Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 19. 15:19
#8140
Virág Ferenc a tavalyi BÉT50 konferencián azt mondta, hogy 5 év alatt 300 cég jön majd tőzsdére, optimista volt az a kijelentés, de Virág még mindig optimista, nem gondolja, hogy 5 év múlva visszanézve tévedne. Pofonra lenne a szükség, abban az országban, ahol nem jellemző, hogy a vállalatok tőzsdére menjenek, vagy hogy a lakosság részvényekben kereskedjen. Az tudna nagy löketet adni, ha jelentős adókedvezmények jönnének, ebben az esetben a 300 cég tőzsdei kibocsátás nem lenne elképzelhetetlen. Nem halott részvényekre van szükség, a kérdés az, hogyan lehet aktív részvényeket tőzsdén tudni. A Randomnál az idei évtől ingyen lehet kereskedni az XTend piacon, amivel nem az ügyfélszerzés a céljuk, inkább az, hogy más szolgáltatók is kövessék a példájukat. Nem az a cél, hogy az XTend piacot építsék, hanem hogy erős Standard és Prémium kategória legyen a BÉT-en, hogy az xtendes cégek minél hamarabb feljebb lépjenek.
joers 2019. 09. 19. 00:36
#8139
Sziasztok 
új vagyok itt és a kereskedésben is eléggé, RCvel kezdtem
Kérdés: USD-t tudok beutalni közvetlenül a Raiffeisenes IBANon keresztül is? 
Igazából Revolutról utalnék, a Keleren keresztül már próbálkoztam, az érdekes volt. Első körben $5 simán átment, utána 220-ból csak 200 érkezett meg. Valsz ugye a köztes bank (Revolutnál nem lehet megadni) közreműködése lehetett, de egyébként RC ügyfélszolgálaton sem tudtak többet mondani. Egyébként nagyon gyors, Erste devizaszámlán 10 percen belül lekönyvelődött (illetve használható volt) miután rányomtam a küldésre az appban.
Hathor
Hathor 2019. 09. 17. 22:07
#8138
Hu milyen jo kis kezdemenyezesek vannak itt!
MAP?! Francia piac? Karacsonyi buli?
:)
Nagyon tetszik :)
MAP erdekelne, utana nezek. Jovore lejaro TBSZemre nem tudom hogy lehet, meg ott tbsz miatt lejarati idom van.. majd kovetkezo evben kovetkezo tbsz jar le.
Ennek ellenere erdekel, majd utana olvasok. 
Karacsonyi tali is jo lenne.
Piaci bovulesben tovabbra is jo lenne index kereskedesre vmi uj. Volt errol szo kis "klub talin". Beszeltuk akkor, hogy jo lenne vmi index koveto tokeattetes termek, de ne erste certi. Nem tunt remenytelennek, valasz alapjan. Ezt a vonalat jo lenne felfuttatni 3-5-7szeres, de max 10szeres toke attettel. Ezzel az ugyfelek is vedettebbek lennenek.
Szeretnek en is index diverzifikacioba fogni, ne csak Bux hataridot kereskedjem, meg hataridos tarsaim se. Van igeny erre szerintem. Usa, DAX, Japan, Kina, FTSE, WIG20, Roman BET, CAC40, olasz, spanyol, gorog, cseh (ukran, orosz) piac. Ilyesmi erdekelne engem. Ezek eleg erdekes piacok itthonrol kereskedni szerintem.
gyula1971
gyula1971 2019. 09. 17. 17:29
Előzmény: #8135  1216
#8137
Köszi.
giorgio99 2019. 09. 17. 16:27
#8136
Ha jól emlékszem nyáron volt egy akció, hogy más szolgáltatótól ingyenesen át lehetett hozni a TBSZ számlákat.
Rendszeres időközönként szokott ilyen lehetőség lenni, vagy ez csak egy egyszeri alkalom volt? Mert sajnos pont lemaradtam róla...
1216 2019. 09. 16. 21:12
Előzmény: #8134  gyula1971
#8135
Villamkotesen belül jobb oldali menüpont a jegyzés, jelenleg itt jegyezheto a következő heti. 
gyula1971
gyula1971 2019. 09. 16. 20:42
Előzmény: #8131  -bubu-
#8134
Állampapírt melyik menüben lehet venni? Kereskedés, BÉT,ezen belül lesz?
MetalHeart
MetalHeart 2019. 09. 16. 16:12
Előzmény: #8132  MetalHeart
#8133
Gondolom ez is a BATS Chi-X Europe kapcsolaton keresztül lesz nem ? 
MetalHeart
MetalHeart 2019. 09. 16. 16:08
Előzmény: #8131  -bubu-
#8132
GRATULA Feri !
Üdvözlöm a francia részvénypiac megnyitást... még nem tudom mi lesz, de feltétlenül érdekel a lehetőség !
Hajrá Random !
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 16. 15:39
#8131
Kedves Ügyfelünk!
Új termékek kerültek bevezetésre platformjainkon:
  1.) MÁP PLUSZ
A már július eleje óta elérhető lakossági állampapírok közül a legnépszerűbb, a MÁP plusz (közismertebb nevén szuperállampapír ) jegyezhető lesz online formában is.
  • A MÁP plusz a Netboon kereskedési felületünkön jegyezhető, minden héten pénteken 14:00 óráig
  • A MÁP Prémium és az 1MÁP továbbra is telefonon keresztül, vagy személyesen irodánkban jegyezhető
  • A legkisebb jegyezhető ill. visszaváltható mennyiség 100.000 Ft minden lakossági állampapír esetében, online és offline ügylet esetében is
  • Visszaváltás esetén a 14:00 óráig beérkezett visszaváltási megbízások ellenértékét még aznap jóváírjuk az ügyfélszámlákon
   2.) FRANCIA RÉSZVÉNYPIAC
Szintén elérhető a francia részvénypiac társaságunk rendszereiben.
  • A 20 legnépszerűbb részvény, mely már az induláskor kereskedhető:  
    • AXA, Danone, L’Oreal, Michelin, Orange, Renault, Sodexho, Total, Vivendi, Safran, Dassault Systemes, Legrand, Capgemini, Atos, Carrefour, EssilorLuxottica, Engie, Peugeot, Thales és Hermes International
    • más francia papírok külön kérésre kerülhetnek fel a terméklistára, ezzel kapcsolatos igényét kérjük küldje az info@randomcapital.hu e-mail címünkre
  •  Az elszámolás EUR-ban, T+2 napon történik
  • A piac nyitvatartása ugyanaz mint a többi nyugat-európai piac esetén: 9:00 - 17:30
  •  A francia piac kötési jutalékai:
    • 0,15 %, minimum 6,5 EUR a pozíció napon belüli lezárása esetén
    • 0,3 %, minimum 6,5 EUR a pozíció napon túli lezárása esetén
Az új 2019. szeptember 16-tól hatályos Kondíciós lista honlapunkon elérhető
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 16. 10:12
#8130
Jó reggelt! Szeptember 16. napját írjuk a 2019. évben, 259 nap telt az évből és még 106 nap van hátra, összesen 99 nap van még Karácsonyig, tehát már 100 sincs... A héten beköszönt a télies ősz, a vénasszonyok nyara is búcsúzik. Miközben akár a fűtésszezon is elindulhat a héten, a mai nap a reggel kivételével a melegről fog szólni. 27 fokot ír mára a telefonom, napon belül ritkán szokta érdemben elrontani a hőmérséklet előrejelzést. Szeptember közepén miről is szólhatna másról a világ, mint a gondokról problémákról? Mindenkinek megvan a maga baja, pedig alapvetően békés időszakot élünk. Alapvetően. Aki közel érzi magát a "tűzhöz", az már aggódik. Aggódik azért, hogy az Audi már jelentős mennyiségű külsőstől vált meg az idén, jövőre akár több ezer embert is elküldhetnek. Aggódik, hogy a BMW debreceni gyára - a jól értesültek szerint - sosem fog megnyitni. Aggódik, hogy a Mercedes is inkább a leépítésen gondolkodik, mintsem a magyar munkahelyek bővítésén. Az autógyárak pedig óriási jelentőségűek a magyar gazdaság szempontjából. Mások a bölcsis beszoktatáson aggódnak (mi), megint mások egyszerűen rosszul érzik magukat a hulló falevelek láttán. Mit tegyünk, hogy jobb legyen a kedvünk? Tervezzünk! Kell egy terv! Egy terv a Karácsonyi ünnepekre. Miként kezdjük el? Szép apránként. Én majd írogatok ide sokszor a Karácsony kapcsán. Kezdem ma azzal, hogy az októberbe lépve (2 hét), már minden a díszekről, ajándékokról fog szólni országszerte. Ki kellene találni valami Random Karácsonyt. Vagy random alapú Karácsonyt valami különlegessel, ami eddig még nem nagyon volt, vagy Random Karácsonyt a Random szervezésében. Na ezen még elgondolkodom. Megkérdezem mit szólnak ehhez a Random képviselői. Jó lenne, ha szép lenne az ősz és még szebb a Karácsonyi ünnepek! Most nevetnek rajtam, hogy mit akar ez a krapek szeptember közepén a Karácsonytól? Higgyék el, úgy elillan ez a 99 nap, mint a pinty. Ha pedig lesz egy tervünk, sokkal jobb hangulatban ér minket a brutálisan szürke és egyhangú november. Legyen hát tervezgetős őszi hangulatunk a Karácsony ígéretével! Ez is volt már, de indulásnak pont megteszi: " Két szőke nő beszélget. - Képzeld idén a karácsony pont pénteki napra esik! - De remélem nem 13-ára..."
AtomAgy
AtomAgy 2019. 09. 13. 12:11
#8129
Valaki tudna betenni egy képernyőt, akinek kiírja ezt az egyeztetést, hogy hol kellene lennie, ha van? Vagy észrevenném, mert feltűnő? 
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 13. 11:24
Előzmény: #8124  Hathor
#8128
semmi jelentősége a minuszoknak, nem várhatod el, hogy a fórumokon kevesebb hülye legyen mint az életben :o))
meszics
meszics 2019. 09. 13. 11:18
Előzmény: #8124  Hathor
#8127
Én plusszoltam, naná, a segítségért :-) bár ennek a plusz-minusz-ozásnak semmi értelme nincs, mindig akkor nézzek csak rá, amikor beszéltek róla. Inkább az árfolyamot figyelem, az izgalmasabb.
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 13. 11:18
Előzmény: #8125  meszics
#8126
isten ments, hogy bocsánatot kérj ezért vagyunk itt , hogy segítsük egymást !!
Örülök, ha összejött 
meszics
meszics 2019. 09. 13. 11:15
Előzmény: #8122  -bubu-
#8125
Bocsánat, nem olvastam, és amilyen lusta voltam, nem is pörgettem vissza, ejnye-ejnye. de nagyon köszönöm a segítséget. 
Hathor
Hathor 2019. 09. 13. 11:14
Előzmény: #8123  -bubu-
#8124
Na látom téged is büntetnek 3 mínusszal a segítségedért. :)
Üdv a való világban.. akarom mondani a fórum világába.
Hát ez van, ez az itteni valóság
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 13. 10:29
Előzmény: #8121  meszics
#8123
Az ismételt adategyeztetés sikeres elvégzésének megtörténtét a Netboon kereskedési rendszerbe belépve ellenőrizheti. Amennyiben a felső menüsor alatt figyelmeztető üzenet emlékeztet az adategyeztetési kötelezettségre, az ügyfél-átvilágítási intézkedéseket az Ön esetében nem tudtuk maradéktalanul elvégezni. Ebben az esetben a további teendőkről honlapunkon az info/adategyeztetés menüpontban tájékozódhat. Amennyiben figyelmeztető üzenetet nem jelenik meg, az adategyeztetést az Ön esetében sikeresen elvégeztük.
https://randomcapital.hu/kozzetetelek/tajekoztatas-adategyeztetesrol
-bubu-
-bubu- 2019. 09. 13. 10:28
Előzmény: #8121  meszics
#8122
pár napja témáztunk ezen, itt a megoldás:
"Ha nincs rendben az azonosításod akkor a netboon-ban a menüsor alatt megjelenik 1 figyelmeztető üzenet. Ha ott nincs semmi akkor nem kell aggódnod.
meszics
meszics 2019. 09. 13. 10:08
#8121
Az látszik valahol, hogy sikeres az adategyeztetés, mert elküldtem de semmi választ nem kaptam. 

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek