Topiknyitó: Magicmaan 2012. 05. 30. 12:05

Pénznyelő elköszön  

"Kedves Fórumozók!







A Portfólió moderátora hétfő este úgy döntött, hogy tiltólistára tesz. Felesleges és nem is kívánok abba belemenni, hogy ez szerintem mennyire volt jogos, vagy sem. Tény, hogy a viták során gyakran voltam erőszakos, cinikus, piszkálódó, akár szándékosan is provokatív, a 12 év alatt írt sok tízezer hozzászólás némelyikében még bántó is. Ez, ill. a vitastílusom talán többeknek nem tetszett. De arra mindig ügyeltem, hogy ténylegesen durván személyeskedőt, alpári sértést ne írjak. Ezt a határt, amit én saját magamnak szabtam és magam miatt betartottam, velem szemben sokan átlépték: az elmúlt sok év alatt szídták édesanyámat, elhunyt apámat, az akkor még meg sem született fiamat, zsidóztak, cigányoztak, komcsiztak, hazaárulóztak, seggeztek, férgeztek, geciztek, köcsögöztek, stb. stb. elzavartak az országból, a világból. Én egy hibát biztosan elkövettem: foglalkoztam ezekkel a beírásokkal.







Mindentől függetlenül, ha valakit megbántottam bármelyik hozzászólásommal, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle.







Mint azt sokszor írtam: nincs, nem volt és nem is lesz másik nickem, így a Portfólió fórumairól 12 év fórumozás után távozom. Egyikeként a kevés (ha nem utolsó) még ma is aktívan írogató régi fórumozók közül. Fórumozós célra létrehozott emailcímem, a penznyelo@freemail.hu él továbbra is, azon bárki elérhet. Ezen kívül a későbbiekben megtalálhat bárki a Tőzsdefórumon is, ahová az utóbbi néhány évben már nem nagyon írtam, de ahol 14 évvel ezelőtt a tőzsdei fórumozást elkezdtem ugyanezzel a nickkel.







Mindenkinek további jó - és higgadt - fórumozgatást és sikeres kereskedést kívánok:

Pénznyelő"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
cscsb 2012. 05. 30. 13:02
Előzmény: #1  Magicmaan
#20
Nagyon sajnálom. Mindig tárgyilagos, lényeglátó hozzászólásaid hiányozni fognak.

CsCs
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2012. 05. 30. 12:58
#19
tisztelettel rámutatnék arra a tényre, hogy ha valaki kicsukódott, akkor módjában áll újraregisztrálni.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:53
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Így van! Vissza Pénznyelőt! Pf pedig oldja fel!
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:51
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
Én is leteszem a voksom Pénznyelő, mellett!!!
Kár, érte hogy nem lesz itt többet... Lehet hogy keményen írt, de soha nem beszélt mellé, és ő volt azon kevesek egyike, aki értette a tőzsdét...
sly36
sly36 2012. 05. 30. 12:48
Előzmény: #1  Magicmaan
#16
Sajnos pont azért olyan amilyen a pf. fórumainak színvonala, mert aki Téged pl. le-"ge.i nyelő"-zik, az egyből folytatja másik nick-en tovább ugyanazt a stílust. Akkora tartás nincs bennük, hogy ne jöjjenek vissza másik néven.
Remélem meggondolja a pf., hogy kikre van itt szükség és visszaenged.
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:34
Előzmény: #1  Magicmaan
#15
Én egyike vagyok a csendes olvasó tábornak, akinek hányingere van a politikától, ami ebbe a fórumba is sajnos csúnyán beköltözött.
De! téged mindig szivesen olvastalak a tárgyilagos és hozzáértő gazdasági jellegű írásaid miatt.
Akik veled szemben irogattak, azokról sütött rosszindulatú politikai hozzáállás, csak azt felejtik el hogy aki csendes az nem feltétlenül hülye is és csak az ellenkező hatást érik el vele.
Azt meg elképzelni sem tudom, hogy miért tiltottak le, mert még politikai szempontból is egy aranybánya voltál az ellenfeleidnek, mindig lehetett a gazdasági írásaidra feleletül irogatni a sötét politikai indittatású propaganda szöveget.
Ezután kinek fognak válaszolgatni ?:))
Sajnálom, hogy elmész a fórumról, minden jót.
Kolyok
Kolyok 2012. 05. 30. 12:34
Előzmény: #9  exmnbs1
#14
Egy szánalmas órás arcú szakember hatalmas közgazdasági és pénzügyi ismeretekkel, óriási tapasztalattal... Bocsánat ha valamit kihagytam róla...
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:30
Előzmény: #1  Magicmaan
#13
Csá !

Ha olvasod .
Nincs harag, nem is volt .
Kolyok
Kolyok 2012. 05. 30. 12:30
Előzmény: #1  Magicmaan
#12
Na már itt a fórumon is megy a tisztogatás...
Vajon a moderátort ki moderálja majd?
Úgy látom rájuk is rájuk férne....

További sikereket az életben Pénznyelő és jó egészséget!
exmnbs1 2012. 05. 30. 12:29
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:26
Előzmény: #1  Magicmaan
#10
Éljen Pénznyelő! Kár, hogy kitiltották, sokaknak segített! Jó volt olvasni mindig, ahogy látta reálisan a dolgokat. Reméljük feloldják majd a tiltó listáról!
exmnbs1 2012. 05. 30. 12:23
Előzmény: #8  exmnbs1
#9
ki az a joker1?????
marslako2 linkelte
exmnbs1 2012. 05. 30. 12:23
Előzmény: #7  exmnbs1
#8
"(#33483) Re: 36 -72. Értékelés: -4

előzmény (#33481: penznyelo) | válasz erre | hétfö, 21:14
Re: ------------
Értékelés: 0
előzmény (#35105: penznyelo) | válasz erre | Ma, 21:10
Kedves Moderátor!

A penznyelo fórumozóra mintegy 15 alkalommal panaszt tettem, hogy a fórumozókat a durvább becsületsértő vádakkal illeti.

Maguk a fülük botját sem mozgatták. Pofátlanság, hogy az egyik fórumozónál mindent elnéznek a másiknál a szálkát is szankcionálják.

Kizárhatnak a fórumból, legalább tovább csökken a meglévő halovány színvonal! Sok honlap, fórum van és lesz ahol örömmel várják az olyanokat mint én.

Felszólítom nyomatékosan, hogy indokolja miért figyelmeztettek konkrétan!!!!

Felszólítom, hogy szankcionálják, fórumtársam leantiszemitázását!!!!
Joker1
Jelzés a moderátornak"
exmnbs1 2012. 05. 30. 12:20
Előzmény: #4  expimista
#7
penznyelo gyere vissza ide, szükség van rád.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2012. 05. 30. 12:20
Előzmény: #1  Magicmaan
#6
csá
ujonc 2012. 05. 30. 12:18
Előzmény: #1  Magicmaan
#5
Én is búcsúzom, bár mi másként láttuk a dolgokat!
Nem tudom mi volt az oka a kitiltásnak. Az ember hajlamos elragadtatni magát a vita hevében.
Minden jót, sok sikert az életben!
expimista
expimista 2012. 05. 30. 12:15
Előzmény: #1  Magicmaan
#4
Gyere át Kissherceghez!
Vagyunk egy páran akik továbbra is olvasnának!
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:14
Előzmény: #1  Magicmaan
#3
Én sajnálom, mert engem is megmentettél...
Humetet vettem 1400-on és eladtam a Veled tartott beszélgetés miatt 900-on felszorzás előtt.
(ezzel több millió forintos buktától mentettél meg, mert sajnos sok pénz volt benne, így is másfél millió volt a veszteség)

Minden jót, majd e-mailen megkereslek, ha nem bánod a későbbiekben.

Üdv, Montu
Törölt felhasználó 2012. 05. 30. 12:10
Előzmény: #1  Magicmaan
#2
Sok sikert kívánok neked!
Engem megmentettél egy Humetes tizedeléstől.

Topik gazda

Magicmaan
Magicmaan
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek