Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 10:15
Előzmény: #9659  Törölt felhasználó
#9660
jaja, értem, ezzel nincs gond.

ganajtúró bogár az egész világ... :)

ui: bocs, most nem tudok figyelni, pattogok a gyereknek, minta nikkelbolha... közben OTP, MTEL, E-STAR chart, kis eurusd, gold-val füszerezve :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 10:10
Előzmény: #9655  Törölt felhasználó
#9659
sztem ezt a cuccot nem így kell nézni ...

ha nem tennék ezt amit most tesznek , akkor öszintén mondom hogy a küszöböt rágná minden keresztény világban és nemzetben élő világpolgár és halálra "nemzetiznék" magukat a környezetükkel szemben , mert egyszerűen más nem maradna csak az egymásnak menés / mert a hibás az mindig más - ugyebár /

nincs más lehetőség most , csak a pénz felhalmozása .. /bárhol

milliónyi gazd.szakember dolgozik a megoldáson , de egyelőre nincs ..

rákos genya cucc ez .. ha ide nyúlsz ott nő 8 púp , ha meg oda akkor meg 5 nő ki máshonnan és seperc alatt.

valamikor csurka azt mondta : minden polgárnak nyomjon az állami pénzverde havonta 100K forintot ..

röhögtem akkor az egyszerűségén ...

ma már nem annyira

az a sok Q nem a fogyasztást generálta , hanem kompenzálta a pénzhiányt - hiba volt

de utólag én is megtudom mondani minden charton , hogy milyen szépen jelzett bármelyik indikátor és szisztéma sőt! még egy tanfolyamot is generálhatók rá az ilyen utólagosságokkal bemutatva megmondva hogy mit csinálj majd
promt ..

a 2235. könyvet is megírhatnám ilyen cuccokról
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 10:08
Előzmény: #9655  Törölt felhasználó
#9658
de mind1 is, csak a CHF menjen le, a többit meg lexarom :)
autóhitel...
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:53
Előzmény: #9651  Törölt felhasználó
#9657
Valamit nem jól adhattál meg...
Nekem régebben a befizetések, azóta a kifizetések is max 2 nap alatt a helyükre kerültek.
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:52
Előzmény: #9653  Törölt felhasználó
#9656
a pénzpiacok /bankok , befektetési alapok , kormányok / halál utálják a goldot, mivel nincs ráhatásuk /nem vesz részt a termelésben/ , ezért azt nem tudják befolyásolni érdemben , viszont elviszi a zsét mindegyiktől ..

minél több zsé van ott, annál kevesebb az ami manipulálható.

minden nagyobb rec. előtt felment az arany aminek magassága mértékadó lehet egy rec mélységére

és nyilvan .. mivel kisebb /normál/ aranyár esetén a zsé máshol a gazdaságokban van befektetve -többnyire értéknövelő tevékenységekre
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:42
Előzmény: #9653  Törölt felhasználó
#9655
ez egy 22-es csapdája... fújni mindenáron, mert a kidurranástól mindenki összerezzenne, és hát Mad Max világ a degeneráltakon kívül senkinek sem kell
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:38
Előzmény: #9653  Törölt felhasználó
#9654
persze. én leszarom, hogy most később hova viszik fel az űrbe, de innen technikailag azért illene legalább egy kicsit esnie..

egy cikk most találtam.. amolyan borsos.. :DD link

Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:31
Előzmény: #9648  Törölt felhasználó
#9653
a pénzpiacok hajtják felfelé a rv-t , mivel félnek a recessziótól ..

olyan magasságba kell felhajtani a piacot, hogyha majd onnan beájul, akkor onnan ne tudjon akkora mélységbe leesni ami komolyabban veszélyeztetné a egész rendszert ..

már annyi a haszontalan zsé megint , hogy nincs is más lehetőség - tovább kell tömni hogy még több legyen

mindenkinek zsét kellene nyomtatnia , így marad ugyan a szegénység és az anti fogyasztás , de lennének szuper felhalmozások amiből időlegesen és oldalazva mindig kitolhatnánk vele a recessziót ..

most már egész addig fújnak lufit itt ott és akármiben , amig egymásra várva valaki ki nem találja a spanyol viaszkot ami egycsapásra 20K-ra emeli az snp-t meg a daxot ..

várjuk a v.gazdasági einsteint aki tán még meg sem született
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:28
Előzmény: #9650  szarvasvadasz
#9652
eunál simán.. az még nincs kiakadva felfelé, tere lenne az emelkedésnek, csak ugye fundásan senki nem veszi.. a kutyának sem köllll... :DD :PP na de az snp..?! kicsit viccesen festenek az indikátorok azon..
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:25
Előzmény: #9647  Törölt felhasználó
#9651
Admiralosok segítsetek légyszi.
Nyitottam egy számlát dollárban,hétfőn ment az átutalás a banktól és még nem érkezett meg a számlámra.Telefonba előbb azt mondták,legkésőbb csütörtök délelőtt,most meg azt,hogy 3-6 nap az átfutás,lehet,hogy hétvége,vagy hétfő.
Mindenkinek ilyen lassan érkezik meg a pénz, vagy gáz van?Köszi a válaszokat.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 12. 02. 09:22
Előzmény: #9648  Törölt felhasználó
#9650
Én el tudok képzelni bármit. Pl. azt is, hogy EU felmegy most 1.350x - 1.351x környékéig, onnan lendületesen lemegyünk 1.340 vagy picivel alá. Onnan pattanunk egy jóóó nagyot fel (már ami ebből a mába belefér).

~70% az esély jelenleg az 1.35 körüli átmeneti tetőnek, de hát mint tudjuk, bármi lehet).

Tréfás nap lesz, remélem, mi is nevetünk a végén.

Leléptem, jó kereskedést.
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:20
Előzmény: #9648  Törölt felhasználó
#9649
másrészt az eső csatorna teteje is 1260-nál van most..
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:17
Előzmény: #9644  szarvasvadasz
#9648
te el tudod képzelni, hogy mindjárt 80-s 4h rsi mellett az snp esés és visszakorrekció nélkül menjen még innen tovább fel? volt erre példa?!

mert most egyelőre az a műsorszám megy.. hacsak nem tetőépítés van...
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 09:02
Előzmény: #9646  Törölt felhasználó
#9647
ez a sarkozy meg a merkel előbb utóbb szétverik az eu-t , hogy újból összerakják ..

addig ügyeskednek .

komolyan hiszem hogy ez a megoldás egy új erősebb eu-ra - de csak látszólag, mert azt meg nem hiszem , hogy a leszakadók semmilyen befolyással nem fognak bírni az új eura..

hiába lesznek közel csak a márka országok az eu a jövőben , ha az anyavállalataiknak és pénzpiacaiknak tőkesúlyos érdekelségei vannak/maradnak a jóval több számú periférikusokban .. / a kivonulás viszont hatalmas gdp romlást eredményezne és tartósan, tehát képtelenek ezt leépíteni

akkor az úgy fog kinézni hogy az euro /is/ nem itt, hanem két szinttel feljebb oldalaz azaz, újfent ugyanazok a mindenféle cuccok fenn fognak állni mint ma egy kivételével , amire most cuccolnak : nem kell "megmenteni" senkit így azt gondolják hogy önmagukat elzárhatják a csóróktól az euróval együtt / összességében: tőlünk/

csakhogy ez nem oldja meg a főszart - a recessziót sőt! elmélyíti jobban ebben a régióban .

/nem lehet a szomszéd gdp-je nulla vagy minuszos és tartósan , míg az enyém meg száguld. anakronisztikus hiú ábránd azaz, ez sem egy ortodox álláspont :o))

a kínai csöcs /export/ nem tudja kiváltani/pótolni ezt a veszteséget önmagában nekik a jövőben sem ,ekkora volumen emelésre nincs lehetőség -és sosem lesz .

magyarán : meg akarják spórolni azt , ami az euró övezet bővítésénél nem gondoltak /bár sztem tudták/ : rengeteg zsét kellett volna beléjük önteni, és sokkal keményebb /társ.politikaikat is !/ feltételeket kellett volna szabniuk .
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 08:30
Előzmény: #9639  Törölt felhasználó
#9646
Na a tékem ki van ezektől... múlthéten görögök, olaszok, héten usa, mo., francia, eu összedől, ma kína.
hogy nem unják... Faber is inkább a tojásokkal foglalkozna, mint francia kollégája :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 08:27
Előzmény: #9642  Törölt felhasználó
#9645
Hát ja, de én baxák meg, 15-20-nál feljebb nemm állítom, mert ilyenkor azért rendesen szednek ki az ember zsebéből a slippage-val.

Persze szoda erre azt mondaná, akkor kell pozit felveni, amikor nem csapkod :) aztán azt tartogatni, és havonta 1 lotot "lecsippenteni" a nyereségből.
olyan 8 hónap alatt elfogy mi? :o)
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 12. 02. 08:26
Előzmény: #9639  Törölt felhasználó
#9644
Telhetetlen vagy szoda, ingyen "ennyi jár". Különben meg ha reményről meg feltámadásról beszél, akkor igazából már eltemette a piacokat, csak erősen vallásos az emberünk :o
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 08:22
Előzmény: #9639  Törölt felhasználó
#9643
De szoda... hát mind ilyenek... itthon is.
Fingunk egyet, de ki tudja milyet, vagy büdi lesz, vagy nem... :o)

Meg mindenkinek van pozíciója, nem csak a spekiknek :o)
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 08:20
Előzmény: #9638  Törölt felhasználó
#9642
ja, én néha 30-50 re is állítom az eltérést, mert már unom, hogy sokszor képtelenség pozit nyitni, mikor csapkod..
Törölt felhasználó 2011. 12. 02. 08:20
Előzmény: #9638  Törölt felhasználó
#9641
Sajnos a DAX tényleg ilyen, nem ondom, hogy lassú, hanem gyorsan mozog, és ezért 10-15 pipes maximális eltérést kell megadni. De ez azért is van, mert a spread nappal 10 pip, este meg 20!.

Viszont tud menni "pillanatok alatt" nagyot is... bolondok a németek, nem cicóznak, TA alapon döntenek, oszt jónapot... tolják lefele, húzzák felfele, amit csak el tudsz képzelni.
Meg kell szokni, hogy idegbeteg...

ui: at home, fosás-hasmenés a gyereknek :(

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek