Topiknyitó: Portfolio 2011. 08. 29. 09:45

Orbán: rég nem látott nehéz ősz vár a magyar társadalomra  

Ugrás a cikkhez
Orbán Viktor szerint Magyarország nagyon súlyos veszélyhelyzetbe sodródott az elmúlt három hónapban az euróválság miatt, ezért az ősz nehéz, a szuverenitásért folytatott küzdelemmel teli időszak lesz - tudósít az MTI. A miniszterelnök hétfőn, a...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=154452
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 30. 07:49
Törölt hozzászólás
#58
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 08. 29. 23:33
Előzmény: #55  gazmber
#57
mióta járaizsiga elmagyarázta, hogyan kell spekulánst szívatni (még anno 2003-ban meg is mutatta), megnőtt a kurmány önbizalma, és igyekszik magához csalogatni a prédát szimatoló spekiket, hogy egyszerre csapjon le rájuk (persze kínai segítséggel)

ez egy olyan bonyolult hadművelet, hogy az IMF még mindig nem jött rá, mire készülnek, és ezért is félnek annyira a minidúcsétól, akiről tudják, hogy csak karnyújtásnyira van a világuralomtól, hiszen már a saját tengelye körül forog, lassan még spinkvantumszámot is adnak neki :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 08. 29. 23:28
Előzmény: #52  tokos.
#56
Európa eléggé hadilábon áll a törpékkel: Napóleon, Hitler, Mussolini és persze a minidúcse
Lehet, megint háborút áraznak a befektetők
gazmber 2011. 08. 29. 23:17
Előzmény: #52  tokos.
#55
ezek a "mocskos spekulánsok" önállóan is kiszimatolják a sebzett vadat, nem kellene kiálljon az a pulpitusra is, hogy ott nyalogassa a saját dilettáns politikájából keletkezett sebeit...mondogatván "de nehéz lesz így az ősz"....-:) szvsz
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 08. 29. 23:02
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#54
veszélyben a haza, idegenszívű hazaárulók :)
ti meg marakodtok a koncon ahelyett, hogy felakasztanátok a nemzeti együttműködés vezérét... izé... nyilatkozatát a falra...

amúgy is amolyan dojcstomisan: who the fuck is IMF? :)

az IMF-et még mindig a trianonista-korporatista franciák vezetik, ez nem tűnt még fel? 1920 óta háborúznak a magyarság ellen... az állampapír-piac is csak azért állt le, hogy az IMF-hez kelljen fordulni hitelért (hogy az IMF adósrabszolgái legyünk, de bölcs vezérünk kitolt velük, mert MOL részvényeket vett a hitelből, hihihi)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2011. 08. 29. 22:46
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#53
ez a cds ez valami liberális vernyikolás... vedd úgy, hogy nemsokára be lesz tiltva! :)
tokos. 2011. 08. 29. 22:40
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
"400 bázispont felé emelkedett az 5 éves magyar CDS-felár a péntek délelőtti kereskedésben. A magyar csődkockázati mutató a csütörtöki záráskor még 370,5 bázisponton állt a CMA adatai szerint. Pénteken más európai államok hozamfelárai is megugrottak."

Hiába, ilyen, mikor egy törpe megrengeti Európát...
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 22:26
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#51
a cca. 430 bp-os cds felár szépen mutatja orbán öszödi beszéde késedelmének alternatíva költségét:(((
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 21:07
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Még terror házát csináltak!Kell ennél nagyobb terror amit a szenvedő emberek átélnek a minimálbéres életükben?Rettegnek mikor mit nem tud befizetni!Arról nem beszélve ,hogy sumákul még ők akarták földeríteni ki volt 3/3-as!Hát azok mit ártottak a magyar népnek?Próbálj már te most szervezkedni a kormány ellen,ugyanazzal találod magad szemben ,csak más a nevük.
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 21:07
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Még terror házát csináltak!Kell ennél nagyobb terror amit a szenvedő emberek átélnek a minimálbéres életükben?Rettegnek mikor mit nem tud befizetni!Arról nem beszélve ,hogy sumákul még ők akarták földeríteni ki volt 3/3-as!Hát azok mit ártottak a magyar népnek?Próbálj már te most szervezkedni a kormány ellen,ugyanazzal találod magad szemben ,csak más a nevük.
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 21:01
Előzmény: #47  loliense
#48
Nem vicc ez bammeg,ezért halálbüntetés kellene hogy járjon,mert ez nép ellen elkövetett bűn amit 23 éve él át a dolgozó magyar!!!Csak abban a sz.r kommunizmusban nem éhezett senki ,azért mert a másik nem tudta mennyit lopjon társaival, ami elég!
loliense 2011. 08. 29. 20:20
Előzmény: #46  loliense
#47
És itt pedig megmutatja,hogy az alapvető szükségletekkel,így a vízzel is tudnának takarékoskodni a polgárok, és ez is jó megoldás lehet középtávra(elképzelés:20 év)
a rászorulóknak.

link

Köszönjük a Olbán Viktol
loliense 2011. 08. 29. 20:12
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Itt viszont a Olbán Viktol bemutatja az ország jövőjét,és hogy kell igazán takarékoskodni az étellel a polgároknak:
ősszel,télen,tavasszal és nyáron.

link
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 19:58
Előzmény: #41  loliense
#45
Nem tudják magukat beleélni az ország problémáiba ,mi sem tudnánk ha milliárdokat zsebelnénk évente!!!
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 19:56
Előzmény: #43  gazmber
#44
Nehéz lesz eltartani ezt a 2 millió cigányt ,na meg azt a kb. 300000 semmirekellő egyéb állami alkalmazottat!Gondolom főleg Orbánéknak lesz nehéz meg Varga Misinek ,hogy rejtsék el a sok milliárdot előlünk amit még ellopnak a közeljövőben!!!
gazmber 2011. 08. 29. 19:43
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
a sz@rgyártó hazudozik épp az atv-n...
ők jól kurmányoznak, mert 98-02 között is már igen jól kurmányoztak...
Nem a zemberek fogják megfizetni a nehéz ősz, és a 3% helyett csak 2%-al(?) vágtázó gazdaság 100mrd-os bevétel kiesését (is)... magyarul--nyilván nem a zemberek (a csókos fülkések?), helyettük talán majd csak a birkák (mindenki más?)fognak fizetni...(?)
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 17:34
Előzmény: #40  gazmber
#42
A szuverenitásunk veszélyben c. süketelés helyett nagyon időszerű lenne már egy öszödi beszéd. Amíg nincs valódi szembenézés az igazsággal, addig valódi megoldás sem lesz. Ha minden épeszű véleménnyel szembe megyünk, az nem szuverenitás, hanem baromság. Amiért a szabadpiacon súlyos milliárdokat jelentő felárat is fizettünk, a jutányos IMF hitel helyett...
loliense 2011. 08. 29. 17:19
Előzmény: #39  Sigorszky
#41
Jó meglátás,bár én nem gondolnám,hogy a Olbán úgy vette észre, hogy lyukra futtatták volna a gazdaságot.

"Az egy irányba haladjon a szekér",az pedig már meg van,csak hátrafelé, annak az iránya!!!

Nem rosszaságból írom,de nem tudom elképzelni,hogy bárkinek a jobbító szándékú ötleteire kíváncsiak,vevők lennének.
gazmber 2011. 08. 29. 17:15
Előzmény: #39  Sigorszky
#40
"A legtöbb kárt nekem mindig az álszentség okozta. Azok az emberek, akik a legmagasabb eszményeket hangoztatták, olyan jól, hogy el is hittem nekik, hogy komolyan is gondolják. 10-ből 10 esetben ők okozták a legtöbb fájdalmat, a legtöbb kárt.

Amikor képtelenek voltak beismerni: igen, hibáztam. Bocs bazmeg, hülye voltam, ezt elbasztam. Arra mondhattam volna: előfordul. Hozzuk helyre gyorsan! Ehelyett megpróbálták eltusolni az ügyet. Nem, nem hibáztak, ők tökéletesek. Kikeltek magukból: hogy képzelem?! Már a puszta feltételezés is!!!

Hittem nekik, ha ennyire mondják. És a végén mindig, százból százszor kiderült, hogy bizony, ők sem voltak tökéletesek. Hibát követtek el, méghozzá olyat, amit akkor még ki lehetett volna javítani, ha beismerik. De addig tagadták, addig próbálták takargatni, amíg a kicsi probléma szült húsz nagyobbat. Azokat is próbálták eltakargatni, eltüntetni, de nem sikerült mindet, így aztán óriási nagy baj lett belőle.

Ezért ezerszer jobban kedvelem az olyan embereket, akik tisztában vannak korlátaikkal, emberi gyarlóságukkal. És nagyon könnyen ismerik be: ne haragudj, ezt elrontottam. Ne haragudj, lusta voltam. Ne haragudj, nem azon járt az eszem. Megcsinálom újra, oké?

Ez tiszta, egyenes, normális beszéd. A legtöbb idegbajt mindig azoktól kaptam, akik ilyenkor hevesen tiltakoztak. Sőt, nekem támadtak. Mi a bajod a munkámmal? Talán nem vagyok ide elég jó? Nekem erről diplomám van! És akkor a másik? Őt miért nem basztatod? És így tovább, és így tovább." link "Alkalmaznék tolvajt?..."
Sigorszky 2011. 08. 29. 17:04
Előzmény: #38  loliense
#39
Jó lenne mindenkinek lehiggadnia kicsit. Mi is a topik lényege? Orbán észrevette, hogy máris elqrták, de mindenki más hibás ezért, csak az ő kormánya nem. Ezek se ott vakarják, ahol viszket, a szart meg mindig másra próbálják kenni. Úgy látszik itt jámbor óhajtás csupán, hogy ha szarban vagyunk, próbáljunk meg együtt kimászni belőle. Csakhogy ehhez kellene egy értelmes vezetés, hogy a szekér egyfelé is menjen, ha már többen is húzzák (húznák). Meg kellene látniuk végre, mit kellene rendbe tenni, hogy a kerék megcsikorduljon. Nekem is volna számukra néhány tippem, de az OV-féle levelezősdi is kamu volt csupán, kis porhintés, hogy mi aztán dolgozunk, csak ugye a körülmények...
loliense 2011. 08. 29. 16:35
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
De nagyon csúnyákat írsz nekem,nem tanították meg neked,hogy a kislányoknak,vagy fiúknak nem illik így társalogni?

Most pedig nyugodj le és menj a szobádba,litlipónizni,vagy legózni!
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 16:33
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#37
ugye tudod, a két szél között van a közép.
Bár ez bonyolult, és nem mindenki érti.
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 16:24
Előzmény: #33  loliense
#36
anyád vigyáz, te ökör. bár jobban tenné, ha rád vigyázott volna, azon az ominózus dugáson valami ellenszerrel...
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 16:23
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#35
kamuduma. az a középosztály sosem volt középosztály, csak mint vakok között a félszemű...
loliense 2011. 08. 29. 16:19
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
A húgomnak 4 gyereke van,és dolgozik mind az állat,pedig alig van munka a faluban.

A férje egy egy erőszakos törpe jobbikos köcsög,aki szerint, az államnak kötelessége eltartani az igaz magyarokat, és nem neki kéne dolgozni,azért hogy megélhessenek!
Ezért,ha dolgozik néha, akkor sem ad haza egy fillért sem,hiszen nem az ő dolga a rezsi,stb.
Az ő hitvallása,hogy rohadjon meg az összes cigány és mindenki más,de éljen,vitéz nagybányai horthy lovasfaszom!!!
loliense 2011. 08. 29. 16:08
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#33
ÁÁÁ,így értem már, az északi-sarkon laksz!úgy gondolom,nem a munkanélküliek,nyugdíjasok,meg a sok gyerekesek a hibásak a fókáitok,miatt,ha nem a globális felmelegedés,túlhalászás stb.

Egy tündér vagy,hogy édesapának szólítasz, de nem rám gondoltak,mikor ezt mondták neked,de azért jól esett!

Napközi nincs,ki vigyáz rád?
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 16:02
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#32
Egy kicsit nézz körül, akkor észreveszed, hogy már nem ez a probléma. Már azok a családok is gondban vannak, akiket pár éve még középosztálynak hívtak, de ezért nem feltétlenül csak a rokkantak és sok gyerekesek tehetők felelőssé. Gondolom hallottad már a mondást: "ne ítélj, hogy ne ítéltessél". Lehetsz még olyan élethelyzetben, hogy se munkád se egészséged. Nem olyan fehér és fekete minden, ahogy te azt képzeled.
gazmber 2011. 08. 29. 15:59
Előzmény: #28  loliense
#31
"...jókedvű brazil csaj...Imádja Magyarországot, csak az a fő baja, hogy itt nem szabad mutatnia, hogy milyen jókedvű, ahogy a brazilok általában, mert akkor utálják érte. Itt rosszkedvűnek kell lenni, ha be akarsz illeszkedni. A magyarok mindig szidják Magyarországot, ami nagyon rossz dolog, "nem minden magyar szerelmes az országért", ezt nagyon utálja hallgatni (itt kishíján elsírta magát a műsorban), és egyébként alig tud összebarátkozni valakivel, mert bárkivel jóban lesz, az tuti, hogy két éven belül elmegy innen külföldre, a jófej magyar haverjai mind elmennek innen (sic!)....Egy egészséges lelkü, tiszta szív brazil csaj számára nem csupán felfoghatatlan, de fizikailag is elviselhetetlen a magyar mélabú. Másrészt a kivándorlás a fiatal korosztályokban most már tényleg kezd nagyon komoly méreteket ölteni." 'vakmajom.hu' link
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:48
Előzmény: #28  loliense
#30
sz*rabb is.
túl sok az eszkimó, kevés a fóka...
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:47
Előzmény: #24  loliense
#29
nem azt mondom meg, hanem azt, hogy a f*szkalapnak se szakmája, se munkája, akkor minek csinál 82 gyereket? mert abból akar megélni, a hülye magyar meg majd szponzorálja. hát nagy lósz*rt, pusztuljon éhen az összes.

a kamu rokkantak úgy jönnek, hogy kamuznak. ilyen alapon bemehetne bárki a mondjuk a munkanélküli hivatalba (vagy minek hívják?), hogy bocs munkanélküli vagyok, adjatok lét, közben meg dolgozik. vagy 20 évesen a nyugdíjfolyósítóhoz álpapírokkal meg ősz parókában, hogy neki kell 200E nyugdíj!

amúgy szabin vagyok, édesapa, de ehhez semmi közöd...
loliense 2011. 08. 29. 15:44
Előzmény: #19  gazmber
#28
És most az idióta emberek,úgy gondolják,hogy akkor jobb lesz,ha elharapják egymás torkát meggyőződésből,mert hogy a másik miatt szarabb nekik???
Micsoda egy neoprimitív ország ez,ahelyett,hogy a hatalmon kérnék számon,egymást fenyegetik!!!!

Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:42
Törölt hozzászólás
#27
loliense 2011. 08. 29. 15:40
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#26
És,akkor akkor,erről az tehet aki sóher,beteg,sok gyermekes,vagy idős?
És,hogy jön ide a világ béke?
bigyula 2011. 08. 29. 15:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#25
Én úgy tudom, hogy egy orvos ellen folyik büntetőper, és főleg az általa kiadott igazolások ellenőrzése alapján jött ki a 10%. Olvastam olyat is, hogy komplett falvak vannak leszázalékolva, mert nincs munka (észak Mo.). Ott valószínűleg nem 10% jönne ki, de azt nem hiszem, hogy merik majd vizsgálni...
loliense 2011. 08. 29. 15:36
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#24
Persze,majd te frappánsan megmondod otthonról,mennyiből jöjjenek ki az emberek,és hány gyermekük lehessen,oszt jó napot.

De megnézném,mit csinálsz napközben te ősbecsületes,nagyon szorgos,hisz általában itt vagy egész nap.
Van anyád,apád,nagyszüleid?-vagy csak tolod non-stop ezt a szegregációs vakert.

És hogy jönnek a kamu rokkantak,vagy a volt rendőrök a rászorulókhoz Béla?

Megélhetési bűnözés pedig van a világban,még ha a településeteken,nem is hallottak róla!

Hehe,milyen vicces,hogy vannak brutál szegények,munkanélküliek is a földön,mi???
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#23
ki mondta, hogy az összesből???

Viszont személyes ismeretségi körömben háromból legalább 1 kamus. és korhatár alatti jóval...

Szóval az a 10% klasszisokkal több is lehet. csak vastagok a borítékok...
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:26
Törölt hozzászólás
#22
Törölt felhasználó 2011. 08. 29. 15:19
Előzmény: #20  exley
#21
ez nem szavazatfüggő...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek