Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 11. 11:31

ESTMÉDIA LUFI  

undorító, egy forintot sem ér a papír
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stolz
stolz 2019. 02. 17. 21:43
Előzmény: #22553  Kvasztics_Fedor
#22560
Há' persze. A nevetséges 3-4% feletti hozamból nekem is tellene ezekre.... :))))
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2019. 02. 17. 21:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#22559
A modi már ki is rakta az ifjú párt :D
Törölt felhasználó 2019. 02. 17. 21:37
Törölt hozzászólás
#22558
HoStrucc
HoStrucc 2019. 02. 17. 21:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#22557
Hát ha bármelyik broki gyereket csinál férfiként egy férfinek azt megtapsolom XD 
Törölt felhasználó 2019. 02. 17. 21:31
Törölt hozzászólás
#22556
Törölt felhasználó 2019. 02. 17. 21:30
Törölt hozzászólás
#22555
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2019. 02. 17. 20:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#22554
Persze, mert nem tudja, melyik néven köszönt el. :D
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2019. 02. 17. 20:13
Előzmény: #22548  Törölt felhasználó
#22553
Sógorom szomszédja alapkezelő, megnéztem az alapjait, hát... max 3-4% hozam évente.
R8+ terepjáró a gariban, magánsuli 200k/hó/koponya a kölköknek. 
Voltak már Dubaiban síelni, de bármi belefér.
Én lennék a helyében, na :)
HoStrucc
HoStrucc 2019. 02. 17. 20:07
Előzmény: #22547  Pluto13
#22552
Nyugi. Egész életében komp akart lenni, mindent beleadott.. . De végül nem komp lett! ;) 
janika04
janika04 2019. 02. 17. 19:57
Előzmény: #22550  marslako2
#22551
közgyűlésig lesz hír szerintem.
marslako2
marslako2 2019. 02. 17. 19:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#22550
Ha ezt őszig húzzák kedves colop, akkor le se írom hogy hova esik:-)
sullyedo-hajo 2019. 02. 17. 18:57
Törölt hozzászólás
#22549
Törölt felhasználó 2019. 02. 17. 18:56
#22548
Ez az írás Justy-tól van a Plotinusból kimi99-nek írta.Elképesztően jó írás szerintem,azért teszem be ide,mert többször említi benne az Estet,és hátha felnyílik a szeme újabb néhány kisbüfinek.A videot is érdemes megnézni. :)
.
"Ezt rosszul látod, de nagyon el vagy homályosítva az iparágról. Minek kockáztatná a saját megkeresett tőkéjét, ha azért kap pénzt, hogy a balekok pénzének kockáztatásával, kezelésével ő maga nem veszít semmit, csak kapja a sikerdíjat. Hülye lenne. Csak a balekok hiszik, hogy árfolyamosdiból hosszú távon meg lehet élni, meg tudnak, és hogy az alapkezelő vagy a bróker tudja a tutik. Senki nem tudja, hogy egy papír merre megy, csak egy iparág épült erre, hogy elhitesse. Nekik egy fontos, hogy kereskedj és / vagy azt vásárold amiből neki vaskos jutaléka van. Ők a jutalékból/sikerdíjból élnek, de ha te rosszul jársz, ők akkor is nyernek a költségek révén. Ez kényelmesebb munka, mint a tőkét kockáztatni, idegeskedni, és ahhoz a fizuhoz és sikerdíjhoz vaskos tőkét kéne kockáztatnia. Plusz céges kocsi, mobil, ruhapénz miegymás. Minek? Van neki gondolata, csak neki is ki van adva mit kell értékesíteni. A prémium életért cserébe azt teszi amit kell. Én is ezt tenném.  Amúgy én sosem hallgatok ilyenekre. Szeretnél te olyan rabszolga munkát, mint ami nekik van. Te a 100-110 forinton hirdetett EST-tel pont a piramis legalján állsz, aki szívni fog az most látható.Te pontosan bekajálod ezt, mert 1-2 év alatt mialatt bohóckodsz a tőkepiacon, azt látod milyen könnyű pénzt keresni, bekajálod a fugázit a centes papírokkal:
https://www.youtube.com/watch?v=cxWtwhcaiWo
Te max. egy darabig hiszed hogy gazdag vagy papíron és tudod a tutit, de egy biztos a hozam sikerdíja a zsebben, az valódi pénz, ami általában 20%, ami egy általad lenézett 5-6%-nál durván 1% egy 50 mrd-os alapnál is évi 500 millió , havi (!) 40 millió forint, de egy kicsi 10 mrd-os alapnál is több mint 8 millióra jön ki hónapokra lebontva. Ez rabszolga lét?XD Ne nevettess! Az alapkezelés? Nulla kockázattal a sikerdíjas rendszer, és mínusz hozam esetén nem veszik el tőle, ha korrekt High-watermark elven számolják a sikerdíjat, de sokan nem így hanem csak az előző év utolsó munkanapját veszik alapnak, nem a korábbi csúcsot. Ja és ez csak a sikerdíj. A fizu mellett. És tudod bebizonyosodott hogy a befektetők szeretik a kis szórású stabil alapokat, mert akkor rengeteg pénzt raknak abba az alapba, mintha kockázatos de nagy szórású alap lenne, nagy hozammal, ezért nem érdekeltek, hogy úgy bohóckodjanak mint te kispapírokkal....és a vagyonnövekedés neki nagyobb összegbeli sikerdíjat jelent, mint a kockázatvállalásból eredő esetleges többlethozam, bocs. Ugye ezt se árulták el Neked, csak érezd magad tutinak. Mert ezeket nem kötik az orrodra. Te max álmodozol arról éves szinten, amit ők havi szinten raknak zsebre kockázat nélkül, a jó fizetésük+prémium mellé+kocsi+ miegymás mellé, te meg nem is vagy tudatában mikbe fektetsz, azt gondolod, amit el akarnak veled hitetni ezeknél a részvényeknél, ennyi. Hirdetitek a szerencsétleneknek az EST-et 110-nél, hogy összáz, meg ezer lesz, az meg elhiszi, őket sajnálom. Szóval amíg őket privátbankárokat, alapkezelőket lenézed, ők jót nevetnek rajtad, mert überkockázattal, tőkéd esetleges nullázásával, de többszörözés esetén se lesz olyan jó bevételed mint nekik. Ja és bocs, neked árfolyamnyereséged lehet esetlegesen, nekik bevételük van, rendszeres, nagy különbség. Ezek 10 év alatt annyit takarítottak meg, hogy már állampapírokkal meg van a tuti havi 1-3 milla havonta, mellékesen, mehetnének nyugdíjba, de minek mennének, amikor jó meló, nincs kockázat, jó hangulat. Azaz már minimum 10 millió/hó kockázatmentes hozamnál tartunk. Te is kitermelted ezt 10 éves távon, mint ők? Ezekkel a szellemcégek részvényeivel, amiben valamilyen várakozás van? A Thug life náluk van a pár %-os teljesítményükkel, mert neked fogalmad sincs az abból kapott sikerdíj milyen összeget takar, te csak a %-odat nézed. A te 30-50-100% radikálisan kevesebb a pár milliódra mint az ő 1%-a a 10 milliárdokra, úgy hogy te full kockáztatsz, idegeskedsz, kifogysz a tőkéből, ő nem, és ezt a kockázatvállalást vagy feladod vagy lenulláz téged. De csináld csak és nézd le őket, ígérem, ők csak mosolyognak és élvezik az életet.
Ők egyet akarnak forgatni: a te pénzedet vagy ha te jobban tudod, akkor majd forgatod kispapíroknál, ahol ezernyi csapda van, nekik szinte nagyon kevés. Te meg BCS-nek termelsz, kegyetlenül...én a "rabszolga" alapmenedzseri létre szavazok mártírként, mint a kispapírbohockodással játszani a fasza gyereket, pár hónapig évig, amíg fel nem kapcsolják a lámpát, és mindenki láthatja, hogy amit szépnek hitt, mi is valójában és mit vásárolt...."
Pluto13
Pluto13 2019. 02. 17. 18:51
Előzmény: #22545  Törölt felhasználó
#22547

Én a helyedben arra azért vigyáznék hogy nehogy fordítva süljön el a fegyver,személyeskedés gyanúsítgatás az megy.Tudod hány ember átélte a 36 forintra esést itt a nav után?Neked üldözési mániád van.Neked érik lassan egy pihenő barátom.De ha sokáig így folytatod tuti megkapod.10.000.000. ember ér Magyarországon,van egy pár egyforma stílus.Maradjunk inkább a papírnál,tudom szenvedsz már nagyon hogy mindenki nevet rajtad,de ezzel a pocsék személyeskedő próbálkozásoddal csak rontasz a helyzeteden.Akadjál le rólam ha kérhetem.Ezekkel a szánalmas próbálkozásokkal csak még szánalmasabb helyzetbe hozod magad.Ne válaszolj mert nem érdekel!
Bekes 2019. 02. 17. 18:50
Törölt hozzászólás
#22546
Törölt felhasználó 2019. 02. 17. 18:29
Előzmény: #22544  Pluto13
#22545
Azért,mert lebuktattalak miért lennék ideges? Nekem te tűnsz annak.Nem tudom,hogy most az autlogin tréfált meg,vagy tényleg ezzel a nickkel akartál írni?! Az előbb kihagytam,hogy Pluto13 és Devilio is kizárólag Est topikokba ír,és ugyanaz a motívum az írásaikban,mint:
.
Pluto13:"Ne aggódj mi itt leszünk,az már kérdéses hogy te itt leszel e" ; "Inkább arra válaszolj ha mondjuk 200 fölé menne te akkor is írogatnál ide???"     ---------->>>
Devilio:"Azért ha esetleg story lesz itt,remélem számíthatunk rád a fórumon.."
.
"Pluto13:"Itt voltam 36-nál is a nav után.------------>>>
Devilio:"Én most is írtam,sőt itt voltam 36-nál is 60ról.
.
Devilio:"Gumigerinc akciós volt a Vaterán!!!Sok fogyott belőle ahogy így elnézem.:DDD"  -------->>>  
Pluto13:"...persze az más ha gumiból lenne a gerincem,mert akciós volt mostanság a Vaterán.Olvastam hogy sok fogyott belőle :))))"
.
Kellett ez neked? Mi értelme tovább kamuznod? Csak magadnak köszönheted,amiért állandóan hülyének nézel másokat.Remélem a pf modi is olvassa ezt,mielőtt eldönti Devilio Pluto13 klónja e.
Pluto13
Pluto13 2019. 02. 17. 17:26
Előzmény: #22543  beluga
#22544
Katasztrófa az ember.Látszik hogy ideges.Vajon miért?
beluga
beluga 2019. 02. 17. 17:23
Előzmény: #22540  Törölt felhasználó
#22543
Ez már tényleg a legalja, amit művelsz, ennyire sz@r életed van, hogy ezzel töltöd a hétvégéd?
Devilio
Devilio 2019. 02. 17. 17:16
Előzmény: #22540  Törölt felhasználó
#22542
Látom rengeteg időd van.A"gumigerinc"elég sok embertől elhangzott már.Akkor ők is klónok?Kérlek ne járasd le jobban magad.Ha már megakadt a tudományod a papírral kapcsolatban akkor jön ez?Vicc!!Befejeztem veled a beszélgetést,mert semmi értelme.
HoStrucc
HoStrucc 2019. 02. 17. 17:01
Előzmény: #22540  Törölt felhasználó
#22541
Pont annyira egyértelmű mint ahogy te vajna fejébe látsz hogy mit akart és mit nem XD 

Topik gazda

Brumex
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek