Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 10. 17. 21:20
Előzmény: #959  -bubu-
#960
link
vadichart )))
-bubu-
-bubu- 2014. 10. 17. 20:53
Előzmény: #958  szarvasvadasz
#959
rendben, köszönöm

jó utat Neked .
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 10. 17. 20:15
Előzmény: #957  -bubu-
#958
Szia Bubu, ma / holnap délelőtt felrakom, aztán külföldön vagyok.
-bubu-
-bubu- 2014. 10. 17. 20:07
Előzmény: #951  szarvasvadasz
#957
Kedves Szarvasvadász!

Ha és amennyibe a hétvégén folytatnád az elmúlt egy hét értékelését jómagam szívesen olvasnám ..

Érdekelne az EWT szemeden keresztüli jövő fürkészés .

köszönöm
zsolo71 2014. 10. 15. 16:50
Előzmény: #954  Törölt felhasználó
#956
a próféta beszéljen belőled
Törölt felhasználó 2014. 10. 15. 15:54
Törölt hozzászólás
#955
Törölt felhasználó 2014. 10. 15. 15:53
Előzmény: #953  Törölt felhasználó
#954
shorto stoppok pipa, -> tovább le.
Törölt felhasználó 2014. 10. 15. 15:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#953
1,2883-ig repült.
Ez jó sokat hozott most :)
Törölt felhasználó 2014. 10. 15. 12:37
Törölt hozzászólás
#952
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 10. 14. 13:57
Előzmény: #938  szarvasvadasz
#951
EU: nagy valószínűséggel 4-ik hullámot látunk formálódni a 2014.10.03-i alj óta. Amit látunk, lehet, hogy "flat" alakzat lesz, amely ~300 pipes sávban fejlődik. Ha az lesz, még akár két hétig is pattoghat nagyjából ebben a sávban az árfolyam.

Mit tudunk a 4-ik hullámokról?
- alakra sokfélék lehetnek
- általában időigényesebbek a 2-ik hullámhoz képest

Három összefoglaló ábra segítségül:

Hullámféleségek és adott pozícióban való előfordulási gyakoriságuk:
link

Korrekciók jellemző alakja:
link

Flat féleségek:
link
Törölt felhasználó 2014. 10. 14. 12:53
Előzmény: #949  tberki
#950
En nem hasznalok fibot, tudom sokan figyelik es nagyon gyakran mukodik,de szerintem az arnal nincs jobb indikator....
(az eladasi es veteli ar kulonbsegebol jon az eredmeny)
szoval lehet az arat (szorozni, atlagolni, es rengeteg felekeppen manipulalgatni, felszolgalni, szervirozni...)

Nezd a cable-t uj aljat kezd csinalni....
Ha pedig szerdan esetleg a reatil sales-re a piac USD erosodessel valaszol akkor megyunk szepen lefele; GBP,EUR,AUD,NZD/USD....
Nem tudom, hol lesz az alja; majd meglatjuk en november-december kozepe kezdem nezegetni, hol erdemes kiszallni a dollarbikabol, erosodesbol...

es jelenleg az lenne a velemenyem, hogy februar-majus kozott indulna az USD gyengules,de ez most a velemenyem es konyen valtozhat....

Sok sikert!
tberki 2014. 10. 14. 12:37
Előzmény: #946  Törölt felhasználó
#949
szia Kisvuk!

Nem tudom feltunt e a hasonlosag a jelenlegi es az 1,279-1,266 kozotti lefele jovo hullam kozott. Rahuztam a fibot, teljesen egyforma magasak. Az a hullam pontosan 38,2%ig korrigalt, mit gondolsz a mostaninal is varhato lenne, vagy elmarad a felpatt es megyunk tovabb tegyuk fel 161,8%os hosszig?
tberki 2014. 10. 14. 12:37
Előzmény: #946  Törölt felhasználó
#948
szia Kisvuk!

Nem tudom feltunt e a hasonlosag a jelenlegi es az 1,279-1,266 kozotti lefele jovo hullam kozott. Rahuztam a fibot, teljesen egyforma magasak. Az a hullam pontosan 38,2%ig korrigalt, mit gondolsz a mostaninal is varhato lenne, vagy elmarad a felpatt es megyunk tovabb tegyuk fel 161,8%os hosszig?
tberki 2014. 10. 14. 12:36
Előzmény: #946  Törölt felhasználó
#947
szia Kisvuk!

Nem tudom feltunt e a hasonlosag a jelenlegi es az 1,279-1,266 kozotti lefele jovo hullam kozott. Rahuztam a fibot, teljesen egyforma magasak. Az a hullam pontosan 38,2%ig korrigalt, mit gondolsz a mostaninal is varhato lenne, vagy elmarad a felpatt es megyunk tovabb tegyuk fel 161,8%os hosszig?
Törölt felhasználó 2014. 10. 14. 12:23
#946
Törölt felhasználó 2014. 10. 13. 11:57
Előzmény: #944  stock33
#945
B:)
stock33
stock33 2014. 10. 13. 08:50
Előzmény: #941  Törölt felhasználó
#944
"en azt allitom, hogy 1 long es 1 short pozicio eredmenye nem mindig nulla!!!! "

azok eredője mindig NEGATÍV, ugyanis csak a brókeredet etetted meg :)

már az is jobb lett volna, ha nem csinálsz semmit, azzal is spóroltál volna...

matematika alapjai!!! nálad itt kell elkezdeni az oktatást.
-bubu-
-bubu- 2014. 10. 13. 07:41
Előzmény: #938  szarvasvadasz
#943
Köszönöm szépen......

like oltam :)
Törölt felhasználó 2014. 10. 12. 23:53
#942
ez a cikk meg veletlenul jelent meg az origon, vagy azert mert nehanyan tenyleg szeretnenek segiteni emberekne, hogy eselyuk legyen.....:

link

előzmény (#491: stock33) | válasz erre | Ma, 14:05
pontatlan vagy mert en nem ezt allitom!!!!!!!!!

en azt allitom, hogy 1 long es 1 short pozicio eredmenye nem mindig nulla!!!!

picit nem artana vissza olvasnod es figyelned....

Stilus kis baratom....

Meseld ezt el azoknak a kereskedoknek akik 2002-04 kozott kereskedtek es az ev masodik feleben azert nem tudtak kereskedni, mert minden nyereseges pozi utan egybol levontak az adot, a veszteseges pozikat csak ev vegen tudtad elszamolni (ill. vissza kapni az adodbol....)

Tudod en mar 2003-ban vitatkoztam az APEH-ba, hogy nem vagyok hajlando nyeresegadot fizetni olyan osszegre amit nem kerestem meg....es azt a valaszt kaptam ha nem tetszik el lehet menni, en pedig eljottem...
;)
(az en esetemben igy lett 3,5millios nyeresegbol es 1,7 millios vesztesegbol nem 1,8 millio nyereseg es nem is 1,8millio-ado), hanem.....

szoval 2millios nyereseg es egy 1 millios veszteseg az nem mindig 1 millios, es 2002-04 kozott pedig nem 1millio-ado, hanem.....
:)

es most csak 2 pozirol beszeltunk

;0000000000000000

kapsz meg 1 csontot, ha van 1 portfoliod es korrekciora szamitasz eladod azt a reszvenyt amin mondjuk van nehany millios profit es kifizeted az adot, vagy csak junius utolso heteben shortolod a pozidat, julius 1. kereskedesi napjan ill. ha ugy erzed vege a korrekcionak zarod a shortod; esetleg eladsz 1 call option-t ugyanarra a reszvenyre.....

es a peldakat sorolhatnam, most olyan dolgokrol nem beszeltunk, hogy szeretnel 1 bizonyos menyiseget megszerezni 1 cegbol, esetleg felvasarolni, vagy csak felhuzni 1 reszveny arat, hogy a kozonsegnek magasabb aron tud ertekesiteni......

nem baj van meg mit tanulni, talan picit kisebb arccal konyebb lenne.....

Nem vagyok guruseged,de eleg valoszinunek tartom, hogy tobbet, regebb ota kereskedem mint te es arra is nagy eselyt adok, hogy tobb penzt kerestem a piacon mint te.....
(persze lehet, hogy tevedek, mert en nagyon gyakran tevedek,de legalabb tudom ezt, nem vagyok biztos, hogy te is igy vagy ezzel)
es nem szeretek adot fizetni, ha nem muszaly!!!!

valoszinuleg te nem penzert kereskedsz es gondolom szeretsz adot fizetni, meg akkor is ha nem kellene.....

Persze nem vagyok abban se biztos, hogy mindenki igy gondolja....

Sajnalom, hogy ilyen vitakkal kell tele szemetelni a topikot....

Ne aggodj sokan jol szorakoznak a butasagaidon, a tobbseg pedig szoba se all veled egyszeruen csak mosolyog rajtad.....

a kommunikaciot veled is befejeztem, stilus,butasag es rosszindulat miatt.....

B;)

Legyen szep heted!
Törölt felhasználó 2014. 10. 12. 23:53
#941
ez a cikk meg veletlenul jelent meg az origon, vagy azert mert nehanyan tenyleg szeretnenek segiteni emberekne, hogy eselyuk legyen.....:

link

előzmény (#491: stock33) | válasz erre | Ma, 14:05
pontatlan vagy mert en nem ezt allitom!!!!!!!!!

en azt allitom, hogy 1 long es 1 short pozicio eredmenye nem mindig nulla!!!!

picit nem artana vissza olvasnod es figyelned....

Stilus kis baratom....

Meseld ezt el azoknak a kereskedoknek akik 2002-04 kozott kereskedtek es az ev masodik feleben azert nem tudtak kereskedni, mert minden nyereseges pozi utan egybol levontak az adot, a veszteseges pozikat csak ev vegen tudtad elszamolni (ill. vissza kapni az adodbol....)

Tudod en mar 2003-ban vitatkoztam az APEH-ba, hogy nem vagyok hajlando nyeresegadot fizetni olyan osszegre amit nem kerestem meg....es azt a valaszt kaptam ha nem tetszik el lehet menni, en pedig eljottem...
;)
(az en esetemben igy lett 3,5millios nyeresegbol es 1,7 millios vesztesegbol nem 1,8 millio nyereseg es nem is 1,8millio-ado), hanem.....

szoval 2millios nyereseg es egy 1 millios veszteseg az nem mindig 1 millios, es 2002-04 kozott pedig nem 1millio-ado, hanem.....
:)

es most csak 2 pozirol beszeltunk

;0000000000000000

kapsz meg 1 csontot, ha van 1 portfoliod es korrekciora szamitasz eladod azt a reszvenyt amin mondjuk van nehany millios profit es kifizeted az adot, vagy csak junius utolso heteben shortolod a pozidat, julius 1. kereskedesi napjan ill. ha ugy erzed vege a korrekcionak zarod a shortod; esetleg eladsz 1 call option-t ugyanarra a reszvenyre.....

es a peldakat sorolhatnam, most olyan dolgokrol nem beszeltunk, hogy szeretnel 1 bizonyos menyiseget megszerezni 1 cegbol, esetleg felvasarolni, vagy csak felhuzni 1 reszveny arat, hogy a kozonsegnek magasabb aron tud ertekesiteni......

nem baj van meg mit tanulni, talan picit kisebb arccal konyebb lenne.....

Nem vagyok guruseged,de eleg valoszinunek tartom, hogy tobbet, regebb ota kereskedem mint te es arra is nagy eselyt adok, hogy tobb penzt kerestem a piacon mint te.....
(persze lehet, hogy tevedek, mert en nagyon gyakran tevedek,de legalabb tudom ezt, nem vagyok biztos, hogy te is igy vagy ezzel)
es nem szeretek adot fizetni, ha nem muszaly!!!!

valoszinuleg te nem penzert kereskedsz es gondolom szeretsz adot fizetni, meg akkor is ha nem kellene.....

Persze nem vagyok abban se biztos, hogy mindenki igy gondolja....

Sajnalom, hogy ilyen vitakkal kell tele szemetelni a topikot....

Ne aggodj sokan jol szorakoznak a butasagaidon, a tobbseg pedig szoba se all veled egyszeruen csak mosolyog rajtad.....

a kommunikaciot veled is befejeztem, stilus,butasag es rosszindulat miatt.....

B;)

Legyen szep heted!

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek