Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 20:25
Előzmény: #98  marslako2
#100
Tévedtem nem négy hanem 6van neki:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 20:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#99
szerintem is el kell venni a párt pénzt ne azért politizáljanak hogy pénzük legyen,

sőt minden pénzt el kellene venni a politikusoktól meggyőződésből politizáljon ne pénzért!

pénzért a magán piacon dolgozzon és meglátjuk mennyire okos,

vagyis csak az politizáljon akinek van elég pénze és szeretne valamit tenni a népéért!
marslako2
marslako2 2012. 05. 30. 20:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#98
Legalább 4 neve maradt:-)) egész nap röhögött,

most szent embernek gondolja magát,

de tudják ezt a sajnálkozók is azért siratják mert tudják hogy itt van és előre pitiznek:))
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 19:45
Törölt hozzászólás
#97
exmnbs1 2012. 05. 30. 19:33
Előzmény: #89  loliense
#96
2008 őszén sok új jött ide
akkor rakták ki JP-t és másokat
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 19:30
Törölt hozzászólás
#95
loliense 2012. 05. 30. 19:04
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Maga milyen érthetetlen!

Majd ha bőrtangát hordasz férfi létedre napközben,mint a nemzetieskedők,na akkor majd te is megérted!

Na megyek innen,mert jönnek az autisták!!!
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 18:41
Előzmény: #89  loliense
#93
Hát ez szörnyű! Erre biztos ,hogy rámegyek.

Engemetet azért eltiltottak az angol rendőrség oldalának látogatásától , mert szóhasználataimból minden kétséget kizáróan kiderült, hogy sem nem egy faluból származunk a moderátorral, se nem egy Jobbik elvet vallunk. Persze ezt csak leszűrte, van neki ilyen leszűrője.

Pénznyelőt ehhez képest 75x feljelentették, az már valami.
szivacs
szivacs 2012. 05. 30. 18:36
Előzmény: #90  apocca
#92
Egyik kedvenc rugdosáscélpontja Zoli (koborvillam) egyszer kielemezte ennek a lélektanát, amit nem cáfolt - de túl személyes, úgyhogy inkább hagyjuk.
Annyi bizonyos, hogy a prekoncepcióiból kimozdíthatatlan maradt, bármit megtett, hogy ne kelljen semmiben sem igazat adnia annak, akivel már eleve nem értett egyet.
Ez a hozzáállás és a konstruktivitás szándékának szinte teljes hiánya súlyosan beárnyékolta.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 18:35
Törölt hozzászólás
#91
apocca
apocca 2012. 05. 30. 18:24
#90
Engem inkább a pszichológiája érdekelt a dolognak (meg is kérdeztem tőle, meg pont hétfő este más topikon, hogy mi értelmét látja, amikor itt rendre hadakozik valakivel), ha vitába keveredett (ami több mint könnyen ment nála) mindenáron "győzni" akart, vagy legalább is úgy érezni, hogy "győztem, lám megint".
Psze ezért teljesen értelmetlenség volna kitiltani valakit.
loliense 2012. 05. 30. 18:13
#89
Penznyelő kitiltásának,csak egyetlen oka lehetett!

Dr.Spongyával,Dr.Puri-ttyánnal,Dr.Bambával vívott dögunalmas,hetekig tartó vitáit,nem bírta tovább cérnával a Portfólió!!!

Így jár majd mindenki,aki nem figyel és a 3 meg nem értett gén-iusszal társalog!

Ha viszont más miatt tiltották le,akkor érhetetlen és sajnálatos!

exmnbs1 2012. 05. 30. 17:48
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#88
szezont a fazonnal

ha gepárdot írtál volna akkor oda asszociál
Sigorszky 2012. 05. 30. 17:48
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Nem kell mondvacsinált hülyeségekkel foglalkozni! :)
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 17:44
Előzmény: #85  Sigorszky
#86
még mindig nem térek magamhoz, hogy mit szűrt le és miből
Sigorszky 2012. 05. 30. 17:31
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#85
Vannak még titkok, Kata Drnő!:)
Erről is egy régi (56-os) vicc jut eszembe:
" - Hol volt eddig?
- Börtönben.
- Mennyit ült?
- 4 évet.
- És mit csinált?
- Semmit!
- Az nem lehet, azért csak másfél évet adtak."
Na ennyit az antiszemitizmusról!.... :(
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 17:29
Törölt hozzászólás
#84
szivacs
szivacs 2012. 05. 30. 17:28
Előzmény: #80  exmnbs1
#83
exmnbs1 2012. 05. 30. 17:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#82
koi te bezzeg
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 17:25
Törölt hozzászólás
#81

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek