Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 13:12

Mekkora bukta lesz holnap - 2011 nov 2  

Sziasztok!



Mik a tippek holnapra? Pentek ota a Dax majd 10% -ot esett, ha holnap folytatja, akkor a BUX-nak mindezt egyben kell behoznia, erre meg rajon a csodalatos forintarfolyamunk, meg majd egy remek kotvenykibocsatasi bukta.



Nem lepodnek meg ha hamar kiutnek limittel az opt-mol parost...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 22:24
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
Én emlékszem,amikor 4 napos hétvége volt itthon szintén,mint most,akkor emelkedés volt,nem esés,a BUX határidő 1200 ponttal nyitott magasabban,mint a pénteki záró.
Most meglátjuk lefele mi lesz.
CMOTDilbert 2011. 11. 01. 22:09
Előzmény: #8  upgrayeddAKS
#20
Sok _stop_ a héten? Lesz olyan a BÉT-en? ;)
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 21:40
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Ha Ázsia mínuszban zár és reggel futik pirosak, akkor limit (10%)környékén nyit OTP mínuszban.
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 21:39
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Ha Ázsia mínuszban zár és reggel futik pirosak, akkor limit (10%)környékén nyit OTP mínuszban.
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 21:30
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
úgy értem, az otp-ben. természetesen
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 21:30
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#16
nem lennék a BÉT-en részvényes, főleg nem ülnék olyan papírban, amit orbán és simicska akar megmenteni éppen. magam előtt látom a részvényesek arcát, amikor az állam 50 Ft-on emel tőkét
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 20:50
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
én úgy látom, hogy csokkantás van odakint
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 20:45
#14
elmarad a holnapi túrós bukta...éppen felfelé jövet kapjuk el a piacot
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 11. 01. 20:19
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
ugye azt tudod, hogy ha Go. nem lenne tagja az eurózónának, akkor nem lenne miattuk világvége hangulat sem?

magyarán: nem a gyökerénél ragadtad meg a problémát, mert a piacok lesz..ják a demokráciát, diktatúrát, bármit... azokat csak a pénz érdekli, és ha dőlni látszik valami, akkor azt büntetik, nem a népszavazást
a piacok sokkalta atomizáltabbak annál, semhogy irányítottan, szervezetten képesek lennének mozogni, és a piaci manipulációk inkább úgy történnek, hogy a híreken keresztül ill. pl. pont a hitelminősítésen keresztül :) lehet manipulálni a szereplőket
persze a piacokon is sok irracionális ember dönt, akárcsak a népszavazásokon ill. választásokon, de ők a nagy (és relatíve racionális) alapokhoz képest nem mozgatnak óriási tőkét...
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 20:06
Előzmény: #8  upgrayeddAKS
#12
Érdekes ördögi kör, aminek csak az egyik részére mutattál rá, mégpedig a "buta politikusok" példájára. De milyen érdekes is a világ!!
Amint Görögországban a buta politikusok a "nép" kezébe teszi a döntést, népszavazást kér, gyakorolja a demokrácia alappillérét, a nemzetközi piacok elkezdenek "bedőlni", és ránkvetül a világvége áramlat.
De ha a buta politikusok látszólagos hozzáértése érvényesül akkor mégis visszakorrigál a demokrácia miatti esés.

Ördögi kör és nem tudom eldönteni melyik bekezdésénél kezdjek hányni!
Ha az eszemre hallgatok akkor a politikusoknál, ha a pénzemre akkor meg a demokráciánál.
vnorbee 2011. 11. 01. 18:19
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#11
Általában mikor mindenki esést vár,akkor szokott lenni emelkedés :-)
Holnap futik amúgy is zöldek lesznek,én igy nem várok nagy esést.
vnorbee 2011. 11. 01. 18:19
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#10
Általában mikor mindenki esést vár,akkor szokott lenni emelkedés :-)
Holnap futik amúgy is zöldek lesznek,én igy nem várok nagy esést.
vnorbee 2011. 11. 01. 18:19
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Általában mikor mindenki esést vár,akkor szokott lenni emelkedés :-)
Holnap futik amúgy is zöldek lesznek,én igy nem várok nagy esést.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 11. 01. 18:16
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
Üdv!
szerintem limites esés nem lesz ugyan holnap, de ha nagy marad a feszkó, akkor sok stop fog záródni a héten, és talán valamikor lesz limites cumi is a közeljövőben. Nagy esésre számítok, hiszen pont arra az illúzióra mentek sokat a piacok, hogy az idióta politikusok képesek megoldani egy ilyen szintű problémát, miközben ennél jóval egyszerűbb is meghaladja a képességeiket (belediszkontálva ebbe a rájuk szavazókat is). A politikusok alatt össze fog omlani a korrupt rendszerük. De a demagóg majmok majd biztosan ebből is jó-rossz ellentétpárt kreálnak, mert annyira telik csak nekik... Egy jó kis "tisztítótűz" kell a világnak (nem zavargások, csak szimplán olyan, ami elgondolkodtatja a sok droidot arról, hogy a mások kertjébe áttolt trágya bűze elér azért a kupacot összehordókig is), és végre elkezdhetnek a zemberek gondolkodni (először persze meg kell tanulni, mert sokan elfelejtették, de menni fog, az emberek nem ostobák). Szóval pár cég csődbe fog menni, de ez a schumpeteri elv érvényesülése csupán :)
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 17:57
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Jó neked. Te egy állócsillag vagy a tőzsde egén:) A 10 %-od mindig megvan:)
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 13:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
az jó, mert akkor még 10% nyerőben leszek

portika ÐÐÐ
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 13:52
Előzmény: #3  exley
#5
3047
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 13:50
Törölt hozzászólás
#4
exley 2011. 11. 01. 13:40
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
..vagy kimaradtunk az esésből, irány fel limittel +15%-nál kiakad az oti, a kerály azt nyilatkozta, hogy az oti tőke megfelelési mutató világbajnok szintű. No para. A HUF is csak azért gyengül, hogy holnap visszaerősödhessen, nem kell az ördögöt a falra festeni.
Törölt felhasználó 2011. 11. 01. 13:15
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
kb. -4-5%
mivel a bux nem is emelkedett akkorát
conqi izé

Topik gazda

rokakoma
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek