Topiknyitó: Portfolio 2011. 12. 30. 12:56

Megszavazta a Parlament a kritizált jegybanktörvényt - esik a forint  

Ugrás a cikkhez
Új, a kormányfő által jelölt alelnöke lehet a Magyar Nemzeti Banknak (MNB), hétről kilencre nőhet a monetáristanács-tagok száma, és ismét igazgatóság jön létre az MNB-ben, miután a parlament pénteken - 293 igen szavazattal, 4 nem ellenében, 1...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=160694
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:27
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#80
te annyira buta vagy, hogy azt sem látod, hogy az általad linkelt hozzászólásban szándékosan a haverod hozzászólását linkeltem be... ekkora öngólt?! :DDD ugyanis a haverod, elvbarátod senkiházizott.. én csak az ő hozzászólását másoltam és adaptáltam más szavakkal, hogy lássa kb mennyire is igaza lenne a másik oldalra ugyanez.. kb annyit is ért a hozzászólása.. de ahogy nézem, a tied sem többet.. :DDDD

"(#56) Re: Megszavazta a Parlament a kritizált jegybanktörvényt - esik a forint
Értékelés: -3
előzmény (#54: viperakapitany) | válasz erre | Ma, 16:08

>>> "vannak még fizetett fideszes senkiháziak. majd figyelj arra, hogy amikor a főnököd menekülőre fogja, te se késlekedj. "

vannak még fizetett maszop-elempé meg tökömtudja még milyen zs-s szervezet által fizetett senkiháziak. majd figyelj arra, hogy amikor a főnököd menekülőre fogja, te se késlekedj.

:))
totem"

ekkora öngolt? és még szöveget sem tud értelmezni..... jééééézus.. :DDDDDD
loliense 2011. 12. 30. 16:58
Előzmény: #66  loliense
#79
Tót-em!

Nekem semmi válasz,hol a további beolvasósdi???
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:57
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
Totem tehát senkiházizik, zsidózik, de az nem gyűlölködés ugyebár. De ha erre én leírom, hogy kuruc.infós stílust honosít meg itt, akkor én gyűlölködöm, stb.

Még szerencse, hogy mindenki láthatja egy oldalon a kettőt.
csendben 2011. 12. 30. 16:57
#77
A tömegben egy ember vállát megveregeti finoman a mögötte áll:
- ha kérhetném,egy kicsit húzná lejjebb a fejét,nem látom a szónokot.
Illető kissé beljebb húzza a nyakát,de a vállveregetés megismétődik:
- bocsánat,de meg egy kicsit,ha kérhetném...
Mirte az illető türelmetlenűl hátra szól:
-Távcsövet ne adjak?
Mire:
-Köszönöm,de az van a puskámon...
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:55
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#76
A vicc az egészben az, hogy a 2/3-addal így is úgyis mindent meg tudnak tenni. De legalább a látszatra adnának.

De nem. Itt már látszat sem kell.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:54
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#75
Totem. Írod most:

"ti beszéltek másokkal kapcsolatban gyűlölködésről, miközben minden szavatok és mondatotok süt és fröcsög a gyűlöletről."

Nézzük a tényeket. Én ezt írtam:

"Totem egyike azoknak az antiszemita, szélsőjobbos fórumozóknak, akik azon fáradoznak, hogy ezen a fórumon is meghonosodjon a kuruc.infós színvonal."

Te pedig lent:

"vannak még fizetett maszop-elempé meg tökömtudja még milyen zs-s szervezet által fizetett senkiháziak. majd figyelj arra, hogy amikor a főnököd menekülőre fogja, te se késlekedj."

Te senkiházizol, provokálsz. Én pedig ezt személyeskedés nélkül, gyűlölködés nélkül tényszerűen leírtam. Akkor most kinek próbálsz hazudozni a fenti dumáddal?
csendben 2011. 12. 30. 16:48
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#74
"A Parlament ellenzék nélkül is működik."

pistu34 2011. 12. 30. 16:46
Előzmény: #72  pistu34
#73
kihagytam a cirkáló rakétákat, bár azok már kezdenek kimenni a divatból.
pistu34 2011. 12. 30. 16:46
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
semmi gond. Majd jönnek első hullámban a drónok, aztán a lopakodók, aztán az F-sorozat, majd páncélos ék, és motorizált gyalogság. Söprés lesz. Aztán majd jó pénzért usákok újjá is építenek minket.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:42
#71
Vita nélkül is elfogadhatják a törvényeket
Király András

2011. december 30., péntek 13:30

Jelentősen megkönnyítette saját dolgát a kormány és a Fidesz. A házszabály módosításával a jövőben a kormánypártok önmagukban is megszavazhatják az eltérést a házszabálytól, azaz lényegében már a beterjesztésük napján, érdemi vita nélkül megszavazhatnak törvényeket.

újabb szeg a demokrácia koporsójába. halleluja.

Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:39
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#70
te is mehetsz a fáklyás felvonulásra nyilasivadékozni ordítva hangosan.. :)

remek szint.. van még ez alatt?! :P

"Sajnálom, az egész életét a gyűlölködés motiválja. " ..... "Kis nyilasivadék"

gigaLOL.. :DDDDDD
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:37
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#69
hát elolvasva a topicot, és a jelzőket és a szóhasználatokat számba véve, amit ti használtok.. sikerült nektek rendesen a kuruc infós színvonal alá bucskáznotok... ti beszéltek másokkal kapcsolatban gyűlölködésről, miközben minden szavatok és mondatotok süt és fröcsög a gyűlöletről.. ?! fogtok egy fáklyás felvonulást is megint szervezni, a békéért, a gyűlölet ellen, miközben takarodjatok-oztok, fideszes senkiháziak-tok, mindenki bekaphatja!-ztok, gyökér országozhattok, nemzetárulózhattok és még folytathatnám.. (csak pár frázis innen)
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:34
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#68
2008 ban. és a devizahitelek miatt volt az árfoylam, ahol.

és legyen igazad, hogy a forint 270 ig szakad.. vagy kerülik 400 ig, mint a leprást.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:29
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#67
Totem:

"a forint árfolyama oda fog menni, ahova a spekik akarják.. pl. 2007-ben semmi nem indokolta a 220 ft-s eurot, meg a 140 ft-s dollárt.."

220 Ft nem volt az euró. 2008 tavaszán lett 230 (talán 228 volt a csúcs).

"csak épp pl. soros bácsi meg a haver nagy spekik éhsége volt határtalan, hogy legyen honnan majd borítani a forintot"

Összeesküvéselmélet reloaded. Te nagyon butas vagy.
loliense 2011. 12. 30. 16:28
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
Rendesen megkaptam tőled most, szépen lehülyéztél,eszesen bátor autista nővérem!!!
csendben 2011. 12. 30. 16:26
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#65
Ezt kitől hallottad?
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:24
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Jaa. Kis nyilasivadék. Tornából felmentve, ezért mer csak itt fröcsögni..Szerencsétlen. Sajnálom, az egész életét a gyűlölködés motiválja. OV hű katonája:)
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:21
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
Segítek: "zs" = zsidó.

Totem egyike azoknak az antiszemita, szélsőjobbos fórumozóknak, akik azon fáradoznak, hogy ezen a fórumon is meghonosodjon a kuruc.infós színvonal. Az, amit ők a kocsmában nyomatnak.

Szomorú, de ez van.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:20
Előzmény: #59  loliense
#62
mivel gondolkodás és ész hiányában vélhetőleg te az alternatívákból kizártad magad.. így kissé szűkül a kör.. :))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:18
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#61
a "zs-s" szervezet, az mit jelent?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek