Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 09:58

E-STAR  

.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 22:25
Előzmény: #20097  higins79
#20100
Nem is kell stokin kommentálni.
megkértem, hogy ott ne idézgessenek,az a csapat teljesen kiesett a pikszisből.
Nincs egy ember onnan, aki vette volna 270től felfele. Szegény Bendegúzt sajnálom. Annyira kiábrándították a papírból, hogy mindössze egy darabja van. Pedig még a házukat is eladta volna ezért a papírért 10Knál, 6Knál.
Mára már egy papír is sok neki.
A többiek feljebbről vannak beragadva, Te vettél egyedül velem együtt, onnan.
Erős volt a ledumálás abban a fórumban, ott nem csak Ex volt, hanem AL is, aki tekintély volt az emberek szemében, és ha már két régi motoros mondja, hogy ebből csőd és einstand lesz, még 400at sem éri el, meg mogyorózhatnak ha 500lesz.
Akkor elhiszik a fanok.
Ezzel sincs baj, csak utólag ne károgjon aki kimaradt. Második körben pláne. De hogy a csőd dumálok hogy tudnak még mindig írni egy árfolyam duplázásra, hogy mindenkit beragasztottunk aki 500tól vette le, ezt nem fogom fel.
exmnbs1 2012. 11. 14. 22:22
Előzmény: #20098  Hathor
#20099
aki azt hiszi a kvesek a gyengébbek az igencsak tévedésben van((((((((
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 22:15
Előzmény: #20096  Hathor
#20098
És nálam nem csak tervben van a papír vétele. szeptember óta adom veszem.
Ez gondolom nem újdonság.
Akkor ne gyere megint ilyen szövegkörnyezettel, ami eg yhybridbox topikban szerepel, összefoglaló néven.
Sokan tudják, hogy csak Bux határidőzöm régóta. Még OTP sem, egyszerűen nem izgat a három blue chipünk, így le kellett jönnöm kis papírokhoz, amiket érdekesnek találtam, de ettől mások szemében T kategóriás, így ehhez van mérve. annyira szutykos lenne, akkor nem ide tolnám a kerekedési tőkémet.
higins79 2012. 11. 14. 22:12
Előzmény: #20095  Hathor
#20097
stockyn ezt írtam mindenkinek de senki nem kommentálta mert teljesen igaz

komolyan itt az irigység árad belőletek?kereskedjetek..ismerek olyan storykat hogy a pf-en egymásnak adtuk el jót mosolyogtunk rajta..a mai napig a legnagyobb story mikor Jákob kapott valakitől és meg is köszönte a mai napig emlegetjük sőt volt hogy én vettem meg slytól... de egyszer sem ment a tömés duma...azzal jöhetek hogy pufferolt na de kérem ki nem csinált ilyet..tudok több embert is én magamat is hogy pufferoltam hogy megvegyék fentebb erről szól a tőzsde ...de 1 honnan tudjátok hogy ő pufferolt?csak gondoljátok..ez megalapozatlan...

sőt csináltak már itt is többen olyat hogy venni szeretetek volna és láthatóan a könyvbe beraktatok egy nagyobb pakkot hogy kapjatok...ezek mind mindennaposak....ne irigykedjetek már hanem kereskedjetek...

.vagy felejtsétek el ezt a papírt...

-még egy gondolat..Ferikét sokan nem szeretik mert forint bajnok de mégis ő csinálja jól miért? mert kereskedik és nem hisztizik...

mindenki saját maga ura és aki nem ismeri a stopot az bukik...a gyengébbtől elveszi az erősebb a pénzt..
lásd kötvényesektől elveszik ez van..
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 22:08
Előzmény: #20094  exmnbs1
#20096
Pfff :D

na innen van az idézet?
Hát nem T-kategóriás nektek, azaz szutyok papírok?
Ha nem akarom venni, akkor minek van figyelő listán? Igen, mind érdekel.
Ez is szutykos, mert akkora a szutyok körítés, amit rendezel hozzá, hogy szutykos lett.
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 22:03
Előzmény: #20092  higins79
#20095
pont ez a baj. Kiszed foszlányokat a mondataimból és átviszi stokira, a stokisoknak meg fogalmuk nincs mi történik itt, mert át nem jönnek, én meg már oda nem írok, csak ha idézgetnek hülyeségekkel, akkor muszáj válaszolnom.

Aztán neki hisznek, mert úgy forgatja a mondatokat, ami a stokisok szövegkörnyezetébe illik, de nem tudják az itteni előzményt.

Döntsük már el, hogy közgyűlés után felbeszéltem az árfolyamot szerinte, vagy halott hangulatot sugalt, hogy nem mondtam egy árva szót sem.
Még Te is írtad, hogy legalább annyit írjak, nevetve jöttem-e ki. Mondtam annyit sem mondok. Ugyanezt mondtam mkinek.

Akkor mit sugaltam, hogy venni kell?

Most ma új story jött.
Kitalálták, ezt most olvastam csak.. hogy Nagybarna macit rábeszéltem, hogy vegyen papírt. mert macikát rá kell nekem ilyen dolgokra beszélni ugye, ezt mindenki tudja, ha én rábeszélem rögtön szalad venni. Na mindegy, rábeszéltem, hogy vegyen, utána bepufferoltam a könyvet 19Kvételi oldallal, hogy ki tudjam dobni a papírjaimat.

Elnézést, de ha én feltankolok, nem tudok 19K puffert berakni, hogy pár forinttal feljebb kiszálljak, mert 19K vétel volt ebben a szövegkörnyezetben 490en, és kb 10K eladáson 498-503on.
Tényleg ne haragudjatok, de ha én ki akarok szállni, akkor berakok 19Kt, hogy ki tudjak szállni, ami papírom beker ára 390-456 között van? Lehet ennyire nem vagyok nagy spiller még, de soha nem tennék be 20K eladást megkockáztatva azt, hogy leborítsák, hogy ki tudjak szállni 5forinttal feljebb.

macika vette a lapot, írta is, hogy nem vesz. Én ezt jól tudtam. nem az a kaliber, akinek tanácsot kelljen adnom, hogy mibe fektesse pénzét.
Megint egy nagy mellé lövés volt, de hogy ebben Sly is részt vett?!
Meglepett. Azt hittem chartos kollégák vagyunk Sly. Megleptél Te is.
az hogy eltüntem utána, annak volt tudható, hogy előtte írtam
exmnbs1 2012. 11. 14. 22:03
Előzmény: #20093  Hathor
#20094
"2773 09:41 Erdélyi Barnamaci (Kezdő fórumozó) Re: nincs cím Címzett: @Arsene Lupin



Hibridbox!!! topik:

"Figyelő listán vannak az alábbi szutykok.

E-star. Hybrid, Keg, kredit, pannergy, nagyon háttérben FHB, CIG

Hathor "
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 21:48
Előzmény: #20088  exmnbs1
#20093
Hol szutykoztam le a papírt csődgizi?
Miről beszélsz már megint?! Eddig az volt a vád, hogy felbeszéltem.
Atya úr ég.
Nem normális.
higins79 2012. 11. 14. 19:59
Előzmény: #20090  exmnbs1
#20092
jaj csak poénkodott az előzményeket is írhatnád...szereted kiforgatni az ember szavát...az a baj az írásokban hogy értelmezhető többféleképpen:)
exmnbs1 2012. 11. 14. 19:40
Előzmény: #20090  exmnbs1
#20091
amint az elemzői buli is az
link

"A Stocklandyardot is lepattintották :(

Kérdésekre választ ígértek de eddig nem tudunk róla semmit.

Addig is a Stocklandyard kérdései:

1.) BÉT-en közzétett számos tájékoztatásban a társaság kedvezőtlen likviditási helyzetére tekintettel jelentős diszkonttal történő megegyezésre kérik a kötvényeseket.

A társaság közleményei arra is utalnak, hogy a kötvényesek által szolgáltatott kölcsönök mellett Soós Csaba közel 1mrd forintos alárendelt kölcsön tőkéje is fennáll.

Szeretnénk megkérdezni, hogy Soós Csaba kölcsöne tekintetében milyen diszkontot alkalmaz a társaság, illetve Soós Csaba milyen diszkontot fogad (vagy fogadott) el a társaság számára ezen igen jelentős kötelezettség tekintetében?

2.) BÉT-en közzétett októberi helyzetjelentésük igen korlátozott következtetésre adnak lehetőséget a társaság megváltozott jövedelemtermelő képességére, mert a szöveges részében vázolták, hogy számos egyszeri és jelentős tétellel torzították többek között a Bruttó fedezet és EBITDA-sorokat. ( link

Tudnának arról valamiféle tájékoztatást adni, hogy ezen egyszeri tételektől tisztítottan hogyan néznek ki a közzétett mutatók?"
exmnbs1 2012. 11. 14. 19:36
Előzmény: #20088  exmnbs1
#20090


"Várom a pénteki közgyülit már.

Alig kaptam belépőt rá. Ment a nagy levélváltás broki cégem és E-star között.

Nem elég az igazolás a cégtől, hogy tulaj vagyok, még speciális kitételeket is kértek, meg a E-starnak is el kellett küldeni központba a jelentkezésemet.

Nem hiába.. zártkörű a buli ,-)

Hathor"
higins79 2012. 11. 14. 19:31
Előzmény: #20088  exmnbs1
#20089
megint nem valóst állítasz ne haragudj...ilyet ő nem mondott..jelentkezett a kgy-ra...a kgy-n pedig megszavazták a sajtó kizárását......
mire jó ez hogy ferdítesz?
exmnbs1 2012. 11. 14. 19:22
Előzmény: #20087  martin36
#20088
nemcsak arról magyarázott
dicsekedett bennfentes ismerőssel, hogy ő bejutott a zártkörű kgy-re, milyen szimpatikus a képeken a cégvezetés, stb

erre ma a papírt leszutykozta.....
martin36
martin36 2012. 11. 14. 19:18
Előzmény: #20083  Hathor
#20087
Komolyan mondom nem értem,h miért magyarázkodsz,hogy kerestél.
Más képtelen erre,ezért kénytelen szőrszálhasogatni,annyira eszi a fene más sikere láttán.
Tipikusan az az ember,akinek már akkor rossz napja van,ha lát egy mentőt üresen haladni.
Örülj a nyerődnek,ezeket meg tojd le,nem tartozol nekik elszámolással.
exmnbs1 2012. 11. 14. 19:14
Előzmény: #20083  Hathor
#20086
link

"- Elöljáróban ki kell emelni, hogy a társaság nem egyezkedik jelenleg a kötvényesekkel, erre majd egy esetleges csődeljárás keretében kerülhetne sor. "

exmnbs1 2012. 11. 14. 19:11
Előzmény: #20083  Hathor
#20085
10K-nál szóltam, nem most

kimenekültek már a nagytulajdonosok?
a te "segítségeddel"
exmnbs1 2012. 11. 14. 19:11
Előzmény: #20083  Hathor
#20084
10K-nál szóltam, nem most

kimenekültek már a nagytulajdonosok?
a te "segítségeddel"
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 19:00
Előzmény: #20082  Hathor
#20083
Itt kiabáltad a csődöt, kidobattad az emberekkel 500tól le a papírt, amit 10K óta szorongat, utolsó nap kicsavarta a kezükből KBC a ledumátokra, bedobták remegve az utolsó papírjukat is, mert félelemre kényszerítettétek a befektetőket. Mindezt úgy, hogy egy darab papírotok nem volt.
Ráadásul majd higítás, meg 10Ftos névértkkel jöttetek, meg kiszámoltátok nulláig, hogy melyik nap hol tart majd a papír, ha 15%okat esik.
Erkölcs csőszök.
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 18:57
Előzmény: #20080  exmnbs1
#20082
Anyámm.
Ez tényleg kegyetlen.
Kit ültettem be, amikor nyitóban írtam, hogy eladtam és semmit nem mondtam közgyüliről? Ez kész..
Paranoia, ez a diagnózis.
Még jó, hogy nem jártunk azóta 600on, mert ott is beragadtak volna miattam.
Más meg azt írja minden nap hogy ma 15%fel.
Áhhhh. segítséég!!!
Hathor
Hathor 2012. 11. 14. 18:53
Előzmény: #20076  Törölt felhasználó
#20081
Percenként változik a könyv napközben,
Reggel 495körül nyitottunk, elmentünk 507ig kb. változott percenként a könyv, az miért lehet? Mert az ember eldöntheti, hogy elad, vagy vesz.
Aki elad éppen az ötös könyvben az beültet, aki meg vesz, az meg éppen be lett ültetve ha jól értem.
Napi 120.130-170.000darab papír forog, minden percben más könyv mellett. Ennyi papírt eladnak, ennyit eladnak.
Kik vannak beültetve, kik adnak? beültetők?
lehet azért kereskedni is. Vagy csak venni és várni kajako 4000ét?

Most mennem kell, rám vár valaki.
Ezért nem írogatok, hogy ne legyen gondotok. Mondtam már.. nem írok ha nincs igény rá. nekem van chartom, látom mi van benne.
Ha Tis látjátok a sajátotokat, akkor Ti is tudjátok, csak akkor ne beszéljetek már napokn keresztüül rólam,mert ha nem válaszolok, akkor én vagyok a mumus, ha válaszolok, akkor is.
Akkor minek írjak? Tegnap reggel óta nem írtam ide, két kereskedési nap írását kihagytam itt. Majd kihagyom holnap is, de ne kérdezzétek, hogy hathor ott van-e a sajtótájékoztatón, meg mit hall ott, meg mi lehet, meg merre megyünk, meg most mit rajzol Hathor, meg kérek könyvet, reált, meg mond már el mi volt közgyülin, meg gépeld már be mit mondtak a riportban. Itt mindenki mindent tud, akkor ez így van jól.

üdv

Topik gazda

gyakornok1
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek