Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 11. 11:31

ESTMÉDIA LUFI  

undorító, egy forintot sem ér a papír
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
diler 2019. 01. 27. 10:18
Törölt hozzászólás
#19760
notesz_laci 2019. 01. 27. 10:13
Előzmény: #19758  lizabell
#19759
Meg hát. Szerintem ott voltak ők is pánik vevők :) aztán persze újra szar lett a papír, gondolom eladás után ;) 
lizabell
lizabell 2019. 01. 27. 10:10
Előzmény: #19756  notesz_laci
#19758
Ők eddig is csak élcelődtek, de Vajna belépőjén azert meglepődtek.
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 01. 27. 10:07
Előzmény: #19755  Devilio
#19757
A hét legfontosabb fórumos pozitívuma számomra, hogy feel kolléga végre beadta a derekát és megköttetett a fogadás sok hónapnyi fül rágás után. 2019.12.31-ig Est árfolyama meg fogja előzni Ciget. Köszönöm, hogy végre ezt tető alá hoztuk. A többi engem nem érdekel. 😀😀😀
notesz_laci 2019. 01. 27. 10:06
Előzmény: #19755  Devilio
#19756
Mert ők ilyenek. Amúgy ahogy a szekta nagy része adta részben vagy egészben úgy a lufi is vette adta, bár nagyjuk sose vallja be majd itt sem ;) 
Nekem kurvara mindegy mit csinál bármelyik oldal. Saját hitem szerint nézem a papírt és a benne zajló eseményeket. A döntéseket is egyedül hozom. Tudom, túlságosan felnőttes ;) 
Devilio
Devilio 2019. 01. 27. 09:56
Előzmény: #19754  notesz_laci
#19755
De miért kell a mantra 0-24be??Papír nélkül pláne!!
notesz_laci 2019. 01. 27. 09:37
Előzmény: #19752  Devilio
#19754
De ők ebben hisznek. Tomesben mint mindig. Nekem édesmind1. :) 
notesz_laci 2019. 01. 27. 09:36
Előzmény: #19751  Törölt felhasználó
#19753
Persze, 78 filléres. Újra itt vagyunk..? :)) 
Devilio
Devilio 2019. 01. 27. 09:26
Előzmény: #19751  Törölt felhasználó
#19752
Már lement 100 alá!!!!!közel 2milliárdos forgalom 4nap alatt!!Ennél nagyobb gyomrost nem tud kapni egy papír kivéve ha bejelentik a csődöt!!!!A hétfői 50millát hagyjuk!!Több milla papírt 117-130 között vettek meg.Most 123,5!!!!Ha tömni akartak volna nem dob be BCS egy ilyen interjút hanem valami kamuval húzza tovább!!!
Egy ilyen hír után visszazártunk -10%ra  1hét alatt...
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 09:18
Előzmény: #19749  Csaba40
#19751
Ha nem megy le 100 alá, nem fog semmi cég beleülni! Csak esetleg úgy, hogy nyomtatnak neki 78 fillérért új részvényeket, vagy beszáll a teniszklubba. Senki nem szeretne felpumpált részvényeket megvenni, még úgy sem, hogy az érkezésével esetleg duplázódhatna az árfolyam, de filléres részvények esetém meg akár százszorozódhatna. Mi az ésszerűbb?
Devilio
Devilio 2019. 01. 27. 09:11
Előzmény: #19749  Csaba40
#19750
😂😂😂hát mit mondjak...kemény az itteni csapat!!!Feel már kezdi kapizsgálni hogy lehet hogy nem átbaxás.Én nem várok jövő hétre bejelentést egy 5%feletti tulajról.
Simeon kolléga azt írta pénteken hogy nem fog ide írni,ahhoz képest eléggé aktív.
Érdekes,nagyon érdekes.
Minden esetre az internet nem felejt,ez oda vissza igaz.Én vállalom!!Többször leírtam hogy hogy vettem bele ebbe a papírba.
Engem ez miatt nem tudnak marni.
De ha lesz itt sztori akkor elég sok ember hiteltelenné válik itt,de ez nem az én bajom.
Csaba40 2019. 01. 27. 09:00
#19749

Ha ez le megy mégegyszer 100 alá többet nem jön fel. Ez arra jó volt ,hogy sokan bevásároltak,most meg mindenki ülhet benne majd évekig! EZ EGY ÜRES CÉG! Le is van írva , tulajdonosok is tudják. Ragasztós papír!!! 
Lehet benne ülni évekig,ha letesztel bőven 100 alá. 
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 08:41
Előzmény: #19742  feel
#19748

"Ez most más lesz. Megváltozott a hozzáállása és mindent megtesz majd élete fő művének a felvirágoztatására, az eddig összelopott pénzt is visszateszi. Vállalja kenyéren-vizen tengetni az életét, csak rendbetehesse az eddig fejőstehénként kezelt cégét."
-Ha valaki ezt hiszi, annak csak egy közmondást kell tanulmányoznia, a kutyából nem lesz szalonna, vagy nyugodtan bízza  a kecskére a káposztát.
diler 2019. 01. 27. 08:14
Törölt hozzászólás
#19747
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 00:08
Előzmény: #19742  feel
#19746
Ez is komoly, tanulságos...
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 00:08
Előzmény: #19744  Törölt felhasználó
#19745
Na még egyszer, próbáltam javítani, jó éjszakát :)
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 00:07
Előzmény: #19737  Törölt felhasználó
#19744
Tippek! Hogy odavannak az emberek a tippekért! És nem csak kapni szeretik, hanem adni is. A hiúság és a kapzsiság ebben is rendesen működik. Mulatságos látvány, ahogy néha valóban intelligens emberek is rákapnak a tippre. A tippadónak meg nem kell különösebb figyelmet fordítania a minőségre, hiszen a tippkereső nem a minőséget keresi, hanem a tippet. Ha bevált, remek! Ha meg nem, majd bejön a következő. Egy átlagos  brókercég átlagos ügyfelére gondolok.Létezik olyan manipulátor és tippszító, aki most és mindörökké, csakis és kizárólag a tippekben hisz. A megfelelő tippáramoltatást speciális közszolgálatnak fogja fel, hiszenez a legfelkapottabb kereskedelmi maszlag a világon. A tippadója és a tipp vevője ugyanúgy része a láncnak, ezért az egész tipp műsorszórás egyfajta végenincs reklámhadjárat.A tippszító abból a tévhitből indul ki, hogy nincs élő ember a világon, aki ellen tudna állni egy szépen kézbesített tippnek. Szabályosan tanulmányozza a míves csomagolás mű-vészetét.  Naponta százszámra kapom különböző emberektől a tippeket. Elmondok egy történetet a Borneo Tinről. Emlékszel,amikor piacra dobták a papírt? Az eufória tetőfokán történt. Egy nagyon okos bankár azt javasolta az alapító tulajdonosi csoportnak, hogy az új céget azonnal vezessék be a piacra,és ne várjanak egy tőkéscsoportra, amely majd lejegyzi arészvényeket. Jó tanács volt. Egyetlen, tapasztalatlanságból eredő hibát követett el az alapítói csoport. Fogalmuk sem volt, mire képes a részvénypiac egy őrült eufóriában, s emellett bölcsen nagyvonalúak sem tudtak lenni. Abban megegyeztek, hogy piacravitelkor fel kell húzni az árat, de olyan szinten kezdték el a kereskedést, hogy a merészebb spekulánsok is csak gyanakodva kóstolgatták a papírt. Ha úgy vesszük, az alapítóknak tényleg érdemes volt ragaszkodniuk a részvényhez, de mohóságuk ezen a vad bikapiacon suta óvatosságnak bizonyult. A közönség mindent megvett, amire megfelelő tippet kapott. Befektetni senki nem akart. A könnyű pénzre volt kereslet, a biztos kaszálásra. A nagy hadibeszerzéseknek köszönhetően ömlött az arany az országba. Az alapítók maguk mondták el nekem, hogy amikor az első üzletkötésre készültek a Borneo részvénnyel, a tervezett nyitóárat háromszor is megemelték, mielőtt az első kötés a köz üdvére hivatalosan is megszületett volna. Megkerestek, hogy szálljak be a poolba, és át is futottam a dolgot, de aztán nem fogadtam el az ajánlatot, mert csak egyedül szeretek mozogni a piacon. Saját információim alapján, saját módszer szerint kereskedek. Ismerve a pool tőkeerejét és terveit, illetve látva a felajzott tőzsdei közönséget, a bevezetés napján az első kereskedési órában tízezer darabot vettem a Borneo Tinből. A debütálás egész jól sikerült. Az alapítók annyira komolynak találták a keresletet, hogy elhatározták, hiba lenne túl sok részvénytől idejekorán megszabadulni. Rájöttek, hogy vettem tízezer darabot, és egyúttal kisütötték, hogy huszonöt-harminc dollárral felhúzzák az árat, és eladják összes részvényüket. Minthogy már szinte a zsebükben érezték a milliós profitot, sokallták, amit abból én a tízezer darabommal kihasítanék. Ezért egy időrefelfüggesztették a bika hadműveletet, és megpróbáltak kirázni a nyeregből. De biztosan ültem az állaton. Mivel nemakarták tönkretenni a papír piacát, feladták a velem való küzdelmet. Abbahagyták az eladást és hozzáfogtak az árfolyam felsrófolásához. A többi papír őrült árait látva lassan már milliárdokban gondolkodtak. Amikor a Borneo Tin elérte a 120-at, odaadtam nekik a tízezer részvényt. Az eladásom betett az emelkedésnek, és a pool vezetői újra szüneteltették a léggömbfújást. A következő általános emelkedésben megint megpróbáltak piacot csinálni a papírnak, és egy elég szép csomagtól meg is szabadultak, de sokat kellett költeniük az értékesítés-re. Végül felvitték 150-re. A bikapiac viszont addigra túljutott a zenitjén, ezért a pool a továbbiakban kénytelen voltolyan vevőkkel beérni, akik imádnak esésben venni, mertazt hiszik, hogy ami egyszer már 150 volt, az olcsó 130-on,120-on pedig ingyen van. Egyúttal tippekkel árasztották elelőször a parkettet, hiszen a parkett-kereskedők gyakorta képesek átmeneti időre egész nagy csomagokat felszívni. Majd leadták a drótot a bizományos brókercégek felé. Nehezen fogyott az „áru”, pedig a pool minden ismert trükköt bevetett. A gond az volt, hogy a részvények felmanipulálásának ideje egyszerűen lejárt. A balekokat már kitömték mások. A Borneo-pool vagy nem tudta ezt, vagy nem akartróla tudomást venni.
Törölt felhasználó 2019. 01. 27. 00:03
Előzmény: #19739  Törölt felhasználó
#19743
Ha egy cégvezető csak nyilvános kávézóban mer találkozni a részvényesekkel (nem tudom mitől tartott ennyire) és korlátozza a joggyakorlást (nem kér kelertől részvénykönyvet) ott valami nagyon nem stimmel. Ne legyen igazam, de minimum gyanús.
Nagy befektető pedig nem a béten fogja összevadászni a pakkjàt, ez még viccnek is rossz. 
Az igaz, hogy szedtek el sok papírt olcsón, de leginkább spekulációs céllal szerintem. 
Az idő eldönti, kinek van igaza.
feel
feel 2019. 01. 26. 23:58
Előzmény: #19741  feel
#19742
LouisL441ma, 15:51előzmény: #36227  BCS!#36293Kedves! Javaslom tanulmányozd előbb alaposan az Econet- Est Média storyt... (Ez egy tényfeltáró siker könyvet megér...)  Idestova 20év... Azt kondolom rávilágítana a Béten elkövetett eddigi minden kibocsátók általi trükkre... A "főni" valszínű a Bét történetének legdörzsöltebb svindlere. Jajj, de ne legyen igazam!  Hiszen ő valószúnű csak egy magát valójában mindenható, ballibsi jogásznak képzelő, minden rendszert meglovagoló hamis gyökereire hivatkozó vájárnak induló  gigerli;  Életében 1 nyereséges évet nem produkált  a cégeivel, viszont ott és úgy verte át idestova a Béten 20 éve a kisbüfiket ahol és ahogyan csak tudta. Az ős Est Médiások 40-50 000 Ft- os árfolyamnál lennének a befektetetett  pénzüknél, köszönhetően a sajátos splitjeinek; Ha névértéket csökkentett, akkor mindeniken tizedelte a részvényeit, viszont amikor névértéket emelt, akkor elfelejtett 10x több részvényt a számlájukra írni... Aztán kiderült, hogy a csődegyezséget valójában roppant nehéz, kétfordulós egyeztetéssel valójában önmagával kötötte, sok tízmillió részvényt nyomtatva magának 78 filléren, amit azóta is valószínű  ránk szórt, illetve a haldokló Vajnának adott... Jajj, de ne legyen igazam. Az EST megmentéséért kb. anno 3 milliárdot kölcsönzött a cégének 10 % éves kamatra, de kedves !!! MNB!!!..., volt e valójában pénzmozgás ami alapján BCS magának részvényeket nyomdázott vagy sem, amivel most valószínű jó ideje ismét  a zöldfülűeket tömi, és talán abból  világ körül utazgat, ez itt a kérdés, ÉS NEM IS KICSI...
feel
feel 2019. 01. 26. 23:57
Előzmény: #19737  Törölt felhasználó
#19741
Nekem Louis forumozo hozzaszolasa a minta.

Topik gazda

Brumex
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek