Topiknyitó: Portfolio 2010. 09. 19. 07:30

Elszabadult a pokol! - Már az utcára sem mernek kimenni az emberek a fővárosban, Athénban  

Ugrás a cikkhez
A görög gazdasági válság egy iparágnak különösen jót tett: a tőzsdén forgó biztonságtechnikai cégek árfolyama a növekvő bűnözés miatt szépen menetel felfelé. Az ágazat legnagyobb hazai szereplője, a görög Pyrsos idén 25%-os bevételnövekedést vár -...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=138663
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2010. 09. 20. 12:31
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Átverés, időrablás!
Azt utálom, amikor olyan címet adnak, mintha Magyarországról lenne szó, aztán kiderül, hogy valami számunkra jelentéktelen ország híre, pl.:
"Szakad a tőzsde!
Lemondott a jegybankelnök mert kevesellte a fizetését, menekülnek a befektetők!"

A hatásvadász címek nem egy gazdasági oldalra valók, hanem a bulvársajtóba.
Vagy ez már az...?
Törölt felhasználó 2010. 09. 20. 00:49
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Csak az a probléma, hogy a cikk így mondjuk azt sugallja, hogy újrakezdődtek a zavargások Görögországban. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen hírt mindenki azonnal elolvas, akit érdekel a politika vagy a tőzsde. Nem kell hozzá bulvársajtófüggő zombinak lenni. Csak aztán a cikkben rohadtul nem ez van.

"A vicc az, hogy egyébként többnyire pont azok nem olvasnák el, ha nem lenne ilyen hangzatos a cím, mint akik felháborodnak ezeken a címeken."

Ez nettó baromság, de azért köszönjük, hogy megosztottad velünk.
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 23:22
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#8
A vicc az, hogy egyébként többnyire pont azok nem olvasnák el, ha nem lenne ilyen hangzatos a cím, mint akik felháborodnak ezeken a címeken. Da ha ő ezekre a címekre kezd el olvasni, akkor miről is beszélünk?

Én sem szeretem ezt (volt egy Hitleres cím, na az már szerintem is sok volt, meg az, amikor a cím az ellenkezőjét mondja, mint ami a cikkben van), de elfogadom, hogy szükség van rá a nagyobb olvasottsághoz.
vagfoldi
vagfoldi 2010. 09. 19. 23:15
Előzmény: #1  portfolio
#7
Egy nagy nulla ez a cikk!!!!!!!!!!!!!!!!
martin36
martin36 2010. 09. 19. 21:04
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Pontosan így van.
vagy mondjuk:Konjuktúra Görögországban.
Snassz lenne,mert pozitívumot sugározna,miközben dettó ugyanarról szólna a hír,mint így.
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 20:13
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
Pesten sincs gond, most jöttem onnan ))
Ne 1-2 k.cs.g izomagyú nokiás béemvést leszámítva
no problémó, drága a tükör ))))
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 19:59
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Csak a szokásos hatásvadász cím.
Ha a cikk címe így hangzana:" Nőtt a biztonságtechnikai cégek bevétele Görögországban" vajon hányan olvasnák el?
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 19:20
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Bizony.
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 19:19
Előzmény: #1  portfolio
#2
Undorító pánikkeltők.

kimoderálhattok, de jelen pillanatban nagyobb a nyugalom Athenban mint Pesten

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek