Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 23:38

Hogyan döntsük meg a fidesz hatalmát 1 év alatt?  

5 hónap alatt bíróság elé állíthatjuk a fideszeseket. Csak minimális fogyasztás, takarékoskodás. 400 forintos euró mellett persze nem lesz nehéz. A gazdagok kormánya 9 millió magyar ember ellensége, nem elzavarni kell hanem lecsukni a fickókat.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 20:10
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
Én úgy hallottam, hogy Viktor hamarosan más pozícióban fogja találni magát egy-két emberrel együtt.

Ettől függetlenül sajnálom, hogy ezt a 2/3-os történelmi lehetőséget eddig nem sikerült úgy használni és arra, ahogyan kellett volna.
Kiváncsi leszek az ígért nagy átalakításokra.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#59
ebből az adósságból sohasem fogunk kimászni.
sajnos.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:56
Törölt hozzászólás
#58
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:45
Előzmény: #55  loliense
#57
Bocs, inkább az én következtetési képességemben lehetett a hiba. Egyszer egy kicsit agresszív voltál, ott érthettem félre. A mondanivalómon nem változtat.

Vezér azért lett nagy, mert Veled ellentétben az átlag ember zsigeri gondolkodását utazta meg. Úgy mint " nem áll fel a farkam, dögöljön meg Ferenc Jóska, tegnap éjjel megint beszartam, hogy a Gyurcsány is az anyjába szakadt volna bele, rohadjanak meg azok, tök mindegy kik, csak rohadjanak meg, nem én dolgoztam szarul egész életemben, csak non-stop áldozat voltam ", stb. Hű, ezeket csudára szeretik, aki megerősíti hitvallásukat, az a Mindenható számukra. Aztán jön nézésileg ez a protán bután, amit említettél.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#56
pontosan igy volt.
loliense 2011. 12. 18. 19:15
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#55
Valamit az eltelt évek alatt csúnyán elbaszhattam,ha jobbosnak tartasz!

Inkább,civil, szoft anarchista,nekem senki sem dirigálhat típus vagyok.

Nem tudom sajnos beleélni magam a "tömegek"gondolatvilágába,de látom,hogy működnek,mint egy szar gép.
Kikapcsolják-bekapcsolják őket,beállnak minden sorba amit mondanak nekik,aztán meg lemerül bennük az elem és néznek ki a fejükből bután!!!
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:06
Törölt hozzászólás
#54
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 18:52
Törölt hozzászólás
#53
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 18:42
Előzmény: #51  loliense
#52
Tudod, elég tanulságos az, miszerint én inkább olyan szociál demokrata féle lennék, Téged meg inkább olyan jobbosnak sejtenélek az írásaid alapján. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy a dolgokat túlnyomó részt közel egyformán látjuk. Nem kéne elmondani sok embernek, hogy a világnézeti különbség nem felmentés a hülyeség alól? Ezek a szemetek ezért tudnak minden baromságot megtenni, mert tömegeket úgy idomítottak, - elnézést a sok sok kivételtől- hogy "én nem egy elvetemült vízfejű irigy parazita pöcs vagyok, hanem Te vagy egy hülye másként gondolkodó ellenség, azért állítod ezeket rólam" . . És ez megy oda vissza.
A főszervezők meg ellenállás nélkül rombolnak.
loliense 2011. 12. 18. 18:19
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Így van sajnos,talán majd visszajön,ha élhető lesz ez az ország!!!
loliense 2011. 12. 18. 18:17
Előzmény: #48  mondoka
#50
Igazad van,én is így látom,de fiamnak talán jó lesz máshol!

Jelen pillanatban egyetlen egy dolog boldogít:az,hogy talán az összes megtakarításom elég lesz a gyerek tanulmányaihoz!!!

A jövőm kb ennyi

loliense 2011. 12. 18. 18:11
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#49
Igen, igaza lehet,akkor az volt és jól látta,ma már más,de sokkal rosszabb a helyzet,szerintem!
mondoka 2011. 12. 18. 18:10
Előzmény: #42  loliense
#48
Valójában nem az a legnagyobb baj ami eddig történt. Persze ez is elég fajsúlyos.
A legnagyobb baj, az a negatív aura és a kontraproduktívnak jellemezhető hangulat kialakulása. Eldőltek a dominók és jönnek a negatív visszacsatolások.
Ilyen körülmények közt sorra fel kell áldozni majd mindent amit csak lehetséges.
Feláldozni mindent, de értelmetlenül eredmények nélkül.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 18:07
Előzmény: #42  loliense
#47

"Valamilyen szinten,irigylem azokat,akik ezt nem látják!"

Boldogok a lelki szegények, mert Övék a mennyek országa"

Én viszont Veled és sok honfitársunkkal együtt ezt az országot jobban szeretném a gyermekeinknek. Ezek most q-rják atomokra!
loliense 2011. 12. 18. 18:04
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
Nem sok km-t tévedtél.
Én egyenlőre nem megyek utána, anyagilag nem tudom most megoldani és egy kicsit hideg van ott nekem!
aliben 2011. 12. 18. 17:59
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#45
Sajnos nem a vezetővel van a gond, hanem a nép lusta, és birka ,ott voltak Konyáék, a civilek az utcán, és mi volt ? pár ezer ember! Lusták voltak felvenni a kabátjukat, és kimenni tüntetni. Arra várnak, hogy helyettük oldja meg a helyzetüket más!Most is azt várják, mint az mszp, hogy majd az eu megoldja.Százezreknek kellene tüntetni az utcán, összefogva az ellenzéknek, civileknek, demokratáknak!! Az mszp egy béna kacsa! Hajrá szolidaritás, hajrá dkp, hajrá lmp(siffer nélkül, mert ő ugy látszik nem képes összefogni senkivel)
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 17:59
Előzmény: #42  loliense
#44
Hollandia a jó hely egy családnak.
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 17:59
Előzmény: #42  loliense
#43
A baj hatalmas , és bár ezek a senkik mélyítik napról napra, az igazi tragédia mégis ez:

“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt megérdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakán, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az a nemzet aljas vagy műveletlen.” Gróf Széchenyi István
loliense 2011. 12. 18. 17:51
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Hatalmas a baj,sokan nem fogják fel,micsoda tragédia lesz,ha marad Orbán!!!

Valamilyen szinten,irigylem azokat,akik ezt nem látják!

Minden esetre,hosszas, finom ráhatással és sok beszélgetéssel, rávettem a gyermekem,hogy az egyetemet jövőre külföldön kezdje meg!!!
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 17:41
Előzmény: #40  loliense
#41
Gyönge idegrendszer, nem igaz Matyar ember!
A felvételen a Magyar Nostradamus látható, aki előre látta 4 év múlváni önmagát, és igen önkritikusan minden olyan ellen felhergelte az Ő szubkulturális gondolkodású nyáját, amit majdan az utolsó momentumig el fog Ő követni.
Ez igen fennkölt lélekre vall, újabb nemes vonását ismerhettük meg eme nagyszerű férfiúnak.

Topik gazda

Messi-Tomi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek