Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 15:58

Nutex topik.  

Ajánlások száma: 0

Ajánlom

A NUTEX Nyrt (korábbi nevén HUMET Nyrt) értesít mindenkit, akit illet, hogy a Társaság 2010. október 10-én megtartott rendkívüli közgyűlésén meghozott határozatoknak megfelelő változásokat a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróság bejegyezte a cégjegyzékbe.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 21:38
Előzmény: #866  treff
#880
Akinek nincs rvnye az mért foglalkozik vele?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:30
Előzmény: #878  Törölt felhasználó
#879
GordonG,

köszönöm szépen az írásodat, még ma válaszolni fogok rá.

Addig is köszönöm a biztatást is, én is úgy gondolom, nincs okom félni, mert eddig valós dolgokat írtam, nyilvános közleményeket és újságcikkeket másoltam be, és leírtam, hogy szerintem ezek jó vagy rossz hírek (meggyőződésem, hogy a mai Magyarországon ez nem tilos). Mások negatív kritikáját a lehetőségek szerint nyitott hozzáállással fogadtam, többet, így különösen Pénznyelőét többször el is fogadtam.

Szóval írom az érdemi választ.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:21
Előzmény: #877  Törölt felhasználó
#878
kifekteto,

irj nekem legyszives par jo hirt a ceggel kapcsolatban! Ha még ma lesz ra idom, akkor igerem reagalok ra, de szerintem exmnb-s vagy egyeb kedves "tebesz" kepviselok is megteheszik majd ezt!

DE mindenkeppen onnan inditsd, hogy:
Offshore cegeken keresztul zartkoruen 24, azaz huszonnégy forinton tőkét emeltek! Innen magyarazd meg nekem, hogy miert kell nekem 4-5 honap elteltevel 20-25szörös áron vennem?! mi olyan knowhow, vagy egyeb termekkel rendelkeznek az elmult 4-5 honapban, ami miatt nekem vagy BARMELYIK masik KISBEFEKTETOnek ennyit kellene adnia?!?
Majd ha ez vilagos lesz szamunkra, akkor irom a tovabbi kerdeseimet!

PS:
arra azert felhivom a figyelmed, hogy ne hagyd figyelmen kivul, hogy mi lett a hybridboxos hasonlo topic eredmenye, mert lehet, hogy itt teged akarkik feljelentenek es egyeb dolgokat irnak neked, de amig valos dolgot allitasz, addig ne felj semmitol, viszont idoben vedd eszre hogy mikor kell abbahagyni! es en tenyleg csak baratian fordulok hozzad, mivel en is azt szeretnem, hogy a BÉT tele legyen valos sztorikkal rendelkezo cegekkel!
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:04
Előzmény: #875  Törölt felhasználó
#877
rutyutyuty,

Pénznyelő motivációját részben értem. Felismert egy tendenciát (tőkeemelések) és erre felhívja a figyelmet, mint jelentős kockázatra. Ebben Pénznyelőnek TELJESEN IGAZA VAN, ez a NUTEX esetében valóban jelentős és valós kockázat, ha ezt ecseteli 17 különböző formában, abban nincs is semmi kivetnivaló.

VISZONT!

Ha vannak jó hírek, azok szintén igen lényeges és valós tényezők a papír megítélésében. Ha valaki (például én) erre is felhívja a figyelmet, akkor azt gondolom, hogy az is helyes.

Fontos, hogy a kettő egymás mellett élhessen. Mondhassa el Pénznyelő az aggályát akár napi 100-szor is ha akarja, hiszen szólás- és véleményszabadság van, és ráadásul Pénznyelő figyelemfelhívása VALÓS ALAPOKRA ÉPÜL.

Fröcsögni azonban nem kéne, ezt már Jovi is felrótta Pénznyelőnek, hogy túlságosan ingerült a NUTEX-szel szemben, és ezért helyenként már nem tárgyilagos az elemzése.

Szóval én örülök, hogy Pénznyelő is itt van és elmondja a véleményét, az sem baj, ha naponta feljelent, nem vagyok haragtartó.

De minden éremnek két oldala van, és ha a NUTEX-ben vannak jó dolgok, akkor azt sem kellene teljesen lebecsmérelni.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:02
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#876
Úgy legyen.

( A 10ft NEKIK majdnem 1/2 részényt jelent. )
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:57
Előzmény: #867  treff
#875
ahhhogy pénzelbukó mondaná...nyeld be a bukót mint az econetben...átverőgép!
Neked is meg a haverodnak (pénznyelő) is azt ajánlom, hogy messziről kerüljétek el a tőzsdét! Nem nektek való ez...
Ott van egy axa-s folyoszámla, rakd oda a pénzed, nem kell lekötni kapsz kb 5 %-ot lekötés nélkül, fizeted a kamatadót, és nem kell itt fr9óöcsögni hogy jajjj mi lesz velem bukóban ülök... haverod nem vett még rá hogy eladjad a mostani 5 ft-on???????????
naaa?
pápá

ui.:
most már lehet mi is venni fogunk pár 10ezer db-otttt

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:56
Előzmény: #873  Törölt felhasználó
#874
Monk, ha újra tőkét emelnek a tőzsdei ár alatt és nem tesznek a cégbe legalább annyi értéket, akkor megkövetlek Téged is és Pénznyelőt is, és én magam is minden fórumon felszólalok majd ellene.

De egyelőre, ha megengeded, akkor örülök a soha nem látott NUTEX osztaléknak, mert az JÓ.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:53
Előzmény: #872  Törölt felhasználó
#873
Na azért ne csináljunk egymásból bohócot !

A 10ft-ot azért adják,mert abból ŐK újra tudnak venni maguknak 24ft-ért !!!!!!

Ezen nincs mit megbeszélni.

VICC és RÖHEJ !!!!!!!!!!

Nem is szvesztegetek erre több időt.

GONDOLD MEG,HOGY MIKET ÍRKÁLSZ,MERT TÉNYLEG LESZ" ÚTÓÉLETE " az írásaidnak !!
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:48
Előzmény: #871  Törölt felhasználó
#872
Monk, teljesen igazad van, aki nagyon régről van beragadva, annak a 10 ft osztalék kevés.

Aki viszont mai áron vesz, annak 2% az osztalékhozama, úgy, hogy az OTP-ben ugyanez 1%.

Sajnos a NUTEX többet esett, mint az OTP, de ettől még mai árra vetítve az osztalékhozam elfogadható mértékű.

És ne felejtsük el, hogy eddig NULLA forint osztalékot fizetett.

Szóval azért a 10 ft az több, mint a 0 ft. Ez mindenképpen egy jó irányba tett lépés, szerintem.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:44
Előzmény: #869  Törölt felhasználó
#871
HÁNYINGER !!!!!!!!!!!

Akik 5 000 ft-ról és 10 000ft-ról vannak benne azok mit csináljanak a 10ft osztalékkal ??????????

Csak olvasom a fórumot de ez a 10ft GUSZTUSTALAN néhány fórumozóval együtt !!!

Pénznyelő írásai KORREKTEK !
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:40
Előzmény: #869  Törölt felhasználó
#870
Egyszerűen érthetetlen Pénznyelő fröcsögése, ha ilyen hírek vannak.

Ha nem tetszik neki a dolog, írja le érvekkel, de ezt úgy tűnik most nem tudja lefikázni, mert ez tényleg jó.

Ha valaki ellentmond neki, akkor elfut a PSZÁF-hoz? Fusson csak, ha érve nincs, ez őt minősíti.

Kötve hiszem, hogy a közlemények bemásolása és vélemény kifejtése jogellenes cselekmény lenne. Ha mégis, akkor itt minden fórumozó érintett lenne, ez ugyanis erről szól.

Mi lesz legközelebb? Megkeresi a NUTEX-ről pozitívan nyilatkozókat egy baseball ütővel?

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:35
Előzmény: #868  Törölt felhasználó
#869
Csak azért, hogy Pénznyelő örüljön, és nagyobb indulattal írja meg a feljelentését, még egyszer bemásolom a NUTEX közleményt.

Rendkívüli tájékoztatás

Jó évet zárt a NUTEX csoport

Osztalékfizetést javasol az Igazgatótanács

60%-kal növelte konszolidált árbevételét 2010-ben a NUTEX Nyrt., így a
csoport előző év utáni konszolidált nyeresége 101 millió forint – áll a
társaság 2010 évi konszolidált éves beszámolójában. Az Igazgatótanács a
NUTEX Nyrt. és az egész NUTEX csoport nyereséges működésére
tekintettel valamennyi kibocsátott részvényre, részvényenként 10 forint
osztalék kifizetését javasolja, mely a névérték 42%-ának felel meg.

A NUTEX Nyrt. közzétette 2010 évi konszolidált éves beszámolóját, melyben
növekvő árbevételről és pozitív adózás előtti eredményről számolt be. A NUTEX
Nyrt. konszolidált árbevétele a 2009-es 814 millió forintról 2010-ben több mint
60%-kal 1,297 milliárd forintra nőtt. A csoport konszolidált eredménye a 2009-es
249,7 millió forint veszteségből 2010-ben több mint 101 millió forint nyereségre
emelkedett.

Az Igazgatótanács a NUTEX Nyrt. és az egész NUTEX csoport nyereséges
működésére tekintettel valamennyi kibocsátott részvényre részvényenként 10
forint osztalék fizetését javasolja, mely a névérték 42%-ának felel meg.
A NUTEX Nyrt. az előző hetekben egymás után tette közzé az érdekeltségébe
tartozó cégek nyereséges működéséről szóló közleményeit.

Az árbevétel nagyságát nézve a legjobban az Organic Mission Magyarország Zrt.
zárta a tavalyi évet. A társaság közel 900 millió forintos nettó árbevétele után fizet
osztalékot. Az Organic Mission Magyarország Zrt. jelenleg három országban
forgalmazza termékeit, rövidesen pedig oroszországi terjeszkedésbe kezd,
amelynek eredményeként az idén jelentősen növelheti árbevételét.

Osztalékfizetésről döntöttek korábban az ugyancsak a NUTEX Nyrt. többségi
tulajdonában lévő két nagy forgalmú budapesti gyógyszertár tulajdonosai is,
miután 2010-ben 410 millió Ft-ot meghaladó nettó árbevételt értek el.
Szintén nyereséggel zárta a 2010-es évet és osztalékot fizet a NUTEX Nyrt.
innovatív táplálék-kiegészítőket gyártó és forgalmazó leányvállalata a kanadai
Enerex Botanicals Ltd. A NUTEX Nyrt kanadai leányvállalatának üzemi
eredménye meghaladta a 150.000 CAD-t, adózott eredménye az 50.000 CAD-t.

Az Enerex a világ 11 országába (Kanada, USA, Mexikó, Hongkong, Tajvan,
Egyesült Királyság, Magyarország, Szlovákia, Irán, Egyesült Arab Emírségek,
Szaúd-Arábia) szállít jelenleg és az idén várhatóan további öt országban
nyitja meg kereskedelmi képviseletét.

Budapest, 2011. április 8.
_________________________________
A NUTEX Nyrt egy, az emberi egészség szolgálatában álló nemzetközi vállalatcsoport
anyavállalata. Leányvállalatai között szerepel a Kanadában bejegyzett, kiemelkedő
minőségű, innovatív táplálék-kiegészítőket fejlesztő és értékesítő Enerex Botanicals Ltd.,
az egyedülálló, prémium kategóriás táplálék-kiegészítő és kozmetikai termékeket
forgalmazó Organic Mission Magyarország Zrt., valamint a gyógyszerek, gyógyhatású
készítmények, gyógyászati segédeszközök és más egészségmegőrző termékek
kiskereskedelmét végző két budapesti gyógyszertár.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:33
Előzmény: #867  treff
#868
Kesereghet a sok lebeszélő, ettől a tény még tény marad,

OSZTALÉKOT FIZET A NUTEX!!!

Ha ezért engem, vagy bárki mást Pénznyelő feljelent bárhol, az az Ő dolga.

Kár, hogy valakinek az fáj, hogy a NUTEX kezd jó lenni. De hát ismerjük a szomszéd tehenéhez való hozzáállást.

treff
treff 2011. 04. 10. 20:23
Előzmény: #855  Törölt felhasználó
#867
A beírásaid olyanok és annyit érnek, mint ahogy a nickneved viszonylag gyors tempóban kimondva hallatszik.
treff
treff 2011. 04. 10. 20:20
Előzmény: #864  marslako2
#866
te beteg vagy!
bár tény, hitelesen és jól játszod a szereped hosszú-hosszú hónapok óta
treff
treff 2011. 04. 10. 20:19
Előzmény: #853  Törölt felhasználó
#865
Habár a múltban nem mindíg értettünk egyet politikai kérdésekben, attól függetlenül minden elismerésem a tiéd és becsülöm a kitartásodat, ahogy próbálod a sok mocsok és szenny közül megmutatni a tényeket és félrevezetéseket a kisbefektetőknek! Ezen felbuzdúlva írtam én is a lentebbi szösszenetemet, mint részvényes. Sajnos anno én is belevettem, speki szinten, de a butaságom miatt az idők során nem dobtam, így a pozi szó szerint a töredékét éri már. Inkább adtam volna azt a pénzt a rászorultaknak. Rosszul esik a dolog, de ez van, nem tudok már mit tenni, majd visszajön az a pénz. De mégse csinálom a beetető reklámot, mint az a néhány félkegyelmű itt a fórumon.

Szóval hajrá, sok sikert kívánok, örülök a döntésednek!
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 19:01
Előzmény: #860  Törölt felhasználó
#864
Szerinted mennyi jutalékot kapna ha sikerülne leverni az árát?

minden esetre azért ezt nem gondoltam volna hogy vannak emberek akik hivatásos átverők,

mit fog mondani ha 3000lesz?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 15:52
Előzmény: #861  Törölt felhasználó
#863
Te nem szeretnéd felmarkolni a 2%-os osztalékot?
De kis butus vagy:)
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 10:37
Előzmény: #861  Törölt felhasználó
#862
(#67505) Re: Christ-nek szól
Értékelés: -1
előzmény (#67503: higins79) | válasz erre | Ma, 10:16
o___o
(^o^)
o/( )o
O_.^._O
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 10:34
Előzmény: #860  Törölt felhasználó
#861
mehetsz a 2.5m hantás daraboddal dagi ÐÐÐ

Topik gazda

yoda-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek