Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csaba40 2020. 07. 31. 21:59
#2680
60 ft ért megveszem akinek most nem kell
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 31. 20:01
Előzmény: #2674  Sehmet
#2679
Korrekt első szótól  az utolsóig 👍
Most per pillanat azon gondolkozok,hogy nagyon sokan azt mondták hogy majd ha jönnek  a megbízások ,NA majd akkor fogunk menni,az a fontos.
Na az a büdös nagy helyzet  hogy pár mrd beszaladt hirtelen,az árfolyam pedig leszaladt. 
Nem indul a nagy tulajok miatt, nem indul a  ner miatt,nem indul a megrendelesre (pedig 4 5 mrd kicsit felfele huzhatta volna,normal esetben),egyszerűen semmire nem indul,csak lefelé.  Teszem fel a kérdést mire fog ez indulni?
Ma strandolgatas kozben volt kis idom jobban olvasgatni agyalgatni visszamenőleg.Gyerekek,itt olyan eljárások voltak az elmult egy evben ,hogy az valami fantasztikus. Manipuláció, benf kereskedes ,bizonyitekok lefoglalasa stb.
A valos eletben egy uzletnel tized ennyinel azt szoktam mondani,hogy elmesz te a picsbe öcsém, szüless meg meg1 x sampipi bacsihoz. 
En nem tudom mi a bánat lesz itt, de epp eszu embernek ftja nincs ebbe hosszu tavon.
Ez mar annyira budos,hogy csak azert vagyok benne. Viszont ha mutyi lenne abból országos botrány lenne. A mutyit pedig takargatnak,itt pedig az ellenkezője latszik,direkt szandekosan megy.
Elkepzelhetetlennek tartom ha mutyizni akarnának ilyen szinten ,akkor nem kőkeményen bújtatnàk.
De az siman benne van ,hogy tenyleg itt vannak, minden legal reszveny masodlagos es rengeteg mrdt fognak kilapatolni ,es pont.
Kemeny dió 😂
Mindthegap
Mindthegap 2020. 07. 31. 17:25
Előzmény: #2677  R00
#2678
Ez legyen a legnagyobb örömöd a hétvégén! ;)
R00 2020. 07. 31. 17:12
#2677
Z92 a csoda papír :-)
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 31. 15:35
Előzmény: #2675  Sehmet
#2676
-- Aki attól ...
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 31. 15:35
Előzmény: #2673  Sampipi2
#2675
A ménuszolókkal pedig nem kell foglalkozni. A attól jobban érzik magukat, akkor hadd nyomják a mínuszt. Bizonyára annak is megvan az oka és a célja.
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 31. 15:27
Előzmény: #2673  Sampipi2
#2674
Maximálisan respektálom a toleranciádat, de az már önmagáért beszél, ha valakit a véleménye miatt kizárnak (felfüggesztenek) valahol, és éppen az teszi, akit eddig már több helyről kizártak/felfüggesztettek, mint kettőnket együtt. Nálunk, jogászoknál - mivel egyik énem az - alaptézis, hogy "Audiatur et altera pars!", azaz "Hallgattassék meg a másik fél is". Aztán mindenki hall ilyen meg olyan, egymásnak ellenmondó információkat és közben önmagán is tapasztalja a történéseket, de neki az egyéni felelőssége, hogy milyen információkat tart lényegesnek, miket fogad be, mire alapozza a döntését. Én úgy láttam, hogy Te abszolút korrekt és józan módon közelítettél a Delta történethez, a jelenlegi helyzetet figyelembe véve. Az egy másik történet, hogy van, akinek/akiknek ez nem tetszett. Én a vizsgáztatásaim során örülni szoktam, ha az én véleményemmel ellentétes véleményt hallok, olvasok, és külön díjazom, ha ennek a más véleménynek van logikai alapja, van benne kreativitás és individuális megközelítés. Ezért nem megsértődni kellene és negatív szankciókkal sújtani valakit, hanem elgondolkodni a másfajta megközelítés tartalmán különösen akkor, ha abban mér a tapasztalat is benne van. Van egy olyan mondás, hogy mi különbség van az optimista és a pesszimista között, a válasz pedig az, hogy a pesszimistának több információja van. Nem véletlenül kedvenc filozófusom a szkeptikus Nietzsche.
De örülök, hogy innen nem szálltál ki, még önként sem, és biztosan látom, hogy némi cinizmustól és szarkazmustól eltekintve - legalábbis én - nem szapulom és nem hibáztatom a Delta többségi tulajdonosait, akik ezzel, a fundamentálisan - és a jövőbeni érték kevésbé kiszámítható értékű cégnél - hasonlóan próbálnak meg eljáni, mint jónéhány, kisebb papír tulajdonosai, manipulálnak, - akár még bizonyos fórumokon közvetlenül vagy közvetve - felbeszélnek, hírféléket lebegtetnek, spekáznak, és a kisrészvényeseken keresnek. Ennyi. Nem több és nem is kevesebb. Ugyanakkor egy ilyen hullámot meg lehet lovagolni, és akár legalább 10 %-os hozamot is el lehet érni egy-egy körön. Ez szerintem mostanában nem lesz stratégiai befektetés, de spekázni bőven lehet rajt, ami a tőzsde egyik lehetősége is.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 30. 19:58
Előzmény: #2671  Sehmet
#2673
Kaptam 2 nap pihenőt, de jól van ez így ,nekem semmi gondom ezzel,kellett egy kis áramszünet 🙂 legnagyobb tisztelettel vagyok iranta,egy rossz szavam nincs felé de tenyleg. Tudom neked mas a velemenyed😂
De az biztos, hogy elengedtem a dolgot ott.
Olyankor amikor leirod a franko dolgokat (nem kitalált fel le beszelest)es vannak akik ugyan így gondolják, mert vannak, es nem allnak oda melléd , akar írásba  vagy felszavazasba és csak a minuszt kapod,( ezzel azt sugalva a tobbi elott,hogy ez a sampipi egy bolond  meg az írásai is bűn gyengek)nem keveset,ott nincs keresni valód semmilyen formaban. 
Olyan helyen nincs keresni valod ahol az igazsag kimondasa bűn. Ha tul toltad ha nem. Majd egy ket patyirigo beled all majd szarra minuszolnak.
Azt hittem azért sokan szerették kedvelték azt a fajta realitast amit probaltam ott sugallni, próbáltam azt ,h ne legyen vakon mert nagyon meleg lehet ez a pite ha nem vagy észnél. A forumnak hatalma van. Ez ketsegtelen. 
Tavaly is en voltam a szar amikor jeleztem,sracok,itt jovore beut a szar,ennek vege evekig. Tessek,meglehet nezni.
Amikor azt mondtam 21 be lehet valami akkor is ugyan ez volt. Rengeteg a lelkes kommentelo par honapja s az olyan aki a szart is lekvarnak tálalja, es ez nagy baj. Azqz annak aki eszi q lekvárt. En ezek mellett nem birok szo nelkul elmenni. Mert ket opcio van,vagy annyira sotet vagy celja van az írásával. Majd meglasd,szepen jonnek sorjaba a 21 22 evre a felkeszito tanfolyamok online. 
Majd az idő igazol mindent es mindenkit.
Hagyjuk is ezt köszönöm. 
Viszont a részvényrol mehet a duma parti 😀😂
Van egy budos nagy erzesem es sajnos egyelore a helyzetek is azt mutatjak, hogy jelen allas szerint marad igy minden egy jo  darabig a penzeket fogják majd kiszippantani az elkovetkezo idoszakban . Barnaek pedig azert vannak hogy ("koron belul legyenek a deltaval ,mindenre ralatasuk beleszolasuk legyen mert nem keves mrd vel fogják megtomni oket ami kétségtelen" )amikor a zsugat vissza kell osztani.
Es az árfolyam erosen másodlagos. Sose irtam le de nyilvan ,most megteszem ,nem ezt várom es nem ezt szeretnem,kozel 400k reszvennyel. Senki se a penze ellensege,ahogy en sem.
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 30. 17:34
Előzmény: #2671  Sehmet
#2672
... nem sokára .. 
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 30. 17:33
Előzmény: #2669  Sampipi2
#2671
Csak nem tiltott ki a törpebolygó! Ha kitiltott, ne is foglakozz vele! Az ő kitiltásait mas fórumokból úgysem tudod überelni. Engem nagyon kedvel! 🤣 De me sokára mindenkinek náluk is ⏰ lesz. 🤣 De itt a nyár! Hawaii! 🌴🌞🏊‍♀️
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 30. 14:09
Előzmény: #2669  Sampipi2
#2670
Es akkor higgadtan pár mondatban arra h miért ment el a sérom! A kettős  mércével nagyon nagy bajok vannak.
Ha Sampipi írja hogy 21 be lesz  valami ,hat sampipi egy negatív farok.
Ha más beírja hogy 21 22, azt még fel is pontozzak. Hogy ki kik? Mindenki valaszolja meg maganak.Az elfogadott. Plusz ugye a klonok harca.
Valószínű kezdődik a fórum felkészìtése a 21 22 es évre. Nincs üldözési  mániám csak nem vagyok vak. Ma holnap mar elfogadott lesz odaát hogy ezt az évét engedjuk el,de21 22 be istenek leszünk. 
Ha adott a dolog mint pl a mai,jött a kérdés  miért  nem teszik közzé? -' a valasz; nem akarják  hogy menjen'
Hogy az isten szerelmére lehet ezt írni?!
Ha ez igaz,akkor megint csak mi vagyunk cumi ágon! Pontvezek azok a dolgok kozlesek amitől elindulhatnank. Ez annyira piti lenne számukra hogy nem közlik? Akkora buli jon hogy ez egy por a gepezetbe,majd a nagy felhőt teszik élénk? Miliardos teteleket nem kozolnek,ami a lenyeg lenne.És ilyenkor az embernek sok minden meg fordul  a fejében! Mutyi mutyi hátán  minden szinten ,de ne ird le,mert egyből  negatív vagy,es serted a kamillazok területét amit fent kell tartani.Lehet nem is az árfolyam a lényeg nekik ,mert a pénzt kiszippantjàk máshogy! Gondolom a dorzsoltebb embereknek ez nem ujdonsag vagy annak aki ma itthon ceg tulajdonos,hogy kell a penzeket kiszippantani.
Na kb az én tevékenységem ebben merült  ki hogy a sok mutyi miatt leirtam mindig a negatív dolgokat . Lehet ez unalmas volt es idegesito,én is untam  már Szívesebben írtam volna csupa jó dolgokról,csak az nem volt.
Téma részemről lezarva elengedve és az érem masik oldalát nem fogom leirni oda soha többé. ✌
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 30. 13:43
#2669
Plútó! 
Szerintem mindig korrektül csináltad a fórumot/topikot, én személy  szerint hamarabb is megkaphattam volna a tiltást, az indoklás  is maximálisan korrekt!👍
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 29. 17:19
#2668
Azért az újabb és újabb körök mennek, 10-15 %-os árfolyamkülönbségekkel. Nem is értem azt, aki ezeket a köröket nem használja ki. Persze nem lehet tudni, csak sejteni, hol az alja és a teteje, de úgy 10-10 %-ot körönként - kisebb pakkokkal - össze lehet hozni.
R00 2020. 07. 29. 17:10
#2667
Szokásos nap tömésekkel!
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 29. 14:51
Előzmény: #2663  Sampipi2
#2666
Ez valóban korrekt! Köszönöm!
Peti84
Peti84 2020. 07. 29. 13:38
Előzmény: #2663  Sampipi2
#2665
Ez így korrekt írás.
csicskadelta 2020. 07. 29. 13:28
Törölt hozzászólás
#2664
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 29. 13:24
Előzmény: #2662  Sehmet
#2663
Milyen célból történik? Ezt csak ők tudják 
125 delta válasza adott.
153 m ami a kérdés, erre senki se tudja a választ. Csak annyit hogy 33 ba vették meg 0 .78 as papirt. A 0.78 as is nyert, a 33 as is nyert, ki nem nyert? Mi
A 210 ft os apportot a 125 m db számmal kompenzálja. Az addig oké, legyen. De meg a 210 a kanyarba sincs,nem hogy a 153 m plus db vonzata.
De hogy az a 153 m db hogy merre hany méter, azt csak ők tudják 
Több részvényt vettek meg (153) egyelőre a semmire mint amennyit a delta kapott az apportert.
Ebből adodoan azt gondolom behoznak 30 50 mrdt. Ha nem akkor ügyesen megcsinaltak.
Plusz a szektákba írja az egyik srác hogy közép mezőny nincs. Inkább sok kicsi és a tényleges nagy.
Na ez egy nagyon nagy probléma,de ott mar le se mertem írni mert a vakok meglincselnek. Sose írtam gondoltam tomesre ,tényleg a legnagyobb jó indulat volt bennem a papir iránt annak ellenére h nem érdemli meg. De úgy szét lettek tömve a kicsik hogy az mesteri munka volt  . De!  Egy kulcsfontosagu kérdés,miből tomtek volna ha nincs is játékba? Nyilvan semmibol.Szval érdekes ez így  ahogy van. Mesteri modon élik csinaljak mindket oldalt az egesz deltaba. Igy lehet eveken keresztul eletbe maradni a semmiből. 
En valoszonu kovetkezo meghuzasnal elengedem de max szept 15 ig 100%.Legyen 110 120 130 ,mindegy mennyi. Masfel hobnapot vagyok benne vagy ha az árfolyam megindul kicsit ,amelyik hamarabb bekovetkezik.
Papirt mindig lehet venni. Jobb a suru filler (kis % megcsinalni időnként) mint a ritka ft...ami hosszu evek ota megritkult.
Visszaterve kerdesedre. Nem tudjuk a valaszt. De tobbet kaptak egyelore a semmiert mint a delta. Majd amikor a virus megjon meg akkor higitanak akkor lehet majd pislogni .
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 29. 12:46
#2662
Sampipitől kérdezném, hogy az új részvénykibocsájtás - ami a jelenlegi részvények értékét is finoman szólva befolyásolja - milyen célból történik? Mert ha egyszer hígítanak, annak valami jövőbeni, értelmes céljának kellene lennie (fejlesztés, stb.), ugyanis anélkül folytatódik a részvényesek "etetése".
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 28. 15:44
Előzmény: #2656  Sampipi2
#2661

A Nutex is speka "egy kicsit". De az én jó 28-as átlagomnál már a 31 Ft is több, mint 10 %. Csak az a gond ott is, hogy pár-millióval lehet kereskedni, amivel nem sokat lehet keresni.

https://www.teletrader.com/nutex-share/stocks/details/tts-27740466?ts=1595943465933&culture=hu-HU

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek