Topiknyitó: Portfolio 2010. 07. 14. 12:55

Romlik a hangulat  

Ugrás a cikkhez
Bár egyelőre még pozitív tartományban van, jelentősen romlott a hangulat a magyar tőzsdén. Így is jobban teljesítünk mint az európai piacok, hisz ezen indexek már közel 0.5 százalékos esést mutatnak, míg a BUX még tartani tudja 0.2%-os emelkedését....

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=1&i=135912
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 07. 14. 14:28
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Ez amit írtál lehet egy hosszútávú medve alapja, de nem a mai napi magyar tőzsde visszafogott hangulatának az oka...
Törölt felhasználó 2010. 07. 14. 13:32
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Én csak annyit látok, h amerikában a fogyasztás alig nő, külkereskedelmi hiányuk óriási (valószínűleg nem termelő berendezéseket importálnak). Az, hogy a gyorsjelentések jók szerintem 1 dolog. Meg kéne vizsgálni, hogy a profitnövekedés mennyire függ össze a munkaköltségek csökkenésével stb. Majd ha szeptemberben még telelesznek a raktárok és nem lesz sales akkor lesz cumi.
Törölt felhasználó 2010. 07. 14. 13:16
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Te nem tom mit olvastál, én még eddig azt, hogy amiknál a jó vállalati gyorsjelentések hatására nameg az európai adósságválság rémképének távolba szökése miatt emelkedik a hangulat (mint a DJ-ben).
Itthon pedig ipari termelési adat nem volt rossz, tehát lényegében nincsenek rossz hírek, mégis napon belül adják a piacot. Vagy eleddig túl sokat emelkedtünk?
De korrekciózni ráérnénk a hétvégén...
Törölt felhasználó 2010. 07. 14. 13:05
#3
Most komolyan hogyan lehet 2-4 napos hangulatokról beszélni? A hangulat már rég elromlott. Ez persze nem jelent automatikusan irányt is.
Törölt felhasználó 2010. 07. 14. 13:02
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nem olvastam a miértet kedves elemzők...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek