Topiknyitó: Portfolio 2011. 02. 10. 10:01

Alulteljesíti a forint a régiót  

Ugrás a cikkhez
Tegnap még a 272-es szint volt ellenállás, ma már egy forinttal feljebb a 273-as mérföldkő sem szabott határt az EUR/HUF árfolyamának - írja napi piaci kommentárjában Karsai Péter, a Commerzbank treasury sales munkatársa. EUR/HUF (271,50 - 273,90):...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=4&i=145226
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:05
#4
Az az igazság, hogy én elemzésre gondoltam a témát illetően. Egyben biztos vagyok, hogy a hiteltörlesztők semmi olyan akcióba nem kezdtek Európában a pénzpiacokon, amitól a frank árfolyama mindig a kárukra változna a hónap 10-e tájt. Persze a többi szereplő stratégiája nem ismert, hogy mit gondol az ember, az meg senkit nem érdekel.
Egyébként a bóvli kategóriának lehet szerepe, ha az minden piacon és minden ország megítlése kapcsán egyformán a gazdasági racionalitáson alapúl.
rockmaster 2011. 02. 10. 13:55
Előzmény: #1  Portfolio
#3
Hát még mi lesz itt ha jön a bóvli kategória?
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 13:50
Előzmény: #1  portfolio
#2
Tisztelt Portfolio!

Ma is megkérdezem, miért emelkedik a frank árfolyama hónap 10-e tájékán, amikor pl frankhitelek törlesztőrészlete esedékes. Remélem egyszer csak vállalkozik valaki hozzáértő az okok megfejtéséhez, elemzéséhez. Vagy ez már meg van fejtve, csak nem publikus? Pedig érdekli a közvéleményt!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek