Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 27. 09:55
Előzmény: #10199  Törölt felhasználó
#10200
kellemes ünnepeket neked is mike és mindenkinek aki itt szokott mozogni ..

hogy megy a sorod ott mike ? nem akarsz még hazajönni ?

itt egyre jobb az élet a széll kálmán /moszkva tér tervet már érzem is ...

Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 23:18
#10199
Boldog Karacsonyt kivanok mindenkinek!
Remelem jo sok makos beiglit tomtok helyettem is mert itt kint sajnos nincs. A kepessegeim fozes teren pedig meg az unnepi vacsorat tekintve is mindossze egy paprikas krumplira terjedtek ki. De mondjuk abban magyar kolbasz volt :)

Sok szeretetet mindenkinek az unnepekre!
pistu34 2011. 12. 25. 19:26
Előzmény: #10197  pistu34
#10198
le = el
pistu34 2011. 12. 25. 17:00
Előzmény: #10196  Törölt felhasználó
#10197
Így igaz. Arra építek, hogy először el kezd leértéktelenedni a Ft, és ha ez bekövetkezik, akkor még lesz 1 napom, hogy ellőjem innen, mert ugye már akkor át lesz konvertálva dollárra az előre megadott árfolyamon, és csak el kell utalni. Ha nem értéktelenedik a Ft nagyon, akkor marad Ftban és itthon, és szép kamatokat zsebelek. Hát meglátjuk, jövő hét elején még jobban utána járok a dolognak, ha már ott lesz a pénzem a másik bankból. :)

Addig is további kellemes ünnepeket mindenkinek.
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 11:26
Előzmény: #10195  pistu34
#10196
Jó reggelt! :)

Az elgondolás nekem tetszik, csak szerintem hiányos.
Ha jól értem a cél a pénzed forintból és a magyarországi bankokból való áthelyezése. Közben persze ha kamatozik is az se baj.
Ez így amit leírtál, oké, ha tényleg így működik a rendszer. Viszont egy gond van vele, hogy nem számoltál minden lehetőséggel. Mert te csak azt vetted számításba, hogy ha elkezd értéktelenedni a forint. De mi van akkor, ha előbb történik valami "zárolás féle", és emiatt kezd majd elértéktelenedni a forint de már nem tudod a számládat mozgatni? Eszem ágában sincs pánikot kelteni, de ha már készülsz, ha már ott tartasz, hogy innen vinni kell a pénzedet akkor nem árt végig gondolni, hogy mit tudsz tenni zárolás/részleges zárolás/dev. betét/minden betét bla bla bla esetén. Márpedig, ha jól értem, akkor most még itthon van a pénzed. És ilyen esetekben könnyen befagyhat.
Bármilyen elvetemültnek hangzik is egy ilyen lehetőség, akkor is lehetőség és szerintem nem árt végig gondolni.
pistu34 2011. 12. 25. 10:48
Előzmény: #10192  pistu34
#10195
Nyitottam egy private banking számlát, kedden indul a pénzem oda. Folyamatban a megfelelő londoni számla nyitása, ahová végső soron majd megy, USA dollárban és talán kanadai dollárban, meg kis norvég koronában. Az átmozgatás lehet, hogy bankon belüli tranzakció lesz, tehát ingyenes. Ezt még egyeztetjük, de max 0.3 %, ha nem ingyenes (max 120.000 Ft)

Addig meg két hetes "lekötésük" van, FX opciókkal kombinálva. Most pl. úgy néz ki, ha pénteken indítottam volna, 234,5 ön járt az USD/HUF, és pl. 240-es strike -ot beállítva 98% a kamat, és ha elmegy az árfolyam addig, kiüti és teljesül a konverzió, ami egyébként közel középárfolyamon történik, plusz költség nincs. (és nyilván lövöm ki a pénzt Londonba)

Ha nem ütik ki, akkor a 2 hét végére 98 % (!) éves hozamot kapok vissza a forintomra. összesen 6 ilyen strike árfolyamot lehet beállítani a két hétre, és löki mindre a rendszer, hogy mennyi a kamat. 9 %, 22 %, 98 % ilyen éves kamatok vannak a két hetes periódusra!

Ismeritek ezt vagy hasonló terméket? Vélemény??

Szerintem pont jó, mert ha jól értem, akkor megadok egy olyan árfolyamot, amit úgy tekintek, hogy menekülni kell, ha eléri, akkor konvertálódik, és lövöm ki. Ha nem, addig a Ft szépen dolgozik itthon elég magas kamattal.
forest_30 2011. 12. 24. 22:54
Előzmény: #10193  Törölt felhasználó
#10194
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek !

Törölt felhasználó 2011. 12. 24. 21:13
Előzmény: #10183  Törölt felhasználó
#10193
Köszönöm.

Áldott, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :))
pistu34 2011. 12. 23. 20:13
#10192
Részemről londoni szlanyitás folyamatban, fx konverziós opciók beélesítve. Hamarosan nyugodtan alszom, függetlenítem magam a hazai ámokfutástól. Nyugodt, békés karácsonyt! :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 19:38
Előzmény: #10187  Törölt felhasználó
#10191
...én meg megettem egy komplett ebédet... 3 db. meggyes, 3 db. túrós, 2 db. mákos rétest. :)

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek.

link
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 18:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#10190
Bár nem sokat írok de mindíg olvaslak benneteket!

Vigyázzatok egymásra és magatokra az ünnepek alatt!

Remélem ünnepek után mindenkivel ugyanitt találkozhatunk!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok és sok-sok ajándékot !!!
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 18:07
Törölt hozzászólás
#10189
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 17:22
Előzmény: #10187  Törölt felhasználó
#10188
Ne is mond! A libamájjal jártam így. Annyit zabáltam belőle, hogy narancssárgát pisálok. Mintha már sárgát, és fokhagyma szagút is izzadnék. Holnap reggelire csak libatöpi marat lila hagymával, és tejföllel. ;)
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 15:49
Előzmény: #10185  Törölt felhasználó
#10187
....én meg megettem egy egész üveg nutellát

myrath 2011. 12. 23. 15:35
Előzmény: #10184  Törölt felhasználó
#10186
Bár kissé eltüntem az utóbbi időben, de azért itt voltam némán. Amiért jöttem:

Boldog Békés Karácsonyt Kedves Fiúk és Leányok!

Kicsit más stílus...

link
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 15:18
Előzmény: #10184  Törölt felhasználó
#10185
2011-ben, hatmillió nyomorba döntött magyar Karácsonyi üzenete a hatalmaskodóknak. Az(arany)anyák nem fogják elvenni az ételt gyermekeik szájától, és nemfog több apa és fiú a -nem létező- nadrágszíjon többet húzni ! Itt a vége..........(!) Karácsonyi üzenet a regnáló - halálosztó hatalmaskodóknak: XXI-dik század 2011.december 15. ... Magyarország az 1944-es katonai megszállás óta a szellemi, és fizikaimegszállottság állapotában létezett, melyből már ébredez. A kikényszerített köztársasági államforma mára ugyan véget ért, de romboló hatása gazdasági, és morális nemzeti katasztrófát okozott. Magyar emberek százai fagynak meg az utcán, vagy az otthonukban... Magyar emberek, gyerekek tízezrei éheznek... A mai és az előző kormányok a MAGYAR népenállamilag támogatott népirtást hajtanak végre,amiért elítélhetők a Btk.155 § -a alapján. Az a kormány és parlament, akik hatalomra kerülve a Nemzet érdekeinekképviselete helyett adóssággal, nyomorral terheli azt, az nem népképviselet... A nép ellen hoznak döntéseket, melyekkel kifosztják és halálba küldikazokat, akik megbízták önöket! A Hatályos Alkotmányunkra fittyethányva veszik el az emberek alapvető jogait. A jogbiztonsághoz, az emberi méltósághoz, és az emberi élethez valójogainkat tiporják sárba nap, mint nap! Teszik ezt azért, hogy önök páváskodva mutogathassák milyen jól élnek... A nép éhezik és fázik ... Érdekli ez önöket? A válasz: NEM! Beteggé tesznek egy társadalmat csak azért, hogy a bankok, és agyógyszergyártó cégek gazdagodjanak... A nemzet önfenntartását, agyermekáldást minden eszközzel akadályozzák. Egy állam, ahol az a cél,hogy minél több beteg ember legyen, ahol ne legyen gyermek, ne legyennyugdíjas, aki nem termel, mert nincs szükség rájuk csak addig, mígpénzforrást jelentenek... Ha nem beteg, akkor legyen kölcsöne, és ha az sincs, akkor majdkiszámláznak kifizethetetlen közüzemi számlákat. Azután jöhet avégrehajtó, és a halál! Mi ez, ha nem népirtás? Gondolkozzanak el így a szeretet ünnepe előtt egy kicsivel, önökmeddig bírnák ezt a terhet elviselni? Gondolnak-e azokra, akik nélkülöznek és fáznak? Azokra, akiket önöktettek nincstelenné, földönfutóvá, éhező - elesetté! Gondoljanak azokra, akiket azzal a felkiáltással raktak utcára, hogy-- idézem a miniszterelnököt: "egyetlen magyar családot sem lehet utcára tenni!" Mégis utcára kerültek . Gondoljanak azokra a gyermekekre, akiket megfosztottak a szeretőcsalád ölelésétől! Kilakoltatások, öngyilkosságok, éhező, nyomorgó,földönfutó, hajléktalan nincstelen emberek milliói... Igen "tisztelt" hatalmaskodók -- magukat elitnek gondolók, hatmilliókoldus országa lettünk! Szégyen a XXI-dik században! De nem a nép szégyene, csak annyiban,hogy elhitte az ígéreteket, és olyanokban bízott, aki a gyilkosa lett! Szemkilövő rendőrök... gyerekeket vegzáló gyilkosok... otthonokatbitorló hiénák... rablógyilkosok, akik a regnáló hatalom védelmétélvezik! Hiénák birodalma, hiénák, akik élve falják fel áldozatukat! Igen, ez lett ebből az országból! Ahol nincs igazságszolgáltatás, csak korrupt "jogszolgáltatás"... Ahol a világon egyedül álló természeti kincseket pusztíthatják büntetlenül! Tudjuk, hogy bármelyik pártos kormány, vagy jelen parlamenti párt nemkülönb a másiknál, legfeljebb más a színük és a nevük, de attól mégegy kutya kölyke mind! Egy delegált parlament, amelyik nem az önvédelemről gondoskodik, hanemújabb háborús elkötelezettséggel a saját népének halálosztója! Gondolkozzon ezen mindenki el! Kívánom önöknek, hogy ezekben a napokban vegyék számba tetteiket, éséljék át a nyomorba döntött, megalázott emberek szenvedésének mindenpillanatát, mellyel "megajándékozták" ezt a népet! Kívánom, hogy a szeretet ünnepén minden falat melyet a szájukhozemelnek keserű -- lenyelhetetlen falattá váljon mindannyiuknak!Kívánom, hogy a Magyar Nép minden átka teljesüljön önökön Isten keze által! Hosszú szenvedésekkel teli életet kívánok önöknek a lelki felemelkedésútján, mert csak az igazság emel fel! A nemzet felébredt, Isten és az Igazság mellette van!
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 15:01
Előzmény: #10183  Törölt felhasználó
#10184
Boldog, szeretetben gazdag karácsonyt kívánok minden fórumtársamnak!
Nagy lepetést, sok szexet, finom falatokat és jó italokat !
ui: mindenekelőtt jó egészséget!

ezt pedig tökig hangerőn hallgassátok! link

Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 13:04
Előzmény: #10182  Törölt felhasználó
#10183
Nati, Nella, Urak!

Boldog békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
És persze finom falatokat, nagy mosolyokat, édes könnyeket és sok sok kedves, szívmelengető pillanatot! :)
link
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 10:35
Előzmény: #10181  Törölt felhasználó
#10182
én még mindig nem zártam le az eurót .. 31 nél volt a stop , de sztem megy ez még lejjebb is ..

a gold is fut még rendesen ..

ha még 1x lecuccol az oil mert felnyomják az snp-t ..akkor ott is betankolok /főleg irán miatt, mert ha a hormuzit lezárják (ugyebár cirka az olaj fele itt közlekedik ), akkor lesz itt pánik rendesen

Törölt felhasználó 2011. 12. 22. 19:57
Előzmény: #10179  Törölt felhasználó
#10181
:DDDDD

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek