Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2019. 05. 20. 17:02
Előzmény: #7619  traderszaki
#7620
nálam reggel óta megy semmi gond
traderszaki 2019. 05. 20. 17:00
#7619

Másnak is állt a Randi az utóbbi 1,5 órában?
nem tudott betölteni semmit sem ez a fos...csak homokóra vagy fogaskerék vagy mi a csecs
-bubu-
-bubu- 2019. 05. 20. 11:51
#7618
Tisztelt Ügyfelünk!   Az alábbi jogszabályi kötelezettségre szeretnénk ismételten felhívni figyelmét. A pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása elleni fellépés hatékonyságának biztosítása érdekében a jogalkotó tavaly új pénzmosás és terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló törvényt alkotott. A jogszabály 79. §-ában foglaltak értelmében a befektetési szolgáltatóknak 2019. június 26-ig biztosítaniuk kell, hogy ügyfeleikről rendelkezésre álljanak az új törvényben előírt nyilatkozatok, adatok és dokumentumok. Társaságunk az üzleti kapcsolat létesítésekor a teljeskörű ügyfél-átvilágítást az akkor hatályos rendelkezéseknek megfelelően elvégezte, azonban előfordulhat, hogy az új törvényi rendelkezések szerinti valamilyen nyilatkozat, adat vagy okmánymásolat hiányzik, ezért azok pótlása, kiegészítése szükséges. A fentiek alapján, kérjük, hogy küldje meg email-ben, szkennelve az ugyfelatvilagitas@randomcapital.hu email címre, vagy postai úton, eredetiben a 1053 Budapest, Szép utca 2. címre. A fenti dokumentumok és nyilatkozat(ok) elektronikus, illetve postai megküldése esetén nem szükséges ügyfélszolgálatunkon személyesen megjelennie az ügyfél-átvilágítás ismételt elvégzéséhez. A nyilatkozatokat és okmánymásolatokat akkor tudjuk elfogadni, ha azok megfelelő minőségűek, azokon a feltüntetett adatok jól láthatóak, és ezek alapján az ügyfél egyértelműen megfeleltethető a korábbi ügyfél-átvilágítással érintett személlyel. Felhívjuk figyelmét, hogy a hivatkozott jogszabályi rendelkezés alapján Társaságunk 2019. június 26-át követően köteles megtagadni az ügylet teljesítését, amennyiben az új törvényben előírt nyilatkozatok és okmánymásolatok nem állnak teljeskörűen rendelkezésre. Együttműködését köszönjük, Random Capital Zrt.
Brother1 2019. 05. 20. 11:06
Törölt hozzászólás
#7617
joepappa
joepappa 2019. 05. 18. 12:33
Előzmény: #7605  GepMan
#7616
Opus technikai elemzés
Szerző: Babics Egonbabics.egon@z-net.hu
NAPI
Nagy forgalommal le az előző mélypont alá.„Az amerikai kormányzatban kezdeményezték, hogy az Egyesült Államok kormánya vessen ki szankciókat Mészáros Lőrinccel szemben”Ennek a hírnek a napvilágra kerülése immár elgondolkodtathatja a hazai szereplőket is, hogy vajon a felvázolt szép jövő mennyire megalapozott. A javaslat elfogadása az Orbán Trump találkozó optikáján keresztül nem valószínű, ugyanakkor egy amerikai kormányváltás 2020-ban valódi intézkedéssé formálhatja a most még csak javaslatot. Sőt, érdemes kiemelni, hogy nem csupán néhány liberális képviselő magánakciójáról van szó, hanem az „ amerikai kormányzatban kezdeményezték”. Ilyen körülmények közt a külföldi nagy alapok kétszer is meggondolhatják, mielőtt jegyeznének a tervezett kibocsátásból (nem akarnak tettestársak lenni). Ha a fejlett tőkepiacokon az „etikus befektetés” egész iparágakat tud megmozgatni, akkor ne gondoljuk, hogy a tervezett IPO-ra ez nem lesz hatással...
Snapsz
Snapsz 2019. 05. 18. 10:55
Előzmény: #7614  BullishVik
#7615
Én külön füleken állítottam be a számomra érdekes részvényeket, certiket. Beállítod és lemented. Kár, hogy a mentést nem lehet megosztani.
BullishVik
BullishVik 2019. 05. 18. 09:39
Előzmény: #7594  carnivore
#7614
áruljátok már el, hogy hogyan lehet egy felületre rakni, mert új vagyok a rendszerben és nem tudom, hogy megy.
köszi:)
Metwolf
Metwolf 2019. 05. 18. 08:41
Előzmény: #7611  janosvitez
#7613
Ez odáig rendben is lenne, csak az elemzés színvonala erősen leromlott. Aki tegnap csinálta, na az korrekt, részletes elemzés, olyan mint Egon előtt. Sokkal inkább fogyasztható és szakmai.
Törölt felhasználó 2019. 05. 17. 23:35
Előzmény: #7607  Juvefan
#7612
Az összes opus, konzum elemzését törölték. A régebbieket is.
janosvitez 2019. 05. 17. 23:12
Előzmény: #7600  Metwolf
#7611
Mert erre kérték a cégnél.....csak ritkábban a magyar piacot ,helyette,mellette a kinti részvényeket...
qpec 2019. 05. 17. 23:04
Előzmény: #7609  ShortBoy
#7610

Miért feltételezed,hogy megszívatnak?.Nekik nem ér meg annyit,hogy egyszer keresnek rajtad,aztán nem kötsz több üzletet.Az igazi pénz a folyamatos üzletkötésekból származó jutalékból van.azt elveszteni nem éri meg,egyszeri nyereségért .Nem beszélve arról,hogy a bizalmat elveszteni csak egyszer kell.Az elmúlt brókerbotrányok után nem kell sok,hogy bedőljön egy cég.Ezt nem kockáztatja Virág úr sem,sem más.Világosan megfogalmazta a Hétfői Portfóliós rendezvényen.Egyébként meg ha gyanús esemény van,a BÉT nek kell jelenteni.Ja! A PIAC nagy úr,ha ellened dolgozik,mindenkit hibáztatsz,csak magadat nem.Ha komolyan gondolsz ilyen manőverre,nem itt a helyed! Amúgy jó üzletelést,eredményes kötéseket,de Tlong-short és BUX hati közelébe se menj,ha ilyen gondolatok forognak a fejedben.Érvényes ez akkor is,ha bármelyik brókercégnél üzletelsz!!
HS!!!
ShortBoy 2019. 05. 17. 21:55
#7609
Sziasztok! Én nemrég vittem át a pénzem a randomhoz! Most azon gondolkodok, hogy ha elég nagy összeggel nyitok náluk tlongot és velem együtt még páran, akkor mivel ők látják simán meg tudnak szívatni egy jelentősebb ejtéssel! Szerintetek??? Lehetséges így trükközniük?
GepMan 2019. 05. 17. 12:27
Előzmény: #7607  Juvefan
#7608
Köszönöm.
Juvefan
Juvefan 2019. 05. 17. 12:22
Előzmény: #7605  GepMan
#7607

itt megtalálod , de nem csak opusra,  konzumra is ezt írta ,
OPUS Global Nyrt. #212309
Brother1 2019. 05. 17. 12:11
Törölt hozzászólás
#7606
GepMan 2019. 05. 17. 12:07
Előzmény: #7601  kexelo
#7605
Valaki nem mentette le? Bemásolhatná. Pont nem olvastam el Egon OPUS-át. :)
Csiszargeza 2019. 05. 17. 10:49
Előzmény: #7603  Juvefan
#7604
amint Egon vette át a stafétát, gyakorlatilag hasznavehetetlen volt a RC elemzés. egy elemzésnek közérthetőnek (szövegesnek) kell lenni, nem pedig olyannak, hogy A pont, meg flag,butterfly, logaritmus, miegymás. nagy nulla volt. 
Juvefan
Juvefan 2019. 05. 17. 10:10
#7603

ez így korrekt :
"Közérdekű: A Random Capital ma reggel törölte Babits Egon elemzéseit az oldaláról. Az Opus és egyéb elemzésekben megjelent szubjektív véleményét nem kommentáljuk, de nem azonosulunk vele az alábbiak miatt: a technikai elemzés nem a hírek, pletykák, saját érzések alapján állít árfolyam-változásra utaló előrejelzést, hanem szigorúan a grafikon alapján. Kijelentjük továbbá, hogy egyik Kibocsátóval sem állunk kapcsolatban részvényeik árazását tekintve, shortolni napon túlra jelenleg és a múltban egyetlen egy értékpapírt sem lehetett nálunk a négy vezető részvény kivételével (MOL, OTP, Richter és MTEL). Az ezzel kapcsolatos találgatásokat visszautasítjuk! Továbbra is minden erőnkkel a lakossági befektetőket szolgáljuk!Semleges"
köszönöm
Metwolf
Metwolf 2019. 05. 17. 10:02
Előzmény: #7601  kexelo
#7602
Az elején rendben volt, nem tudom az utóbbi időben mi történt. De erre ebben a formában tényleg nincs szükség.
kexelo
kexelo 2019. 05. 17. 09:53
Előzmény: #7600  Metwolf
#7601
kár érte, anno jó arc volt...

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek