Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csdobos 2018. 10. 19. 09:40
Előzmény: #222618  Törölt felhasználó
#222620
Kamupapírt írtál,nem kamuszámlát...
vagfoldi
vagfoldi 2018. 10. 19. 09:37
#222619
13 órakor DAX opció zárás van lesz egy kis mozgás biztos.                                                                                                      
https://www.stockstreet.de/verfallstag-diagramm#/ ;           
Törölt felhasználó 2018. 10. 19. 09:35
Előzmény: #222617  vagfoldi
#222618
Szövegértés, Horatio, szövegértés!!...:))...nem a papír létét vontam kétségbe, csupán a papírral való élőszámlás kereskedést. Szörnyű, hogy ilyesmit magyarázni kelljen, bár az esetedben semmin sem csodálkozom.
vagfoldi
vagfoldi 2018. 10. 19. 09:28
Előzmény: #222616  Törölt felhasználó
#222617
Gyuszi ne bénázz már 5 éves gyerek meg talál egy ilyen papírt 1 perc alatt. Neked nem sikerült látom.                            https://www.marketwatch.com/investing/stock/cba?countrycode=au
Törölt felhasználó 2018. 10. 19. 08:40
Előzmény: #222614  bubodoktor
#222616
A messziről író mestertréder demószámláján szépen mozgott napközben a kamupapír: 
 
https://i.imgur.com/DUo2Prk.png
 
:)))))
Törölt felhasználó 2018. 10. 19. 00:02
Előzmény: #222614  bubodoktor
#222615
nem vagyok mester trader!
nem dobtam az osszes shortomat!(egy reszet zartam a shortjaimnak, amit szerettem volna feljebb ujra nyitni).
Nem hasznalok elliot wave- t ill. ahoz hasonlo dolgokat.(nem zavar ha masok hasznaljak,de en nem hasznalom).
En az arat kereskedem; ha esetleg olyan termekre vetodik a figyelmem, melyet az utobbi idoben nem figyeltem, akkor megnezem a chartot...
chartjaim nem tartalmaznak kismillio indikatort es mindenfele szines vonalakat; ha esetleg
iranymutatasra volna szuksegem akkor neha felteszem a MA-t (200,100 esetleg 50-est) ez tobb mint eleg szamomra.
nem vitezkedek senkivel,de rosszindulatu megjegyzesekre ill. akik rosz szinben akarnak beallitani ill. valotlansagot allitanak rolam azoknak valaszolok; sokszor nem a legbaratsagosabb modon.
nem a veszteseg miatt tunnel el hanem mert hiteltelenne vallna mar sokadszorra a nicked!!!
(ez ido kerdese csak megint)...
nem vagyok megatrader sem, es van 1 olyan gyanum hogy jobban el tudom helyezni magam a vilagban mint te...mert nem csak trollokat es te feleket ismerek...
(maradjunk abba, hogy 1 olyan kereskedo vagyok akinek a piac rendszeresen jutalmat ad az allhatatossagaert es kitartasaert, neha kisebb neha nagyobb szunetekkel megfuszerezve); nem erdekel, 1-2 nap vagy kereskedes, hosszutav erdekel ill. hogy a jovedelmem egy jelentos %-a kereskedesbol jon
szerintem kezdj el tanulni joo kollegatol, neki nehany hsz eleg volt hogy elgondolkdjon, egyebkent rajta kivul nagyon ritkan van erdemben hsz ebben a topikban, mert a legtobb ertelmes ember jo ha nehany hetente benez, mert te es daxlisgyuszi elbaromkodjatok az egeszet...
pedig korabban voltak am erre nehanyan akikert erdemes volt megnyitni a topikot; jelenleg a sentimenten kivul nem igazan lehet tul sok infot olvasni, ez alol kivetel joo es goaspy kollega.
a rossz hirem, hogy elege ugy tunik a bikak nagyon nem akarodznak vissza jonni a nyaralasbol, ez pedig neked es orok longos daxlis kollegadnak sajnos nem igazan jo hir.
Talan ez tobb is mint eleg belolem, majd irok kesobb amint a 3-6honapban jobban benne leszunk (mit is irtam augusztusban a dax-rol)...
u.i.: kepzeld van dax shortom is ezt csak neked megsugom a hetvege elott ajandekba!
;)
kerlek el ne aruld senkinek.
Sok sikert a longosoknak, shortosoknak es a daxlival kereskedoknek is, nyerjen keressen penzt a jobbik trader!
A tobbieknek meg szep hetveget!
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 23:12
Előzmény: #222612  Törölt felhasználó
#222614

Elég szomorú egy "mestertrédertől" olvasni, hogy az SP "c" hullámos korrekciója elején dobja a shortjait... :-))
Az pedig önmagában örvendetes, hogy egy megatrader "demos" huszárokkal vitézkedik... :-)))
Ez szép, de akkor miért is kellene innen eltűnnöm, ha nem érhet veszteség?? :-)))
Jó éjt... :-)))
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 22:33
#222613
Mindig is figyemetlen voltal:
https://postimg.cc/DJRWvFVv
csak neked karacsonyra mivel figyelmetlen vagy, mivel tudom hogy ugy se tudod lekereskedni meg ha az ember megmondja hogy long vagy short!!!
Probald meg demon az valo neked, hatha ott 1-szer sikerul!!!
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 22:30
Előzmény: #222608  bubodoktor
#222612
Soha nem volt mikro kontris short, meg megfigyelo poziciora is min.  1mini kontraktot nyitok, bar en nem vagyok 1 MT4 champion.
Ha azt irnam hogy sajat szamlan az elozo 2 hetben (IG CFD 5000AUD;IB 7000AUD) az eredmeny nem hinned el ill. magamutogatonak neveznel; igy vedd ugy hogy nem irtam.
Maradjunk annyiba, hogy az elmult ket napban tul koran zartam nehany reszet a shortjaimnak(amit most mar banok); raadasul NDX-ben 40pontra fordult a limit aras short megbizastol a piac...
Igy kenytelen voltam DJIA es DAX-ot adni lefele.(de ehez mar halado szint kellene; hogy ertsed).
Minden evben kozel 100 vesztesges poziciot zarok es kozel ugyanennyi nyeresegeset.
Egyebkent abban remenykedtem, hogy ma nyitasban a CBA-t hatha meghuzzak;de ahogy a mai zarast elnezem az usaban, nem lesz ebbol mar 67.60$ (CBA.au)...egyre turelmetlenebbul probalnak szabadulni a portekatol.
Egyebkent en nem nezem le azokat akik mikro kontraktusokkal kereskednek, mert a penzt 1 nagyon relativ dolog.
Azt viszont igen aki rosszindulatuan masokat kifigurazva allandoan a negativ dolgokat hozzak fel, kozben osszak az eszt es talan meg demon se kereskednek, vagy azon is gyatran, kivancsi vagyok magadra ismertel-e.
Sajnalom hogy nem sikerult 1 egyszeru kerdesre sem valaszolnod, hogy pl. a daxlit venni kell. az esesben vagy adni az emelkedesben.
Abban viszont igazad van hogy a piac eldonti, hogy ez a nicked meddig marad, aztan majd jossz egy ujjal, amig annak is el nem veszted a hitelet...
"a piac nem valtozik, csak a zsebek (es a balekok) akik felulnek a hozzad hasonloknak)"
;)
Sok sikert!
u.i.: Neked csak a long, hiszen demon birja a margin, aztan ha nem tetszik amit mutat a demoszamla nyitsz, csinalsz egy masikat...
;)
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 22:12
Előzmény: #222610  Törölt felhasználó
#222611
Amióta nem foglalkozom a véleményeddel ( kezdetek óta) egész jól... :-)))
 Volt már a fórumon valaki, akit gazdaggá tettél a tippjeiddel?  :-))
Mert arról már olvastam, hogy te kinek köszönted meg a tippjeit... :-)))
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 22:01
Előzmény: #222607  bubodoktor
#222610
  • "Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one."                 

  • 17evnyi kereskedessel a hatam mogott, eleg hamar le tudom szurni, nehany hsz-bol, hogy ki az aki kereskedik es ki az aki a levegobe zagyval...
    Egyebkent a rossz valasz toled az lett volna: hogy a Daxli-t,sp-t esesekben venni, BCH-t emelkedesekben adni...
    a helyes valaszt talan ezek utan ki tudod kovetkeztetni...(bar ebben sem vagyok biztos)?!
    (de mivel nem ertetted meg a kerdest igy meg rossz valaszra sem futotta).
    Hidd el eleg szomoru ez, hogy 1 gazdasagi forumon ilyen alacsony a szinvonal; lehet hogy nem artana mas topikot olvasgatnod, meg a vegen rad ragadna valami.
    ;)
    Hogy all a margin a demoszamladon?
    ;))))))
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:59
Előzmény: #222608  bubodoktor
#222609
magától...
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:58
Előzmény: #222606  Törölt felhasználó
#222608
Beszéljünk a korábbi microkonti SP shortjaidról, amivel szembement a piac? Még negvannak? :-) Tudom, azóta bővítetted őket.. :-))
Szóval kár a szájkarattéért, majd minden eldől nagától... :-)))
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:53
Előzmény: #222606  Törölt felhasználó
#222607
Miattam ne aggódj, az arcból azért néha vissza kéne venni... :-))))
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 21:51
Előzmény: #222605  bubodoktor
#222606
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerult-e megertened a kerdest?
;)
a piac folyamatosan dont, es mar jo parszor dontot, kivancsi leszek ez a nick meddig fog elni?
;)
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:41
Előzmény: #222604  Törölt felhasználó
#222605
Na ezen jót röhögtem.... :-)))
Majd a piac eldönti, maradjunk ennyiben...
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 21:28
Előzmény: #222602  bubodoktor
#222604
Tudod mit roviditsuk le ezt a szajkaratezast!
Kerlek valaszolj: az esest kell megvenni vagy az emelkedesekbe kell bele adni ha mar 2018-rol beszelunk, de beszelhetunk 2019-rol...a tobbit meg a topic olvasoi eldontik majd idovel!!!
;)))))
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:20
Előzmény: #222599  Törölt felhasználó
#222603
"Résen vagyok", nagyon jól látod a mozgásokat, respect....
bubodoktor
bubodoktor 2018. 10. 18. 21:18
Előzmény: #222601  Törölt felhasználó
#222602
Még ma lementelek, bár kár, hogy ma nem 2015-öt írunk, és jól emlékszem, miféle érvek mellett fektettél btc-be... ;-) Nyertél, grat ,  de ez szimpla speluláció volt, jó lenne, ha belátnád... ;-))))
Törölt felhasználó 2018. 10. 18. 21:10
Előzmény: #222597  bubodoktor
#222601
Ez igy csak resz igazsag; ( mert igaz hogy ajanlottam a nyaron vetelre a BCH-t); de a pf foruman 2015.marc.6-tol irom, hogy a BTC-t venni kell.” Ezt az esest I’ll. Negativ sentimentet kell felhasznalni okos gyujtogetesre, mert nehany even belul 5k-10k kozott lesz a BCH; sot majd nem 30%-os eselyt adok arra, hogy a BCH elobb lesz 14k mint a DAX index.
;)
Kerlek ezt a titkot el ne aruld senkinek!
(Ha kedved tartja felirhatod a naptarodba)
Meg a vegen ugy jarsz mint Lulo aki azt hitte, hogy kisvuk viccel! Igy demo kerrskedesi szamlajan zarta 300-nal a BTC-t.
;)

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek