Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 01:01

Fórumozók TOP4 részvényei (melyik részvény jó befektetés 3 hónapos időtávra ???)  

Hali minden fórumozónak!



Ezt a topikot azért hoztam létre mert ilyen még nincs......és mivel van jópár értelmes fórumozó akitől lehet tanulni, kíváncsi lennék kinek mi a megérzése, 3 hónapos időtávban melyik 4 részvénnyel lehet biztonságosan (KEG, HUMET, PHYL, GENESIS KIZÁRVA !!!!) kecsegtető profitra szert tenni.



A lényeg, hogy a megérzéseiteket szeptember 18-21 között írjátok meg, mégpedig 2010 december 20 "lejáratra" vonatkozóan (szigorúan csak 4 papírra, hogy összemérhetőek legyenek a tétek)



Aztán majd meglátjuk....



Várom penznyelo, NagyBarnaMacko, exmnbs1, annamanna véleményét is, ők melyik részvényt vennék meg szeptember 20-21-én azzal a céllal, hogy abból szép haszonnal lépjenek ki december 20-án hétfőn.



Csak azok a tippek lesznek versenyben, amelyek szeptember 21 23:59-ig ebben a topikban beírásra kerülnek.



Mindenki csak egy TOP4 részvénypakkot adjon meg!



A SZEPTEMBER 21 23:59-IG beérkező tippeket összesítem, és BÁZISÁRNAK a szeptember 22-i ZÁRÓÁRAKAT vesszük alapul. Erre a bázisra nézzük meg hogy a december 20-i záróárral számolva ki kereste volna a legtöbbet a TOP4 részvényével.



HAJRÁ !!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 10:15
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Tényleg.. A nyertes mit kap?? Pár db. extra érdekes részvényt összedobhatnánk neki :-))))
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 10:13
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#79
Pannergy
RFV
EGIS
MOL
Sumerolog 2010. 09. 19. 09:57
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
RFV
PANNERGY
BOOK
ECONET
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 09:30
Előzmény: #75  stock33
#77
stock33,

Látom te az átverést keresed a dolgok mögött.

Magánszemély vagyok, nem pedig valami felbeszélő. A topic indítóban megadtam a saját tippjeim, mint ahogy közel 30 fórumozó is a saját tippjeit.

Azért gondolkodj el azon, hogy közel 30 fórumozó pozitívan állt eddig a megmérettetéshez, és te vagy az első aki negatívan áll a dologhoz, és átverést feltételez.

Megértem alapjában az óvatosságot mindenki részéről minden tőzsdei kérdésben, de itt egyáltalán nincs senkire ráerőltetve semmi.

Én nyitottam a topikot, ezért én írtam be az első TOP4 tippet.

Azóta 29-en adták meg saját TOP4 ötleteiket, mindenki a saját belátása szerint.

Semmiben nem különbözik az egyik TOP4 a többitől, sőt, még kedd estig lehet módosítom is, mint ahogy bárki megteheti.

Ha megadod a saját TOP4 részvényed akkor részt veszel ebben a "játék"-ban, ha nem, akkor nem.

Másrészt, ha végigolvastad volna a beírásokat, akkor láttad volna hogy penznyelo javaslatára a spekuláns papírokkal is lehet nevezni,
nézd meg a következő hozzászólásokat:
#69, 71, 72

Üdv.,
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 09:06
Előzmény: #75  stock33
#76
:)
Haha, mekkora bukta. A topicokban nyilván azért húzza le, mert azt hiszi, hogy így majd olcsóbban kap. Nagyon gyenge.
stock33
stock33 2010. 09. 19. 07:20
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#75
Összegezzük...

A topic nyitója szerint az
Állami Nyomda
Pannergy
PannonFlax
ORC

4-es a nyerő.

Belenéztem a nyomda és flax topic-okba.... Topicnyitónk első hozzászólásait érdemes elolvasni. :)
Azonnal lebeszéléssel nyit, szerinte adja el mindenki, mert akkora gáz lesz, mint ide Buda.
Most meg TOP 4-ben a papír :)

Lehet már tudni a dátumot, kb. mikor indul a következő birkafuttatás?
stock33
stock33 2010. 09. 19. 07:05
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#74
Már megbocsáss, de mi ez???

Losergyűjtő?

A KEG és társai megrántása után a portfólió fórumán nyomunk egy közvélemény-kutatást, hogy melyik részvénynél érdemes próbálkoznia a spekinknek?

"(KEG, HUMET, PHYL, GENESIS KIZÁRVA !!!!)"
Persze, mert azokban már megvolt az átverés.

Hogy állsz a "kutatással"? Melyiket érdemes picit megcibálni?
thomasss
thomasss 2010. 09. 19. 01:54
#73
final én is neveznék........
majd hétfőn vagy kedden küldöm ajánlatom.....
sajnálom én külföldi papírokra is lövök...kiírásban nem volt feltétel csak hogy 4 részvény kell legyen....
3 külföldi és egy magyar részvénnyel jövök majd...
Törölt felhasználó 2010. 09. 19. 00:09
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
A témaindító, frissítve:

"Hali minden fórumozónak!

Ezt a topikot azért hoztam létre mert ilyen még nincs......és mivel van jópár értelmes fórumozó akitől lehet tanulni, kíváncsi lennék kinek mi a megérzése, 3 hónapos időtávban melyik 4 részvénnyel lehet kecsegtető profitra szert tenni.

A lényeg, hogy a megérzéseiteket legkésőbb szeptember 21 23:59-ig írjátok meg, mégpedig 2010 december 20 "lejáratra" vonatkozóan (szigorúan csak 4 papírra, hogy összemérhetőek legyenek a tétek)

Aztán majd meglátjuk....

Várom a véleményeket, melyik részvényt vennétek meg szeptember 20-21-én azzal a céllal, hogy abból szép haszonnal lépjenek ki december 20-án hétfőn.

Csak azok a tippek lesznek versenyben, amelyek szeptember 21 23:59-ig ebben a topikban beírásra kerülnek

Mindenki csak egy TOP4 részvénypakkot adjon meg!

A SZEPTEMBER 21 23:59-IG beérkező tippeket összesítem, és BÁZISÁRNAK a szeptember 22-i ZÁRÓÁRAKAT vesszük alapul. Erre a bázisra nézzük meg hogy a december 20-i záróárral számolva ki kereste volna a legtöbbet a TOP4 részvényével.

HAJRÁ !!!!!
final_try-out_2010"

Kiegészítések:

Csak az első 100 fórumozó által adott TOP4 portfólió vesz részt a megmérettetésen, tehát ha hamarabb elérjük a 100 fős limitet, mint ahogy eljön szeptember 21 23:59, akkor záródik a megmérettetésben résztvevők köre. Viszont aki benn lesz a 100-ban, az szeptember 21 23:59-ig módosíthatja portfóliója összetételét, csak írja be ide a fórumba. Az adatokat összesíteni fogom és mindenki számára elérhető formában feltöltöm egy adatmegosztóra, és ide a fórumba beírom a linket.

A 100-ból már csak 72 hely szabad :)

Akik eddig neveztek:

final_try-out_2010
bbear88
Toca
roland75
balage2
lol
Jhonny27
lajos1978
berdzso
Steelman
rice
_realmadrid
higins79
zizoo
Zolko82
pioca
Gatto
vagotanulo
villac
Moony
Ronin_
luxemburg
wazzuka
Erogep
tojas
zsihaha
tigus7313
bankar77
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 23:52
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
OKÉ, penznyelo javaslatára akkor LEGYEN MINDEN RÉSZVÉNY NEVEZHETŐ.

zsihaha, a PHYL-ed versenyben van :)
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 23:26
Előzmény: #68  tigus7313
#70
Pannergy,OTP, Freesoft, Book
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 23:17
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#69
Ja, most látom, hogy kizártál 4 papírt. Miért pont ezeket zártad ki? Értem, mutyi, meg gagyi. Na, de lehetne még bővíteni a kört bőven, aztán meg nehéz megmondani, hol húzod meg a határt...

Én mindent engednék.
tigus7313 2010. 09. 18. 23:08
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Rába, Fotex, RFV, Pannergy
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 23:06
Előzmény: #57  Johnny178
#67
ha kevesen hisznek benne akkor nem is emelkedik a részvény,mert akkor ki veszi?esetleg intézményiek....de az,h nő a közkéz..az elmúlt két napban 60 millió volt a forgalom...ez most nem kitömés gyanús...és intézményi vette a fejemet rá...lehet látni mikor beadták pár forintot egyből visszatért a vevő arra szintre...a kis befektetők inkább várnak ebben a helyzetben,h talán visszacsorog pár forintot...az,h mondjuk a 60 millából 30 milla kis befektető...hát nem tudom...nem olyan nagy szám ez.....
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 23:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#66
Kedves zsihaha,

"(KEG, HUMET, PHYL, GENESIS KIZÁRVA !!!!)"

A PHYL helyett jelölj meg egy olyan részvényt amely megérdemli a "részvény" nevet, így ebben a megmérettetésben is méltóan részt vehet.

A másik 3 OK.

Köszi,

Johnny178 2010. 09. 18. 22:38
Előzmény: #61  Ody_Mnadrell
#65
Nem vitatom hogy ígéretes a Projekt és a céláraitok is reálisak az időtáv viszont kiszámíthatatlan, a pani házatáján semmi sem jött még időben, na és tegyük hozzá hogy kishazánkban a tőzsdei cégek előszeretettel profitálnak a kisbüfik pénzén is Tiszt. a kivételnek.
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 22:37
Törölt hozzászólás
#64
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 22:28
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#63
Sorry. Nem olvastam végig a kiírást. De így rendben, tényleg. Majd kedden tippelek.
Törölt felhasználó 2010. 09. 18. 22:26
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
Mivel még csak szombat van, és máris 25 fórumos adta meg TOP4 részvényét, ezért valahol határt kell szabni a résztvevők számának, mert a beérkező adatokat fel is kell dolgozni, illetve a fórumozók által megadott TOP4 részvényportfóliót szeptember 21 23:59-ig szívesen módosítom, ha valaki közben meggondolná magát.....

EZÉRT AKI RÉSZT KÍVÁN VENNI A MEGMÉRETTETÉSBEN, INKÁBB TEGYEN EGY ELŐZETES TOP4 JAVASLATOT HOGY BENNE LEGYEN AZ ELSŐ 100-BAN, legfeljebb később lemódosítom kérésére a portfóliót, legkésőbb szeptember 21 23:59-ig.
Ody_Mnadrell 2010. 09. 18. 22:19
Előzmény: #57  Johnny178
#61
Ilyen alapon ne is vegyünk részvényt mert minek? Ha mindenhol csak a sumákságot feltételezzük ugyebár... De had ne mondjam, hogy az RFV piacán is ez volt a hangnem pár éve. És most hol van?

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek