Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 05. 12. 20:07
Előzmény: #25919  hali
#25920
:-)
hali
hali 2013. 05. 12. 19:57
Előzmény: #25918  Törölt felhasználó
#25919
Szia!

Nem sértettél meg:)

Viszont 7millárdos veszteséget itt bármelyikünk képes lenne csinálni:)

A "gyengébbek" pedig lehet még milliárdos veszteséget se lennének "képesek" elérni..:)
A kis "bénák"..:)

Üdv:hali
Törölt felhasználó 2013. 05. 12. 19:48
Előzmény: #25917  hali
#25918
Gyerekek, akkor a kérdés el van döntve, mese nincs, itt van Hali kolléga akinek 18 hónapos gyermeke is elirányítja a céget, részvényesi megelégedésre :-).... akkor javaslom legyen ő az új vezér! :-) ...ha ilyen mérhetetlen erő, járja át a családját, akkor meg van az emberünk, kár tovább keresgélnünk... és mert nem feltételezem róla, hogy részvényekkel kereskedik, így hát vakon bízhatunk benne...
Bocsánat, remélem nem sértettelek meg.... de ezen meg én derültem... :-) :-)

Ui: azért hozzad a vakegeret is, ő lesz a sales-es, vagy a sofőr... :-)
hali
hali 2013. 05. 12. 18:32
Előzmény: #25916  Törölt felhasználó
#25917
Szia!

A véleményed nagy részével egyetértek!

Viszont azoknak,akik "beragadtak" ebbe a részvénybe valamit tenniük kell(meg kell próbálni),legfeljebb nem sikerül,de legalább megpróbálták!

...van köztetek olyan aki képes egy tőzsdei cég sikeres irányítására???..-ezen meg én mosolyogtam egy nagyot:)
A 19 hónapos lányom is jobban elirányítja a céget,mint az eddigi vezetés..,de tudod mit:szerintem egy "vakegér" is ügyesebb lett volna náluk..

További sok sikert neked és mindenkinek!

Üdv:hali
Törölt felhasználó 2013. 05. 12. 17:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#25916
Azért én megmondom őszintén megmosolygom ezt a szervezkedést....
ahogy én látom:
volt egyszer egy Econet nevű cég, ami mindig csak ígérgetett, voltak sztorik (neo, sziget, grid stb), de semmi sem jött be nekik sose.... 2008 előtt boldog arany korban, mindenki vett fűt-fát, próbált pénzt csinálni, köztük a cég is hisz tele voltak saját részvénnyel, ezért ez egy jó kis speki papír volt, nagy ritkán pénzt is lehetett vele keresni... Aztán jött a válság, ami átformálta a gondolkodás módot, most már nem veszünk fűt-fát, + kiszáradt a magyar piac... ráadásul kormány váltás is volt, ami ennek a baloldali kötődésű cégnek aztán bőven betett... Belátta ezt B.CS is ki is szórt mindent 50 (ma 500 lenne... ) Ft körül és az a cég csődbe ment.... senki nem akart pénzt bele tenni, pedig hirdették mindenhol, hogy a sziget részesedésüket ajánlják fedezetbe, de még így sem jött össze sem az újabb hitel, sem a kötvény kibocsájtás...
Jött hát a névérték felszorzás(10X) majd névérték csökkentés és majd kétszer annyi új részvény mint ami volt eredetileg... (halkan jegyezzük meg nem cash-t, hanem mindenféle nehezen értékelhető apportot toltak be) Messze nem ért 200 Ft-ot/részvényenként a cucc, de ezt a grafikon is mutatja (16!!!)
MI EZ HA NEM CSŐD??? sokan meg azt hiszik itt, hogy nem ment csődbe, de igen részvényesi szempontból igen is hogy csődbe ment, aki 1-2 éve tartja ezt a szart az már rég lenullázta magát....
Szóval ahelyett, hogy beismernétek, elbasztátok és tovább lépnétek, helyette, még veszitek, mert hígitani kell , csak épp azt felejtitek el, hogy több száz ezer részvénnyel elég nehéz lesz innen kiszállni!!!
...és egyáltalán mi a célotok??? hogy fogjátok ellenőrizni, hogy nem kerül-e közétek a cég vezetés egy kémje??? (előre is bocs, de a novcsa nick most tünt itt fel először, ismeritek, biztos hogy a Ti oldalatokon áll???)tényleg kiterítitek a kártyátokat egymásnak??? amikor megvettétek, ezt terveztétek??? tényleg azt hiszitek, hogy a cég vezetés tarsolyában nincs több részvény??? (kölcsön papír?) Van köztetek jogász??? van köztetek olyan aki képes egy tőzsdei cég sikeres irányítására??? Mennyi legyen a javadalmazása??? Miért pont Ő legyen az új Főnök??? stb-stb...
...ha lenne ebben a szarban fantázia, akkor jönne egy nagy hal (akinek mindenre van embere) és megvenne pár millió részvényt piacin... de nem jön, csak Ti vagytok itt sok tíz vagy száz K-s tételekkel.... (minden árszintről beragadva) hát így elég nyögve nyelős lesz a szuper rally... persze bármi történhet bármikor, de erre alapozni azért kicsit kockázatos....
én speciel pénzt keresni járok ide, ha lesz sztori, vagy emelkedést mutat a chart, akkor majd megveszem, de ha meglesz rajta a kicsi zsírom borítom is vissza, mint minden ép eszű speki...
per pillanat forgalom nélkül, oldalaz (lehet hónapokig- évekig fog), és már ennek is lehet örülni...
nem látom, miért kellene most vennem, ezt...
Ui: ne legyen igazam.... :-)
drLaco 2013. 05. 11. 20:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#25915
Szia Rodeki, régen láttalak itt!:-)
(Látom, Te is "kitartó" vagy :-))
Biztos olvastad, én a felét eldobtam, brutális bukóban. Lehet, hogy rosszul tettem, de én most nem lennék nyugodt, ha még mind meglenne. Az a baj, hogy MINDEN "újításuk" eddig negatív módon sült el. Sajnos ezt a tényt 2011 óta elég jól megtapasztaltam...
Én már nem tudok bízni bennük.
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, kicsit tartok tőle, hogy - egymást buzdítva, a légből kapott "pozitív energiákat" erősítve - Ti fogtok végül elindítani egy rallyt, mert a cég helyett Ti kezditek el majd venni ezt a szart. DE VIGYÁZAT!!! EZ így CSAK PIRAMISJÁTÉK, mert ha nincs alapja az emelkedésnek, akkor még nagyobb lesz majd a zuhé, ha mégsem úgy sülnek el a dolgok, ahogy azt elképzelitek.
Szerintem nem fog vásárolni a cég csak azért, hogy a kgy-en "nyerő" poziban legyen, hiszen biztos van pár "cégközeli stróman", akik megjelennek a szükséges részvénymennyiségekkel.
Ne feljtsétek: Pankotai eladta! 15-16-os átlagáron! (Nem véletlenül éppen ennyi most az ára.) És biztos nem véletlenül adta el...
Én már csak a kgy után mernék hígítani, ha valami csoda történne, és esetleg - most először - nem csak az újabb átbaszásról szólna a dolog...
Majd kiderül. Sok sikert mindenkinek!
rodeki 2013. 05. 11. 08:26
Törölt hozzászólás
#25914
novcsa 2013. 05. 10. 21:08
Előzmény: #25912  drLaco
#25913
Akkor én felírom az enyémet. Aki csatlakozni akar az általam csinált fórumhoz az a novcsa@freemail.hu jelentkezzen és elküldöm a fórum címét. Mindenki írja be az itteni nicknevét, hogy tudjam kiről van szó.
drLaco 2013. 05. 10. 20:23
Előzmény: #25911  novcsa
#25912
Lehet, hogy hülye kérdés, de hogyan tudom Neked úgy leírni az e-mail címemet, hogy azt csak Te lássad? Magyarul hogy kell privátba írni?
Mert azért ide nem szívesen tenném fel közszemlére...
novcsa 2013. 05. 10. 17:12
Előzmény: #25910  novcsa
#25911
Csináltam egy fórumot! Aki szeretne eljönni a közgyülésre és megbeszélni a mit és hogyan csináljunk az küldje el nekem az írja meg az E-mail címet oda elküldöm, az fórum elérhetőségét! Csak regisztrált tagok fogják látni a fórum szöveget. Ott szerintem mindent meg tudunk beszélni!
novcsa 2013. 05. 10. 15:54
Előzmény: #25902  Törölt felhasználó
#25910
Montu te tudsz ilyen E-mail címet gyártani? Tényleg nem itt kéne beszélni erről.
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 15:34
Előzmény: #25908  Törölt felhasználó
#25909
Az biztos, mikor értesülnek a regisztrált darabszámról, azonnal emelkedni fog a árfolyam :)
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 15:31
Előzmény: #25903  hali
#25908
Na erre kíváncsi leszek.
Páréve már volt egy részvényesi összeírás
az akkor nem sikerült
Hajrá
rodeki 2013. 05. 10. 15:31
Törölt hozzászólás
#25907
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 15:31
Előzmény: #25904  Törölt felhasználó
#25906
Szépen erősödik a vételi oldal, könnyen 20 Ft fölött találhatjuk magunkat. Most ebben és a FUSO-ban is benne van egy könnyed + 50%.

Ha elkezdik venni ellenünk és több papírjuk lesz, akkor legalább az árfolyam lesz magasabban. Nekem így is, úgy is jó.
hali
hali 2013. 05. 10. 15:28
Előzmény: #25904  Törölt felhasználó
#25905
Szia!

Szerintem ,ha látják mennyien akarnak menni lehet elővesznek valamit a tarsolyból:(

Pld:Az 950ezer darab kölcsön adott részvény sorsa érdekelne...

..és persze pont nem került az aki kölcsönvette 5% fölé..

Szóval az összefogáshoz szerintem 1,5-2 millió részvény kellene,ha biztosra akartok menni.

Üdv:hali
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 15:22
Előzmény: #25903  hali
#25904
Így van.. hasonlóra gondoltam én is...

Az viszont vicc, hogy a bét honlapján még mindig a régi darabszám szerepel!!!

Már rég eladtak belőle.. vajon ez kinek az érdeke? Mert biztosan nem a miénk...
Joggal gondolhatjuk azt, hogy semmi esélyünk, pedig nem így van!

Összesen kb 350k részvényük volt legutóbb, ha jól emlékszem.
hali
hali 2013. 05. 10. 15:17
#25903
Sziasztok!

Remélem sikerül összefognotok!

Viszont,azt,hogy mit is szeretnétek szerintem előre kellene tisztáznotok,mert,az hogy szimplán leszavazzátok a névérték csökkentést ,visszafele is könnyen elsülhet..
(persze,az a jó ,ha minél nagyobb a névértéke a részvénynek,mert alatt nem lehet tőkét emelni)..,de
ha mondjuk kijönnek egy 50ft-ra való névérték leszállítással(tudom,hogy ez a magasabban beszálló embereknek nagyon rossz)és esetleges tőkeemeléssel ezen a szinten,ti meg leszavazzátok,akkor jöhet tényleg a csőd..:(

Viszont olyan dolgokat bele lehet építeni ami a kisrészvényeseknek hasznos(kisebb névérték mellett is):
Pld:az alaptőke emelés csak készpénzes lehet,(ha nagyon alacsonyra teszik a névértéket,akkor legyen elővásárlási joguk a mostani részvényeseknek,hogy a tulajdoni arányuk ne változzon,..és persze a vezetést lehet váltani:),

Szerintem ezt előre egyeztetnetek kell.

Sok sikert!

Üdv:hali
Törölt felhasználó 2013. 05. 10. 15:17
Előzmény: #25900  Törölt felhasználó
#25902
Én a biztonság miatt vittem a broki igazolást. De a másik kisbefektető (5.000db-al) nem hozott és mégis részt vehetett. Szóval nem biztos, hogy feltétele, mert neki megnézték és minden rendben volt igazolás nélkül is.

Én azt javaslom jöjjön aki tud és szavazzuk le a napirendi pontokat. A KEG-nél már 10% feletti összefogás van! Ott az történik amit a kisbüfik akarnak! Akár a vezérigazgatót is vissza lehet hívni, ha van egy kézben 1% és napi rendi pontba van benyújtva.

Én azt gondolom az az újabb okosság, hogy leviszik a névértéket 50-80 közé és ott tőkét emelnek, apportálnak vagy ilyesmi... kinyomnak kamu dolgokra több millió részvényt és utána újra felszoroznak és osztanak. De akkor már nem tudunk mit csinálni!

Talán el kellene kezdeni dolgozni és nem a kisbüfik pénzét lenyúlni!

Ha pedig újra vissza akarják venni a hatalmat a kisbefektetők felett kénytelenek lesznek visszavenni a papírjaikat...

A fórumot biztosan olvassák... javaslok valaki hozzon létre egy mail címet ahol be lehet jelentkezni db számmal és telefonszámmal. Aztán egyeztetünk!
Sipiii 2013. 05. 10. 15:09
Előzmény: #25899  novcsa
#25901
írjátok fel azt is a listára, hogy minél előbb legyenek limites napok 100 Ft-ig! :)
Tudjam 8x-ni a pénzemet! Ez fontos lenne számomra!
ok?

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek