elképzelés :))))))))))))))))))

Nos, szerintem, ha már éppen ezt hoztad fel, szerintem az összes fideszes agyament barom, aki az elmúlt 2 év elqrása után még rájuk szavazna JELENLEG. (Hangsúlyozottan kivéve azokat, akik csak 2010-ben szavaztak rájuk, mikor még nem tudták, mit fognak művelni.)

Nos, most már jelenthetsz engem is:)

Mondjuk velem nem lesz annyira könnyű dolgod, mint pénznyelő kollégával, mert bár tökéletesen megvagyok itteni fórumozás nélkül is, amennyiben valaki bemószerol és tiltanak, abban a szent pillanatban már be is regeltem egy új nikket, már csak dafke is.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:30
Előzmény: #218  exmnbs1
#219
ennyi...

"becsület"? :))))))))))))))))))))))
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:28
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#218
mihelyst elkezded a személyeskedő becsületsértő rossz dumád úgy lesz ismét

Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:25
Előzmény: #213  exmnbs1
#217
nagyon nem izgat hogy te kit "becsülsz" :)))
majdnem más jelzőt írtam rád... :)

de nem írom mert te nagy moderátor jelentő vagy köztudottan!
ez is szánalom...nem csak részvény nélkül fórumozgatni, okoskodni

szép napot, indulhatsz ....a!
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:24
Előzmény: #215  exmnbs1
#216
milyen fickónak????
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:24
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
"(#144) Re: diszkriminatív nyomásgyakorlás Értékelés: -2

előzmény (#142: penznyelo) | válasz erre | 2012. Április 8. - 18:59
Látom kis barátom nem követed napi, heti szinten a deviza és tőkepiacra vonatkozó technikai és fundamentális elemzéseket.

Még válaszolni is nehéz néhány beírásodra, látszik, nem volt tőkepiaci befektetésed életedben...

Javaslom olvassál rendszeresen ilyen cikkeket, mielőtt egy olyan fickónak írsz a témakörben, mint én...
Joker1"
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:13
Előzmény: #212  Törölt felhasználó
#214
Bizony kolléga, ha egy közösséget aláznak meg, az sokkal súlyosabb kategória, mintha valakit egyénileg sértenek meg. ("anyáznak")

Ha ezt Te nem bírod megérteni nincs miről vitatkoznunk...
exmnbs1 2012. 05. 31. 08:12
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#213
ne féltékenykedj azért mert őt becsülöm
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:09
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#212
Nem vagyok tisztában, mi a jelentése a szónak?:) Na ne mondd:)
Igen, a spicli szónak az itteni webes közegben pont az a jelentése, amit csinálsz. Nekem, ha nem tetszik egy hsz, válogatok az alábbi opciók között:
- egy reagáló hsz-ben kiosztom
- nem foglalkozom vele
- kiröhögöm.
Ellenben némileg röhejesnek tartom, hogy valaki jelentgetni kezd egy ilyen hsz-t, "moderátor bácsi, tessék lécci meghúzni a pistike fülét mert csúnyát írt oááááá!!!!"

2 esetet tudok elképzelni, amiben azt mondom, hogy jogosan mószerolsz valakit moderátornál:
1, ha a hsz-ben anyáznak, a b*zd +, b*zi, stb szavakat használják, illetve
2, a topikba egyáltalán nem illő hsz-eket irkálnak (mint pár hete az otp-s topikban egy sültbolond, aki bibliai fejtegetéseket írogatott :DD)

Az, hogy valaki egy politikai témájú topikban szavazókat minősít, nem moderátorra tartozó kategória. (Amennyiben az, ne engedjenek politikai témájú topikokat nyitni.)
A rasszista hsz már határeset.

De amennyiben neked mást jelent a spicliskedés netes környezetben, érdeklődéssel várom a leírást.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 08:02
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#211
meg ez a beragadt duma...pénzbenyelőtől ered...aki próbált vele értelmesen vitatkozni...arra egyből: teeeee humetes beragadt!!!

Igazi magyar mentalitás...kárörvendő fickók...sajnos mivel ők szinte mindenüket elveszítették a tőzsdén, ezért az okoz nekik örömet ha más is buktázik...

mindenki magából indul ki...

Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 07:57
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#210
Még egy Humetes beragadt!
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 07:54
Előzmény: #201  exmnbs1
#209
jaj de aranyos hozzászólás...olyan cuki...
most már jó lenne ha te is utána mennél.
senkinek nem fog hiányozni a szerelmed, csak ontotta itt a rizsát saját hasznára használta a topicokat sok kezdőt becsapva!
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 07:51
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#208
Mindenkit kolléga aki a másikat alap nélkül becsületében súlyosan megsérti. (Pl. A fórumozók 90% rasszista, az a nemzet aki a Fideszre szavaz az söpredék stb-stb. az bizony moderálást érdemel.)

Különösen álszent dolog ezzel jönni, mert a szóbanforgó fórumtársunk kétszer elérte, hogy figyelmeztessen a moderátor, mert a magyarságot védtem...

Látom még a fogalmakkal sem vagy tisztában mi a besúgó, spicli szó jelentése, fejjezzük is be ezt a nyagyívű beszélgetést...
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 07:45
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#207
Kedves Kolléga!

Ha a gondolataim nem tetszenek, akkor arra van mód és lehetőség, hogy kulturált formában rámutassál annak gyengeségeire. Ellenkező esetben meglehetősen sulytalan a kritika, illetve személyiség jellemzésem...
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 04:54
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#206
Csak úgy érdeklődésképp, te mindenkit feljelentgetsz, akinek már nem tudsz mit mondani?:)

Nem mondom, hogy ez rövidtávon rossz taktika, a besúgók reneszánszukat élik mostanság, de azért sztem hosszabb távon légy óvatos ezzel a módszerrel. A spicliket túlzottan sehol nem szeretik.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 04:47
Előzmény: #1  Magicmaan
#205
Szevasz!

Csak szűk egy éve vagyok itt, de ahogy olvasgattam a hsz-eidet, ha téged kitiltottak, azon az alapon a fórum 90%-át ki lehetne tiltani. Nem tudom, melyik tökagyú moderátornak szúrhattad a szemét, de az ilyen inkább kapálni menne, mindenki jobban járna.

Viszont én a helyedben semmiképpen nem adnám meg azt az örömöt a sok hülyének, h azt mondhassák, h sikerült kivágatniuk, szerintem ezzel a lendülettel csinálj is egy új nikket, és folytasd ott, ahol abbahagytad. Nem mondom, h feltétlenül érdemes energiát feccölni abba, hogy hülyéket győzködj, de azt viszont a helyedben semmiképp nem hagynám, hogy más írja elő, h kinek mikor mit írok.
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 00:59
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#204
Kedves Joker1,

remélem, nem vagyunk kollégák, mert akkor valami nagy-nagy baj történt.

Nem a mondataiddal van bajom (bár azok is nyögvenyelősek), hanem a gondolataiddal, s a következtetéseiddel. Sőőőt, végülis nincs ezekkel sem bajom, csupán más a véleményem és azt hiszem, mi nem ugyanazt a matematikát tanultuk.

A kritikát illető tűrőképességed pedig egy kérdésre válaszolva jött elő, mint rövid jellemzésed része (ami ezek szerint találó).
Törölt felhasználó 2012. 05. 31. 00:44
#203
Sok igazságot és sok hazugságot írtatok.
A kettő közötti különbséget csak az ostobák nem látják. Az a meglepő, hogy sok ilyen van egy gazdasági fórumon is.
Jó éjt mindenkinek!
exmnbs1 2012. 05. 30. 23:51
Előzmény: #201  exmnbs1
#202
írta
exmnbs1 2012. 05. 30. 23:51
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#201
penznyelonek jól esnek a hozzászólások és az emailek azt íera

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek