Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 04. 13:20

GRATULÁLOK A FIDESZ SZAVAZÓKNAK!  

EZ A DILETTÁNS BANDA TÖNKRETESZI AZ ORSZÁGOT!



SZERINTETEK MI LESZ ITT HA ÖSSZEOMLIK A FORINT?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:53
Előzmény: #1318  rockmaster
#1320
Elege van ennek a kormánynak az erőszakotokból!
De a jobb érzésű országlakóknak is elege van az erőszakosságotokból!
Van itt más vélemény is a hozzád hasonlókkal szemben!
_pampa 2016. 03. 25. 13:45
Előzmény: #1317  Törölt felhasználó
#1319
Érv: mert úgyse enged. Ezt olvasd már egybe és akkor rájössz, miért röhög ki itt mindenki."

nem fognak engedni.a lényegből nem. nyugodjál bele.

átnevezik KLIK-et,azonkívül még lesz egy pár "siker" eredmény....lesz kréta,lesz WC papír, lesz szivacs, a szülők szabadon dönthetnek a tankönyvekről....a kormány csomag x lesz vagy ingyenes.... a "más" pedig 3x vagy azért fizetni kell.... stb...de a 40 h.maradni fog!
rockmaster 2016. 03. 25. 13:40
Előzmény: #1316  _pampa
#1318
Van értelme, mivel ez a kormány csak az erőszakból ért. Más esetben lesöpör mindent az asztalról..
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:33
Előzmény: #1316  _pampa
#1317
1. Már valamennyit kénytelen volt engedni is. Lásd KLIK átszervezés, megszüntetés. (meg mintha lett volna egy netadó terv, ami meghiúsult)
2. Megismétlem: az úgysem enged nem ellenérv arra, hogy meg kellene hallgatnia a szakma képviselőit. Ezzel csak egyetértesz velem, a vita ugyanis onnan indult, miszerint gáz, ha nem hallgatja meg a szakma embereit, szerintem. Szerinted nem gáz. Érv: mert úgyse enged. Ezt olvasd már egybe és akkor rájössz, miért röhög ki itt mindenki.
_pampa 2016. 03. 25. 13:28
Előzmény: #1315  Törölt felhasználó
#1316
van értelme sztrájkolni,ha az egyik fél nem enged?

igen,akkor ha ki tudják kényszeríteni a változást.

szerinted az Orbán kormány engedni fog a "lényeges" követelésből?
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:23
Előzmény: #1311  _pampa
#1315
Ez csúcs:

"szerinted engedni fog a kormány?"

Tehát azért kussoljanak, mert úgyse enged? Tehát a tanár a hibás, mert a kormány úgyse enged. És akkor ez szerinted érv arra, hogy diktatórikus a kormány? Csak szólok, hogy ezzel te magad állítod pont ugyanezt...
Pajtika 2016. 03. 25. 13:20
Előzmény: #1313  _pampa
#1314
Ne TERELJ!
_pampa 2016. 03. 25. 13:17
Előzmény: #1309  Törölt felhasználó
#1313
sehogyan sem tudja bizonyítani.

(ezért lett például öngyilkos egy molesztálással megvádolt tornatanár.

évekkel később kiderült, csak rágalom volt pénzt szerettek volna kizsarolni tőle....)

ezért látom problémásnak a "kockásingezést"

a gyermek is visszaélhet vele odahaza....

azért kaptam rossz jegyet mert kockásban/nemkockásban voltam.....

ez már megtörtént,ezzel kell tovább élni.
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:16
Előzmény: #1227  Pajtika
#1312
Ezek a tiltakozók, ezek akik a tanárokat arra biztatják ne tanítsanak, tiltakozzanak! Amikor nevüket kellene adni , azzal védekeznek, hogy megfélemlítik, fenyegetik őket!

Erre azt mondom legyenek csak bátrak, vállalják!

De nem! A sötétben, névtelenül rágalmazva azt megtennék!
_pampa 2016. 03. 25. 13:12
Előzmény: #1308  signal2
#1311
ha nem céljuk a kormány megbuktatása, csak az oktatásban a normális körülmények és feltételek biztosításának elérése, azt el tudod fogadni?"

szerinted engedni fog a kormány?

lehet előtérbe tolni minden mást....de a fő követelés,hogy töröljék el a heti 40 h. munkahetet.

sok mindenben lesz engedmény,de a heti 40 h. maradni fog szerintem.
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:10
Előzmény: #1309  Törölt felhasználó
#1310
Ha még mondanál vmit, azt fény. post. küld. , mert elmentem horgászni... :)
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 13:04
Előzmény: #1305  _pampa
#1309
És ha esetleg hamisan vádolnak meg egy tanárt, ő hogyan bizonyítsa az igazát??

A tiltakozások kezdete óta a kormánypárti csatornákon robog a lejárató kampány a tanárok, de főleg a "hangadók" ellen. (Vagy Te nem így látod?)
Lehet hogy a propanganda nálad termékeny talajra hullott. Ugrasz egy hírre, ami tejesen ellenőriz(het)etlen.

Az én diákjaim 18 év felettiek, bátran elmondják a véleményüket, (akkor is ha nem kérdezem:)). Sohasem gondoltam, hogy ez bármit befolyásolna.
signal2
signal2 2016. 03. 25. 12:59
Előzmény: #1295  _pampa
#1308
"akkor a tanár feladata MEGBUKTATNI a kormányt? "

Én nem láttam ilyet a követelések között.
Ezt te képzeled hozzá, és talán el is hiszed, majd ennek szellemében érvelsz.

ha nem céljuk a kormány megbuktatása, csak az oktatásban a normális körülmények és feltételek biztosításának elérése, azt el tudod fogadni?
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 12:59
Előzmény: #1305  _pampa
#1307
Pampa, te a Gyalog galopp című régi angol film levágott kezű és lábú lovagját juttatod eszembe (persze a lovag esetedben nem jöhet szóba!), aki még akkor is hadakozni és győzni akar, amikor már az teljes képtelenség. Neked sincs érved egy szál se, csak hajtogatott ötletszerűségeid és ál érveid, mégis meg akarod győzni itt a nálad ezerszer jobban és reálisabban gondolkodókat. Mi a faxt keresel itt egyáltalán, (majdnem azt kérdeztem, minek élsz)? )))
signal2
signal2 2016. 03. 25. 12:55
Előzmény: #1288  _pampa
#1306
Ez lenne a könnyebb út.
Aki viszont elkötelezett az általa helyesnek gondolt iránnyal kapcsoaltban, és azt gondolja, hogy nem hagyja cserben a tanítványit, az küzd a célokért.
_pampa 2016. 03. 25. 12:45
Előzmény: #1304  Törölt felhasználó
#1305
Ha azért kapott egyest, mert nem kockásban volt, ki kell rúgni a tanárt. Már ha egyáltalán megtörtént...."

nem egyest hanem 2-est, 3-ast esetleg csak 4-est egy jó feleltre.....

hogyan bizonyítsa a gyermek?

ez már eltörött....meg lehet ragasztani,de csak ragasztott lesz már mindörökre....

megint egy példa arra,hogy a politikusnak semmi sem drága,hogy elérje a célját.....
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 12:38
Előzmény: #1303  _pampa
#1304
Ha azért kapott egyest, mert nem kockásban volt, ki kell rúgni a tanárt. Már ha egyáltalán megtörtént.... Nekem minimum kétségim vannak, ismerve a jelenkor goebbelsi propaganda gépezetét. (m1-es hírhamaisítások, Gaskóné apja az ávós Péter Gábor, Rába Tímea ügy stb...)
Ha mégis megtörtént, hozzák nyilvánosságra, lássuk mennyire általános!Lehet, hgy néhány estet miatt ítélkezel százezrek felett.
_pampa 2016. 03. 25. 12:20
Előzmény: #1302  Törölt felhasználó
#1303
De a tanárok ne politizáljanak! Miért is???

még kérded?

felel a srác és ő nem KOCKÁS ingbe ment a suliba.....
esetleg ő kockásban van, de a tanár nem....

ugyanaz a kollégák között is megfigyelhető. nem kockásba jött....nézd már, kockásban jött....

tényleg nem érted?

nem elég baj,hogy "átpolitizálódott" a mindennapi életünk ...most ezekkel a ártatlan gyerekekkel is kiszúrunk!

Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 12:08
Előzmény: #1288  _pampa
#1302
"...
a tanár vagy tanítson vagy legyen bátor és adja be a felmondását és menjen el a tesoba árufeltöltőnek!

amit most tesznek az POLITIZÁLÁS, "átpolitizálták" az oktatást aminek beláthatatlan következményei lesznek a jövőben! ( már látni a károkozást)..."

Komolyan mondom hihetetlen a Fidesz hívek elvakultsága. MIért ne politizálhatna bárki?? És főleg azon a területen ami érinti? A Fidesz volt az, és az ma is, ami a mindenáron való hatalomszerzés érdekében átpolitizálta az egész életünket, a templomoktól kezdve, az ovodákon, NAV-on át az ügyészségig mindent,MINDENT, mert ugye "a haza nem lehet ellenzékben". És ezért semmi sem volt drága, barátok, rokonok alig beszélnek egymással 2002 óta. Konkrétan én magam egyik legkedvesebb rokonommal max az időjárásról tudok társalogni, mert ki van téve a vitrénjébe az Orbán arckép (!!). MIntegy szekta...komolyan mondom.
De a tanárok ne politizáljanak! Miért is???
Törölt felhasználó 2016. 03. 25. 12:06
Előzmény: #1300  _pampa
#1301
Ne fárassz a hülyeségeiddel. Magadra hagylak.

Ez minden elmond a felfogásodról:

Pampa1:

"tüntethetnek? sztrájkolhatnak? tiltakozhatnak? hőböröghetnek?"

Pampa2:

"a tanár vagy tanítson vagy legyen bátor és adja be a felmondását és menjen el a tesoba árufeltöltőnek!"

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek