Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:29

NUTEX: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2013. 07. 27. 19:50
Előzmény: #7578  Civinjanos
#7580
"Jól jegyezze meg, hogy mi ketten - a tőzsde, meg én - nem Önért és a hozzá nem értő módon spekulálókért voltunk/vagyunk,
Én, mint vállalatvezető azért voltam, hogy az Ön részvényeit egyre többet érjenek (funda), a tőzsde pedig azért, hogy én a vállalatvezető tőkét gyűjtsek ahhoz a stratégiához, amihez ez a legcélravezetőbb mód. "

Szerintem Ön beijedt. :-)
Így visszaolvasva az látszik hogy mindig megjelent itt a fórumon, amikor valami új céget szemeltek ki, tartotta a lelket a kisrészvényesekben, jött mindig egy nagyszerű hír,

amitől az árfolyam emelkedni tudott volna, de az összes "rally" az elejétől a végéig azért kellett hogy a baráti kezek jó sokat el tudjanak adni jó áron.

Gyakorlatilag 15 percet nem hagytak a baráti kezek hogy végre magára találjon a részvényár, mert egyfolytában öntötték a mi nyakunkba az olcsó papírjaikat.

Kíváncsi lennék ha utána lehetne nézni hogy kik adtak el nagy mennyiségben a "rally" -kon 2008.03 - 2008.04 - ban, és milyen arányban voltak jelen baráti kezek ezeken az adott napokon. milyen árakon adtak el..stb.
Civinjanos 2013. 07. 27. 17:12
Előzmény: #7577  Törölt felhasználó
#7579
Na látja Ferenc,

volt ilyen is, bár Gubán mentségére legyen mondva jóval az akkori tőzsdei ár felett vett... a tőzsdei forgalom meg nulla volt úgy hogy akkor tényleg segítség volt, amit - az egyébként jól felfogott érdekében - tett. Aki akart, az ott és akkor vehetett volna Gubánnál olcsóbban, a tőzsdén.

Őszinte híve
Civinjanos 2013. 07. 27. 16:47
Előzmény: #7572  BudFox
#7578
Tisztelt Budfox,

amit ír, de főleg ahogyan írja, az egészen egyszerűen kétségbeesést sugároz. Érzi, hogy hibázott, valamit későn, vagy egyáltalán nem adott el, bízott az emelkedésben, nem hitt a válságban… bármi okkal, de Ön döntött rosszul és Ön követte el a hibát, nem én. Ne higgye, hogy jobb magának attól, hogy engem kiált ki bűnbaknak.

Nem én hibáztam, hanem Ön. Én már csak azért sem, mert nagyon ügyeltem arra, hogy mit írok, mindig a „nem extrém árfolyamsáv” fogalmát használtam, a „vétel”, az „eladás” és a „tartás” kifejezést igyekeztem meghagyni az elemzőknek.

Jól jegyezze meg, hogy mi ketten - a tőzsde, meg én - nem Önért és a hozzá nem értő módon spekulálókért voltunk/vagyunk,
Én, mint vállalatvezető azért voltam, hogy az Ön részvényeit egyre többet érjenek (funda), a tőzsde pedig azért, hogy én a vállalatvezető tőkét gyűjtsek ahhoz a stratégiához, amihez ez a legcélravezetőbb mód.

Én ezt tettem, ez történt. A nagy vevőmet (Absolute Capital Management) egy prezentációsorozattal győztük meg, amit a bécsi Tőzsde hozott össze. Ők kétmillió dollárért vettek HUMET részvényt, elfogadva a stratégiámat. Ugyan emiatt kaptunk az OTP Banktól egy 5 millió dolláros bankgarancia-ígérvényt.
Nos, ennyit erről.

Mindenesetre jó lenne, ha jönne a tél, mert Ön átlapozhatná az általam írottakat és meggyőződhetne végre arról, hogy (a) Ön hibázott, hiszen én nem biztattam sem Önt sem mást, és akkor talán megnyugszik végre, no meg aztán (b) nem lenne ilyen rohadt meleg.

Olyan meleg lett, hogy még a bableves sem esik jól, pedig a HUMET közgyűlések óta világhírnek örvend. Kapható Szentendrén a Parola étteremben, a Vasvári és az Ungvári utca sarkán.

Őszinte híve
Törölt felhasználó 2013. 07. 27. 16:00
Előzmény: #7575  Civinjanos
#7577
Gubika: "Ön szarért-húgyért kb. 2 millió forintos összegben részvényeket vásárolt, amelyeket aztán egy évre rá 14 millióért adhatott el."

Azta mindenit, ez igaz? Én meg mindig csak a tőzsdén bírtam venni(meg mindenki más), közben meg néhányan szépen lerabolták azt, és így vesztették a pénzüket a tőzsdén kereskedők. Mikor a piaci ár 60Ft volt (6000 mostani áron), mennyire akartam én is a 6 Ft-os nyomda papírból jegyezni, de nem lehetett csak a kiváltságosoknak. Szépen rabolt itt,aki tudott, a többség kárára.
Civinjanos 2013. 07. 27. 14:07
Törölt hozzászólás
#7576
Civinjanos 2013. 07. 27. 13:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#7575
Igen tisztelt Gubán úr,

kérem írjon pár sort ide, mi mindenben segített nekem, illetve az alábbiaktól az eltérést:

Annak idején, amikor végtelenül nagy szarban voltunk, hála az adóhivatal velem szembeni ostoba és felelőtlen eljárásának, az Ön kérésére összehoztam azzal az alapítvánnyal, amely a HUMET részvényeinket árulta és Ön szarért-húgyért kb. 2 millió forintos összegben részvényeket vásárolt, amelyeket aztán egy évre rá 14 millióért adhatott el.

Őszinte híve
Civinjanos 2013. 07. 27. 13:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#7574
Kedves és igen tisztelt Zeller Éva,

arra kérem, hogy most már, így öt évvel a valamennyi esemény után, amiért felelős voltam és vagyok fejezze be a sértegetést, illetve, ha bármit elloptam volna, avagy bárkit átvertem volna, azt, azokat nevezze meg.
Ha ezt nem kívánja, vagy nem tudja az átverteket, illetve az ellopottakat megnevezni, akkor kérem adja meg azokat az adatait, amelyek ahhoz szükségesek, hogy becsületsértésért bepereljem.
Ez utóbbi alternatívája, hogy írásban elnézést kér.

Őszinte híve
BudFox
BudFox 2013. 07. 25. 10:58
Előzmény: #7560  Törölt felhasználó
#7573
Hello Gubika

most jut eszembe hogy nekem van egy régi iskolatársam aki a PSZÁF fő - ellenőrzési osztályán dolgozik...

mit szóltok hozzá....csak úgy barátilag...megkérdezzem hogy mi is lenne a helyzet a céggel kapcsolatban ?

mondjuk ha lenne is ebből valami a ti segítségetek kellene, meg Pénznyelőé, akik töviről-hegyire ismerték a folyamatokat szinte napra pontosan.

majd beszélek a haverommal :-))
BudFox
BudFox 2013. 07. 25. 10:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#7572
Majd ha lesz időm télen....visszakeresem a 2007-2008 -as hozzászólásokat...

én akkor bíztam a cégben, hogy végre jó lesz, és tényleg elindul a fejlődés útján...és hát mit kaptak a hűséges befektetők....

meg számtalanszor , ha burkoltan is, de buzdította az olvasókat a vételre, tartásra... hiába is tagadja.
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 22:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#7571
A felnőtt ember arca sohasem lehet olyan őszinte, mint a kisgyermeké, éppen azért, mert a világ tükörrendszerében kialakult az egója, s innen kezdve - anélkül, hogy ezt észrevenné - tudathasadásos állapotban él; nem akkor mosolyog, amikor kívül, nem akkor ásít, sír, unatkozik, gyűlöl, tombol, szeret, követel, vagy közönyös kívül, mint belül. És ez nem csupán akkor van, ha mások is ott vannak, akkor is, ha nincs ott senki. A kifelé nézés és a kifelé élés az ego legerősebb pillantása: ő maga is tükrökből állt össze, s örökké e tükröknek akar megfelelni. Igazi arcát csak akkor mutatja az ember, ha önfeledtté válik. Ha dühében kiborul, ha végső kétségbeesésében felzokog, ha fájdalmában felüvölt, vagy valami ellenállhatatlan kényszernek engedelmeskedve, hangosan röhögni kezd. Mindig akkor, ha túlcsordul a pohár - ha az ego hatalma megtörik.
Müller Péter
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 22:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#7570
szerintem is
azért ne írj ide!
evazeller 2013. 07. 24. 22:46
Törölt hozzászólás
#7569
evazeller 2013. 07. 24. 22:42
Törölt hozzászólás
#7568
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 22:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#7567
de
olvasd vissza a régi humet topikot
pialady )
evazeller 2013. 07. 24. 22:34
Törölt hozzászólás
#7566
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 22:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#7565
nyalni te szoktál
evazeller 2013. 07. 24. 22:11
Törölt hozzászólás
#7564
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 21:51
Előzmény: #7560  Törölt felhasználó
#7563
Gubika !

Köszönöm.

Én is ezért nem értem,hogy akkor most mégis,hogy alakul a részvények sorsa.

Mint a mesébe. Van is meg nincs is.
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 21:49
Előzmény: #7561  Törölt felhasználó
#7562
Bizony Ferenc !

Az volt a hab a tortán !

Olyan mintha saját magam kellett volna elásni !

Én is felháborítonak tartottam.

Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 21:15
Előzmény: #7559  Törölt felhasználó
#7561
Eszméletlen mikbe benne nem voltál az idők folyamán, ezen a mizon majd le esetem a székről mikor olvastam, hogy még a részvényeid megsemmisítését is neked kellett fizetni:DD Über brutál, sajnos.

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek