Topikgazda: Törölt felhasználó 2004. 02. 24. 09:53

Alulteljesítő BUX, ismét történelmi csúcson az orosz index: merre halad a régió?  

Ugrás a cikkhez
Az elmúlt időszak jelentős emelkedése ellenére továbbra is alulteljesíti a BUX a régió többi fontosabb tőzsdeindexét, melyek közül a legjobb teljesítményt a moszkvai RTS produkálta az elmúlt időszakban. A Jukosz botrány ugyan a történelmi csúcspontról taszította a mélységbe a barométert, ez azonban nem akadályozta meg azt, hogy az elmúlt napokban az indikátor ismét soha nem látott magasságokba emelkedjen.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=38271
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 17. 08:12
Törölt hozzászólás
#4
Törölt felhasználó 2004. 02. 24. 10:39
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
A 3 közép-európai ország indexét csak euró alapon volna értelme összehasonlitani, az oroszt pedig csak dollár alapon lehetne bármivel is összemérni. Mivel ez a 2 elég üti egymást, marad a devizák teljes mellőzése az összehasonlitásból - szerintem ez itt teljesen rendben is van.
Ui: ha csak magyar befektőknek szánták a cikket, akkor akár forint alapon is lenne értelme összehasonlitani az indexeket: hol jártam volna jobban?
Törölt felhasználó 2004. 02. 24. 10:02
Előzmény: #1  portfolio
#2
Kedves Portfolio!
Szerintem a legpontosabb összehasonlítást dollár alapon lehet megtenni. Talán érdemes volna úgy is.

Topik gazda

Döme
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek