Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 21. 20:40

Összeesküvés elmélet?  

Nem is tudom ,hogyan kezdjem ...azt ugyebár azt mindenki látja,hogy europában vagyis az europa parlamentben szinte mindenki fúj ránk .mert Orbán így meg Orbán úgy .mielőtt bárki félre értené egyálltalán nem vagyok fideszes inkább mindenkitől független .De azért azt merem remélni,hogy Orbán sem akarja csődbe vinni az országot és emiatt nem egyeznek meg brüsszellel .Valamiért mi Itt europában mindig is szálka voltunk mindenki szemében isten tudja miért kiszakitották belőlünk egy mondva csinált indokkal Szlovákiát is Lásd Bennes dekrétum .Köszönet az akkori Antant hatalmaknak .és még sorolhatnám .56-ban is jól cserben hagytak pedig a szövetségeseknek semmibe nem került volna megmenteni minket az orosz megszállástól .és most megint rossz oldalon vagyunk az orális szexnek ....na szóval a lényeg olyat hallotam .ami persze lehet jó nagy marhaság,hogy azért akarnak mindenképpen betörni mert nekünk van olyanunk ami nemsokára nagyob érték lesz mint a kőolaj vagy a földgáz ..és ez az ivóvíz mert manapság ez lesz a legnagyob kincs a földön az hogy afrikában mennyien halnak szomjan megbecsülni is nehéz de ha csak pl Indiát nézzük ott egy átlag gyerek úgy nő fel,hogy 18 éves koráig nem lát egy pohárnyi tiszta vizet sem .mi pedig még a wc öblitésére is azt használjuk .Sőt még europa számos országába is bár van bevezteve viz de nem iható pl németország (vagy aki megissza az magára vessen.Úgyhogy miután már szinte elvettek tőlünk mindent megadják a kegyelem döfést és elveszik gyógy és ivóvíz készletünket is .na akkor aztán pilloghatunk,hogy mi is van itt!?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 17:01
Előzmény: #19  upgrayeddAKS
#20
jacsu, a monitorod biztos nagyon színes most,mert kifestőnek nézted a képeket...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 17:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#19
el is olvastad a blogot, vagy csak a képeket nézegetted meg? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 16:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#18
végre megjött zanparlo :) izé... a mínuszoló :)
elmés beszólásodon annyit nevettem, és akkora önvizsgálatot tartottam, hogy ha olyan gyors lenne a procim, mint amekkora a tiéd, 99999999999999999999999999999 milliárd évig tartana egyetlen lépés az algoritmusból :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 16:54
Törölt hozzászólás
#17
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 14:58
#16
link

nem én írtam, de szvsz jó meglátások...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 14:56
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#15
miért mindig ez jut eszembe, amikor meglátom valamelyik beírásodat? :)

link

"megadják a kegyelem döfést és elveszik gyógy és ivóvíz készletünket is"
feketemelos
feketemelos 2012. 01. 22. 13:24
#14
Itt van az ősz, itt van újra, szép, mint mindig énnekem,
De van, ami ennél is szebb; erről szól az énekem:
Mint mikor a must borrá lesz; erjed és forr a dalom,
Teljhatalmat adott nékem a fülkeforradalom.
Felállok a hordócskámra, onnan szólok szerteszét,
Hallgatom a részvényindex hullásának lágy neszét.

- Húzz el onnan, rossz hordón állsz! Szól lentről a ráció,
De hordócskámra nem hallatszik fel csak az ováció.
- A hordód teli puskaporral, cselekedni kéne rég!
Hosszú az a gyújtózsinór, és még csak a vége ég.
- Vak ló viszi szekerünket, pont neki a falnak!
Beszédetek hasztalan; mint harsona a halnak.

Orrom alatt kis bajusz nő, és lendítem a karom,
Eláll majd a fal az útból, mivel nagyon akarom.
A főügyész, a főbíró, főelnök, s a főbankár,
Aki minket ellenőriz, vagy bármiben főbenjár;
A mi kutyánk kölykei mind, lehet öt vagy hat alom,
A lényeg, hogy megmaradjon kezünkben a hatalom.

Nem tetszik az új alkotmány? Vannak benne viszály okok?
Nemsokára módosítjuk: Én leszek a királyotok!
Rengeteget spórolunk majd választáson, pártokon,
Szövetségest is találunk koreai partokon.
Itt hagyunk vén Európa, szűkmarkú vagy, le veled!
Pénzed vártuk, nem pedig a neheztelő leveled.

Aki kuruc; az nagyot fúj, és nem kicsit lehel,
Címlapokra kerülünk, mint híres ősünk; Lehel.
Ha kürtünkbe nagyot fújunk; világ bele siketül,
Kína elvolt jól magában, majd nekünk is sikerül.
Igaz nagyobb, na de tudjuk; a méret nem minden,
Jólét lesz itt már holnaptól, szinte minden szinten.

És, ha netán nem sikerül, még akkor is megérte,
Béget a nép továbbra is, nem haragszik meg érte.
Államcsőd, és összeomlás nem probléma nálam,
Szimpátiatüntetésre gyűlik majd a nyájam.
Ha elbukom, vélem bukik majd az egész nemzet,
A leghíresebb magyar leszek, akit apa nemzett.
nobudy 2012. 01. 22. 11:23
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#13
írtam a másik topic-ban,helyesírást javitsd nyugodtan,előfordul!pöcsike??ugy hivsz ahogy akarsz narancsklubbos DD.Mindenkinek pártállástol függetlenül további szép Vasárnapot kívánok!
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 11:09
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#12
Nem kapott be, csak félre tett és elovette a saját témáját.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 11:02
Előzmény: #9  nobudy
#11
Mit szívtál kora délelőtt? Tanulj meg írni, meg beszélni pöcsike!:))))
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 11:01
Előzmény: #9  nobudy
#10
lessz - helyesen lesz
nobudy 2012. 01. 22. 10:55
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Kedves Viktor/ianusz/!egyet kívánok HAJRÁ Magyarország!te abbol élj,én megyek per pillanat pénzt keresni/de én nem a másik zsebében keresem...lásd ebadó,MNYP,stb.../Pénzkartell-es írásokat kiváncsi lennék mivel adatolják,mivel támasztják alá?a megszervezett politika merényletektől-a magyar föld,ivóvizkészlet...szép álomban szenderegsz,ne ébredj fel,mert csúnya lessz az ébredés,mert kiderül mint írod forditot helyzett lessz a cumiba.Üdv:egy normális magyar állampolgár,aki elitélem az agymosást,fasisztoid ideologiát és a szabadrablást!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 10:46
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
hmm... akkor te grönlandi vagy... vagy antarktiszi (ott van net?)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 10:34
Előzmény: #6  nobudy
#7
Én ezt csak hallotam valahonnan nem kell egyből bekapni csak gondoltam felvetem a témát ..az viszont már érdekeseb téma amit az előb olvastam ,hogy sokkal inkább az a bajuk az országunk politikájával,hogy sok más ország is átveszi ezt és nem leszünk bólogatos kis kutyus. Mert bár hangsúlyózom nagyon nem értek a pénzügyekhez de nézzük azt példának,hogy az IMF az egy nagy hitelfolyositó intézet ami pénzt ad kölcsön és utánajó nagy kamattal vissza is követeli mindenkitől ebből élnek jól igen igen sokan:Na tehát ha nem kér tőlük senki sem kölcsön (mivel mi sem akarunk) akkor honnan lesz nekik pénzük???? Na szerintem ez merült fel bennük is ..Itt van egy pici ország Nagy tartozással viszonylag :na ha Ő nem kér kölcsön az ugye nem túl nagy kiesés de mi van akkor,ha sokan követik a példéjukat?? Na akkor van ám cumi és akkor ők lesznek a copott f..
rossz oldalán ..Szerintem
nobudy 2012. 01. 22. 09:08
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#6
Hitler is igy kezdte,és milyen csúúnyán végezhette volna ha nem lessz öngyilkos,aztán szőnyegbe csavarva elégették....hm...Lanz von Liebenfels fajelmélete,Elmélete szerint a zsidók az árja faj ellenfelei, ők a felelősek Németország gazdasági problémáiért. Ez az ideológia határozta meg későbbi politikáját is Hitlernek.
Jelen pillanatban az agyak betáplálásába a PÉNZKARTELL-es /zsidozzunk v.ne?/tőőkések ellen folytatnak hadjáratot,MI ez ha nem összeesküvés elmélet a Magyarság ellen ugye?hm....megjegyzem nem a politika emberkéket és pártokat hanem az ideologiát hasonlítottam össze!!!el kéne már felejteni a sok hülyeséget hogy Magyarország-ot éppen valaki meg akarja támadni /most épp gazdaságilag?/,nem kéne már újra temetni senkit,és hagyjuk már békén Erdélyt,a multat NEM LEHET MEGVÁLTOZTATNI ----CSAK A JÖVŐT!!!!!!egy megoldás van ÉSSZERÜ,KÖVTKEZETES GAZDASÁGPOLITIKA!!tele van a fac.....om a narancsklubbos agytápláló ideologiákkal!!!!!!!!!!!!
oxylant
oxylant 2012. 01. 22. 05:30
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#5
A víz a legdrágább kincs a Földünkön....
link
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 04:56
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
"Egyébként érthető, miért esnek sokan az összeesküvés-vallások bűvkörébe, sokkal egyszerűbb valamiféle titkos, ellehetetlenítő erőre fogni a kudarcainkat, mint önmagunkban keresni a hibát."

"Az embernek van egy olyan tulajdonsága, hogy nem látja be a tévedését. Illetve sokszor nem képes vagy hajlandó belátni."

"...Mindegyik verzió lényege, hogy minden rendben volna, csak a külső gonosz erők nem hagyják. Külső erőkre mindig az hivatkozik, akinek kórós elmeelváltozása van, belül a kobakjában semmi sincs rendben."

hm.....
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 01:59
Törölt hozzászólás
#3
Törölt felhasználó 2012. 01. 21. 22:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
mindig kellett valamilyen fantom ellenség, akire sok mindent rá lehet fogni. a fantom ellenségkép felmutatása leginkább a diktatórikus vagy elnyomásra berendezkedő rendszerek jellemzője. Még az USA is ilyen.

a vizünk messze túlnyomó része külföldről érkezik hozzánk. pont.

Topik gazda

viktorianusz
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek