Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 14:30
Előzmény: #36  PImre
#40
Még elég új vagyok, de azt észrevettem, h Pénznyelő valamiben nagyon naiv volt: azt hitte, h meg tud győzni embereket. Ez nagyon gyerekes dolog. Meggyőzni jóformán senkit nem lehet. A fórum a vélemény megosztására való, de nem győzködésre. Ha pedig valaki politikai témában győzködi a többit, na pfff. Az még lehetetlenebb, reménytelenebb...
szivacs
szivacs 2012. 05. 30. 14:29
Előzmény: #37  exmnbs1
#39
Azt szeretnéd hinni?
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 14:29
#38
Szomorú vagyok!
Így már sohasem kapunk idősoros EU strutúrális hiány adatsort... :-(((

link

----------------------

Végtelen szalagon
Végígkísér
Lágy dalod hallgatom
Ajkamon vér
Tükrök a négy falon
A füst, a könny, a néma kín vár
A hajnal így talál
Álmod messze jár
Szűz havon kacsint rám
Érzem, eltalál
Földet ér a csók, a számban sár

Táncoló délibáb
Aludni térsz
Arcomat markolom
Üveglidérc
Céltalan imbolyog
Utcalámpa nyújtja árnyát
Csendben átölel
Lassan táncra kel
Szürke hölgy vigyáz rám
Nyírkos teste tart
Rámborulva, holtan ébreszt fel

Sík betonszalagon
Végigkísér
Hangodat hallgatom
Ajkamon vér
Tükrök az ablakon
Senki nem követ, nem űz már
A hajnal nem talál
Nem hívsz
Elnyelt rég
Az éj

- Harmat, csókold arcát
Lágy fű, nyugtasd karját
Holdfény, légy a párja
Csillag, pillantása
Szél, szárítsd fel könnyét
Jó föld, rejtsd el testét -
exmnbs1 2012. 05. 30. 14:25
Előzmény: #33  szivacs
#37
csupa jobboldali?
PImre 2012. 05. 30. 14:12
Előzmény: #1  Magicmaan
#36
Kedves Pénznyelő!

Remélem, azért legalább olvasni tudod a fórumot. A magam részéről nagyon sajnálom, és a stílusodat ismerve érthetetlennek tartom a dolgot.

Általában egyetértettem veled, és tiszteltem a munkabírásodat. Magam képtelen lettem volna napi több tucat hozzászólásban érvelni.

És ami a stílust illeti, amikor kemény voltál, akkor is érveltél, amiért persze egyes idióták meg szoktak sértődni, mert olvasni, és szöveget értelmezni nem mindenki tud.

De, hogy a moderátor is elfogadja az ilyesmit, az meglep. Vajon indokolták-e a kitiltásodat, és ha igen, mivel.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 14:08
Előzmény: #1  Magicmaan
#35
"Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle. "

volt bőven ezért megérdemelted, hogy off legyen! késő bánat nyelő...

javaslom neked az alábbi fórumot használd:
link

:))

Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 14:03
Előzmény: #1  Magicmaan
#34
ez fake?
muhaha.

a láma vezér függő balra el?
lehetetlen.
elvonási tüneteid lesznek bammeg.
vagy lejárt a szerződés a szadeszdékámaszoppal.
szivacs
szivacs 2012. 05. 30. 13:58
Előzmény: #20  cscsb
#33
Nos, még mielőtt a szentté avatás megtörténne ne feledjük mások véleményét sem a demokrácia és a kiegyensúlyozott tárgyilagosság nagyobb dicsőségére.

Tavaly csupán 2 hónap (!) leforgása alatt, az alábbi fórumtársak ismerték fel, kivel akadtak össze és tették szóvá észrevételeiket.
Még olyanok is, akik egyébként szakmailag méltányolták vagy politikailag szimpatizáltak vele.

„kisszerűségre utal, hogy egy-egy szót ragadsz ki egy összefüggő mondanivalóból, azon lovagolsz és szőrszálhasogatsz maga a mondanivaló lényege helyett.” martin36

„Te Sigor nehogy mar a penzugyi ismeretek hianyara vezesd vissza penznyelo kioktato stilusaval szemben valo idegenkedesunket. Hol van itt az osszefugges?
Itt az a kerdes, hogy ha nem kepes emberi modon tarsalogni akor mit keres itt, es nem az, hogy szereny kepesseguek miert zavarjak a koreit.” Ms_issippi

„Látod, ezt váltod ki az emberekből, akik nálad kevesebb közgazdasági, pénzügyi tudással bírnak. Azért ők is emberek, a pökhendi, nyegle, kioktató, lenéző stílust általában nem szeretik. Gondolkodj el rajta, hogy hátha egy picit igazuk van!” Sigorszky

„Ilyen jacsu félék. Süt a mély felsőbbrendűségi érzés a hozzászólásaidból pénznyelő.” Jacsu

„Bár néha bántó, kiforgató Pénznyelő,” Bereczarpad

„Egyébként meg pont jó embert kérdeztél meg (penznyelo barátomra gondolok), hiszen pont ő az, aki gyermeki lelkületében képtelen volt továbblépni egy egyszerű konfliktuson kettőnk között kb. 2 évvel ezelőtt. Én már régen megbocsátottam neki, de úgy látszik ő nem gyakorolja ezen keresztény erényt. Első, második, tizedik felindulásában tényleg felhergelt annyira, hogy aztán a jelentésére az admin(ok) nagy nehezen találjanak valami oda nem illőt a kommentjeimben és kitiltsák az adott nick-emet, de hogy ilyen kitartó legyen az "utálatában": lenyűgöző. Mások korlátoltnak mondanák ezt, de tőlem már távol áll az ilyesmi.
(Természetesen a válaszában ki fog térni arra, hogy nem utál engem, csak annyira pondró vagyok, hogy válaszra sem méltat. Tényleg elnézem ezt neki, próbálok már jobb ember lenni. Ráadásul az utóbbi időben eléggé radikalizálódott szegény: hiába na: aki a korpák közé keveredik...) „ ellen-ellenvelemeny

„Te vagy az egyetlen aki kompromisszum képtelen a fórumozás közben,soha senkinek nem adsz igazat aki nem a te oldaladon áll.” Mettor

„no komment, a postodból sugárzik a bunkóság, a mindent mindenkinél jobban tudom szemlélet, és szokás szerint a gyepálásig fajul.„ neomodel

„Jaj penznyelo, pedig már kezdtelek megkedvelni. Amint elviselhetővé válsz, rögtön elkezded ezeket a fölényeskedő, mindent jobban tudó, csak azért is megmondom makett dumákat.
Most mi bosszantott fel? Hogy olyan könnyen válaszoltam az úgynevezett "kellemetlen" kérdésedre?
Most komolyan, neked muszáj mindenkit rábírni az indokolatlan fölényeskedéseddel és néha bunkóságoddal, hogy "elkullogjon"?
Nem a kellemetlen kérdéseid miatt hagynak faképnél az emberek, - mert ez sem volt kellemetlen és válaszoltam is rá - hanem a fölényeskedő, néha bunkó viselkedéseid miatt, no meg amiatt, hogy azt hiszed magadról, hogy tökéletes és tévedhetetlen vagy és falra hányt borsó vitatkozni veled, sőt még kiegészíteni is.
Most inkább megint kullogok és megvárom, amíg értelmesen lehet beszélgetni veled.” Tuksz

„nem kell állandóan személyeskedni mindenkivel, kicsit visszafoghatnád magad,
nem ártana már!!! „ NagyBarnaMacko

„ha kellemetlen a téma, tereljük át másra a fonalat és kezdjük azzal támadni a másik felet, mintha ő akarna kitérni. veled nem érdemes még szót sem váltani” parkinson

„Neked meg az a bajod, hogy mindenhol, azonnal ellenséget látsz - főként abban, aki valamiben, vagy több dologban nem értett egyet veled. De ezt már mondtam máskor.
Nem vagyok ellenség, csak van, amikor nem értek egyet veled. De ez nem is érdekel, inkább a felesleges körök futása bosszant, amikor közel, vagy teljesen ugyanazt gondoljuk, de te alapból az ellenséget látod.
Néha érdemes átgondolni az embereknek az előítéleteit, mert előítéletet könnyű szerezni, de néha le is kell tudni győzni és érdemes is legyőzni.” tuksz

„penznyelo!
Te +int azt hiszed, hogy neked kell ítéletet mondani a hozzászólókról?
Nem vagy Isten, hogy ítéletet mondj emberek felett. Még ítélőbíró sem vagy.
Ez 1 fórum, ahol szakmai alapon mindenki elmondhatja a véleményét!
Felhívom a figyelmedet arra, hogy ma már lehet az embereknek más véleménye is,mint pártnak nem úgy, mint a szocializmusban!
Felejtsd el, hogy te megmondod a tutit, aztán a többi hozzászóló + téged dicsőít, hogy milyen okos vagy!
Itt már nem számít, hogy te elvégezted a foxi-maxit.
Próbálj szemléletet váltani!” Aboriginal

„Egyébként örülök, hogy ilyen kurvára okosnak gondolod magad, a tipikusan magát felsőbbrendűnek képzelő, mindenkinél mindent jobban tudó liberális megmondóemberek mintapéldánya lehetnél” opposition2002

„Ha mar úgyis elkezdesz személyeskedni (pl "lassan ahahai mélységekbe küzdöd magadat")
Te meg profetanak hiszed magad, aki mindent tud mindent ert es csak o lathatja legtisztabban a jovot. Amit o kispekulal csak az lehet az igaz.
Veled kb semmi ertelme igy diskurzust folytatni. Ha leteszed axiomanak hogy igazad van.” g99

„A sok éves ittlétem alatt, az általam Tőled olvasott hozzászólások után most már tényleg kezdem azt hinni, hogy csak kötekedni jársz ide.” Enigma

„"Kidobott pénz volt a te adófizetői pénzen való iskoláztatásod."

Megsértettél egy embert, mert még hírből sem ismered a fanyar humort. Számon kéred mindenkin a személyeskedést, de az ugyanakkor nem áll tőled távol. A tévedésedet nem ismered be, nem kérsz bocsánatot, hanem agyonhallgatod a hibádat és támadsz, mert ez a legjobb védekezés. Néha nézz tükörbe, Pénznyelő! Hiteltelen akkor a nicked alatt megfogalmazott sok ostorozó vélemény, ha ennyire nem futja.” DrPredator

Kolyok
Kolyok 2012. 05. 30. 13:57
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Na Rutyirötyi megint kicselezted a doktorbácsit és odaültél a számítógépéhez?
Tudod a betegek nem játszhatnak rajta!
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:23
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#31
Ezért kell mindig betartani a portfolios szabályokat!
Én mindig értelmes és hasznos tanácsokkal látom el a kedves és szeretetre méltó fórumosokat!
Néhányan sajnos a tőzsdei amatőrségük miatt nem megfelelő hangnemben írnak ide a topicokba ezért egyértelmű, hogy repülniük kell!
Köszönjük Portfolio.hu!
signal2
signal2 2012. 05. 30. 13:19
Előzmény: #1  Magicmaan
#30
Eggyel kevesebb, aki tényekkel igazolta mondandóját...
Így nő a hányadék-arány.

A pf-nek meg először is azt kellene megoldania, hogy csak a személyazonosság igazolása után, és csak 1 nick-kel lehessen ide regisztrálni.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:18
Előzmény: #28  exmnbs1
#29
hanyadik neve már ennek is ))
csak T-topikokban nyomja a röttyenést )))
exmnbs1 2012. 05. 30. 13:16
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#28
folytasd és ismét repülsz
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:15
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
na mi újság csepeles? ))
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:13
Előzmény: #1  Magicmaan
#26
egyáltalán ki az a pénznyelő? :)))))
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:11
Előzmény: #23  exmnbs1
#25
még soha! :)

te nem akarsz menni a barátod után nyugdíjba?
te is hasonlóan kamu vagy mint elnyelő barátunk!
mehetnél te is a tőőőzsdefóóórumra
hmmm?

evazeller 2012. 05. 30. 13:10
Törölt hozzászólás
#24
exmnbs1 2012. 05. 30. 13:08
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
rutyi hányszor tiltottak ki?
jancsika 2012. 05. 30. 13:06
Előzmény: #1  Magicmaan
#22
Nagyon sajnálom, hogy elmész, számomra mindig üdítőek voltak gyakran szarkasztikus hozzászólásaid, esküszöm sokkal többször olvastalak téged, mint a portfoliós cikkeket.

Nélküled szerintem "szakmailag" is sokat veszít ez az oldal.

Aki pedig felnyomott az pedig szégelje magát sok-LLLlel.

üdv

jancsika

Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 13:02
Előzmény: #1  Magicmaan
#21
Ennek igazán örülök nyelő! Előbb is elköszönhettél volna! :)
Soha többet viszont látásra!

Megbocsájtok neked én is, aludjál egyet!

pápá

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek