Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rollover
Rollover 2017. 02. 28. 14:57
Előzmény: #8879  krida
#8880
Alább az aranyra nézvést a jövő, ami az ezüstre is állhat, sőt a jelenlegi 70:1 ezüst-arany árfolyamarány még mehet lejjebb is 50 felé.

link
krida
krida 2017. 02. 15. 09:41
Előzmény: #8878  Rollover
#8879
Pontosan. Szvsz át fogja vinni.
Rollover
Rollover 2017. 02. 15. 08:42
#8878
Merre mehet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Szerintem az ezüst elért egy ellenállást 18, ha átlépi akkor cél lehet az 24 .
Törölt felhasználó 2016. 09. 19. 09:18
Törölt hozzászólás
#8877
Törölt felhasználó 2016. 09. 18. 14:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#8876
jaj öreg menjél egyél egy lángost vagy ússzál egyet
Törölt felhasználó 2016. 09. 17. 19:42
Törölt hozzászólás
#8875
Törölt felhasználó 2016. 09. 17. 19:26
Előzmény: #8867  krida
#8874
kizárt szerintem elmenekültek
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 10:55
Törölt hozzászólás
#8873
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 10:03
Előzmény: #8869  Tazsomaru
#8872
Tadzso csak saját magatokat járatjátok le mindketten.Végig gondoltad már higadtan hogy miről vitatkoztok?Mutassatok nekem 1 olyan embert aki még soha ne fülentett volna.Ki a f@szt érdekli, hogy ki mivel foglalkozik.Szerinted ki a f@szt érdekli hogy kisvuk a VIII-kerben utcát söpröget, éjjeli őr vagy 1 bankban befektetésekkel foglalkozik?Megjelent 2 éve és elég bicskanyitógató stilusban felhivta magára a figyelmet.Viszont 2014, 2015 és 2016-ban is irt a különböző toppikokba olyan cégekről amelyek hónapokkal késöbb komoly árfolyam emelkedés elé néztek.Persze nyilván próbálja beállitani magáról, hogy mekkora zseni,de ne feledjük már 2 éve arany ill. ezüst kereskedésre buzditja a népet.Úgy nézz ki idén bejött neki.Én még emlékszem rá amikor megjelentél itt.Arra is hogy milyen fejlődésen mentél keresztül és arra is amikor te is információ megosztással foglalkoztál.Jelenleg szinte semmi mással nem foglalkozol mint kisvuk rágalmazásával.Jó néhány ember egyébként korrában megjegyezte, hogy amiket irsz azért mások már pert inditottak volna ellened. Amig nem tudod bizonyitani, hogy kisvuk nem rendelkezik befektetési alappal vagy nem igaz az az állitása, hogy mások pénzét kezeli, addig rágalmazod és éppen te állitasz róla hazugságot.Lulo például az egyik legjobban elismert fórumozó volt a Dax toppikban mindaddig amig valahonnan a derült égből küldetés tudatott nem kapott arra hogy folyamatosan pompi-t és a kisrókát basszogassa.Mindketten beszéltetek félre és fogalmazzunk úgy hogy mindketten probáltátok már úgy beállitani az igazságot, hogy jobb szinben tünjetek föl.Neked, lulonak, kisvuknak, pompinak is voltak már értékes hozzászólásai, szeretném ha ez újból igy lenne és nem egymás baszogatásával foglalkoznátok.Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Szivesen olvasnék töled az opciós kereskedésekről.
fxboy
fxboy 2016. 07. 19. 09:33
Előzmény: #8870  Tazsomaru
#8871

Te több vagy ennél... Megér ez ennyit?

Mindeközben: link
R.I.P.
:(

Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 19. 09:09
Előzmény: #8865  Törölt felhasználó
#8870
"Az igazsag hogy belefaradtam a rosszindulatu hsz-ba, ragalmazasokba...
nem sok ertelmet latom egymas szapulasanak, ha a forum ill. a hsz-ok visszaternek a forum temajahoz, gazdsagi adatok ertekelesere, kereskedesi lehetosegek megvitatasara akkor visszaterek,de nem latom ertelmet szemelyes csatarozasoknak ahol a rombolason kivul semmi mas cel nincs... "

Mindig ez a vége. Füled , farkad behúzva elkullogsz. Erre semmi szükség. Bennem nincs harag. Pont azt kellene csinálnod, amiről fent írsz. Ne kötekedj, ne személyeskedj, ne állíts valótlant másokról, mert ez visszaüthet.
Témát lezártam.
Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 19. 08:55
Előzmény: #8861  Törölt felhasználó
#8869
"(korabban en is es Tazso is tett fel osszehasonlitas keppen a pf-re hogy milyen eredmenyt ert el milyen kockazattal)...
en ezt azota is megteszem, o mar nem... "

ezért nincs értelme téged olvasni, mert azonnal hazugságon kaplak.

továbbra is megteszem.
link fél éves eredmények a #17-ben júli 1-én.

Az ilyen beköpéseid csak megerősítenek abban, hogy hazug vagy.
Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 19. 08:40
Előzmény: #8862  Törölt felhasználó
#8868
Azt állítottad, hogy valótlan adatokkal nyitottam számlát és ezt itt le is írom a fórumon.
Még mindig várom a linket erről te hazug disznó.
Ha találtál ilyet, miért nem linkeled ide?
krida
krida 2016. 07. 19. 08:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#8867
Amúgy neked mi bajod van? Orvos látott már?
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 06:02
Törölt hozzászólás
#8866
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 05:36
Előzmény: #8864  tberki
#8865
Szoval amikor arrol irsz hogy az autoiparban dolgozol..
autogyarak letrehozasaval foglalkozol akkor kerkedsz???
vagy csak tenyeket kozolosz???

Te is en is tudom hogy nem csipjuk egymast...

az hogy te mit olvasol ki egy hsz-bol az a magan ugyed,de nem biztos hogy amiben te hiszel ill. amilyen kovetkeztetest levonsz az a helyes, ez egyebkent ram is igaz...

nem beszelek melle, mert soha nem allitottam hogy kozolni fogom a forumon a cegem, az alapom adatait, ill. a ceges ill. sajt kereskedesi szamlak adatait.....sot ezt jogi okok miatt meg ha akarnam se tehetnem meg....

nincs jelentosege, aminek van, hogy erre a forumra mar lassan csak trollok jarnak akik nem hozzatenni jonnek ide, mert mindenki rendelkezhet tudassal ami masok szamara hasznos lehet, hanem a hsz-ok resze nem a topikrol ill. kereskedesrol szol hanem, mindenfele meddo vitakrol...
meg arrol hogy egyesek ragalmaznak masokat ill. rossz szinbe tuntetnek fel.....ROMBOLNAK es masokat fosztanak meg attol hogy segitseget, informaciot kapjanak azoktol akik piciket elobb jarnak az osvenyen mint ok ( a kereskedesben)....

En nem vagyoni helyzet szerint osztalyzom az embereket, es nem vallas vagy szexualis orientsag szerint, hanem segitokesz, joindulatu embereket latok, meg olyanokat akik meg nem jottek ra hogy mindenki sajat magaval kuzd es nem a masikkal....
Senki sem szuletik azonos csaladba, azonos tulajdonsagokkal es adottsagokkal es vagyoni helyzettel...szoval abban hinni hogy egymassal versengunk a legnagyobb felreertesek egyike....

Elmeletileg a pf foruman van 1 jol kialakult "barati kozosseg"...
majd ha ebben a kozossegben valakinek segitsegre nehany jo szora van szuksege, akkor az ugynevezett kozosseg nem kepes azt megtenni amit a barati kozosseg egyik tagja korabban tobbszor megtett....

Elarulom neked neken nincs sok baratom, de a barataim az elott megoldjak a problemaim 1 reszet mielott en szembesulnek vele, mert tudjak hogy ezt en is ugyan-ugy megtennem a szamukra es tudjak hogyan ereznenek akkor...

Szoval megmutathatod mekkora ember vagy (es a velem szemben levo negativ energiadat atalakithatod poziva), azzal hogy segitesz a barati kozosseg azon tagjanak aki erre eppen raszorul....

link

" We are like islands in the sea, separate on the surface but connected in the deep."
William James

vagy 1 masik video, csak hogy probaljunk abbol a melysegbol emelkedni ahova sikerult lesulyedni:

link

Az igazsag hogy belefaradtam a rosszindulatu hsz-ba, ragalmazasokba...
nem sok ertelmet latom egymas szapulasanak, ha a forum ill. a hsz-ok visszaternek a forum temajahoz, gazdsagi adatok ertekelesere, kereskedesi lehetosegek megvitatasara akkor visszaterek,de nem latom ertelmet szemelyes csatarozasoknak ahol a rombolason kivul semmi mas cel nincs...

Mindenkinek sok sikert!

u.i.: reszemrol nincs harag, de velemeny kulonbseg az van...
azt pedig tobbfelekeppen meg lehet tenni....
tberki 2016. 07. 19. 05:01
Előzmény: #8861  Törölt felhasználó
#8864
Mar hogyne kerkednel amikor szazalekokrol beszelsz... Az a baj Tamas hogy megint mellebeszelsz.

Reszemrol a temat befejeztem.

@pitcairn2: nem, nem onnan indult.
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 04:25
Előzmény: #8862  Törölt felhasználó
#8863
douchebag...

)
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 03:50
Előzmény: #8855  Tazsomaru
#8862
Raszantam 10 percet...
ha erdekel olvasgasd vissza mit irtal offshortnak IB szamlanyitassal kapcsolatban...
;)

az S&P500 topikban 2014. majusaban.....
(ha esetleg nem emlekszel kinek mit loditasz)

sot nem csak valotlan adatokat kozolsz, hanem masokat is erre buzditasz...
(nem szep dolog ez)

nem szoktam brokercegeket vedeni,de nem veletlenul vannak a kerdesek megjelolve eppen azert hogy amikor a kevesbe tapasztalt spekik, kereskedok olyan termekkekkel akarnak jatszadozni (tokeatteteles termekek) akkor a brokerceg ne kerulhessen olyan helyzetbe hogy az egyik kereskedo vesztesege veszelybe sodorhassa a brokerceget ill. a masik ugyfelet...
ha pedig tomegesen teszik ezt az rendszer szintu kockazatot jelenthet...

Egyebkent nem szerencses bloffolni ha tudod, hogy a masik kezeben valoszinuleg nagyobb lap van mint a tiedbe..., foleg nem ha tudod, hogy az illeto nem fogja bedobni a kartyajat...

Jossz minimum 1 nyilvanos bocsanatkeressel, es szepen befejezed a ragalmazasom es az alatomos sunyi dolgaidat velem szemben....

Az ugy reszemrol lezarva...en nem haragszom,de nem kedvelem a rosszindulatu emberkeket akik rombolni jarnak ide...

Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 03:23
Előzmény: #8854  tberki
#8861
1. nem kerkedtem hogy mennyit kerestem....
(korabban en is es Tazso is tett fel osszehasonlitas keppen a pf-re hogy milyen eredmenyt ert el milyen kockazattal)...
en ezt azota is megteszem, o mar nem...
majd megkerdojelezi hogy igazat irok...

Nem a birosagon vagyunk, hogy bizonyitanom kellene barkinek is barmit.....
mindenkinek szive jogaban all abban hinni amiben akar...,de arra nincs joga hogy hazugnak nevezen ill. valotlansagot allitson rolam...
(egyebkent amikor ezt teszi nem csag ragalmaz hanem hazudik is!!!)

Kerdtem en toled hogy bizonyitsd be hogy Paks-on elsz, ill. hogy mivel foglalkozol....???
Allitottam rolad rosszhiszemuen hogy semmi kozod az autogyartashoz ill. amikor errol irsz akkor hazudsz???
Ugye nem, Tazso pedig folyamatosan ezt teszi, valotlansagot allit rolam es rossz szinben probal feltuntetni....

de lehet ezt folytatni a sort egyebkent en 1 darabig viccnek fogtam fel mert nem felteteleztem Tazso-rol hogy amit rolam allit: sunyi, alatomos es hazug az o maga....
honnan is indult ez az egesz...???
ceg,rvt es az alap penzugyi jelentesenek kezdo oldalat pedig meg kozze is tettem...

amit illetek gagyi mappa jelzovel es vakacios buvarkartya jelzovel is, stingy szerint pedig reklam buvarkartya...

most arrol en tehetek hogy valaki nem tudja hogy nez ki a vilagon legjobban ismert es elfogadott buvar engedely...
stingy hsz-ra nem is reagaltam, tgyuszi hsz-ra pedig igen...
szepen be is egett a vakacios buvarkartya elmeletevel...
majd leallt vitatkozni 1 temaban amihez szinte semmi koze, csak eppen a forumot olvasva belebotlott egy masik buvarba...
;)

Ha gondolod es van kedved bizonyitsd hogy Pakson elsz es kozod van az auto iparhoz???
(ugye gyerekes az elvaras 1 virtualis forumon, majd ha belinkelned a lakcim kartyadat ahol is a legtobb adatot nem szeretned megosztani massal igy letakarnad azt alitanak rolad hogy az nem is 1 lakcim kartya hanem 1 ecserin vett gagyi valami)....

Szoval ha ugy gondolod, hogy jogos igeny hogy valaki bizonyitson ezen a forumon barmit is...
kezdheted azzal....
;))))

(bennem fel sem merult, hogy valotlansagot allitanal, mi elonyod szarmazna belole, ha jobban belegondolunk)...

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek