Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
qwe012 2020. 02. 27. 13:27
#8840
Ha új részvényt szeretnék felvetetni a listára, az mennyi idő lehet? Van valakinek tapasztalata? kösz
-bubu-
-bubu- 2020. 02. 27. 10:35
Előzmény: #8834  -bubu-
#8839
Azzal kezdem, hogy nagyon köszönöm Virág Ferencnek a mai hírleveles tájékoztatást!!!!
Műlt héten célzott is rám, hogy írtam a kevesebb néha több. :) 
A mai hírlevél tökéletes és páratlan abból a szempontból, hogy milyen interaktív az ügyfelekkel akik ezt a portfóliós topikot használják platformként a beszélgetésre egymás segítésére! 
Nincs még egy brókercég szerintem az országban aminek a vezetője tulajdonosa ennyire korekten figyeli és észrevételezi az ügyfelek kérését és ilyen interaktívan  kommunikál !!!!
Ez nekem szimpatikus . 
Az informatikai részhez : ma azonnal érkeztek a visszajelzések a mobilbrókerben a rendszer üzenetként! Tehát valamit sikerült ezügyben tenni, hogy tartos lesz e majd meglátjuk! Persze alapnak kellene ennek lenni  :o) de a magam részéről türelmes vagyok és értékelem a törödést! 
További munkasikereket kívánok, jobbulást az édesapának!!
MetalHeart
MetalHeart 2020. 02. 27. 10:18
Előzmény: #8836  Juvefan
#8838
Csatlakozom, rendkívül hiánypótló válaszokat kaptunk egyszer és mindenkorra tisztázva a kétségeket !
geza0123 2020. 02. 27. 09:22
Előzmény: #8834  -bubu-
#8837
Szerintem amugy pont jo lenne, ha lehetne shortolni a "negyeidk bluet" is napon tulra.
Juvefan
Juvefan 2020. 02. 27. 09:14
#8836

Úgy gondolom, hogy a  mai hírlevélben, az összes felmerült kérdésre kielégítő választ kaptunk.
Köszönöm !
:D
Zsimo
Zsimo 2020. 02. 27. 09:12
Előzmény: #8834  -bubu-
#8835
Korrekt tetszik! Így kell! Gratulálok Feri!
-bubu-
-bubu- 2020. 02. 27. 09:11
#8834
A mai hírlevelet egy az egyben becopyzom mert a tegnapi diskurzushoz szorosan tartozik
-----------------------
Jó reggelt Mindenkinek. Még egyszer köszönök mindent, Édesapám teljes tudatának birtokában folytatta a tegnapi napot!! KÖZÉRDEKŰ: először is az informatikai rendszerről: a tegnapi leállást gyorsan orvosoltuk, most tényleg bennünk volt a hiba nem a BÉT-ben, a külföldi piacokhoz kapcsolódásunk egy rövid időre kinyírta a rendszerünket. Valóban igaz, a sok külföldi instrumentum lassítja a rendszert az amerikai nyitás után a Mobil appon, dolgozunk rajta. A visszaigazolásokat a Google és az Apple szerver küldi, nem direktben mi, de felvettük a kesztyűt, segítünk ezen is hamarosan, viszont nehéz a problémát lokalizálni, mert sokaknál tökéletesen működik, és van akiknél nem. Összességében: mindenre igyekszünk mielőbbi megoldást találni. Természetesen nem tőzsde időben fejlesztünk, és komoly a szándékunk hogy egy még jobb rendszert csináljunk. Ehhez szükségünk van a türelemre, mert amennyiben tényleg jót szeretnénk csinálni az rengeteg időbe telik, szóval nem holnap lesz. Másodszor. A Random soha nem shortol semmilyen részvényt és a négy nagy papíron kívül (OTP, MOL, Richter, MTEL) nem is kölcsönzünk senkinek! Sosem shortoltuk az Opus részvényeket és az ügyfeleink sem shortolhatják tShort ügyletként, a napon belüli eladások pedig TDT keretében kötelezően záródnak így a napi egyenlegük zéró! Az a helyzet, hogy mára a Random képviseli a lakossági online kötések 30-40 százalékát Ügyfeleink forgalmaként, nem csoda ha versenytársaink mindenben minket látnak, a hazugság attól még hazug állítás marad. A 3,1 forintról emelkedő OPUS 800 forintra emelkedett és a kérdés így szólt, ami sosem lett ajánlás: lehet-e 1000 forint az OPUS, és a 100 forint alól emelkedő és 3000 forint fölé jutó Konzum esetében a kérdés ez volt: lehet e 10000 forint Konzum részvény árfolyama? Az előadás, amit tartottam fundamentálisan mutatta meg, hogy mi kellene ahhoz, hogy mindez megtörténhessen indokoltan és az is egyértelmű lett, hogy a fundamentumoknak mit kellene mutatniuk ehhez. Az előadás most is letölthető a weboldalunkról. Holnap pedig érkezem a bevásárlási listával, rengeteg listát kaptam, köszönöm! Ma pedig Édesapám egészségére érkezzen a vicc is: "Két homokszem repül a sivatagban. Megszólal az egyik: - Haver, ideje lenne már leszállnunk... Mire a másik: - Hülye vagy, ekkora tömegben?"
Krumenaker 2020. 02. 27. 09:03
#8833

Kedves Virág úr! Köszönöm, amit ma reggel a hírlevélben az Opus részvények shortolásával kapcsolatban válaszként írt.
 
Ha megengedi, felteszem a kérdést szakmaibban és több alkérdésre lebontva:
 
a) Ön szerint fundamentálisan indokolt-e az Opus mostani árfolyama? (Egy ideig a reggeli hírlevélben is nyomon követte és kommentálta az Opus mozgását, de sajnos ez figyelem és/vagy érdeklődés elapadt az Ön részéről.)
 
b) Ön szerint tehát "lakossági ügyfelek" tömeges eladásai okozhatták az esést, amely eladások az Önök rendszerén futottak keresztül. Ön szerint nem lenne érdemes szakmailag is kielemezni ezt az újszerű kisbefektető magatartást, miszerint bikapiacon menekülni kell egy gyarapodó, egyre tőkeerősebb cégből?
 
c) Mint tudjuk, az Opus feljelentést tett az MNB-nél az árfolyama manipulálása kapcsán. Ön szerint - mint cégvezető, aki kereskedési rendszert is üzemeltet - mennyi időbe kerül kötéslistákat elemezve megtalálni azokat, akik agresszíven és folyamatosan az eladói oldalon állnak?
Zsimo
Zsimo 2020. 02. 26. 16:54
Előzmény: #8831  kexelo
#8832
most épp nálam se megy
kexelo
kexelo 2020. 02. 26. 16:53
Előzmény: #8830  Mindthegap
#8831

jaja, kb ez van nálam is...
vmi hírlevélben írta ferenc h vmi újítás lesz, de remélem nem erre gondolt...
mert ez kib@szott idegesítő...
Mindthegap
Mindthegap 2020. 02. 26. 16:47
Előzmény: #8828  kexelo
#8830
Én most csak a mobil broker-ről tudok nyilatkozni, de szintén akadozik. Majdnem olyan, mintha 15 perccel később jönnének a kötési adatok, viszont a köny az real time. 17 órára helyre szokott jönni, de lassan minden napos így nap végén, hogy megbolondul.
-bubu-
-bubu- 2020. 02. 26. 16:47
Előzmény: #8828  kexelo
#8829
volt ma is pár kötésem de mobilappon a rendszer üzi egyáltalán nem jött, 
van mit fejleszteni az biztos , persze az szívás ha ezt napközben kereskedési időben eszközli az informatikus csapat :) 
főleg ilyen napon mikor 1800pontos bux mozgás van, páran kihordanak lábon egy infarktust mikor leáál a rendszer a pörgésben 
Abban kell bízzunk, hogy Feri olvassa a topikot mint ahogy mi is olvassuk a hírlevelet és talán ösztönzi a csapatát, hogy javuljon a rendszer
kexelo
kexelo 2020. 02. 26. 16:27
Előzmény: #8827  -bubu-
#8828
tableten és telón (android) is megy az rc app, az meg nem mutatja rendesen a kötési adatokat...
-bubu-
-bubu- 2020. 02. 26. 16:23
Előzmény: #8826  kexelo
#8827
tényleg nem tudom, 
nálam minden oké most is két grafikonrajzolóm van fent folyamatosan és nincs gond processzor 30-50% között ugrál a feladatkezelőben , minden megy rendesen 
mondjuk usa papírokkal nem kereskedem benne, nem tudom az foglal e erőforrást de nem hiszem , de nem értek hozzá ennyire SE :)
akor volt multkor gondom mikor 4 grafikonrajzolót futtattam , ezért kettőt leszedtem 
kexelo
kexelo 2020. 02. 26. 16:17
Előzmény: #8820  -bubu-
#8826
nekem megont behalt 15:45-kor... mi a fasz lehet ezzel?
Drian875
Drian875 2020. 02. 26. 10:55
Előzmény: #8824  user01
#8825

Elmaradtunk a világtól jó 10-15 évvel...
A randi energiafogyasztása nagyon magas, processzor használata három metatrédernél is magasabb, pedig a rajtuk ott a futó chartjaim, indikátoraim és expertjeim száma nem kicsi....
A randit a chartok miatt használom....
Nagyot alkothatna egy brókercég, ha egy jó grafikonrajzoló programot használna és felvenne a funda elemzők mellé egy Technikai elemzőt is.
Abban azért reménykedem, hogy folyamatosan olvassák az észrevételeket és a tőzsdére menetellel egyidőben ezek a problémák megoldódnak, mert már keményen dolgoznak rajta. Az igazat megvallva, az összes broki közül itthon a Randomot tudom ajánlani, látszik a + hozzáállás, az új ötletek, szóval én még reménykedem, hogy hamarosan nagy változás jön, azért ez a csend, mert a háttérben kőkeményen dolgoznak.
user01
user01 2020. 02. 26. 10:50
Előzmény: #8822  Drian875
#8824

Tapasztalatom szerint ez a grafikonrajzoló miatt van.
Ments egy olyan profilt, amiben nincs grafikonrajzoló, ott nem lesz ilyen problémád.
Metwolf
Metwolf 2020. 02. 26. 10:49
Előzmény: #8821  -bubu-
#8823

Restartoltam, most jó.
Mézeskenyér küld fénypostával! :-O
Drian875
Drian875 2020. 02. 26. 10:46
Előzmény: #8818  traderszaki
#8822

http://keptarhely.eu/view.php?file=20200226v00rgbm19.png
Mindig ez van, nem lehet normálisan kilépni, mióta feltettem a W10-t.
-bubu-
-bubu- 2020. 02. 26. 10:43
Előzmény: #8819  Metwolf
#8821
restartolj , nézzük meg !

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek