Topiknyitó: Portfolio 2012. 03. 19. 08:34

Felfüggesztették a WorldSpreads kereskedését  

Ugrás a cikkhez
Pénteken a WorldSpreads Group PLC kérésére felfüggesztették a WorldSpreads Group PLC részvények kereskedését a London Stock Exchange AIM szekciójában. A felfüggesztés oka a WorldSpreads Group PLC közleménye alapján az, hogy a társaságnál lehetséges...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=164394
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 03. 28. 19:17
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#80
Nekem van számlám a Randomnál, a céggel meg is voltam elégedve csak a magyar piaccal nem. Ezért mentem át a Worldspreads-hez.

Már ha így felhoztad az fxcm-et, meg tudnád mondani hogy tényleg 40$-t számítanak e fel minden utalásért?
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 15:22
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
a random capitallal kapcs. még annyit felejtettem el, hogy új cég, a honlapján sokszor halottak a linkek (amúgy az egészen látszik, hogy low cost, ami még nem lenne baj de nekem negatív az érzés) és nem sorolom a legkonzisztensebb cégek közé. hangsúlyozom, hogy nem tradeltem még náluk, bátran javítsatok ki ha tévedek, nem lejáratni szeretném a céget csak az észrevételeimet írtam meg.

érdemes azt is észben tartani egy brókercég kiválasztásakor, hogy a hazai bef. szolgáltatási piac az elkövetkező 5-10 évben szerintem gyökeresen át fog alakulni, a kisebb, kevésbé tőkeerős cégek ki fognak hullani.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 15:12
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
én az equilornál és az fxcm-nél tradelek. részvény, árú equilor trader, deviza, index fxcm (hiába fikázzák sokat ezt a céget én tényleg elégedett vagyok velük). eqilornál ha mindent jól tudok nincsen lehetőség a magyar piacot online kötni csak brókeren keresztül (mondjuk a 'blue chipek' nemsokára bekerülnek az eqtraderbe ha jól hallotta). akinek ez nagy érvágás annak tovább kell keresgélnie.
Törölt felhasználó 2012. 03. 27. 07:32
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
Tegnap kaptam egy levelet a Random Capitaltól, most indul náluk a deviza és CFD kereskedés, magyar cég, beva garancia 20k EUR-ig stb. www.randomfx.hu

Azért ez a régi Equitasos csapat mindig ügyesen manőverezik meg kell hagyni. Mennék is hozzájuk csak ez a 270$ Dax letét túl sok.

Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 18:04
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 18:04
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 17:58
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
Nekem mindegy, én csak demót nyitottam náluk.

Úgy tudom, hogy a spreadet nem a piac határozza meg, hanem a brókercég.

link
link

Azért ez nem 5-10-es spread tágulás, ráadásul 1 percesen.

Csak gondoltam berakom...

Amúgy szerintem ők sem különbek, utána olvasva az FXCM-nek, voltak ott is visszaélések, és kemény büntit is kiszabtak rájuk.

100%-ig egyetértek Cimbali korábbi írásával.

Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 17:33
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Igen, csak óriási különbség hogyha az otp spread kitágul, akkor az nekem jó is lehet, hoszen nem vagyok köteles a legjobb eladótól venni, hanem beállok legjobb vevőnek, s ha épp elad valaki piacin akkor megkapom, s ha beállok legjobb eladónak már nyerő a trade.. Tehát olyan mintha a kitáguld usdhuf spreadnél a vételi jegyzés árnál vennék, nem az eladás jegyzéstől. S az eladási jegyzésárnál adom el mikor csak a vételi árnál lehet amúgy lezárni..
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 17:10
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#72
nincs ebbe semmi meglepő Brikka,

Bernanke beszélt, vola volt a piacon. A no dealing desk, azt adja, ami a piacon van, a dealing desk néha becsap. Én is kereskedtem, 3 perc után visszaállt az összes piac normál spreadre.

Az OTP spread is változik, az USDHUF miért ne változna? a sok dealing deskes cég elhitette a kereskedőkkel, hogy a spreadek fixek a devizapiacon....
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 17:04
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#71
ez nem,persze,de most senki sem lehet biztos abban,hogy az egyenlege nem csak egy virtuális szám,és tízmillió eurót már rég átutalt magának valami ügyeske brókerecske. majd ül 3 évet ha lebukik.
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 15:19
Előzmény: #50  BullishVik
#70
Szia BullishVik!

A nemzetközi piacokon a Portfolio Global kereskedési rendszerében a SAXO felületét használhatod és viszonylag kis összeggel (500 e Ft) tudsz számlát nyitni. Sajnos az ilyen cégek általában mind a nagyobb tőkére mennek.

A magyar, német és osztrák tőzsdére pedig a Portfolio Online Tőzsde rendszere bizonyulhat megoldásnak, ahol nincs minimális számlanyitási összeg.

Remélem, tudtam segíteni.
Üdv,
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 15:00
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#69
Bankokra pedig ez igaz, hiszen egymással szemben is lehetnek követeléseik. De a WorldSpreads szerű cégeknek pont az a sajátja, hogy nem kereskedő cégek, hanem gyakorlatilag fogadóirodák. Az ilyenek nem kötnek ténylegesen ügyletet, így ezek nem függnek egymástól. A WoldSpreads nem veszélyeztet mást, max. az ügyfeleit.
Denever 2012. 03. 26. 14:53
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#68
Ha az egyik bank borul borulhat a másik is vígan. Egymásnak hiteleznek stb.
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 14:27
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
ez történik akkor, amikor hirtelen megnő a spread, majd visszaáll eredetire? M1-en még "szebb".
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 14:25
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
Azért ott sincsenek csodák.

link
link
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 09:52
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#65
ez hülyeség, miért, ha egyik bank borul azUSA-ban, akkor a másik is?
ha az egyik építőipari cég borul, akkor a Masterplast is?
ne írjatok ekkora baromságokat
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 09:12
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
"ha az egyik broker borul félő, hogy láncreakció kezdődhet"

Mondjuk pont ez nem következik be. Ezek a rendszerek önmagukban zártak, egymással szemben nincs követelésük, így egymástól nem függnek.
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 09:09
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
pedig én már vagy 10 éve az fxpronál voltam , közvetlenül azután hogy baltimore-ból költöztek ciprusra/ nem is fxpro volt a nevül azelőtt, de már nem emlékszem hogy mi
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 09:07
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
én is kivontam minden zsémet az fxproból a hír hallatán , és átmentem, az alfához .

ha az egyik broker borul félő, hogy láncreakció kezdődhet

az alfán marketscop-t használok , sokkal jobb mint a mt4 / nekem nem kellenek indik meg miegyebek amit az mt rendszer kínál , csak az alapvetőkre van szükségem.
Törölt felhasználó 2012. 03. 26. 09:04
Előzmény: #60  szarvasvadasz
#61
Igen, ezt mondom én is. Nem bízok a ciprusí tőzsdefelügyeletben (CySec) + a ciprusi kompenzációs alap 20,000 euróig sem olyan meggyőző, mint az angol, ami 50,000 fontig szól. Ciprusi cégnél kereskedni a bátrak sportja.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek