Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 13:03
Törölt hozzászólás
#10460
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 12:55
Előzmény: #10453  Törölt felhasználó
#10459
(csondben megemlitenem te se tudod hol fog zarni az EUR/USD...)

ennyit az endogen b@romsagaidrol...

ha pedig talalok 1 jo setup-ot nagyon gyakran megosztottam akar ebben a topikban is talalhatsz erre peldat...
(te is megtehetned ha kepes lennel ra, bar eddig nem sikerult)...

az hogy te mit hogyan szamozol az a te dolgod,de hogy nem sok kozod van a kereskedeshez ahoz nem kell langesz...

kerlek cafolj meg ha tudsz...
;)
szoval mit gondolsz melyik arfolyamot eri el elobb az EUR/USD kereszt 1.08-at vagy 1.14-et, esetleg 1.05-ot vagy 1.17-et???

azzal a kijelentessel azert vigyaznek hogy lovesem sincs mi tortenik....bar minden nezopont kerdese...
te bezzeg...
;)
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 12:52
Törölt hozzászólás
#10458
Carrervenus 2016. 03. 11. 12:11
Előzmény: #10454  szarvasvadasz
#10457
Nagyon várom! Előre is köszi!
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 12:09
Előzmény: #10454  szarvasvadasz
#10456
Előre is Köszi!DD
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 11:49
Előzmény: #10441  Törölt felhasználó
#10455
Elmagyarazom, roppant egyszeru a dolog: a tobbseg ugy gondolja, hogy nem segiteni akarsz, hanem csak okoskodni, amire a kutya sem kivancsi. En pl. basz*k a szamozasra, kizarolag a target es stop loss zonak erdekelnek. Ebben nagyon jo szarvasvadasz ,mert konnyu olvasni a chart-jait, a tieid ellenben hasznalhatatlanok.

A jeneseknek: csinaljatok magatoknak sajat topic-ot ez itt EUR/USD.

szarvasvadasz
szarvasvadasz 2016. 03. 11. 11:01
Előzmény: #10408  szarvasvadasz
#10454
EU: van humorérzéke a piacnak, trükkös a szitu, délután visszatérünk rá ;-)
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 09:31
Előzmény: #10448  Törölt felhasználó
#10453
na még ezt elolvastam, mert tipikusan rád jellemző

"Szamomra az EUR/USD jelenleg nem alkalmas a kereskedesre, vannak ennel sokkal konnyebben kereskedheto parok jelenleg... "

Szerintem arra, ne legyél büszke, hogy még csak hozzámotyogni sem tudsz , mert lövésed sincs, hogy mi történik... Arról, hogy neked bármiféle kereszt vakfolt csak is, és kizárólag te tehetsz! Ez az igazi EGYSZERŰSÉG kedves idegen!:D
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 09:29
#10452
Azt hiszem Szarvasvadasz elemzése nagyon jó volt, mert pontosan érzékeltette a piac dinamikáját, amit Draghi leginkább csak megzavarni tudott (v.ö. Kuroda BOJ). Nekem 49-51 nem adott értelmezhető kockázatú pozíció nyitást EUR/USD.ben :)

Persze a skalpvadászok tuti jól kereshettek v nem :D
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 09:25
Előzmény: #10448  Törölt felhasználó
#10451
de nem figyelem , hogy mivel kapcsolatban fejted ki a véleményed, mert az sajnos semmit nem ér... ebből is csak ennyit olvastam el, de csak azért mert nekem címezted:O
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 09:17
Előzmény: #10439  pomperj
#10450
Egyetértek :), Bár nálam az első kör már véget ért, s most egy ABC korrekcióban vagyunk most, s ez az A miatt a C-nek 115-117 között kéne vhol lennie :

link
(C=4, ott találkozna a két elképzelés, s utána irány dél)

A másik kedvencem EUR/JPY, ami nagyon érdekes és elég komoly következményei lehetnek. Nemsokára itt is meglesz a 4. pont (+ csatorna alj, ott lehetne kis kockázattal próbálkozni) s utána JPY erősödés és v EUR gyengülés jöhet:
link
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 09:02
Törölt hozzászólás
#10449
Törölt felhasználó 2016. 03. 11. 08:58
Előzmény: #10441  Törölt felhasználó
#10448
Nem szurkolok, nekem teljesen mindegy, hogy emelkedik vagy esik az arfolyam....
ha figyeltel volna tudnad, hogy utoljara az EUR-val kapcsolatban az EUR/GBP parnal fejtettem ki a velemenyem...
(igazan nincs jelentosege, hogy eppen eltalalja az ember az iranyt vagy sem, ami szamit hogy mennyi penzt keres vele az ember)...
Szamomra az EUR/USD jelenleg nem alkalmas a kereskedesre, vannak ennel sokkal konnyebben kereskedheto parok jelenleg...
minek nehezitse meg az ember a dolgat....

en nem hiszek elliotos dolgokban,(bar ennek nincs jelentosege most), viszont nagyon szivesen olvasom szarvasvadasz hsz-it...
mert talalok benne nagyon gyakran hasznos informaciot...
van amikor a szintek amiket megjelol, oszhangban vannak a sajat strategiaimmal...
es nyitottam mar jo par pozit, mert oszhangban volt a strategiammal...
(volt veszteseges es volt nyereseges is), az arany nem erdekes mert a kockazatkezelest es feleloseget minden kereskedonek maganak kell vallalnia...ha veszteseges zarom a pozit ahol az en rendszerem szerint zarni kell, ha pedig nyereseges kereskedes lesz belole akkor kulon megkoszonom, hogy felhivta figyelmemet 1 erdekes szintre...

en nem varom el hogy a velemenye 100%-san mukodjon, mert tisztaban vagyok azzal hogy a penz a poziciok menedzselesebol jon nem pedig, hogy milyen gyakran talalja el az iranyt....

Nem kell egyeterteni mindenben es forum arra van hogy kulonbozo velemenyeket vitasunk meg,de engem nagyon zavar a te egyszeru stilusod...
es mivel nem vagyunk haverok, megkernelek, hogy ne irj nekem olyat hogy te csak hallgas!!!

Ez mukodik balkani kiskocsmaba,de nalam nem...
ezt a joszandekot pedig betudhatod annak, hogy jo napom volt...

Kovetkezo mikmakk stilusu hsz-dat kuldom a modiknak...
;)
Padre47 2016. 03. 11. 08:12
Előzmény: #10440  Sipi9
#10447
"Jürgen Stark, az Európai Központi Bank korábbi közgazdásza a Neue Zürcher Zeitungnak adott interjújában kifejtette, hogy az Európai Unió még sosem volt olyan közel a gazdasági és migrációs válság miatt az összeomláshoz mint most.

“Felhalmozódnak a krízisek és ezek átfedik egymást az összeomlás kockázata még soha sem volt ilyen magas, mint most és nem várható javulás, ugyanis Németország a migrációs válság miatt elvesztette vezető pozícióját és nincs olyan ország, aki betölthetné ezt az űrt és egy egyértelmű válságtervvel álljon elő. Ez egy tehetetlen helyzet, amiben nem lehet visszaállítani az európai emberek bizalmát az európai vezetők és a pénzpiacok iránt. “-mondta Jürgen Stark"
Rotel 2016. 03. 11. 08:05
Előzmény: #10445  Rotel
#10446
Vagy csak tényleg az USD "végnapjait" éljük...
Rotel 2016. 03. 11. 07:58
Előzmény: #10444  RangerHU
#10445
Én csak egyszerű műszaki mérnökember vagyok, nem pénzügyes. Lehet hogy van benne logika, csak én nem értem.
Ugye elvileg régóta dúl a devizaháború, mindenki gyengíteni szeretné a pénzét.
Draghi kamatot vágott, fokozta a pénzszórást. A beszédről íródott cikkek alapján semmi olyat nem mondott, aminek hatására az EUR-nak erősödnie kellett volna. (Szerintem). Mégis erősödött.
Szerintem Draghi sok mindent akart, csak ezt nem.

Ilyenkor jön az én logikám a "nagyokról". Jöhet bármilyen hír, bejelentés. Állhatnak bárhogy a görbék, a szintek, a végén úgy is ők döntik el mi legyen.

El kéne kezdeni az Eurónak hívott papírfecnik nyomtatását, és venni rajta aranyat, USD-t, AUD-t, Jent vagy bármit.
Hátha akkor gyengül és meglesz ez EUR/USD paritás.
RangerHU 2016. 03. 10. 23:11
Előzmény: #10439  pomperj
#10444
én lefelé várom...bár ha Draghi így be kavart akkor mi lesz FED-re...asszem áprilisig lehet nem kéne kereskednem.
bgyu 2016. 03. 10. 16:06
Előzmény: #10439  pomperj
#10443
Én meg úgy látom, ha töri a 114,5-t, mehet 116-ig is.
Sipi9
Sipi9 2016. 03. 10. 15:58
Előzmény: #10441  Törölt felhasználó
#10442
Én nem vagyok Ellott szakértő és nem is az alapján kereskedem, de fél szemmel azért nézem "ezen a szemüvegen" keresztül is a piacot.
Férfiasan be kell vallanom, hogy a te chartodon nem tudok kiigazodni.

Maradnék ezen a területen inkább Vadi ábrái mellett, (a sajátjaim mellett természetesen) azokat értem.

Neked is szép napot!
Törölt felhasználó 2016. 03. 10. 15:47
Előzmény: #10434  Sipi9
#10441
Na mi ez a felháborodás emberek???:DDD
Vukk te csak hallgass! Jobb lenne, ha magyarul írnál, és mondjuk e mellé még hozzátennél némi pluszt a szurkoláson kívül! "Igazság bajnoka":D

Ez a helyzet:
link

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek